• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@verunkaaa a ty už jsi testovala? Nějak jsem tuto informaci přehlédla asi :confused: a co teda?
8. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No jasné, ráno :slight_smile: Psala jsem, že jsem 35DC, 15DPO a TT je negativní :grinning: Podbřišek bolí a pořád lítám na záchod, vždycky si říkám, že teď už určitě a on je to furt jen výtok :rolling_eyes:
8. říj 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa já jsem dneska úplně mimo... Jo vlastně, však sjme ti psaly, že máš ještě počkat, že jsi měla ovulaci určitě později.. No mě už fakt hrabe :grinning:
8. říj 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ta mluvčí Tě uplně rozhodila, prosím Tě :grinning:
8. říj 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravim z nemocnice.ze so na ne v noci jsem omdlela jak jsem byla na zachode,strasne jsem se domlatila tak vypadam jak po hospodske rvacce.. Je tu nejaka nova tehu?jsem prosvihla asi 15str.a to na mobilu nejspis nedozenu. :(
8. říj 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska A jsi v poradku? Nic vazneho, doufam? Tehu zadna zatim neni.. :frowning2:
8. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek mam modriny,narazene kde co,ale po gynekolog.strance jsem vporadku.jsem na kapackach,dokonce je mi po nich i lip od zaludku a vypada to nadejne,ze by me zitra pustili-snad
8. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska jejda mane, poslední dobou spíš jen samé špatné zprávy :frowning2:
8. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska No ty to máš teda "se vší parádou" :confused: tak hlavně ať jsi brzy v pořádku
@verunkaaa jo rozhodila, a teď mi volala kamarádka, že slyšela v rádiu zprávu o naší škole, že tam našli trávu i u učitelů!! No to je vrchol toto... Teď budeme akorát za blbce, už se moc těším zítra do práce :-/ S*ru na to, žádné preventivní akce s policií, budeme to dělat jako před 15 lety - budeme jim pořád dokola opakovat, že drogy jsou špatné, nebudeme jim to nijak zpestřovat a dělat zajímavé, prostě do nich budeme hustit a hustit a hustit a pak nás snad nikdo nebude z ničeho osčovat a dlěat z nás feťáky :slight_smile:
8. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky! Poznatek z dnesni gyndy..spineni uz znaci novy cyklus! (Budu si tedy muset udelat poradek ve svych menstruacnich kalendarich a grafikach - mam to znaceno spatne:wink:)....

A pri vysetrenich by se melo zacinat muzem..takze ten muj pujde v prosinci na spermiogram a uvidi se dale, co bude nasledovat..asi hormonalni profil, protilatky na spermie ( :confused: ) a nevim, co dal..kazdopadne budeme chodit do Podoli na specialni kliniku (IVF) a vse bude jiz v jejich rezii, ne me gynekolozky..ale ta je tam primarkou tusim :wink: Byla moznost se objednat i na driv, ale dohodli jsme se s muzem, ze tomu jeste dame 2 mesice snazilkovani :slight_smile:
8. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n mě už to děsně chybí...
8. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek držím palce, ať to nakonec vyjde přirozeně a IVF není potřeba :slight_smile:
8. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek no musím počkat co mi dr. řekne, ještě nevím, jestli to půjde samo, snad jo
8. říj 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis u nás nakupuju většinou taky já a taky se snažím sladký moc nekupovat, ale dnes jak jsem tak trochu marod, tak jsem pověřila muže, aby koupil pečivo a ovoce a on přinesl ještě tohle...on je blázen do kindervajíček (i ve svých 29 letech), navíc tam teď mají být šmoulíci - posledně se trefil a já si jednoho rozbalila :slight_smile:
8. říj 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek tak držím pěsti, ať tam ani nemusíte :dizzy_face:
8. říj 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis @ninive211 Moc dekuji holky, taky doufam :slight_smile: Ve ctvrtek jeste k doktorce na vysledky krve ohledne boreliozy, tak snad to bude ok, uz se chci snazit :wink:
8. říj 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Prosím nevíte někdo co je to hyperplazie dělohy a jak moc je to vázne ???
8. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka není to nadměrné narůstání sliznice? Myslím, že je to ono a pokud se to chytne v začátku, tak se to dá léčit hormonama, odebírá se taky vzorek tkáně, jen pro kontrolu, rotože změny na děloze můžou v podstatě vyústit místo v nějaký polyp (výběžek) v nádor. Ale to je až krajní a neléčená situace. Teda ruku do ohně bych za tyto informace nedala, ale myslím, že jsme se to tak nějak obecně učili ve škole... Proč se na to ptáš?
8. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, dnešní večer já náročný...dělám tu spoustě holkám poradce ve věci MD/RD/nemocenské/mezd...a díky tomu se dovídám i nové zajímavé věci :slight_smile:
8. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Děkuji. ...z netu tomu Nerozumím. ...:frowning2: ... kamarádka. .. :frowning2: dokzor ji dal nějaký prasky drahy ktery ma brat mesic a pak kontrola. .... jenže prý toho rekl Hodně a pouzil i slovo rakovina a ona ho uz pak nebyla schopna vnímat. ... tak nevíme jak vazny to je.... :frowning2:
8. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka no ono to může být předzvěstí rakoviny, ale taky nemusí... Ta sliznice může narůstat díky hormonální nerovnováze a pokud je léčba úspěšná, tak by mělo být vše ok, pokud ne, může ta sliznice tak bujet až vznikne karcinom. Ale bývá to problém většinou až v přechodu (právě díky nedostatku hormonů). Kolik je kamarádce? Snad ty léky pomůžou a nebude z toho nic vážného...
8. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis 35 jen :frowning2:
8. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka neboj se, určitě jí to těma lékama spraví a bude zase dobře... Držím kamarádce pěsti :slight_smile:
8. říj 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Děkuji. .. no uvidíme. .. chce to pozitivní myšlení. .. ještě ani nemá deti... :frowning2: .... sakra to jsou zpravy v posledni dobe...
8. říj 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak to je drsný, promiň, že se tomu směju, ale to co jsou schopný z toho udělat, jen proto, aby prokázali, že něco taky dělaj, to je fakt příliš :grinning: :grinning:
8. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chlap přišel dneska domů s tímto: "Tak jsem se dnes zastavil u kamaráda a viděl jeho malou dcerku. Ta je tak rozkošná, ty prstíky a kukuče. No byl jsem uplně zamilovanej! Už se musíme taky pořádně zasnažit!" :confused: Tak dnes asi nebude vhodný čas pro to, abych ho zchladila, že to chci na nějaký čas dát k ledu :rolling_eyes: :confounded: :frowning2:
8. říj 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no už se tmu taky směju :slight_smile: uvidíme, co bude až přijdu do páce.. Naštěstí ty komentáře pod tím jsou vesměs dobré, tak snad lidi chápou, že to děláme pro studenty, že se snažíme o prevenci a neubude nám příští rok studentů - jako že by si to rodiče rozmysleli :slight_smile: No a nechceš teda ve snažení pokračovat? Já jsem myslela, že jste si to vyříkali a seš si jistá, že je to chlap pro děti...
@7sarlotka Přesně tak, hlavně myslet pozitivně, léky určitě zaberou! :slight_smile:
9. říj 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis My jsme si nic nevyříkali. Nechci v tom zas zabřednout. Spíš jsem zvolila jinou taktiku, aby si uvědomil, že některé věci byly dost přes čáru. Včera to i sám uznal, sice promiň nepadlo, ale ve skrze se tak nějak omluvil. Jenže já ještě nemám pocit, že by chápal závažnost situace. Chce to čas. Jen nevím, kolik. Může to být pár týdnů, ale i měsíců. :wink:

Jinak dnes jsem 1DC :wink: Test nelhal :slight_smile:
9. říj 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa teď nevím, jestli k 1DC gratulovat nebo ne.. No aspoň si všechno urovnáte a mimčo přijde do klidu a pohody :wink: A pokud přítel dokáže uznat, že to přepískl, tak je to na dobré cestě, tak hlavně ať mu to vydrží :slight_smile: Není náhodou Štír?
9. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No, rada bych byla, ale rekneme, ze me to netrapi, ze to nevyslo. :wink: pritel je rak, hodne cholericky a celkem sobecky rak :grinning:
9. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek