• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
autor
@dora13 Jo, když se člověk pro něco nadchne, tak by to chtěl okamžitě, to znám :slight_smile: a taky si nějak nepřipouštím jinou možnost, že by to nešlo hned :slight_smile:
5. bře 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 @dora13 přesně tak, pokud si člověk říká, že někdy, tak to jde vydržet, ale jakmile se určí datum, tak bych nejraději usnula a probudila se až ten den. A ještě představa,že to nepůjde, no to ani náhodou :grinning:
5. bře 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tem pripravam -- zacala jsem brat kyselinu listovou a obcas piju kontryhelovy caj, ale chutna to jak seno, tak se musim premahat :slight_smile:
5. bře 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom Přesně tak, moje řeč :wink:
5. bře 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 to mě nevadí žádný čaj, vypiju s chutí všechno, mamka mě už od malá léčila takovejma lektvarama , že mě nemůže žádnej kontryhel zaskočit :slight_smile:
5. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já bych řekla, že vy tady všechny už budete odpočítávat dny a já beztak ještě nebudu ani na začátku :grinning: U nás se teď pořád řeší jenom prachy :confounded: Vyhrát ve Sportce, tak mám všechno hned :grinning: :grinning:

Jinak jména už vymyšlený máme :slight_smile: Já chci Lauru, přítel Nelu :grinning: A kluk by prý byl Jakub :slight_smile:
5. bře 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě napadá... koupíte už sem tam nějakou věc pro mimčo? Já občas něco koupím, když seženu něco za dobrou cenu.. říkám si, že se to pak bude hodit... ale mamina mi za to pořád nadává, že to nosí smůlu... no nevím...pochybuju že mi pak přispěje, abych to mohla všechno koupit naráz :grinning:
5. bře 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janab87 Tak abys mě ještě ty nepředběhla, jak holky tady :grinning: Nela se mi taky líbí, Jakuba bych nedávala, mám ve školce a jsou to nedobroty :grinning:
5. bře 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Když mě nenapadá absolutně žádný jméno pro kluka :frowning2: Já to říkám pořád- prostě MUSÍM mít holku :grinning: :grinning:
5. bře 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janab87 :slight_smile: pěkné odůvodnění :grinning:
5. bře 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas kluk jan, pres to nejede vlak, a u holky se mi libi stela, nina, nora a eva, tak jeste uvidime :slight_smile:
5. bře 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dora13 Přece jen, máme na výběr ještě hromadu času :grinning:
5. bře 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janab87 Já teda ještě nic nekoupila,to by si manžel myslím klepal na čelo,jestli jsem normální,že uz blaznim a kupuju,když ještě nejsem těhotná :grinning:
5. bře 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88: asi tak, manzel si uz klepal na celo kvuli kyseline listove a ovulacnim testum :slight_smile:
5. bře 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 jéé, ty taky učíš ve školce? :grinning:
5. bře 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janab87 já taky nic ještě nekoupila, pověry mě teda vůbec nezajímaji, hodlám mít v budoucnu i kočárek normálně doma. Jen se mi nic kupovat nechce, však chci mít co dělat těch devět měsíců.
5. bře 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom Ano,ty taky?To je nahodicka :slight_smile:
6. bře 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 jojo, já taky :slight_smile:
6. bře 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom Máme plno dětí v práci a ještě chcem vlastni,blázni :grinning: jakou máš třídu?
6. bře 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 náhodou, když zvládáme 28 dětí ve školce, tak jedno vlastní bude klídeček :grinning: mám 4-5 let
6. bře 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom Jo to máš pravdu, taky máš 28 dětí? Já 4-7 leté (předškoláčci). Zrovna jsem tu musela reagovat na komentář, jak učitelky mš o velkých prázdninách mají 2měsíce volno, jak je to možné a že stejně ty vychovatelky v mš hlídají jen těch 28 dětí, že žádné volno ani nepotřebují. (já jsem se tak vztekla, ale asi to znáš, takový přístup veřejnosti :grinning: )
6. bře 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, plný stav :unamused: Coo? pošleš mi prosím odkaz nebo třeba čas toho komentáře? To by mě trefilo. Přála bych to každýmu na jeden den zažít, ale žádný hlídání, pěkně dělat vše co musíme my :angry:
6. bře 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom Jojo plný, i když mnohdy třeba nechodí všichni, ale máme tam takové výlupky, že proti některým jménům pro děti už mám averzi a nikdy bych takové jména už dát nemohla :grinning:
6. bře 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se do diskuze: taky se chceme od léta začít snažit a taktéž jsem učitelka :sweat_smile: (ale ve škole, a pro děti s problémovým chováním, občas to je mazec) Jo, a letní prázdniny tu jsou 3 měsíce :sunglasses:
6. bře 2013 v 16:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Ahoj, vítám tě mezi náma. To je super, takovou sborovnu si tu uděláme, samá učitelka :grinning:
6. bře 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88
@moniinom
Jste na těch 28 dětí samy? Nebo máte asistentku?
6. bře 2013 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany My jsme na těch 28 dětí 2 učitelky - a střídáme se ranní x odpolední. Žádnou asistentku nemáme, i když bysme ji hodně potřebovaly. Máme tam pár kluků, kteří jsou dost hyperaktivní a potřebovalo by se s nima individuálně pracovat u každé činnosti. Ale bohužel :unamused:
6. bře 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Tý jo, bejt na 28 svišťů sama, to fakt musí bejt fuška...smekám!
Víc než výbavičku apod. řeším, do jaký školky/školy budoucího potomka umístit.... :confused:
6. bře 2013 v 16:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 tak jsem to taky okomentovala, protože to mě vážně klidnou nenachá :slight_smile:
6. bře 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@moniinom Nemám ráda takové řeči typu:Jé, ty učíš v mš, to máš pohodičku, si pohrajete, dáš je spát a máš klid. Za takové řeči vraždím :grinning:
6. bře 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek