• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis to je v pohodě, já jen že jsem se radovala a ono to nakonec vlastně je blbý...,ale děkuji za upozornění :slight_smile:, to se asi zjištuje utz,vid? já bych řekla,že na mě znamení nesedí-blíženec
9. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože, nesnáším ten stav, kdy nevím, co sníst.... prostě nevím... asi suchou rýži... maso nemůžu (a to jsem masofil :-/()
9. říj 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jéééj to mě mrzí, tak zkus zeleninu a ovoce, to by tě mohlo aspoň na chvíli zasytit ne? Nebo to taky nemůžeš?
9. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo, zeleninovej salát sem měla ke svačině... ted jsem si chtěla dát krutí s bramborem ze včera, ale nejak nemůžu :-/
9. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jo na ultrazvuku to určitě uvidí, zkus si zajít třeba kolem ovulace, jen tak pro kontrolu, možná tam zrovna uvidí i nějaké folikuly čekající na prasknutí :slight_smile: ale neboj, ty určitě nejsi ten případ a ms máš prostě slabou přirozeně :wink:
9. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis budu to muset prostudovat :slight_smile:
9. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis určitě dám vědět jak to na mě zapůsobilo..cyklus prodloužit fakt nechci, to je nežádoucí :slight_smile:
@janetoty jen pij, taky mám problém s tím kontryhelem..nějak nestíhám, ale snažím se.. ráno vždy nalačno a odpoledne když dorazím z práce, jak to vyjde
9. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no jo..na tohle mi pomáhaly takové ty suché rýžové chlebíky..nejlepší byly Raciolky..jsou jemně oslazené, myslím jablko skořice ..nebo banán
už by Ti to mělo za chvíli přestat
9. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n je ti z masa blbě? Tak ta suchá rýže by mohla být řešení :-P

@eeen @mihis Na mě to sedí jen částečně - jsem zvídavá, mám hodně dobrou paměť (hlavně na blbosti a to, co mi kdo kdy řekl - odpouštím ale nezapomínám), skrývám hodně svoje pocity (teda před těmi, před kterými je nechci odkrývat), mám silnou touhu po uznání, pochvale a naopak bytostně nesnáším kritiku. U mě člověk neuspěje s tvrdou kritikou, to se spíš zařeknu a just...naopak i sebemenší pochvala mě potěší a dmu se pýchou.
9. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@ninive211 asi budu živá z polívek... ta byla včera super... a i tam bylo maso, ale na malé kousky. už ani nejím šunku na pečivu :astonished: jen sýry, jogurty, mlíko, atd... ale tak uvidíme no.
9. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak máš v sobě asi vetřelce-vegetariána :slight_smile:
9. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no to neeeee. to nesmí :grinning: ale ono to tak bývá, kamarádka co je děsně na sladký... tak v těhotenství pak skoro vůbec sladký nejedla. :grinning:
9. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n moje kamarádka zase strašně miluje kiselý vokurky a utopence a v prvím trimestru je nemohla ani vidět...pak se chutě "spravily" a zase se jima ládovala...ale to už třeba prý v kombinaci s broskví, salámem a bramborovým salátem :grinning: No, přibrala v těhu přes 17 kg :grinning:
9. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no tak, to sem zvědavá, co v těhu budu jíst já...já jsem na sladký taky dost, masíčko můžu, ale jenlibový a nemusím ho mít zas každý den...a nesnáším houby a nemusím ryby...tak to vidím na to, že budu mít furt chuť na rybičkovou pomazánku nebo podobný chuťovky, co bych normálně nevzala do pusy, ne? :wink:
9. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 to ne, záleží... ja treba rybičkovou pomazánku mám ráda i normálně... a ted taky. Spíš mám občas pocit, že mi dělá problém jíst vyloženě tuhou stravu... takže opečený brambory s plátkem masa jsou horor. kdyby to byl štouchanej brambor s cibulkou.... a v tom kousky masa.. tak to asi jo :grinning:

Ale zase rohlík se sýrem mi nevadí :grinning:
9. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jééé ja už bych chtěla taky takové starosti :slight_smile: já teda zbožňuju kyselé, sladké i maso, takže v těhotenství budu asi malá velryba :grinning:
9. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka já si ho teď udělala víc a dala do termosky, ať mám i na večer, případně zítřek :grinning:
9. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis moje sestřenice nemohla jíst celé těhu skoro nic...jen zeleninu
9. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no uvidíš, je fakt, že já zatím nic nezhubla... což mě trochu mrzí.. před dalším obdobím žraní :grinning: takže se musím držet :grinning:
9. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
v těhotenství jsem jídlu moc nedala..jen jogurty jsem mohla po kilech.. a tuňáka v olivovém oleji :slight_smile: ale já jím celkově málo..hlavně v prvních dvou týdnech cyklu, to jen tak pozobávám..před MS se trochu víc rozežeru, ale žádná sláva to není.
9. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak nic hubnout nepotřebuješ :slight_smile: neboj, když se nebudeš vyloženě přežírat, tak určitě nijak extra nenabereš a po porodu bude všechno dole :slight_smile:
@zabzulka no však taky na to vypadáš, jsi drobounká jak 10 letá holčička :grinning: ale moc ti to sluší :wink:
Jinak holky aféra na naší škole pokračuje - dnes tam byla TV NOVA, takže určitě podají ve zprávách kvalitní a nezkreslené informace, úplně to vidim :grinning:
9. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já před MS vždycky žeru! To se musím držet, to mě honí furt mlsná.
9. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jé já bych se tak ráda večer podívala na Novu na zprávy, jak to zase podají, jenže nám blbne totálně anténa, máme stupidní signál a poté, co jsme předělali obývák, tak chytneme akorát, kanály ČT a rozzrněnou Nova Cinemu... :rolling_eyes:
9. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak ja žeru jak zjednaná normálně :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no taky jsem si článek četla a je strašně zavádějící, podle něj to vypadá jako byste tam měli jen samé fetky..kluci u nás v práci si zanadávali jaká je ta dnešní mládež tak jsem jim vysvětlovala jak to u vás vlastně je..
9. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já myslím, že o nic nepřijdeš :wink:
@zabzulka když už se bavíme o těch znameních, tak jsem váha a nesnáším nespravedlnost - o to víc mě tady ta média dokáží vytočit, místo abysme byli pochváleni za to, že snažíme o prevenci, tak z nás bude učiliště feťáků. Ale na druhou stranu si to snad inteligentní lidi přeberou a pochopí, že návykové látky ve škole nehodláme tolerovat oproti jiným školám :slight_smile: Uff, uplně vidím, jak se zase vzteknu až to odvysílají..
9. říj 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka a děkuju za podporu u kolegů :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja napsala švagrový k postování tohoto příspěkvu na FB, že je to značně zkreslená informace, že to bylo jinak... na to mi napsala, co media nezkreslují :grinning:
9. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jakéo příspěvku? Jako co jsem psala tady? Jste zlaté holky, ale já doufám, že to bude taková mediální kauza, o které nebude za týden nikdo vědět, a taky doufám, že rodiče to spíš potěší, že se proti tomu snažíme bojovat, než aby nás odsuzovali, ale to už se tady oapkuju, takže to asi nechám koňovi, ten má větší hlavu :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejak vas kocky ted moc nestiham :wink: Ale sleduji a pravidelne vecer docitam, co je noveho :slight_smile:
U mne se blizi ovulace, ale nemam teda vubec chut svistet, to se mi uz dlouho nestalo, takze zatim jsme tomu moc nedali a asi ani nedame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek