• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ninive211 My doma nepijeme nic, vyjímečně to vínko, ale to je tak jednou za půl roku.. No a jednou týdně, někdy jednou za 14 dní chodíme do hospody.. což, si myslím, není taková hrůza. Sýry taky miluju, ale i tatrku a mjonézy, takže to mi bude taky chybět, ale myslím, že to kvůli mimču klidně oželím a ráda :slight_smile:
8. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to já právě ještě nevím, nejradši bych na to hupsla hned, ale na kontrolu jdu až za týden a nevím, jestli nebudeme muset počkat těch 6 týdnů, ale to nechci...
8. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Ale neboj, uteče to jako voda a za chvilku se zase snažit budete. Někde tam na Vás mímo určitě čeká :dizzy_face:
8. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Tak to se asi poptat někoho, kdo to zažil, jestli můžete sexovat, nebo ti to doktor přímo zakázal?
8. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Luci, nesmutni, třeba to tak mělo být, něco nebylo úplně v pořádku, tak si to mimčo rozmyslelo, abyste příště měli miminko zdravé...příroda snad ví, co dělá :wink: Příště to určitě vyjde, věřím tomu!
Já jsem teďka tak trochu marod, snažím se u toho pracovat, ale moc mi to nejde...
8. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím holky, že to tak mělo být, jen je těžké se s tím smířit... no už abysme mohli, přece jen jsme nesexovali už asi 4 týdny... neříkal, že nesmíme, jen se musím pročistit ještě...
8. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 to věřím, já jak jsem byla nemocná, tak se mi taky nic nechtělo, ani to spíš nešlo...
8. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis prd.... ja si ted delala rybičkovou pomazanku a tu majolku jsem tam taky dala... fakt na to prdím... to bych nesmela jist nic.
8. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty co se týče sexování, je to hruza.... ja už mám snad normálně obden sny o sexu a orgazmu :grinning:
8. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n i ty jedna hříšnice :grinning: tak na to vlítněte :wink: teda to bys vlastně toho svýho musela nejprv zbavit komplexu z milování s těhotnou, co...anebo už dobrý?
8. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A kdo řekl, že v těhu je sex zakázaný :wink: Přeci nepolezu po zdi :grinning: Trocha opatrnosti a jde to i v 8.měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mě můžeš věřit :sweat_smile:
8. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ja se sama bojím, i skrz to špinění.
@sweetest

takže počkáme co kontrola ve čtvrtek a pak se uvidí :grinning:
8. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jistě! :slight_smile: Těhu není nemoc, jen jiný stav :grinning: :grinning: a když už je pár věcí co bychom neměly, nazařazujme do toho i sex :wink:
8. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest jak jsem psala už dříve... ono je to taky v hlavě manžela :grinning: uvidíme, co se s tím bude dát dělat :grinning:
8. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Jestli mimi odešlo samo od sebe a nebyl nutný lékařský zásah, tak to by mělo jít asi dřív, ne? Chápu, že se ti chce zkoušet hned, ale co znamená 1 měsíc v porovnání s celým životem? :slight_smile: Raději počkat, ať je vše OK a vychutnat si pak těhotěnství bez stresů a strachu :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Vydrž 2 dny a jestli MS nedorazí, tak duch by snad už mohl být :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak Tom je naštěstí naprosto v pořádku, tedy jeho hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a spodek ještě lepší :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetest A vy se snažíte o třetí miminko? :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Už čekáme a snad to dopadne dobře :slight_smile: Nějak vadí, že tady píšu chris_n?
8. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest Nevadí, ale vidím, že už máš 2 děti, tak mě zajímá, jestli jsi letní snažilka, nic víc..
8. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek V poho, já se jen lekla, že Vám tu vadím :wink: Jsem v 11.tt, ale jelikož ještě není kritické období a NT screening za mnou, nedala jsem si to na profil :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já už fakt nevim. Tak špinění zas tak nějak ustalo. Vlastně bylo jen ráno a spíš takový hnědý výtok (nesnášim tyhle popisy) a teď už zas nic... :frowning2: :angry: :unamused:
8. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen testni! Hodně holek na začátku těhotenství špinění, že si myslí, že bude MS
8. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jestli se to do odpo nerozjede, tak testnu...ale nevím,jestli by bylo něco vidět, když to nebude ráno :unamused:
8. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale taky jsem tu četla, že hnědý výtok-mimoděložní :frowning2:
8. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest Nene, to rozhodně nevadí, jen my jsme holky zvědavé, tak ať o tobě víme něco víc :slight_smile:

@eeen Testni! :slight_smile: Mívala jsi někdy toto špinění? Já takhle hnědě (taky nemám ráda tyto popisy) špinívám 2 dny před MS..ale tento cyklus jsem to neměla, to jsem špinila červeně :wink:
8. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Noo joo, ženské :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen nestresuj! ja taky nemam mimodeložní a špiním
8. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to si myslím, že k tomu by se přidaly i nějaké bolesti...ségra měla na začátku těhotenství šílené křeče, tak první co bylo,tak ještě na konci 5tt k doktorce, aby vyloučila mimoděložní.
8. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Navíc já to špinění měla vždycky jen uvnitř, popř. na toaletním papíře, na vložce nic...takže buď to fakt znamená tu MS, nebo jsi těhotná :slight_smile: A jak říká @chris_n, nestresuj! Nejříve TT, potom když tak lékař :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek