• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@twinkle Jojo, to pořád tchyně chodí s tím, že se dívala na Babicu a tam dělal takovej a takovej recept. Jako zas je pravda, když pomineme fakt některý jeho excesy ve stylu "když nemáme žampiony, tak tak dáme nějaký jiný houby a když nemáme houby, tak tam nedáme nic...", tak on je prostě lidový a české hospodyňky mají rády, když jim člověk dá nějakou alternativu něčeho...ale pak je pravda, že pak nesmí "pravé italské risotto" nazývat pravým italským risottem. Ale bohužel chápu, proč je u spousty žen oblíben - snaží se vařit většinou z dostupných ingrediencí, nabídnout i levnou a rychlou alternativu...a to je to, po čem ženský uhoněný z práce jdou.
Já třeba nemusím Pohlreicha, to je fakt tak nesympatický a snobský člověk, já vím , že to trochu hraje, že to má ve scénáři být takovej, ale prostě mi přijde jako strašný snob, který spoustou věcí opovrhuje, když třeba nejsou uvařený přesně podle nějakého originál receptu.
9. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle jo jsem ráda, že to tak dopadlo.... No ještě že mi natočili jen zadek, zrovna dneska jsem líčení moc nedala a vlasy stažené do culíku taky žádná sláva :grinning: A měla jsem černé gatě, tak jsem taky nevypadala jako úplné prase vyžrané :grinning:
Jinak my vozíme vínko z Moravy, strýc má sklípek - takže kvalitní zdroj :slight_smile: ty patoky co se prodávají v místních "vinotékách" nedej bože v kauflandu a pod.. už kupujeme jen vyjímečně, když má třeba přijít návšěva a doma nic není...
A gurmáni teda moc nejsme, já vařím jen o víkendu a to většinou takové osvědčené klasiky, nebaví mě stát u plotny celé dopoledne, tak dělám jen rychlá a nenáročná jídla, protože nejsem žádná extra kuchařka :slight_smile: nějaké specialitky tak manželovi na narozky možná, jinak ne
9. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak to jsem ráda za tu zkušenost, co mám...ono to asi prostě bude o lidech, na koho kdo narazí :grinning: A idioti se najdou jak mezi Pražákama, tak mezi Brňákama :slight_smile:
9. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mihis m ám to podobně, taky si nepotrpím na nějaký velký vyvařování.
9. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to koukám teda, u nás se spíš berou Brnaci nez Prazaci, i kdyz neni to takove, že bysme je nejak ponizovali nebo tak, spis si z tnich delame srandu. Mam par kamaradu z Prahy, chvilku jim trvalo nez si zvykli na nase postuchovani a ze se smejem nekterym jejich vyrazum, ale ted uz to berou v pohodě a vzdycky se s nima pobavime :slight_smile:
9. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak to je vzájemný, my se moravským výrazům taky smějeme :grinning:
9. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 třeba můj muž má pražáky rád-že jsou takový uvolněný...ale to jsou,myslím,moraváci taky a hlavně po nějakém tom pohárku vína :D

Jinak já Babicu prostě nesnáším,ten jeho hlas..bléé...a naopak Pohlreicha zas sleduju ráda...
a ráda jsem se dívala i na Itala,ale nevařila jsem podle něj...
A teď sleduju Deníky Dity P.díváte se?je radost dívat se na ni v těch puntíkatých šatečkách :slight_smile: a ta kuchyň!taky takovou chci!

@mihis jaké vyžrané prase????přestaň :p
9. říj 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, viděly jste tu reportáž teď ve večerních novinách??? Jsou to normální debilové a akorát popudili rodiče, ať si stěžují.. Doufám, že většina je normálních a pochopí, že je děláno s dobrým úmyslem a v nejlepším zájmu studentů :rolling_eyes:
9. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis A proč by si rodiče měli stěžovat na to, že jejich děti jsou třeba sígři, co tahají do školy drogy??? Na co by si měli stěžovat? Před takovými 30 lety žádný stěžování rodičů ve škole...pěkně by dotyčnej kromě třídní důtky nebo dvojky z chování dostal navíc ještě nařezáno od taty...to jen dneska se na dětičky nesmí člověk ani křivě podívat, fakt to vám učitelům nezávidím (a to jsem měla období na ZŠ, kdy sem chtěla být učitelka - naštěstí mě to přešlo, byla bych podle mě totiž určitě taková ta učitelka-otloukánek, ze který si děcka dělají dobrej den)
9. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ninive211 jooo dnes nemůžem nic a pak z některých vyrostou zmetci, protože nic nemusí a všechno můžou... já mám svou práci ráda, ale někdy bych nejraději propleskla přímo rodiče, ať se proberou..
9. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle babicu taky nesnáším, ale já celkově pořady o vaření nesleduju... a nebavte se už o jídle, děláte mi chutě :slight_smile:
9. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mihis nestihla jsem... nemame zapojenou televizu
9. říj 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n buď ráda, o nic si nepřišla :slight_smile: kdyby tě to moc zajímalo, tak to určitě bude v archívu i ty odpolední i ty večerní... Ale fakt není o co stát
9. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 nevím, odkdy si se pohybovala na beremku, jestli si ještě zažila uživatelku buldok.... tak to je prosím pěkně ta uztotakbude... stejná chudinka, stejné vyjadrování a hledání výmluv
9. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n známe :slight_smile: nj, s takovýma je to hold těžký...
9. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jo, taky jsem tu diskuzi cetla, jak pise @ninive211 s takovyma lidma je to tezke, tady je kazda rada draha :wink:
9. říj 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 sranda je, že asi na 99% znám její totožnost :grinning: teda neznám ji jako osobně, ale znám její jméno a příjmení nejspíš za svobodna :slight_smile:
9. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Ja jsem presvedcena, ze kdo pracovat chce, praci si najde :wink: to mi nikdo nevymluvi, takze tak.
9. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste s tim gurmanstvim, to jsem nemyslela tak, ze vyvaruju nekolik hodin denne, taky nehodlam travit svuj zivot v kuchyni. Proste rychle, jednoduse a zdrave. A sem tam taky dame nejakou prasarnu, ne ze ne, ale vseho s mirou :wink:
9. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@ninive211
@lucija76 kdo to je ta uztotakbude? Nejaka prudička?
10. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis neni to prudička, ale je to holka, co má asi i psychický problém sama se sebou... znám ji uz z beremese, jako buldok.... ač vysokoškolačka... je už přes rok bez práce, na pracáku a nemůže nic najít... a všude si furt hledá výmluvy, proč to nemůže jít.
10. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n aha, tak to jo, když se člověku nechce, tak holt dělat nebude :slight_smile:
10. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no a ona má pocit, že dělá vše správně a celý svět je proti ní
10. říj 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no jo no, jako někdy je vážně těžké práci najít, ale kdybych se neuchytila v oboru, tak půjdu dělat cokoli jiného a u toho budu hledat... Chápu, že je to na prd, ale všechno lepší než sedět na pracáku a nemít žádné peníze. A hlavně když plánujem mimino, to bych šla dělat fakt cokoli, jen abych měla slušnou mateřskou a nárok vybrat si délku rodičáku. Ale každej to tak nemá, někomu asi vyhovuje nechat se živit státem a čekat až otěhotnění :-/
10. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ona státe živená není, jelikož je na pracáku dlouho, tak nic nedostane... a prý že by taky brala cokoliv... ale pak má výmluvu proč nejít dělat někam do pojištovny, proč nedělat telemarketing (jo je to blbá práce, ale lepší než nic), na pokladnu by ji určitě taky někde vzali. NO to je jedno, nebudu spamovat
10. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky..jak se vede?
@chris_n dneska máš kontrolu co? kdy jdeš?
10. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ahoj, jj dnes :slight_smile: jdu na půl pátou, asi to nevydržíííím :grinning:
10. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak to tfuj, tfuj, tfuj!!! Ať to dobře dopadne!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já byla dneska taky na kontrole, ale u obvodní skrz tu boreliozu...a mám smůlu, nejsem ještě vyléčená, takže jsem vyfasovala další ATB, tentokrát silnější, ale na 2 týdny..pak týden čekat na odběry a pak až k doktorce..takže 5.11.2013 se dozvím, jestli už konečně je vše OK, nebo ještě ne :frowning2: Takže snaženíčko tento měsíc opět nebude...a obvodní mi doporučovala ještě další měsíc si dávat pozor, takže to by znamenalo začít až v prosinci...to s ní ještě proberu :wink: Každopádně na to vyšetření manžel v prosinci půjde, aspoň budeme vědět, jak na tom je :slight_smile: Mám depku :unamused:
10. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek neměj depku... zkus se prostě zaměřit na něco jiného, když to ted nejde... hlavní je, být zdravá :wink:
10. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek