• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@verunkaaa můj je štír a přijde mi podobný svým chováním :slight_smile: ale to je spíš typické chování pro chlapi než pro konkrétní znamení :slight_smile:
9. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa ty jo, to na raky moc nesedí...teda já mám taťku Raka a tady je docela cholerik (ale on je jinak spíš úplnej introvert s tím, že prostě snadno vybuchne - jak já říkám introvertní cholerik, takovej divnej mix), ale o sobeckosti teda nemůže být moc řeč :slight_smile: To by právě trochu sedělo na ty Štíry (nejen) - já sama jsem Štír a přiznám se, někdy jsem trošku sobecká, ale ne moc :slight_smile: Prostě tak zdravě, rozhodně třeba nerozdávám korunky na počkání a skoro před každým vydáním je otáčím v ruce, jestli je to vydání potřeba...
9. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis přesně můj je býk a někdy se chova jak vůl např. Včera jsem přišla z práce 5 minut před nim a to chodím o hodinu a pul dřív než on ...tak jsem si ĺehla k tv a on zrovna přišel ...a bylo - pry nic nedělám pry malá na bytě jen on a já nic ....a ať mu jdu uvařit teplou večeři hned a ať mu zbyde i do práce .... Takže hádka jak cyp ... Takže to nebude znamením :slight_smile:
9. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@7sarlotka to bych ho poslala do pr....
9. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka no tak to by si zkusil teda.. Ti chlapi jsou někdy vážně na zabití.. Já jednou týdně doma uklízím, každý den nakupuju, o víkendu vařím a mám toho dost, potřebuju taky dělat věci do práce a někdy jen tak lehnout a nic nedělat. Ale můj chlap je v tomhle docela v pohodě, večeři si uvaří sám, když má chuť a když už je velkej bordel doma, tak uklidí. Ale tohle kdyby mi řekl, tak nevím teda, bych mu řekla, ať dneska uvaří on :slight_smile:
9. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Můj manžel je taky rak-ale cholerický ani sobecký neni. Spíš naopak...a mamka je taky rak a taky neni ani cholerická ani sobecká...to říkám,že ty znamení prostě nesedí... :slight_smile:
9. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Když to tu tak občas čtu, tak já mám doma asi poklad..., ještě jsem nenašla nic, na co bych si mohla stěžovat..., manžel mi se vším pomůže...uklidit, uvařit a to bez nějakých řečí, prý ho to baví, mi pomáhat, ráno kvůli mně vstává dřív, aby mi připravil snídani a pak mě hodí na autobus..., no co víc si přát :slight_smile:
9. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@7sarlotka Jako vůl, říkáš? Tak až vám to nepůjde, tak víš, v čem je chyba - nemá koule :grinning: :grinning: (dělám si samozřejmě legraci :wink:)
9. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak MS tedy je a zas jako minule tak nějak divně...prostě úplně malinko, že by mi stačila jen slipovka-včera a dnes zas vůbec... a hlavně zas bez bolestí...to je tak super...když jsem vysazovala HA,tak jsem měla strach,jak to každý měsíc s těma bolestma přežiju..při HA jsem měla tak jednou za 2-3měsíce...a ono je to super...
9. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to máš velký štěstí, já mám tedy taky zlatého manžela, ale občas ho musím dokopat k tomu, co po něm chci... :grinning: řekl mi rovnou na začátku, že narážky nepochopí, že mám vše říkat na rovinu :wink:
9. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty no když o tom tak přemýšlím,tak asi opravdu mám, ale jsme teprve 3měsíce do svatby, tak snad nenastane změna :slight_smile:
9. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se to po svatbě změnilo k lepšímu :wink:
9. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janenoty
@eeen u nás se taky po svatbě změnilo k lepšímu... :slight_smile: občas mě neskuztečně vytočí, ale jinak je to poklad, taky vaří i uklízí, sice ne pravidelně, ale když je potřeba, tak udělá. Buď ráda, za takovou ms, jen bych si asi nechala zkontrolovat sliznici, jestli ji nemáš příliš nízkou, když máš tak slabou ms. aby nebylo problém uhnízdění třeba. Nechci strašit nebo tak, ale četla jsem tady na to téma dost diskuzí, nemusí to tak být, ale slabá ms to může značit.
já si naopak myslím, že ve spoustě věcí ty znamení sedí, ale samozřejmě ne ve všem.. Ale základní charakteristika mi na většinu mých blízkých teda sedí..
9. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Potvrzuji, u chlapů malé náznaky nestačí, velké náznaky nestačí...prostě to musíš ŘÍCT...stokrát potvrzená pravda :slight_smile: Prostě jednat na rovinu.
Jinak u nás změna po svatbě nějak ani žádná nenastala, všechno při starém, snad jen, že mě častěji objímá s tím, že jsem jeho žena a pořád nevěřícně "ty jo, já mám manželku, já mám svoji VLASTNÍ ŽENU" :grinning: Jo a možná taky to svištění...hlavně první měsíc - je asi o něco častěji než před :slight_smile:
9. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 to my právě od svatby jsme mnohem aktivnější, nevím, čím to je :grinning: o mimčo jsme se začali snažit až dýl
9. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky si myslím, že základní charakteristika většnou sedí...zbytek může být hodně ovlivněný výchovou a prostředím, kde člověk vyrůstá, ale v krizi či při nějakém problému se prostě projeví to pravé, třeba výchovou vědomě potlačené JÁ (to je ten vrozený temperament)
9. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tys mi teda zas dala...já se raduju a ono je to možná zas špatně :frowning2:
9. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Nezlob se :frowning2: já jsem tě nechtěla vystrašit nebo ti zkazit náladu, ale na toto téma jsem narazila, když jsem právě pročítala ty diskuze o kontryhelu.. Holky ho pijí většinou na úpravu cyklu a posílení sliznice, která se projevovala jako slabá/nízká právě slabou ms, ale u tebe to tak být nemusí!!! Jen jsem si na to prostě vzpomněla jak jsi to s tou ms napsala :confused:
Jen tak mimo téma si myslím, že na to posílení kontryhel pomáhá, protože já mám ms i tak silnou, ale s tím kontryhelem to byla teda síla první dva dny..
9. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis na mě sedí charakteristika perfektně: tvrdohlavá, cílevědomá, když už přeroste trpělivost tak cholerická...prostě klasický býk, ale pro rodinu bych se rozkrájela
9. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jj přesně tak, v krizových situacích se projeví pravý charakter a temperament.. a to mi právě u blízkých sedí
9. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty na mě váha taky sedí dost přesně si myslím - i s tím sklonem k přibírání :grinning: ale i ostatní rysy a na mého chlapa štíra to taky sedí perfektně :wink:
9. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jen nakukuju, nestíhám ani dočíst..vidím, že řešíte znamení:slight_smile: můj muž je stejně jako já Lev a je super, neprudí, je akční..někdy až moc..jedině snad že mi moc nepomáhá v domácnosti, ale mi to nijak nevadí..taky se kvůli úklidu dvakrát nepřetrhnu..tím nechci říct, že máme doma hnojník :sunglasses: :wink: Rak je můj otec a bojovali jsme spolu strašně, oheň a voda prostě :unamused:
jinak dnes 11DC, cítím se fajn, akorát mě včera pobolíval podbřišek a dneska klid, uvidíme, kdy se ovulace dostaví..kontryhel piju do neděle a končím.
9. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to na mě taky...a problémy s krkem, a že jsem labužník... :grinning:
9. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty na mě Lev taky sedí..požitkář, pohodlná, někdy trochu arogantní, ale zase bych se rozdala a na mladého aplikuju výchovu cukru a biče, někdy chudák trpí, ale jsem maximálně důsledná..doufám, že se mi to do budoucna vyplatí
9. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a když řešíte tu kontryhel, tak já piju čaj od báby kamenický (radnický) na podporu početí). Dneska jsem zase začala, ale má se pít pravidelně a to je u mě kámen úrazu...nějak nestíhám si ho 2x denně udělat
9. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak to jsem si všimla v mém okolí, že s důsledností mají celkem problémy raci a taky blíženci.. Ale nějak se neuražte holky, říkám jen co mám v okolí :slight_smile:
@zabzulka já už kontryhel nepiju tento měsíc a uvidím, jestli ty bolesti a silná ms byly tím.. Tak pak musíš porferovat, teda jestli se ms vůbec dostaví :wink:
@janetoty tak si zkus udělat jednou denně půllitr, já jsem to tak někdy dělala s tím kontryhelem
Ale řekla jsem si, že zkusím pár měsíců bez bylinek a léků.. Snad se tělo vzpamatuje z HA a pak to nějak půjde. Teda akorá listovku beru pořád a brát budu, nijak mi neškodí a tělo přebytečnou vyplaví, takže ani nemůže organismu uškodit
9. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis když ono je přesně daný, kdy to máš pít, jak to připravit...mám se to pít půlhodinu před jídlem nebo hodinu po jídle...je to celkem alchymie :grinning:
9. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Aha.. no já na to prdím :slight_smile: doufám, že to půjde i bez pomoci, uvidíme, co budu říkat za pár měsíců :grinning:
9. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky v to doufám, ale malé podpoření nikdy neuškodí :wink:
9. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty to víš že ne.. Jen pěkně pij čajíček :slight_smile: Mě ten kontryhel asi fakt zesílel ms, tak spíš chci zkusit, jestli bez něj bude slabší.. A pokud by to nešlo, tak se taky první připojím asi k přírodní léčbě, hormony až v krajním případě snad.
9. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek