• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
ja jsem dneska 27 DC, cyklus mam vetsinou 28-30, takze jeste nema moc cenu se nejak vzrusovat. priznaky mam presne takove ty, co muzou znacit jak tehotenstvi, tak prichazejici MS, takze jsem si rikala, ze kdyby to neprislo do nedele, tak zkusim test. tenhle mesic jsem tak jaksi v klidu, zaprve se toho hodne delo a hlavne 11.8. letime na dovolenou, takze pokud to nevyslo, tak aspon muzu odletet s dobrym pocitem a pit hodne ouza :grinning:
@pellullinka @xdany
25. črc 2013 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dora13 No jako jestli jsem fakt těhotná a jestli mi bude celý srpen blbě, tak to teda potěš koště :angry: Dneska se mi na čínštině zvedal žaludek :angry:
25. črc 2013 v 16:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany no vidíš to, ty Ovulace :grinning: :grinning: paráda, gratuluju moc a hlavně ať to dotáhnete do zdárného konce.
26. črc 2013 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany a neboj, že by byl falešně pozitivní, to by byl duch, a ne takováhle dálnice :grinning:
26. črc 2013 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany Blahoželám k parádnym // :wink:
26. črc 2013 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany Moc gratuluji!!! A držím palce, a´T je vše ok! Jsi snad první, kdo tu má //, ne? :slight_smile: Jsem zvědavá, jak se budeme pomalu přidávat a pak sem házet fotky UTZ, břuchů a nakonec z porodnice :grinning:.
U nás teď pár probdělích nocí u nespavého dítěte, tak si nějak nedokážu představit pak ty kojící a prdíkové noci ... nějak jsem z toho vypadla ... ufufuf...
26. črc 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@xdany Pár dní tu člověk není a takové změny. Moooc gratuluju! Kolikátý den jsi testovala? Já jsem teprv 9DPO a mám touhu běžet do lékárny a testovat :grinning: i když vím, že je ještě brzo :slight_smile:
26. črc 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany Gratulace!!! :slight_smile: Paráda, když se tak hned zadaří. Držím palce, ať je všechno v pořádku :slight_smile:
26. črc 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany taky gratulace, super :slight_smile: Takový ukázkový těhu testík :slight_smile:.Ať je vše v pořádku.To fakt vypadá, že jsi první z této diskuze, co má //.
26. črc 2013 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany Taky gratulujiii :slight_smile: Ja bych taky chtěla byt "necekane" tehotna :slight_smile: To cekani je hrozny... jakoze na nic nespechame a nijak to nehrotime, ale prece jen ten cervicek porad hloda, co kdyby atd... Ja mam ted prázdniny (ucim AJ), takze casu habaděj, o to je to horsi, když jsem v praci a koncim každý den v 7 vecer, tak to cloveku utece ani nevi jak... My zkousime teprve po druhé, tak uvidíme... zkousela jsem si ovulacni test, když me pichalo v pravym podbrisku a byl negativni, tak ja nevim... Uvidíme :slight_smile:
26. črc 2013 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@faminka Me picha v podbrisku treba tyden a az pak je ovu test pozitini. Testuj kazdy den od zacatku boleni a uvidis :slight_smile:.
26. črc 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za gratulace! :dizzy_face:
Když se dneska ráno hned neobjevila druhá čárka, tak jsme si s milým posteskli, že nebudeme mít sviště, ale pak se tam objevila, takže teď vymyslet, kdy dojít k doktorovi pro potvrzení :sunglasses:
@misulka88 Testovala jsem v den očekáváné menstruace, protože se mi zdálo, že ovuluju :sweat_smile: Kdy bya ovulace nebo kdy jsme sviště vyrobili netuším :sweat_smile:
@faminka Jo, tenhle měsíc jsem byla fakt v klidu, měla jsem pocit, že jsem neovulovala, a milý odsouhlasil, že se budem snažit od září...kdyby nebyla ta podivná "ovulace", tak by mi těhotenství ani nepřišlo na mysl :slight_smile:
26. črc 2013 v 16:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata můžu se k vám přidat?,nakonec i mi na to polehoučku hupsnem,ne nijak ve velkém stylu,necháme to plout ale od srpna začínáme snažení o 4 té :wink:
26. črc 2013 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@saminomimino Ahoj, vítej u nás :slight_smile:
26. črc 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulka88 Děkuji za přijetí .-)
26. črc 2013 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky holky, tak se hlásím z dovolené, bylo to super, gratuluji ke // a přidávám se, že jsem včera našla taky //... :dizzy_face:
28. črc 2013 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@meggi10 téda, tak taky mega gratulace, tady se to pěkně rozjíždí :grinning: tak snad vás budem se zbytkem rychle následovat
28. črc 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@meggi10 tak taky velká gratulace :slight_smile:, doufám,že budeme postupně přibývat :slight_smile:
29. črc 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggi10 Gratuluji! :slight_smile:
29. črc 2013 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
díky děvčátka, ani tomu nevěřm, že to vyšlo napoprvé...
29. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggi10 veliká gratulace!!! A ticha závist ;) ale v dobrém
29. črc 2013 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggi10 veľká gratulácia...ste šikovní, že hneď na 1.krát :slight_smile:
29. črc 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
vysvětlí mi prosím někdo zkratku DPO ??? :slight_smile: děkuji
30. črc 2013 v 06:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka ahoj,je to počet dnů po ovulaci
30. črc 2013 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji a DC jsem odvodila den cyklu...jo???
30. črc 2013 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka ano,přesně tak
30. črc 2013 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
díky :slight_smile:
30. črc 2013 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka dny po oplodnění
30. črc 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
pellu a vy ????
holky jinak moc dík, ale zatím se bojím.
30. črc 2013 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggi10 vážně jsi mi vykla?
dnes bych měla být 9DPO nebo 10DPO nejsem si jistá a test byl dnes negativni. Uvidím,do konce týdne bych to měla dostat,tak musím čekat.ale raději sem smirena s horší variantou.
neboj,myslí pozitivně,jestli je miminko zdrave,tak bude vše v pořádku :slight_smile:
30. črc 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek