• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
čau holky..byla jsem zvědavá na novinky od @chris_n a vidím, že vše je v nejlepším pořádku..gratuluju!! :slight_smile: takže startuješ 9tt, to letí..
u nás také praktikujeme oddělené účty, byla jsem dlouho single než jsem se dala dohromady s mým milým a už jsem si na správu svých financí zvykla..sama jsem si koupila byt, zařídila různá spoření, takže úplně finančně negramotná nejsem.. moje režie je Vikoušek, platím mu školu, družinu, obědy, oblečení atd.. můj muž platí nájem, velké nákupy atd..když je nějaký nečekaný výdaj, dáváme to napůl
takže tak..
jinak mi je od včerejška docela blbě, bolí mě v podbřišku, vystřeluje to do stran jakobych měla cystu nebo co..celkově je to tam dole dost citlivé, takže nejsem úplně v nejlepší formě :(
11. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nechtěli byste založit soukromou diskuzi?
11. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janetoty taky už mě to napadlo...
11. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak nás asi 8 nebo kolik nás tu je, se už známe docela dobře... :grinning:
11. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobre ranko!

@zabzulka A nesouvisi to s ovulaci? Mne to jeste nezacalo, ale pri ovulaci tohle mivam, plus dalsich x ruznych bolesti v obdobi mezi ovulaci a ms... brzy to zacne, uz se tesim :unamused:
11. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Ja si taky myslim, ze uz se vic letnich snazilek neprida, tak proc ne :wink:
11. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n @janetoty Taky me to uz napadlo! Ale nez zakladat novou diskuzi, tak tuto uzamknout a povolit ty, ktere budeme chtit - slo by to tak udelat?
11. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Nejde jen o letni snazilky, ty uz asi moc ne..ale dokaze me vytocit, kdyz k nam nakoukne nejaka chytra a poucuje nas o tom, ze to neni tak tezke otehotnet, kdyz vis, kdy ovulujes..aspon, ze jsme ji vsechny uspesne ignorovaly :grinning:
11. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 no já doufám, že to s ní souvisí :wink: :grinning: je to docela dost nepříjemné, tak už by to rychle mohlo přestat..:slight_smile:
@janetoty klidně, přidávám se :slight_smile:
11. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Mluvis mi z duse :grinning: :wink:
11. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ja myslím, že zamknout to nejde :-/
11. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek
@janetoty jedině zkusit napsat adimům, aby nám z toho udělali soukromou diskusi, jestli to jde....
@chris_n Tak jestli to nejde zamknout, tak vytvorime novou soukromou diskuzi, myslim, ze ostatni holky nebudou proti :slight_smile:

Ujme se toho nektera? Ja bych to udelala, ale koukam sem a pisu dnes pres telefon, jsme v kanclu plny pocet a jde mi videt na obrazovku.. :frowning2:
11. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ja to založím, jen nevím, jestli tam na poprvé hodím všechny správně :slight_smile:
11. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to klidně založím, jen nějaký název by to chtělo...

@pepetousek
@chris_n
11. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n koukám ale že zamknout nejde, pokud jsem to nepřehlídla
11. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n už jsem to našla, máš to?
11. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo, zkus to založit...je fakt, že teďka už by se to fakt vyplatilo, poslední měsíc dva sem přispíváme přibližně stále ty samé...jen výjimečně se objeví někdo "zvenčí"
11. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hotovo, jste označené http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze/snazeni-od-leta-2013-soukromco/?lastref=hp&post=last&page=last zbytek bude muset být na žádost... některé jsem asi zapomněla...
11. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Mne to ukazuje, ze takova diskuze neexistuje :confused:
11. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 k jsem tě tam asi vypsala špatně, vydrž...
11. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už budu všechno směřovat tam :slight_smile: Super nápad!
11. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak hlásím po delší době,
dnešní kontrola- folík 22,8.píchnut pregnyl 10 000.v pá kontrola zda praskl.

pregnylové holky prosím radu- sestřička říkala, že sex by měl být -+ 24h po píchnutí. myslíte, že ocásci vydrží když byl sex 7h před vpichem? sex dnes ráno v 5h a injekce v 11 30h. ptám se jen proto, kdyby se mi manžu zítra nepovedlo ukecat.dnes ráno to byl děs po něm něco chtít ale povedlo se, večer se mi ho ukecat nepovedlo.
15. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa Ahoj, mně řekli po Pregnylu 36 hodin, tak nevím... To už by mohlo být dost, říká se, že vydrží určitě 48 hodin, někdo i 72 hodin, ale asi je to individuální... Bylo by lepší ještě to zkusit...
15. říj 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní utz OK,větší folikul praskl, ten menší zůstal na 15mm.tak uvidím za 12dní na TT nebo poznám dříve podle příznaků zda se zadařilo.jo a pojištění nakonec bylo ale to bylo keců.
18. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj letní snažilky, smím se k Vám přidat? I když nejsem učitelka?
My se s mužíčkem začali snažit od května a stále nic. Z prvu jsem si říkala, že to budeme brát sportovně, žádné ovutesty atd., teď už mi ale začíná ''lepit'' a testy jsem si koupila, zatím proběhlo jen jedno kolo testování a teď se opět dostalovila menstruace :frowning2: Doufala jsem, že to půjde všecko nějak snáž....
19. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
podvodnice z sbazaru

Vím že to sem nepatří ale chci vás jen upozornit na nejspíš podvodnici na sbazaru.
v září jsem si objednala fusak fakt se mi moc líbil a zatím jsem ho viděla jen dvakrát a dražší, dodnes nemám ani fusak ani peníze. :cert:
paní se přectavuje jako mirka dlasková a prý má i svuj obchůdek, email přes který komunikovala mirusa83@seznam­. cz, č. ú. kam jsem poslala peníze 107– 4043940287/0100. fusak prý prodávala kamarádce, ted tam žádně nabídky už nemá.
první týden měla nemocné děti, druhý týden umrtí maminky. tak jsem ji napsala aby mi tedy fusak poslala kamarádka, ta byla prý s dítětem v nemocnici. třetí týden opět nemocné děti a ted už se neozývá.
20. říj 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty
Holky koukam ze je vas tu 8 :slight_smile: Ja se taky od leta snazim, a nic.
Mesic jsem brala Gynex a trosku mi to rohodilo menstruaci, navíc jsem byla na gynde a neovoluju.
myslite ze gynex je to prave?
Kolik z vas od leta otěhotnělo?
28. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek