• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@xdany eh.... tak to jsem faaakt nikdy nepozorovala takovy veci... no... asi neotěhotním :grinning: tohle zkoumat nechci...
24. črc 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jako to, že občas byl hlen jinej a pocit mokra, toho jsem si všimla už dávno...ale pak jsem přišla na koníka a "it connected the dots" (nevím, jak se to říká česky :sweat_smile: )
24. črc 2013 v 16:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tak pocity mokra mam taky... ale rizbory nedelam
24. črc 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak a hned máš indicii, kdy asi ovuluješ ;)
24. črc 2013 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany to nevim,kdyz jsem do června brala prášky :grinning:
24. črc 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n myslím, že tvá otázka "co to je plodný hlen" byla zodpovězena, a teď by někdo mohl zodpovědět mou otázku:
Kdy ovulační test dokáže ukázat těhotenství? Je možné ovulovat těsně před očekávanou menstruací? A pokud ano, jak vajíčko zvládne "přežít" MS.
24. črc 2013 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany ovulační test neukazuje těhotenství ne?
24. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Může, ty hormony jsou podobný, takže ovulační test reaguje na HCG, ale těhotenský ne na LH. Je tu někde na to diskuze, ale nemůžu jí najít.
24. črc 2013 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany aha, tak to ja vůbec tohle nevím :grinning: ja vím jen, kdy přibližně udělat těhotenský test... v ostatním se ztrácím. Ve zkratkách, teplotách, atd...
24. črc 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Ovu test prý může ukázat těhotenství ještě dříve než těhu test, ale prý musí i na něm ta čárka narůstat. A máš ten OVU fakt pozitivní - testovací čárka stejně silná nebo silnější než kontrolní? Jinak asi dle mého je možné mít OVU těsně před MS, myslím že tady bude dost debat o tom, kolik holek to tak mělo. A minulý cyklus si jí měla kdy, víš?
Jinak já OVU měla dnes, testy používám, ale fakt je ani nepotřebuju, bolí mě tak břich, že snažení úplně příjemný není...nicméně proběhlo, tak uvidíme.
24. črc 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Jojo, jsou stejně tlustý. Minulý a předminulý měsíc byla někdy v půlce cyklu...Ale tenhle měsíc jsem OVU nezaregistrovala, nějak jsem to nesledovala, takže je možný, že mi unikla, ale přijde mi pravděpodobnější, že teď ovuluju než abych byla těhotná (těhotně se fakt necítím).
Nevíš náhodou, kde bych našla info o tom, jak to vajíčko zvládne přežít MS, s tou se přece odplavuje všechno....
24. črc 2013 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tyjo, to fakt nevím, zkus emimino, něco jako ovulace před MS, možná tam to téma bude..
24. črc 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Počkám si týden a uvidím, co se stane :slight_smile:
Jinak google moc nápomocný není, asi zadávám špatná hesla...ale co jsem se doposud dozvěděla, tak že není možný otěhotnět těsně před ms, protože ms by to vajíčko (ještě neuhnízděný) vzala s sebou...
24. črc 2013 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se s přítel (nastávajícím maželem)snažíme o druhé miminko mám doma už skoro 4 letou dcerku a snažíme se zatím první měsíc nic jsem doposud nebrala tak jsem zvědavá co se mi na testíku v neděli to bych to měla teoreticky dostat.....
Všem Vám držím palečky ať se brzi zadaří....... :slight_smile:
24. črc 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja sa zatiaľ iba testujem na ovu...či to vobec vychytám...aby sme v říjnu zarobili na vytúženú holčičku :wink:
24. črc 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Ještě jsem chtěla říct, že to je pěkně blbý, že tě při ovulaci bolí břicho...
25. črc 2013 v 05:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 tenhle měsíc mě tak hrozně bolelo břicho den před ovulaci,že přesně vím o čem mluvis s tím snazenim. Popravdě to bylo malinko utrpení,bolest hrozná :(
25. črc 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňa brucho bolí len pri ms...inak BT sa mi moc počas cyklu nemení...takže toto mi moc v určení ovu nepomože :-/
25. črc 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka @xdany , jojo taky to úplně příjemný nebylo no, ale tentokrát jsme se fakt nečekaně trefili tak, že snažení ráno, OVU k večeru - to byla fakt bolest :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže už to bylo takové asi připravené, proto to bolelo. Jinak i den před jsem ještě v pohodě. Tak Petí, to by bylo, aby nebylo ne, když tomu svišti přinášíme takovou oběť a to tu ještě není :grinning:
25. črc 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 jsem asi 4 nebo 5 dnů po ovulaci,nevím,nějak mám pocit,že to nevyšlo...uvidíme tak za týden,nesnáším to čekání,to je nejhorsi
25. črc 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pellullinka jojo to souhlasím, to čekání, každé píchání a jiné bolení může být příznakem atd.. Mě naštěstí teď trošku mine, jsem tedy 1 DPO a v pátek příští odjíždím na 10 dní do přírody...takže testnu asi ten 10den pro jistotu a pak na to nebudu mít naštěstí čas myslet. a v týdnu teď taky ne, protože musím dodělat tolik práce, než odjedu : D A pokud to neklapne, tak o měsíc později jsem na tom stejně, 10DPO cca jedem na dovču :grinning:
25. črc 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A@veru324 ja se z menstruace neslozim,ale prostě nedávám to čekání zda přijde. Samozřejmě chci aby ne,ale nějaké mě vnitřní já mi říká ať se na pripravim.
Odjezd ti závidím,taky bych chtěla vypadnout :slight_smile:
25. črc 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinecka30 ahojky, tak držím palce abys našla // :slight_smile:, pak dej vědět, jak jsi dopadla :slight_smile:
25. črc 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to nedalo a koupila jsem si těhotenský test...ale protože je odpoledne, tak jsem si řekla, že zkusím ovulační test, jestli to nebyla ovulace a ta nepominula, abych těhotenský test "nevyplácala". Ale když se ovulační čárka objevila dřív než ta kontrolní, tak jsem si řekla, že zkusím ten těhotenský, že moč bude asi dobře koncentrovaná a hned dvě čárky :confused:
Tomu se mi snad ani nechce věřit :sweat_smile:
25. črc 2013 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xdany: super!! kolikaty DPO jsi?
25. črc 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Netuším, myslela jsem, že jsem tenhle měsíc neovulovala :confused:
25. črc 2013 v 16:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tak zjevne ano :slight_smile: moc gratuluju!
25. črc 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany velika gratulace!!
25. črc 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 jak jsi na tom ty?
25. črc 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Mě se teda tomu nechce moc věřit...taková dálnice z odpolední moči... :sweat_smile: Taky je možný, že je falešně pozitivní.
Za pár hodin přijede táta na návštěvu...jak mám uklízet, když musím zpracovat informaci, že jsem naprosto nečekaně těhotná...
A co ty? jak jde snažení?
25. črc 2013 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek