• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n až tak na večer? no však to uběhne, pak napiš jak to s Tebou vypadá jo? :slight_smile:

@pepetousek no, dobré zprávy to nejsou, ona borelioza je mrcha zrádná, fakt stokrát kontrolovat a léčit než nechat být..máš štěstí, že doktorka je v tomto pečlivá, moje tchyně tak doplatila na laxní MUDru, pak se z toho dostávala dlouho..chápu, že omezení ve snažení je opruz, ale vyděržaj!
10. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Ahoj kočko, dobrý, co ty? :slight_smile:
@chris_n Jo ty máš dnes konrolu, jsem úplně zapomněla :slight_smile: Tak tfuj tfuj a chceme vidět fotečku se srdíčkem :wink:
@pepetousek jak píše chris, hlavní je, aby ses pořádně uzdravila a pak to půjde samo, neboj a vydrž :slight_smile: vím, že se to lehce říká, ale než aby byl nějaký problém, tak raději vydržet..
10. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek žena mého šéfa to chytla v posledním trimestru a bylo to celkem na prd :-/
@mihis nad mi nějakou fotečku už dá
10. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já myslím, že určitě :slight_smile: tak večer očekávám samé radostné a pozitivní zprávy :slight_smile:
10. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek To je teda smula, ale nejdulezitejsi ted je se poradne vylecit! Ale chapu, ze jsi smutna, kdyz se to porad takhle oddaluje.

@chris_n Ty jo, ty se mas!!!! :dizzy_face:
10. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n @lucija76 @mihis @zabzulka Já vím, že musím být zdravá, abych mimi neohrozila, já se z toho dostanu, ale teď je to "čerstvé", tak trošku depka...o Silvestru, jak jsme si s manželem přiťukávali, tak jsme si říkali, jak další Silvestr už s námi bude mimi (ať už narozené, nebo v bříšku), že už budeme 3..a asi si to budeme letos říkat zase..no jo, jdu pracovat, abych vyhnala chmury z hlavy...jsou horší věci, než jen, že se posouvá snažení, že :slight_smile:
10. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, můžu se k vám přidat?
Snažíme se od června, ale necháváme tomu volný průběh, takže bazální teplotu neměřím, ovulační testy nepoužívám. Jednoho klučíka (1,5 roku už máme) teď bychom moc chtěli druhé. Mateřskou mám na dva roky, končí mi v dubnu. V neděli jsem byla 30DC a test byl falešně pozitivní (slabá růžová čárka), ale dneska jsem udělala další, čekala jsem silnější 2. čárku ale bohužel test negativní. Je to zklamání, nikdo kromě manžela o tom nevěděl, tak se ani nemůžu nikomu vykecat.
První dítě jsme počali hned 1. měsíc po vynechání antikoncepce, teď u druhého to bude kdoví jaké...
10. říj 2013 v 10:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek To je smůla, no :frowning2: Ale zdraví je přednější...o ten měsíc dva vám to mimi neuteče...kdyby pak byly nějaké problémy, tak by sis třeba vyčítala, že jste nepočkali...každopádně přeju brzké uzdravení!
10. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj, dobrý díky za optání..jen jsem furt v letu :unamused: dnes se mi muž vrátí z cest, tak se na něj těším, nerada spím sama :slight_smile:
10. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n uvidíš už pěknou fazolku :slight_smile: Včera mi před propuštěním z nemocnice dělali utz - už přes břicho :slight_smile: Jen na mě teda natočil monitor, aby mi ukázal srdíčko, ale bylo už poznat, že má hlavu :slight_smile: A to nebyl teda moc kvalitní utz. Já jdu na kontrolu příští úterý - to bych se už prý měla dozvědět co a jak a kdy. No a taky doufám, že se mi do té doby udělá dobře a budeme řešit i ukončení neschopenky. I když včera jsem se docela lekla, když jsem zase začala odpoledne zvracet. No a já mám nařízeno, že jak budu zvracet, tak návrat do nemocnice :( Navíc se mi nad ránem zase udělalo černo před očima :(
10. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska jeeeje, ty si teda užíváš... no posledně jsem viděla houby, tak jsem fakt zvědavá :slight_smile:
10. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a jinak to jídlo-naprosto chápu. V nemocnici se mi omlouvali, když jsem měla 1.den dietu - kašovitou stravu - brambory a pomleté vařené kuřecí - no, popravdě bych to uvítala např. místo vepřo-knedlo-zelo, které bylo v úterý :(
10. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska teda Ty si to fakt "vyžíráš" hlavně ať už to přestane.. nechápu, že Ti můžou dát vepřo-knedlo-zelo, když jsi tam s takovou diagnozou..zvracíš, máš nevolnosti a tohle je opravdu "ideální" strava ..
10. říj 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka aspoň nemáš čas přemýšlet nad hovadinama, když si pořád v letu :grinning:
10. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím si postěžovat, nejak ted doma uplně nezvládám vařit pravidelně :-/ tak, že si dám jídlo v práci... máme tu 4 hospody/restaurace okolo sebe. A ani jedna nemá v poledním menu bezmasé jídlo!... teda jedna má, variaci smažených sýrů.... emoticon
10. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já jsem byla teď na obědě a normálně jsem se přežrala... teď bych si tak lehla a zalomila to :slight_smile: No nějak to tady musím vydržet do somi :slight_smile: A tak nemůžeš si skočit do nějaké jiné restauračky, která je třeba dál?
10. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no to moc nemůžu, jelikož už by to bylo fakt z ruky a časově náročné (nemám víc než půlhodinu)... a hlavně teda ono s těmi poledními nabídkami je to vsude skoro stejny
10. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Děkuji :slight_smile:
@chris_n My máme kousek od práce indickou vegetariánskou restauraci, zaplatíš si jen to, co si nandáš na talíř..to by bylo něco pro tebe :slight_smile:
10. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek no jo, to tady u nás v kobylisích si můžu nechat zdát :grinning:
10. říj 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ty bydlíš v Kobylisích? Kdysi jsem tam byslela 5 týdnů, byla jsem v Praze na brigádě. Takovej řadovej domek, kousek byl les, přes ten jsme chodili tam někam do hospody :grinning:
10. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teď právě píšu 1005 příspěvěk do téhle diskuze, to je mazec :confused: asi trochu závislák :grinning:
10. říj 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n já taky dělám do práce krabičky, za prvý v okolí nemáme nějaké restauračky, za druhé,kolegyně si taky donášejí jídlo z domu, tak jíme všechny společně v kuchyňce :slight_smile: Ale občas se taky stane, že nestíhám uvařit...to se pak odbydu nějakým rohlíkem s něčíma muže pošlu, ať si někam zajde, ten má v okolí hned několik restauračních zařízení :slight_smile: Ale chodit, tam pravidelně myslím, že bychom se nedoplatitli...myslím, že vařením si doma člověk dost ušetří...
10. říj 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já ti teď právě píšu příspěvek s pořadovým číslem 300 :slight_smile: No jsem žabař oproti tobě :grinning:
10. říj 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to je fakt, nad snažením tento měsíc skoro vůbec nepřemýšlím..takže se nedá ani říct, že se snažíme, protože se vlastně vůbec nesnažíme :sunglasses: :grinning: když si to tak po sobě čtu, je to trochu blábol, ale snad to pochopíte :slight_smile:
my máme v práci vlastní jídelnu a je to perfektní..jídlo v pohodě, za dobrou cenu, nemusím lítat po městě na menýčka, jsem spokojená
10. říj 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek To mě moc mrzí, Peti :unamused: Tak snad to brzy bude zase dobré, budu Ti držet palečky :dizzy_face: Já včera oznámili příteli, že se snažením počkáme .. Tak říkal, že si o tom všem dnes nebo až o víkendu v klidu promluvíme. To zas bude :rolling_eyes: :frowning2:
10. říj 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem vás dočetla...a jdu balit...a zítra hurá...., doufám,že až se vrátim,tak tu bude nějaká nová těhu...,takže všem držím pěsti...no já mám pořád MS,tak to vyšlo fakt blbě...njn co se dá dělat, tak holt zůstane u památek :slight_smile: @chris_n ať kontrola dopadne dobře :slight_smile:, tak jo holky loučím se, mějte se tu krásně a ani nechci vidět, kolik stránek budu ve středu dočítat :grinning: :slight_smile: :wink:
10. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen Paa a užij si to! :slight_smile:
10. říj 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ja to teď od stěhování dost flakam. ale muž má většinou jídlo okolo 80 kč a platí to stravenkama, takže ho to nepali.... to ja. on říká, že mě nenutí vařit, že si klidně dojde v práci. a jednou za čas jde vyloženě cíleně na sladký obed
10. říj 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Dekuji...jestli Te pritel nepresvedci a opravdu budete mit od snazeni chvilku pohov, tak tady budeme holkam fandit spolecne :wink:

@eeen Uzij si dovolenku a v poradku se nam vrat! :slight_smile:
10. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek