• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@jennie89 jo, to je jako mít vytyčenej nějakej cíl a nemyslet na to jak k němu dojít . . . . Tak možná žijí naši romští spoluobčané.....
19. črc 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 ja jsem v tomhle uplnej mimon zatím, vůbec jsem se o to nezajímala. Já můžu mít normalně menzes,ale nemít ovulaci?
19. črc 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jj, můžeš... na menzes stačí narostlá děložní sliznice, ovulace být nemusí :frowning2: Tak to mám já, půl roku od vysazení a ovulace nikde...
19. črc 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 no, tak to jsem na to zvědavá :frowning2:
19. črc 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pozoruješ na sobě nejaké příznaky ovulace, Nebo aspoń pravidelný cyklus?
19. črc 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jsem tu nová. :slight_smile: Plánujeme s přítelem miminko teď od léta. Vzhledem k tomu, že jsem měla problémy s pravidelnou menstruací, již první měsíc beru Duphaston, tak snad se dostanu do normálu a časem se zadaří. :slight_smile:
19. črc 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my zkousime tento mesic druhy pokus, před skoro 2 mesici jsme měli svatbu a vysadila jsem HA, minuly cyklus neuspesny, tak uvidíme ted... Jsem ted 16 DC a na ovu testu slabsi carka, coz ale ještě nemusi nic znamenat, ale snad zmohutni :slight_smile: Tak hezke snazenicko :wink:
19. črc 2013 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová a snažíme se o druhé mimi ,a prášky neberu už tři a půl roku tak sem zvědavá je si se nám tu ten měsíc zadáří hned na poprvé . :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak já včera měla pozitivní ovulační test, kontrolní čárka silnější než kontrolní (mám ho v albu), hodně mě bolí pravý vaječník, ne pobolívá, ale vážně bolí, je to nepříjemný :( ale sem ráda,že se mi cyklus po vysazení tak rychle srovnal, te'd sem 2.měsíc po vysazení HA, minulý měsíc ovulace 22DC a cyklus dlouhý 32 dnů. teď bude ovu buď 19DC nebo 20DC, to uvidím až podle bazální teploty. Takže víkend je snažící a v pondělí raději taky :slight_smile:

Hezky si užívejte sluníčka, na mě to má pozitivní vliv, jsem optimisticky naladěná :grinning:
20. črc 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se k vám přidat :slight_smile:?Prášky jsem vysadila před měsícem a půl a chtěli by jsme miminko, doma mám už dva raubíře a já bych straašně chtěla holčičku :slight_smile:
20. črc 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glia tak to jsme na tom podobně, taky toužím po holčičce :slight_smile: a doma dva kluci
20. črc 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkalak , no ja som totálne prepadla snahe dopracovať sa k holčičke...meriam BT, robím ovu testy, dala som si urobiť výklad z kariet+astrológia... :grinning: Podľa toho sa k nám holčička snaží dostať, no obaja ju s manželom tak chceme, že jej blokujeme cestu...ale podľa výpočtov by to v říjnu mala byť na 100% holka, tak to zladím s grafom a dúfam, že sa zadarí na prvý pokus... :sweat_smile:
20. črc 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glia @ajkalak Ahojky, taky by jsme po chlapečkovi moc rádi holčinu. Taky se snažím přes OVU, karty, astrologii, vitamíny ... Jak vy se snažíte? U nás taky je viděno těhotenství v říjnu a spíše holčina. Mám na holčinu vhodné dnyk početí dle astrologie. Věříte více na astrologii nebo na styk před OVU?
21. črc 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: já bych taky ráda holčičku, ale zase ne tak moc abychom sexovali jen v dané dny astrologií :slight_smile:
kluci jsou taky bezva :slight_smile:
21. črc 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeysun Ahojky doufám, že nevadí, že vstupuji do diskuze. My se s přítelem snažíme od května o prvními miminko zatím bez úspěchu :frowning2: Momentálně jsem 6 DC a už se opět snažíme....Doufám taky že se už zadaří, chtěla bych to prostě hned, odkládali jsme to pořád až bude barák a ted za 2 měsíce mi bude 30 a biologické hodiny řvou na poplach!!!!! :grinning:
21. črc 2013 v 18:31  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
znám také zkoušíme zhruba od konce května, vyčkávám co se bude dít, doufám, že MS nedorazí:slight_smile:
21. črc 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My asi od srpna začínáme na ostro. I když po posledním týdnu, kdy Filipovi rostou zuby si to nějak rozmýšlím :angry: .
21. črc 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 , ja to chcem skombinovať, dni vhodné podľa astrológie mám vypísané, vyberiem tie, ktoré budú 2-3dni pred ovulkou. :sunglasses: A uvidíme, či nám tá holčička bude dopriata...pri prvom a druhom mimču som tiež neriešila, či to bude kluk, či holčička, no teraz je tá túžba veliká :slight_smile:
21. črc 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glia Hela a chtěla bych se optat ... ty vhodné dny pro početí děvčete jsou dny, kdy máš sexovat nebo den, kdy by mělo dojít k oplodnění (den OVU). Já tomu před OVU docela věřím...
21. črc 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 mno...dni vhodné k početí sú tie, kedy máš sexovať...tie, ktoré vyšli podľa astrológie sú porozsievané cez celý mesiac-u nás říjen a ja to podporím tým, že vyberiem deň, ktorý mi vychádza na 2-3 pred ovu..takže deň, kedy to vychádza aj podľa astrológie, aj podľa pozorovania ovu...to je čas, kedy by mali prísť len holčičky, či s astrológiou, či bez nej...no nám mnoho metód dáva len kluky, preto to teraz skúsime takto, komplikovanejšie...
Dúfam, že som sa v tom moc nezamotala... :grinning:
21. črc 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glia Taky jsem to takto nejdříve pochopila, tak snad to tak bude :slight_smile:... Jelikož mám nepravidelnější OVU - 4 dny +, tak to bude složitější ... Budu nám držet palce, aby to vyšlo. Ale lavně zdravé dítě, že? :slight_smile:
22. črc 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 samozrejme, to je to najpodstatnejšie :wink:
Tak si držme palce :slight_smile:
22. črc 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Jsem tady chvíli. Můžu se k vám také přidat? Snažíme se od tohoto měsíce o první miminko. Netestuju, neměřím teplotu, ale doufám, že to vyjde :slight_smile: HA jsem vysadila na začátku roku, ale cyklus mám rozhozený, už jsem byla i na vyvolávačce. Uvidíme, snad to klapne. :slight_smile:
22. črc 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajik.h Musíme věřit a ono to vyjde :wink:
22. črc 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 no já věřím v oboje a doufám v to, taky jsem někde četla, že když má žena při oplodnění orgasmus , tak to bývají kluci. My se teda zatím nesnažíme v pravém slova smyslu, páč když jsem měla ovulku, tak sexík nebyl, ale necháváme tomu volný průběh,.Ale holčičku chci straašně moc.Nechala jsem si spočítat od jedné holčiny tady, jestli by to mohla být holčička a prý jo :slight_smile:.
22. črc 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glia a můžu se zeptat, kde ses k tomu výpočtu astrologie dopracovala :slight_smile:?Jinak mně bylo řečeno, podle krve, že teď by to mohla být ta holčička :slight_smile:.Ale hlavně já si teď potřebuju srovnat cyklus, tak jsem si koupila femigard, páč jsem před dvěma měsíci vysadila antiko a mám to ějaký rozházený..
22. črc 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 a jak máš starého kloučka?
22. črc 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h Ahojky , já jsem se na netu dočetla, že na urovnání cyklu je dobrej femigard, hodně holek si ho chválilo, tak jsem si ho objednala ale zatím ti nemůžu říct, jestli mi cyklus srovnal, beru ho teprve týden, tak uvidim. Jinak já to mám taky rozhozený, před dvěma měsíci jsem přestala brát antikoncepci , tak jsem zvědavá, jestli se to srovná.
22. črc 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkalak A jak ti to někdo spočítal. Já mám astrologii tady od jedné holčiny, co se tím živí. Předtím i ještě jedna zase kartářka, že to pravděpodobně bude holka :slight_smile:. Jj, nemáš mít orgasmus prý ... JInak podle krve nebo podle čínského kalendáře by měl být syn holka :slight_smile:). Přiznám se, že tomuto moc nevěřím :slight_smile:. My se chceme začít snažit od srpna, ale při mé zrovna moc nepravidelné ovulce, to bude zajímavé sexovat 2-3 dny před ovulkou :grinning:.
Synovi je teď 19 měsíců. Rostou nám teď stoličky, tak si tedy druhé dítě nedokáži moc představit:grinning:.
22. črc 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek