• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n Záleží na tom, jak dlouhý ten cyklus máš :slight_smile: Ale brzo to určitě není, je tady spousta holek, které měly ovulaci i dřív a naopak i daleko později. Já jsem třeba byla včera 13DC a ovulace byla. Taky jsem to původně chtěla nechat na náhodě, ale jsem fascinovaná tím, jak funguje cyklus a baví mě to sledovat :slight_smile:
2. srp 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech no ja brala prášky do nedávna, ale poslední MS jsem měla cca 30. den.
2. srp 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech ted si tak říkám, že já tě vůbec nepoznala... ale známe se z beremka ne?
2. srp 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mě ujistila Dr., že cyklus je stejný, ať už bereš nebo nebereš HA, takže by měly být cykly stejně dlouhé. Já mám cyklus dlouhý 24 dní, myslím, že u 30denního cyklu by ovu měla být okolo 18DC, ale každá jsme jiná :slight_smile: Přesněji to zjistíš jen ovu testy nebo měřením bazální teploty.
2. srp 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech já to měla i při prášcích, vzdycky jsem to dostala 28 den. No, ale jak říkám, chci tomu ještě chvilku nechat bez měření a tak... jen mě dneska překvapila ta intenzita toho "škubání" nebo jak to nazvat. Ve středu jsem myslela, že se mi to jen zdá, ale dneska už to cítím víc.
2. srp 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jsi mi povědomá, Kristy, líbí se mi, jak automaticky přeskočíme ze svatebního kolotoče na daleko smysluplnější záležitost :slight_smile:
2. srp 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n tak zkuste a uvidíte, třeba to klapne intuitivně :wink:
2. srp 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidávám, jestli nevadí :slight_smile: . Taky se od léta snažíme, tak začínám vše načítat a zjišťovat. Jen si říkám, jestli tím vším právě na to "moc nemyslím" :slight_smile:. Snad půjde vše bez problémů :slight_smile:
2. srp 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pellullinka Supeeer! :wink:
2. srp 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovce11 myslet se na to může :slight_smile: upínat se na to nesmí... :slight_smile:

@misulka88 :slight_smile:
2. srp 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Tatínek už to ví? Já se na to chystám dnes - mám přichystaný balíček, ale musím ještě počkat než přijde domů :slight_smile:
2. srp 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 to já hned volala :grinning: a plán oznámení absolutně selhal
2. srp 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Já měla taky takové tendence, myslela jsem, že to do večera nevydržím. Ale ovládla jsem se :grinning: a ted jsem se vrátila od našich a taky jsem se velmi ovládala, abych nic neřekla :slight_smile:
2. srp 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 no já bych nevzládla to manželovi neříct :grinning:
2. srp 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Však neboj se, hned jak otevře dveře, vrhám se na to :slight_smile:
2. srp 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka No hned jak rozbalil balíček,tak pochopil.Začal me objimat a od té doby se pořád usmívá :slight_smile:
2. srp 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se na týden rozloučit, jedem na dovču ráno. Tak přeju tu, ať se objeví další //. Já to mám na dovče dostat, tak uvidíme, zda přijde nebo ne :slight_smile:
2. srp 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 užijte si dovču :slight_smile:

@misulka88 co měl v balíčku?
2. srp 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Knížku pro tatinky,papírový test a digi test ;)
3. srp 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahoželám ďalším šťastlivým maminkám :slight_smile: joj, už aby bol říjen a tiež na to skočíme...BT si meriam, no moc múdra z toho nie som...skor mi viac povedia ovu testy...teplota si robí čo chce, vobec nie je tabuľková...
3. srp 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 gratuluji :slight_smile:
3. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajkalak Děkuji :wink:
3. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n jé tak to jsme na to stejně, já jsem taky 13DC
3. srp 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkalak ja uz jsem dnes 14
3. srp 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10
@pellullinka
@misulka88
Holky, moc gratuluji. Koukaám, že se to tady pěkně rozrůstá :slight_smile:. Já jsem dneska 2DC a tak za 10 dní to taky zkusíme. Jelikož mám ovulku +- 5 dní, tak uvidíme, jak se trefíme ... hrotit to nijak nechci :slight_smile:.
3. srp 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíte, že je možné, že jeden vaječník ovuluje kolem 14-15DC a druhý až 17-18DC? Když teď koukám na ten kalendář, tak jako by se střídal delší cyklus s kratším ...
3. srp 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera byl 9 DC a my poprvé po 9 letech vztahu si nedávali pozor :slight_smile: tak jsem zvědavá....ale zvláštní pocity z toho mám :slight_smile:
5. srp 2013 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 tyo to vůbec netuším, ani nevím zda je pravidlo, že se vaječníky střídají.....bohužel neporadím
5. srp 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tento měsíc asi nic, začala jsem špinit, takže se mrcha asi brzy objeví a TT je negativní (12DPO) :frowning2: Příští cyklus by ovulka mohla vyjít na dovolenku :slight_smile:
5. srp 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek