• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis no já z toho článku a těch reakcí to taky chápu a správně tak, že šlo o preventivní akci...jako většina reakcí pod tím článkem byla "Jenom tři? Nemělo by tam být třetina žáků?" Ale právě bych byla staršně zvědavá, jak by t ta Nova překroutila, už několikrát jsem byla svědkem, že nějak jinak to podávala Čt a trochu jinak (samozřejmě skandálněji) soukromé televize (třeba když tu u nás v Brně-Tuřanech před pár týdny utekl klokan a volně pobíhal po čtvrti - na ČT ho odchytli a vrátili majiteli - kolem poledne, na Nově ještě o půl 8 večer nevěděli, že zvíře bylo vráceno a říkali, že zůsává prozatím v ZOO nebo kde, dokud se majitel neozve...to je vidět, jak si ověřují a aktualizují informace :rolling_eyes: )
9. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis no ta zpráva na novinkách, co byla, tak to švagrová postovala na fb... tak jsem ji tam k tomu psala svoje :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis v pohodě, jsme to prodiskutovali :wink: hlavně se moc večer nenervni, raději si zasvišti :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n děkuji, je fajn, když vím, že se mě (nás jako školy) někdo zastane :slight_smile:
@ninive211 jo jo, toho se právě trošku bojím, jak si to překroutí a přibarví, aby to bylo zajímavé.. no uvidíme :slight_smile:
@zabzulka jak přijde manžel z práce, tak ho musím hned znásilnit, protože pak už asi budu zase v ráži, tak ať si dnes aspoň to svištění užijeme :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 to je divné, většinou v období ovulace je chuť největší.. No tak když chuť není, tak asi nemá smysl to lámat přes koleno, třeba to ještě přijde jak přítel dorazí domů :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 my to vlastně máme tentokrát stejně že? taky 11DC? :wink:
u nás ta frekvence taky poklesla..oproti minulému měsíci, můj muž je furt v čudu, takže teď to bývá tak jednou za dva nebo tři dny..
9. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka však to je ideální jednou za dva dny, aspoň mají čas spermie dozrát :slight_smile: jo vy jste mi utekly trošku, i když ty jsi teprve 11DC? Tak to jsem jen o dva dny za tebou, pořád se tě držím :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Tak to jsem taky zvedava jak to Nova zvelici, pak hod odkaz :wink:
9. říj 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis to není velký rozdíl.. při čekání na MS se to všechno hrozně vleče..měla jsem pocit, že jsi to dostala mnohem později..
9. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka Jo, mame to stejne. Ale ani ty 2-3 dny tentokrat nedodrzujem, a to jsme kazdy vecer spolu... Pres den u nas nehrozi a vecer nez se dostanem do postele, v tech 22-23h uz se nam ani jednomu nechce :wink:
9. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka no já jsem to dostaa 1. 10, myslela jsem, že ty jsi to měla mnohem dřív..
@lucija76 to úplně chápu, u nás když není nic přes den, tak večer málokdy, taky jsme ko. Nevím, jak to pak budeme dělat s dětma :grinning:
9. říj 2013 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis @lucija76 jj, večery to je náročné..já funguju tak maximálně do 22,00 hod. po této večerce se mnou málokdo pohne :slight_smile:
a s dětmi je to dobré tak do čtyř, pěti let, pak už začínají být hodně zvědaví, pacholci jedni :wink:
9. říj 2013 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka tak až budu mít někdy dítě a budem třeba ještě chtít mít druhé, tak asi bude muset obden k babičce :grinning: No, už aby bylo aspoň to jedno :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak Lea jak lehne, tak spi, a nic ji neprobudi, nastesti. Ale nez ji dostanu do postele, to je neco :wink: nicmene ve 20h max. 20h30 spi. Jenze to zacinam teprve mit cas pro sebe, tudiz do postele jeste nejdu...
9. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 Viki taky dobře spí, to je v pohodě..chodí tak kolem 20,30 až 21,00 hod. v létě, v zimě už kolem 20,00 hod., nemám ráda, když dítě chodí spát pozdě, večer chci mít čas pro sebe a mužíčka, pokecat, odpočinout si atd.. kamarádky malá chodí spát až kolem 23,00 hod. to nechápu..
9. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka
@mihis @lucija76 hihi, já si živě pamatuju, jak jsem s taťkem živě diskutovala na téma večerka, to bylo ve čtvrté třídě a on chtěl že musíme chodit v 8 spát!! Tak jsem se s ním dohadovala, že mi je DESET, tak přece nebudu chodit spát v osm jak malé mimno...tak prý na to: spát nemusíš, ale budete prostě v pokoji, třeba si čti...no až zpětně později mi to došlo, proč možná ty večerky takhle vyžadovali :grinning: (jinak teda já nikdy rodiče takhle nepřistihla, asi byli vždycky potichu jak myšky)
9. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis
@ninive211
@7sarlotka
@eeen Já to asi blbě napsala, rozhodně jsem to nemyslela jako že to patří k tomu znamení, ale prostě že mám doma jen cholerického sobeckého ráčka, nic víc :slight_smile: Spíš ta kombinace je občas na mě moc :grinning:
9. říj 2013 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dneska jsem nějak pozadu! Ale dnes jsem se na net dostala teprve teď..nějak moc práce je...ale aspoň to utíká...jinak já jsem 6DC :slight_smile:
9. říj 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis právě jsem se dívala na odpolední tn a byla tam ta vaše školní kauza :D
9. říj 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle No každopádně sýrárna je jedním z našich cílů...doufám, že se u nějaké zastavíme. Víno - milujeme, ale kupovat asi nebudeme (nebo nevím), naši byli ve Francii na ochutnávce vína a říkali, že nic moc slabůtka, prostě jak jste zvyklí na trpčejší silnější víno z jižní Moravy...tak jen tak nějaké není dobré :slight_smile: A ty makronky - no, když na ně někde kápnu, ráda bych je ochutnala, na beremku je to hit, který jsme absolutně nechápala, ak zjistím, co na tom druzí tak vidí :slight_smile:
9. říj 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 my teda kupovali víno většinou v carrefoure, ale vždy bylo dobře a tchán ho pravidelně vozí. ja jsem teda spíš na bílé.
9. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n U mě se střídá bílé a červené období...momentálně si více pochutnám spíš na červeném. Zase bílé bývá o něco slabší a můžeš toho vypít většinou víc, aniž bys byla cantare :grinning: Každopádně mám ráda spíš sladší odrůdy (nemusí to být cumel, ale trpkost frankovky anebo kyselinku ryzlinku zrovna moc nemusím)
9. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
A zase to jidlo :grinning: :grinning: :grinning: Vecne tema! :wink: Holky co mi to delate? Snazim se shodit a vy mi furt delate chute :grinning:

@twinkle Jedine, cemu bych si dovolila oponovat v clanku, je ten raj gurmanu. Francouzi samozrejme maji povest gurmanu, ale v mem okoli se to tyka spis te starsi generace. Kdyby jste videly, jak se stravuje generace tricatniku, nestacite koukat. Hlavne zenske doma skoro nevari, povetsinou nakupuji jen polotovary, nebo se stravuji ve fastfoodech, a to vcetne deti. Nerikam ze vsichni, ale bohuzel naprosta vetsina mladych lidi co znam. Ty klasicke tradicni vecere dodrzuji jen o svatcich.

Ja ac nejsem francouzka, gurmanka to teda jsem :grinning: Potvrzuju kazdy bod toho clanku od vina, pres trhy, crepes a galettes jsou bretanske speciality tady od nas, akorat ty makrony uplne nemusim, na muj vkus dost preslazene.

Jinak konkretne clankem zminene lahudkarny nebo restaurace neznam, krom Dvou mlynu na Montmartru, tam jsem nemohla nejit :wink: Jak uz jsem psala, Pariz nemam moc rada, necitim se tam dobre, preferuju min zalidnena mista. Taky nemusim Parizany, ty tady u nas pozname z dalky, to je zas druha vec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:
9. říj 2013 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle jojo i já jsem tam byla :grinning: v té kostkované bundě jsem je vedla po schodech nahoru :slight_smile: ale nakonec to cele vyznělo tak jak mělo, že proti tomu bojujeme takže spokojenost :slight_smile: ufff
9. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky mám aspoň 1 dobrou zprávu, snad už máme vyřešenou tu hypotéku, takže koncem měsíce bychom se mohli stěhovat do svého :wink: jinak když jste u těch vín, tak jsem si koupila bílé, už se mi chladí na večer...když už teda můžu :grinning:
9. říj 2013 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@mihis a víš,že jsem si to myslela-chtěla jsem se tě na to zeptat :wink:
jj,vyznělo to dobře :slight_smile:
9. říj 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 není to obdoba toho, jak většina České republiky nemá ráda Pražáky? :grinning: Brňáky kupodivu jinde docela berou (hlavně teda jinde na Moravě) - to je: Odkud jsi? Z Brna? Jé Brno, jižní Morava, vínečko, sklípek, super...a už to jede...:grinning: Většina lidí si pod pojmem jižní Morava prostě přestaví ten vinný mok a ožíračku (pardon, košt) ve sklípku :grinning:
9. říj 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lucija76 tak to je docela smutné s tím jídlem,ale bohužel my taky nemáme moc co mluvit....pokud u nás lidí vaří podle pana Babici(toho ty asi neznáš a buď za to ráda),tak to s gurmánstvím moc splečného nemá :/
Já se snažím vařit každý den-mám na to čas...
nejhořší je co cpou těm děckám...škoda mluvit...
9. říj 2013 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 máme každá jinou zkusenost.všichni moravaci, co jsem poznala, tak na brnaky nadávali. a spíš sem na severní moravě pochodila, jako pražák. nemluvím teď o ostravě.
9. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek