• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek
@chris_n
@ninive211 no já to mám taky jen uvnitř...zatím...možná je to jen předvoj MS, je fakt že minulý měsíc jsem to taky měla tak nějak jen pěkně po 28 dnech, už plašim
8. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Kdo ví, dy jsi měla ovulku...jestli byla posunutá, tak máš delší i cyklus..
8. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to máš pravdu a tělo si asi nejlíp řekne co může a co ne.. Tak co s tím manžou budeš dělat? Přece nebudete abstinovat 9 měsíců? :grinning:
@eeen hele vůbec o výtocích nečti, každá to máme jinak, jedna špiní (má výtok hnědý) celé těhotenství, některá má před těhu bíly výtok (já ho mám celý měsíc), takže tím se prosím tě vůbec nestresuj, každé tělo je jiné... Otestuj a uvidíš :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele on ten zákaz není kvůli manželovi zase tak uplně, to on by asi i sexoval... ja se jen ted ze začátku trošku bojím... Ale to máš těžký semnou.... my si navzájem "ulevíme" když to tak nazvu a v noci se mi znova zdá o sexu a zase to na mě jde :grinning: zbláznili se mi hormony :grinning:
jinak ja treba minulý týden měla strašnou chut na hranolky... tak sem si je prostě musela dát, jinak by to semnou bylo k nevydržení :grinning:
8. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n no prostě jsi nadržená těhule :grinning: kdyby to tak bylo i u nás, to by manžel skákal radostí - nastávající otec a nadržená manželka, co víc si přát :grinning: A z těch chutí si nic nedělej, já je mám taky a těhotná nejsem :slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek jj nejspíš to tak bude...jelikož nepoznám,kdy mám ovu, tak byla nejspíš dýl a tak teď mi přijde normálně MS :frowning2:
@mihis no já už radši nebudu číst vůbec nic...pak z toho blbnu :slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen radši otestuj a uvidíš :wink:
8. říj 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jj testnu buď až dorazím dom nebo zítra ráno...
8. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen jo já si taky vždycky spousty věcí načtu a pak z toho akorát zblbnu a zpanikařím... :slight_smile: Otestuj a uvidíš, myslím, že klidně můžeš testovat i odpoledne, pokud jsi 15DPO, tak už to určitě půjde vidět i odpolko..
8. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, na mě padla taková lenóra...a honí mě mlsná, nejradši bych sežrala celej špajz, ale to bych se taky zítra nemusela pohnout!!! Vím, že takový chutě mívám pár dní před MS, to se musím držet, abych pak neměla hned dvě kila navrch...ale do MS daleko :grinning: No, zase dobré znamení, že s tou mojí "nemocí" to není zas tak špatný, ale být doma je pro mě utrpení, když vím, že ve vedlejší místnosti je lednička se spoustou lákadel :grinning:
8. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak už nemá cenu se ani testovat, už to neni špinění ale mrcha :frowning2:
8. říj 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen škoda :frowning2:
8. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen :frowning2: tak ať je taky rychle pryč a užiješ si tu Paříž bez bolestí a otravování se s ms...
8. říj 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, asi by jste ten kontryhel či co to je za srágoru, pít neměly :grinning: :grinning:
8. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen To mě mrzí :unamused:
@chris_n Taky už si říkám, jestli to není z toho :angry:
8. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já to tento měsíc zkouším bez toho, tak uvidím kdy a jaká bude ms a jestli to tento měsíc nebylo z toho kontryhele :-/
8. říj 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vyprdněte se na nějaký kontryhel, rozhážete si tak akorát cyklus, jste zdravé a at si příroda sama vybere , který měsíc bude pro vaše tělo nejlepší otěhotnět, vypustěte z hlavy, myšlení na těhu je ta nej antikoncepce.Pujde to samo...to vymětaní špajzu a lednice závidím já už mám čtyři kilča dole, nemám na nic chut :unamused: Dnes jsem si udělala květákové placičky, zapíjím džusíkem...na véču ještě nevím, ale mám uplně obrácené chutě pokud se to takto dá nazvat. Jím ted jen ovoce, zeleninu, jogurty, mé miminko bude asi vegetarián, maso moc nemusím grrrr. No je toho spoustu co mě nechutná a v nejmenším neláká...Mé krásné dlouhé blond vlasy v háji :D páč se mě děsn :wink: ě začaly mastit a třepit...nechtěla jsem v prvním trimmestu na mmelír a taky jsem nechtěla chodit s odrosty, takže jsem si koupila barvu a místo mléčné čokolády mám vlásky tmavé , myslela jsem , že mě picne.Fakt bájo, začaly se mě dělat pupínky na obličeji, ale i na zádech, holky ty hormony semnou dělaj divy:slight_smile: ale co, hlavně , že bude mimi v pořádku...
8. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, trošku tady zaspamuju :slight_smile: dneska vyšel o naší škole článek na seznamu :-/ Měla to být malá bezpečnostně - preventivní akce pro studenty, paní mluvčí nebo nevím kdo to poslal na seznam.cz a ti z toho udělali mediální bublinu obřích rozměrů... Trošku mi to hnulo žlučí, tak jsem si potřebovala postěžovat. Nevím, jestli sem můžu dát odkaz, ale zkusím to.. http://www.novinky.cz/krimi/315528-policiste-ve-skole-predvadeli-sluzebni-psy-u-tri-zaku-nasli-konopi.html
A ještě to dají do rubriky krimi, no mě by švihlo :grinning: Achjo a ty kometáře k tomu :slight_smile: Snažíme se proti drogám bojovat a nakonec z nás bude ještě feťácké učiliště, když to tak nafoukli... :rolling_eyes:
8. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 uklidním tě... já masofil si ted nedokážu vybrat v jídelním lístku, protože na maso nemám vůbec chut... vypadám jak puberták... pupínky vsude. Jen ty kila dolu nejdou :_/
8. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :grinning: :grinning: :grinning: hele a ty děcka to nevěděli?
8. říj 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n nevěděli to, není důvod jim to říkat, spíš to nikdy není jisté, kdy přijedou, na celém okrese je jen jeden pejsek policejní na drogy, takže já se vždycky dozvím až ráno, jestli to platí nebo ne, už se to asi třikrát muselo odložit kvůli nějakému výjezdu, takže bych to děckám musela pořád vysvětlovat. Navíc si myslím, že jim neustále zdůrazňujeme, že drogy do školy nepatří, tak si příště rozmyslí, jestli to s sebou budou tahat nebo ne. Děláme to každý rok, ale po dnešním článku mám chuť se na to vys*at, když z toho místní paní mluvčí dělá akorát cirkus, místo aby zdůraznila to, že se snažíme spolupracovat s bezpečnostníma složkama a snažíme se ve škole o primární prevenci.. Pro nás je to v podstatě povinné, ale některé školy na to dlabou, ale zase se o nich nikde nepíše v souvislosti s drogama aspoň :slight_smile: no asi to byla poslední akce s policií, pro jistotu. Achjo, jsem se zase vztekla :slight_smile:
8. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n teď to po sobě čtu - tak samozřejmě drogy nepatří do života vůbec, ne jen do školy :grinning:
8. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já žádný kontryel nepila a stejně se mi to o týden prodloužilo :frowning2:
8. říj 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Jo to znam, to je ta nevyhoda prace doma, lednicka stale k dispozici :grinning: :wink:
8. říj 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 a muž mi ještě po cestě z práce koupil ledové kaštany a kinder vajíčko :grinning: stíhlá linie je v tahu :grinning:
8. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Muj by tez porad neco nosil, poslu ho pro bagetu do pekarny, a on k tomu dotahne krabici dortiku :grinning: Uz jsem to zakazala :wink:
8. říj 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Teď si mě pobavila tím posledním příspěvkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak k tématu jako takovému - U nás měli kluci marjánu v truhlíku na parapetě ve škole mezi ostatníma kytkami ... A kdyby tam takové prohlídky taky někdy byly, tak jsem si jistá, že by toho psi našli daleko více a nešlo by jen o THC ... Takže asi tak.
8. říj 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@ninive211 Trošku mi to připomíná včerejšek. Poprosila jsem ho o mléko a už táhnul i bonbóny, které mám ráda. Ale nebudu nic nalhávat, dělám to taky :slight_smile:
8. říj 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211
@lucija76
@verunkaaa tak u nás nakupuju jen, já takže sladké nekupuju, jen vyjímečně, pro jistotu :grinning:
@verunkaaa jo už jsem se i dočetla, že to nebyla preventivní akce, ale zátah na studenty, no komedie prostě :slight_smile: asi to raději nebudu číst ty komentáře k tomu :-/
8. říj 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a holky, pročetla jsem si diskuze a spousta holek ten rapiclear, kterým jsem testla, haní, že je nespolehlivý, že ukazuje falešně negativní výsledek. Tak tomu dám dva dny a když nic, tak pak koupím jiný :slight_smile:
8. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek