• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@jennie89 no, ja na sobě toho zatím moc nevypozoruju. Ted mám teprve první menzes po tom, co jsem vysadila prášky. Minulá byla ještě po dobrání platíčka. Takže těžko říct. A já ani vlastně nevim, jak by se měla ta ovulace projevovat. Každopádně menzes přišel, ikdyž nástup byl zvláštní.... takže těhu ještě nejsem.
22. črc 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkalak odpoveď cez IP :slight_smile:
22. črc 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si merám druhý mesiac BT, tento mesiac robím ovu testy a zatiaľ z toho moc múdra nie som...teplota kolíše, testy vychádzajú negatívne, tak netuším, či tú ovulku vychytám... :-/
22. črc 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca Věřím. Dlouho mi trvalo, než jsem se smířila s myšlenkou mít dítě, ale teď už se těším i když ještě nejsem těhu, ale věřím, že to brzy přijde :slight_smile:

@ajkalak No zatím se nechci pouštět do žádných přípravků. Doufám, že to půjde i bez toho. Brala jsem HA cca 10 let, tak chápu, že to tělu trvá, než se s tím srovná. :grinning:
22. črc 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no tak my už se na to taky vrhneme. Zrovna řešíme, jak docílittoho, abychom měli holčičku:D Přítel chce prostě děvuchy. Samozřejmě, že hlavně, jak to bude zdravé, ale i já tak toužím více po holčičce. nějaké tipy?:slight_smile:
22. črc 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teresa7 hihi, ja to mam naopak. Ale tohle mě fakt netrápí. Spíš bych chtěla brzy otěhotnět.
22. črc 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 jj spočítala,tady na koníkovi nějaká paní, moc ochotná :slight_smile:.
22. črc 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teresa7 doporučuje se sex před plodnými dny, holčičí spermie prý přežívají déle a tak si počkají na vajíčko :slight_smile:, jinak ještě jsem někde četla, že bez orgasmu :slight_smile: a holky tady prý mají vypočtené dny k početí holčičky podle astrologie..tak ať se nám ty holčičky zadaří :slight_smile:
22. črc 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby, ako testujete, kedy máte ovulku? Ja meriam BT a robím ovu testy...no čítala som, že to nie je spoľahlivé...len vyšetrenie u gyndoša to vraj može určiť presne... :-/
22. črc 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glia já taky kombinovala ovu test plus BT a myslím, že to je dost prokazatelné, když ti dva způsobí ukáží ovulaci...minulý i tento měsíc mi to sedlo.
22. črc 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glia ja delam jen ovu testy a funguji u mne dobre. Jen ta ovulka je nejaka nepravidelnejsi +- 4 dny... Poznam i podle hlenu a bolesti, kdy se blizi.
22. črc 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glia
@chris_n
@teresa7
@ajkalak Holky, jak dlouho pred ovulkou budete zkouset sexik na tu holcinu? :slight_smile:
22. črc 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 nevim, kdy mam ovulaci, a taky chci kluka :grinning:
22. črc 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Je tak promin :slight_smile:. Nevim, jak jsi mi tam skocila :slight_smile:. Takze to je sexik v den ovulace zase ... Z toho mame Filipka :slight_smile:.
22. črc 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 ja to zatim takhle nehrotím, až to půl roku nepůjde, tak asi začnu. Ted proste sexujeme, jak se nám chce .-) a v období, kdy by mohli byt plodné dny, tak o neco víc. tot vse :slight_smile:
22. črc 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 my to taky tak uděláme, jen před ovu na to více skočíme:slight_smile: nechci aby se to zvrtlo v hon:D
22. črc 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teresa7 To my to taky nechceme nějak hrotit ... jen pořád nějak nevím, zda 3 dny před ovu nebo více ....
22. črc 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 já myslim 2-3 dny před :slight_smile:, a měříš si BT nebo ovulku poznáš??
23. črc 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 5-2dny prej:slight_smile:
23. črc 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkalak Dělám OVU testy. Poznám zhruba, kdy by mohla být - 5 dní předem začne pobolívat podbřišek (levý, pravý) a pak se pridá plodný hleník. Ale myslela jsem, že ji mám dříve a až teď s testy se ukazuje, že později ... a hlavně jednou 14. po druhé 18. DC :frowning2: ... Tak bude těšší to naplánovat třeba 4 dny před OVU :slight_smile:.
@teresa7
23. črc 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 necáme tomu volnej průběh:slight_smile:
23. črc 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 taky to mám tak, asi týden předem mě začal bolet podbřišek a přesně jak tebe, pravá,levá strana, tak jsem si myslela,že je v těchto dnech, ale dle ovu testů o týden později, zatím jsem teda testovala první měsíc :slight_smile:, uvidím, jak to bude tenhle měsíc, v neděli jsem to dostala, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
23. črc 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkalak Tak to máme stejné. Taky jsem myslela, že je to dny, kdy začne podbřišek bolet, ale ovu mám až tak za 5 dní třeba ...
23. črc 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj snažilky, my jsme se s manželem rozhodli, že od příštího měsíce začneme taky pomalu pracovat na miminku. Je mi 26 a manželovi 43, HA neberu asi 5 let, tak jsem zvědavá jak rychle to půjde...snad brzy když jsem ještě mladá. Je to tu pro mě jak španělská vesnice :grinning: Máte nějaké doporučení co brát za vitamíny a podobně? Měření ovulace je nutné? Nevypočítá mi to internetový kalendář?
24. črc 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka a´hoj vítám tě mezi náma:slight_smile: určitě si kup kyselinu listovou:slight_smile:
24. črc 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, to je tak jediné co vím :slight_smile:...
24. črc 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka internetový kalendář ti to nevypočíta...to sú zpriemerované dni a fakt takto neovulujeme :wink:
Ja som mala dnes prvý krát zhodu, ovu hlen + pozitívny ovu test :slight_smile:
24. črc 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se přestali chránit a řekli jsme si, že když se zadaří, tak se zadaří...a že vědecky na to půjdeme od podzimu/zimy...
Ale co mě dneska překvapilo je pozitivní ovu test (udělala jsem si ho na zákaldě toho, že hlen mi přišel plodný), což je sice fajn, ale posl. menstruace začala 25.6., takže skoro 30 dní! Cyklus mám plus minus 30 dní...nějaké vysvětlení?
(HA jsem nikdy nebrala, takže rozhozený cyklus to není)
24. črc 2013 v 16:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany co je plodný hlen?
24. črc 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n To je hlen, ve kterym se dobře plave spermijím :slight_smile: Struktura se během cyklu mění, plodný je pokud je jako vaječný bílek (táhlý bez hrudek)
24. črc 2013 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek