• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek On je v jistých věcech dost zatvrzelý, uvidíme ... Už by to tu chtělo zase nějakou těhulku, nějak nám to tu stagnuje s tím počtem :slight_smile:
10. říj 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak srdicko nam boucha o stoset.... jen o foto jsem si řekla pozdě. prcek odpovídá 8+0 a je opravdu jen jeden.
10. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Tak jsme se teď chytli s mužem skrz finance a práci:angry: Zjistila jsem, že jak furt mluví o tom, že si pošle životopis do IBM, že to pořád ještě neudělal, a to je to skoro 14 dní!!! Se z něj zvecnu, fakt, zato mi teda oznámil, že dostal vlastně od září přidáno 580 Kč hrubého...to nás tedy vytrhne, když stále má po skoro 4 letech plat na úrovni, na jaké jsem ho já měla v současné práci po zkušebce, po půl roce praxe! Tak jsem mu vyčetla, že se mi nelíbí jeho přístup k hledání práce, že si to aktivní hledání představuji trošku jinak a plus ještě něco málo k tomu...a abych nebyla jenom kritická, tak jsem mu nabídla, že mu ohřeju večeři a co že si teda dá...na to mi oznámil, že děkuje, že jsem mu zkazila náladu a že vlastně úplně přestal mít na něco chuť...a normálně se přede mnou v pracovně zavřel (to nikdy nedělá)!!!

Já už sem z něho fakt nešťastná, tohle je snad jediná stránka jeho povahy, která mě neskonale vytáčí...laxnost :angry: Bohužel na to budeme doplácet my oba (možná my tři?)...a to má být prosím živitel rodiny :frowning2:
10. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka já musím říct, že jsem si přestala zapisovat výtok a každej sex a kdybych nechodila na koníka za Váma, tak tomu asi nevěnuju pozornost vůbec a je mi úplně dobřre :slight_smile: mnohem líp než předchozí tři měsíce, takže to budu praktikovat i v dalších měsících (i když možná až budu očekávat ms, tak budu stresovat, ale tím, že ani pořádně nevím, kdy ji mám dostat, to možná nebude tak hrozné) :slight_smile:
@eeen užij si dovču! :slight_smile:
@ninive211 já jím v jídelně, vaří náám docela dobře, manžel chodí na meníčka, ale odpoledne přijde domů a má zase hlad a pak ještě večeře... Od té doby, co nedělá 12tky a je doma každý den o půl čtvrté, platíme za jídlo tak dvakrát tolik :grinning: mě stačí na večeři chleba, ale on potřebuje i tu svačinu.. Když měl 12 hodinové služby tak v práci asi nestíhal jíst, teď na to má čas a stojí nás to majlant :grinning: a navíc to na něm není vůbec vidět, že sní jak malý zájezd :rolling_eyes: :grinning:
@verunkaaa tak třeba si vše vyříkáte aspoň.. a možná tě i přesvědčí o tom, že není na co čekat :wink:
10. říj 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jůůůůů, krásnééé :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
10. říj 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ono chlapi obecně těžce nesou, když "neumí" nebo nemůžou živit rodinu.. Ale je fakt, že když pro to nic nedělá, tak je to teda blbé. Ani nevím, co bych na tvém místě dělala. Možná bych ho normálně zkusila vydírat :sweat_smile: Třeba tím mimčem, že pokud nezačne hledat práci, tak nebudete plodit.. Ale ty zase nechceš přestat se snažením, co? To taky chápu.. No nevím, nemáš to lehké holka.. :frowning2:
10. říj 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis kééž by ... Ale včera, když jsme to nakousli, to tak nevypadalo. Spíš, přesně jak jsem předpokládala, to bojkotoval, že na mě ovu stejně pozná a že nemám dělat drahoty, že pak to stejně "náhodou nestihne" :wink: :rolling_eyes: To zas naprdlo mě, tak jsem mu řekla, ať jde spát, že si o tom promluvíme později :zipper_mouth:
@chris_n Krásný :dizzy_face:
@ninive211 Můj dneska spočítal, že tráví v práci 200 hodin měsíčně a z toho má 40 nezaplacených a dalších tak 10 až 15 práci věnuje i doma, kde mu za to samozřejmě taky nedají ani korunu :angry: A taky s tím prd dělá, nechápu je v tom, fakt. :angry:

A co se týká té laxnosti - do prosince máme smlouvu na pronájem, už nám volala i domácí a on není schopný jí od soboty zavolat zpátky, aby se dohodli co a jak. Asi půjdem bydlet pod most s tímto přístupem ... :confounded:
10. říj 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis S tím "vydíráním" jsem právě začala tak před rokem...že to s mimčem asi teda nevidím, pokud si nesežene jinou (myšleno lépe placenou) práci...pak dlouho nic, nechala jsem to u ledu, po čase naopak jsem zase začala sama od sebe se svištěm, prostě přece jenom mi už není 23 jak třeba tady @verunkaaa, ale za měsíc mi bude 29...já to prostě odkládat nechci, aby to pak třeba nešlo a já byla v 35 pacientka na CARu po 5.neúspěšném IVF; taky i v práci už si chci trošku odpočinout od stereotypu a začít zase zažívat trošku něco jiného, podle mě smysluplnějšího (tím neříkám, že bych si myslela, že s dítětem si odpočinu, to asi ani náhodou, ale však asi víš, jak to myslím :slight_smile: )
10. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa
@ninive211 holky tak v tomhle máme ty chlapy podobné, důležité věci řeším já, finance spravuju taky já.. Na toho mého chlapa prostě není spoleh, na všechno má čas a všechno nějak dopadne.. To nensnáším a tak to raději dělám sama, i když někdy už toho mám dost, ale než se stresovat, jestli všechno vyřídil a zařídil, tak to raději udělám já. V jiných ohledech je skvělý, proto je mu nespolehlivost odpuštěna :wink:

A veruu mi zase přijde, že ten chlap moc dobře ví, že uděláš všechno co bude chtít.. takový trošku arogantní přístup, podle toho co ti řekl.. Kdyby mi řekl, ať nedělám drahoty, že stejně bude po jeho, tak bych ho asi poslala někam. A už asi i chápu, že chceš chvíli počkat, než se všechno srovná :-/
10. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Nadhera! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja chci takyyyyyy :grinning: :wink:

@ninive211 To je blba situace, a vypada to navic, ze se ani nechce nechat k nicemu nutit. To bych taky asi nevedela jak na nej, cim vic ho budes tlacit, sekne se jeste vic...

My doma praktikujeme techniku oddelenych uctu, a prijde mi to idealni a spravedlive, kazdy si hospodari sam. Pak mame jeden spolecny ucet, kam prispivame kdyz je treba, a ze ktereho platime spolecne vydaje. Muj chlap je ale v tomto smeru lepsi nez ja, ma vsechno spocitane, vede si grafy o usporach a vydajich, mohl by byt z fleku banker :wink: Kdyz jsme vyrizovali hypoteku, vsechno obstaral sam.
10. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 taky máme oddělené účty, já bych nechtěla jen jeden jediný společný. Nájem i jídlo platím já a on mi přispívá paušálně měsíčně půlku na nájem+ jsme si vždy !vyúčtovali" přibližně měsíčně společné nákupy a násldně vyrovnali. To byl fungující režim, kdy jsme ještě nebyli svoji, hezky fifty fifty. Teďka jsme 1,5 měsíce po svatbě...zatím máme pořád tento režim, ale uvolněnější. Ale uvažuji i o jednom společném navíc, a to u AirBank, sice nám zase snížili o něco úroky ( :angry: ), ale jako běžný účet pořád nadstandardně zhodnoceno. Zatím u nich mám spořák. Ty jak žiješ ve Francii, tak nevím, nakolik máš přehled v tomto.

Jinak právě jsem s mužem dodělala angl. verzi životopisu a trochu mu zkorigovala tu českou...plus dala pár rad, co jsem se tu dočetla (třeba právě díky té krásné diskuzi, o které jsme se tu včera bavily:wink: ), snad to tím neskončilo, no...
Já právě na něj tlačím ještě málo, skoro vůbec poslední dobou, nechávám to plynout...ale když vidím, že to k ničemu není, tak se hold už musím ozvat, no... :angry: On je prostě pohodlnej a na jednu stranu potřebuje popostrčit a na druhou zase né moc tlačit. Jsem si mu postěžovala, že už fakt nevím po těch šesti letech, co na něj vlastně platí, kromě slz a smutnejch psích očí.
10. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@ninive211 tak my máme účet společný, protože můj manžel je v tomhle po tchánovi, neumí hospodařit, žije si napoměry a jede s penězma na doraz.. U tchánovců to dopadlo docela slušnýma dluhama, u nás jsme to podchytili včas a manžel mi milerád finance předal.. Každý máme svou kartu, takže nijak omezeni nejsme, ale ví, že to sleduju a počítám a šetřím, tak neutrácí za blbosti... Oběma nám to vyhovuje, já jsem v klidu že vycházíme a i něco ušteříme, on je v klidu, protože má vše co potřebuje a zároveň se o žádné platby nemusí starat.
10. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Tak super pokrok s tím životopisem! :slight_smile:
10. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No, já zatím tak nejásám, dokud nebude pozvanej aspoň na pohovor...pak už bojuje sám za sebe :slight_smile: On jinak muž působí na většinu lidí celkem sympaticky, klidným dojmem, hlavně se umí usmívat i očima (i když teda to zrovna nemusí předvádět u pohovoru, že :grinning:)...takže podle mě je důležité se vůbec k tomu pohovoru dostat a pak si myslím, že šance nějaké má...co si ale myslím, že bude kámen úrazu, tak jazyk :frowning2: Kdyby s ním chtěli zkoušet mluvit.
10. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. Povedlo se :slight_smile: čekáme mimi v dubnu .. :slight_smile:
10. říj 2013 ve 21:51  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mihis To Ti musím dát za pravdu. On si myslí, že prostě jen trucuju a že se vše časem nějak ("samo") vyřeší a že netřeba čekat. :wink: Jsem zvědavá, jestli si o tom tedy přijde promluvit, anebo jestli zas bude dělat jako že nic a až dojde na sex, tak neuslyším věty jako, že jsem si to měla ohlídat a podobně :angry:
10. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Jo tak slzy taky u nás zabíraj, nechci to používat jako zbraň, ale kolikrát, když už nevím kudy kam, tak je mi to líto a už bulím :grinning: :angry:
10. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa taky nerada bulím,nerada to používám jako "zbraň" (já to vlastně VŮBEC nepoužívám jako zbraň, aspoň ne cíleně)...akorát jsem hold od přírody velká cíťa, strašně moc věcí mě dojme anebo naopak se mě snadno něco dotkne. Strašně moc nesnáším kritiku, jednou jsem se (nechtěně samozřejmě) rozbulela u šéfa v kanclu, kdy jsem dostávala kapky ..měla jsem zrovna blbý období, nemohli jsme sehnat podnájem, byla jsem nemocná, do toho stresy v práci a u tchýně se objevil rak...tak jsem začala sekat v práci chyby a už byl kobereček:frowning2: )
10. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak tak koukám, tak nově založená skupina o sexu se začíná hojně rozrůstat :grinning: :grinning: To bude rekord, to bude rekord.... :sunglasses:
10. říj 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Kde najdu tu skupinu, abych se mohla mrknout? :wink:
11. říj 2013 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Nadhera! :slight_smile: Jen asi k fotce potrebuju komentar - kde je prdola? :wink: Ten maly vlevo nahore, ta fazolka, nebo to velke pod tou fazolkou? :slight_smile:
11. říj 2013 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Jestli chces ted vazne ustat ve snazeni a pritel ti nevyhovi a nebude si chtit davat pozor, napada me dost razantni reseni... v obdobi ovulace s nim nespat... meris si BT, vis zhuba, kdy mas ovulaci (poznas ji na sobe), tak tech cca 5 dnu pred a 3 dny po ovulce bych nic nedovolila...a pak by slo o to, jak by se k tomu postavil pritel (je to tak trochu i jeho zkouska)... nebo mu v tomto obdobi dovolit jen s kondomen..
11. říj 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet93 Gratuluji :slight_smile: Po jak dlouhe dobe snazeni?
11. říj 2013 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ta fazolka vlevo nahoře. na tz reálné je i vidět tečka srdíčka. ale jak říkám, řekla jsem si o něho pozdě. v jednu chili byl vidět líp.
11. říj 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek asi po dvou měsících možná tří :slight_smile: jinak děkuji :slight_smile:
11. říj 2013 v 06:39  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek buď v seznamu skupin anebo když si dáš novinky svých přátel, tak tam to najdeš asi snadněji :slight_smile:
11. říj 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 taky jsem se tam hned pčidala :grinning:
11. říj 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo, všimla jsem si včera :slight_smile: já jsem teda spíš hodně konzerva, ale baví mě porovnávat, jak to mají ostatní...když to na sebe bonznou :grinning:
11. říj 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 to mě nějak nevadí se o tom bavit, teda úplně do detailů bych asi taky nevykládala, ale jinak mi to neva :slight_smile:
11. říj 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @ninive211 Už jsem tam taky :slight_smile: Ale v klidu si to přeštu asi až z domova :grinning:
11. říj 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek