• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@meggi10 Gratuluju a tiše závidím :wink:
30. črc 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee nevykla...:D myslela jsem vy, jako vás oba...:slight_smile:
30. črc 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 jo taaaak ;)
30. črc 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak já hlásím nález ducha na testů,čárka se tomu ještě říkat nedá. Zkusím test zítra a uvidíme zda bude silnější :slight_smile: foto mám v albu
31. črc 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pellullinka juu, tak další super zprávička, jen ať sílí :slight_smile:
31. črc 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes poslední den MS a můžeme jít na to :slight_smile: ....ale zatím se mi teda dělat grafy a měřit teploty nechtějí tak to nechám na přírodě a uvidím .... :slight_smile:
31. črc 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, ráda bych se k Vám přidala :slight_smile: Vysazenou HA mám jíž od podzimu loňského roku, od té odby jsme tomu nechávali volný průběh a když pořád nic, tak tento cyklus jsem začala poprvé testovat - BT a ovu testy :slight_smile: Tak se uvidí, doufám, že jsme to podchytili :slight_smile: Jsme totiž docela pracovně vytížení, hodně cestujeme kvůli práci, takže se vídáváme o víkendech, v týdnu málokdy..MS mám pravidelnou a ovulka byla teď v týdnu, tak jestli to tak bylo vždycky, tak se asi nedivím, že se zatím nezadařilo..

Můj grafík zatím...asi jsem udělala chybu, že jsem udělala OVU test jen do té doby, co mi ukázal, že je pozitivní, pak už nic..takže se mohla ovulka posunout..
31. črc 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem malinko smutná, včera jsem dělala test a čárka do 5 minut naskočila, jde vidět hezky ale čekala bych už silnou čárku, tak jsem si ráno dělala test znovu a je stejná jako ta ze včerejšího odp., tak si říkám, kde je chyba...:(
31. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 Hodnota HCG se zdvojnásobuje obden, ne? Takže možná proto je čárka stejně silná...
31. črc 2013 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím...:(
31. črc 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 zkus google, ten má odpověď na všechno :slight_smile:
31. črc 2013 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 jj, je to tak , zdvojnásobuje se obden :slight_smile:
31. črc 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se taky hlsásíme....začali jsme se snažit v červnu...ted mám zpoždění, ale zatím test negativní jen na jednom slabý duch...
31. črc 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenyska4 muj duch je téměř neviditelný...takže pokud si objevila ducha,zkus testnou zase pozítří :slight_smile:
31. črc 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,my se snažíme od začátku července.Jsem zevědavá,jak se nám zadaří.Už máme doma jednoho skoro dvouletého raubíře.Vůbec nevím,jak mi ovulace probíhá.Zatím tomu necháváme volný průběh,ale strašně bych miminko chtěla,ať má prcek parťáka
31. črc 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10
@xdany
@jenyska4
@pellullinka Holky,gratuluju!!!Vám se to teda rychle povedlo!Můžu se zeptat,který den cyklu vám to vyšlo?A který den jste testovaly?A popřípadě,pokud máte už doma prcka,kolik mu je a jak ho na sourozence připravíte?Děkuji :slight_smile:
1. srp 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pridavam sa ku vam, od utorka mam pani doktorkou potvrdene ze cakame babo :slight_smile:
1. srp 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@questina Moc moc gratuluju!A jak dlouho jste se snažili?A kolikátý jsi týden?
1. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dnes jsem to dostala asi proto byl duch slabý :slight_smile: takže se těšíme na další snažení :wink: :wink:
1. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dneska jsem 11 DPO a našla jsem na testu ducha :slight_smile:
1. srp 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
Tak jsem asi opravdu těhotná :slight_smile:
2. srp 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@misulka88 gratulace! :slight_smile:
2. srp 2013 v 07:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 gratuluju, to je krásný.
Holky, tohle téma je teď teda poplivaný těhu bacilama, koukejte na mě nějakej ten plivanec taky hodit :grinning: Já dneska asi 9DPO, test jsem prubla, protože ráno odjíždím na dovolenou. Není tam nic, snažím se tam ani nic nevykoukávat, ale je brzo, nikdy sem dřív jak 11-12 DPO nic neměla. tak uvidíme, nějak to dopadne.
Možná to zkusím jako @xdany přes OVU test :grinning: :Musím být těhu, já nechci MS na dovolené :grinning: :grinning:
2. srp 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324 Děkuju, děkuju. Já včera testovala, to jsem byla 11DPO a byl tam duch, dnes 12DPO a už zesílila a digi test už je asi jasný :grinning: jo a taky jsem první udělala ovu test a tam hned dvě jasné čárky, tak to už jsem si říkala, že teda asi jooo :slight_smile:
2. srp 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@xdany Děkuji, tak začínáme se tu rozrůstat :slight_smile:
2. srp 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,každé ráno chodím do práce kolem polikliniky,tak sem tam ráno zašla a nechala si udělat test na hcg jako samoplatce a krev je pozitivní! Zatím jen 49 jednotek,ale jelikož sem asi 13DPO tak to odpovídá :slight_smile:

@misulka88 takže ten digi test zkusím až za delší dobu :slight_smile:
2. srp 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jak jsem psala, my jsme se začali snažit od konce června. Nic nekontroluju, neměřím. A ničím si nejsem jistá. Ale ted mám už druhý či třetí den takový jakoby škubavý pocit v podbřišku (ne, střeva to nejsou :grinning:). Co já vím, co to je? možná nastupující ovulace??? Manžel ten už by byl nejradši, kdyby bylo zaděláno :grinning:
2. srp 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pellu já se chystám v pondělí, mnohé to asi odhalí...já jsem dnes 18 DPO, takže v pondělí budu 21 DPO tak uvidíme. Nevíš do kdy by se ti měly na testu kázat stejně silné čárky? Já je sice neměla ani u malého stejně silné, ale nevím proč, teď mám nějaký vnitřní, blbý pocit...:(
2. srp 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ovulaci bolesti v podbřišku určitě doprovázejí, nechceš si zkusit ovu test?
2. srp 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech žádné doma nemám a zatím jsem tomu chtěla nechat volný průběh... tak uvidíme. Jsem v nějakým cca 13 tým dni cyklu... není to moc brzo?
2. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek