• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@danny617 pry neni vedecky potvrzeno, ze by se vajecniky stridaly nejak pravidelne.
5. srp 2013 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata, ráda bych se přidala k Vám :slight_smile: Snažíme se od června, zatím stále nic, ale říkám si, že zatím není třeba věšet hlavu :wink: Přítel je z toho zklamaný, asi si myslel, že to bude napoprvé, když víme, kdy přesně ovuluji a snažíme se v ten správný čas :confused: No, nikdo neříkal, že to bude lusknutím prstu, že :grinning:
Gratuluji těm z Vás, kterým se už objevily dálnice na testu a přeji štěstí těm, kterým se zatím vyhýbá :slight_smile: My dnes začínáme další cyklus, tak doufejme, že úspěšně zakončený :sunglasses:
5. srp 2013 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunkaaa tak to máš k dobru to, že přesně víš. Já nevím ani prd... jak se říká :grinning:. Manžel taky myslel, že to bude jako lusknutím prstu. Teď jedeme už druhý cyklus snažení, tak uvidíme. Dáváme tomu půl roku volný průběh a když se nebude dařit, začnu to řešit trochu víc.
5. srp 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Já měřím teplotu a bolí mě vždy strašně podbřišek :slight_smile: Ale pro tento měsíc jsem přeci jen koupila i ovu testy, alespoň abych si potvrdila, že se nemýlím :slight_smile: My jsme se o tom ještě nebavili, ale když do Vánoc neuvidím 2 čárky, taky už to začnu řešit. Říká se sice až po roce, ale mám okolo sebe spoustu ženských, který měly dejme tomu "triviální" problém a kdyby to začaly řešit dříve, už mohly být v tom :slight_smile: Tak uvidíme. A okolí jste to řekli, že se snažíte? :confused:
5. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa no u nás se čekalo na svatbu, takže většinou v rodině vědí, že chceme mimčo. Jinak se snažím to nerozmazávat a spíš zakecávat. I v rodině teď nasazuju to, že zatím nevíme kdy to bude... že se soustředíme na jiné věci. Já minulou periodu necítila nic. Tentokrát mě pobolívalo před víkendem břicho tak nějak divně, že jsem si říkala, že to bude souviset s ovulací, jenže pak mě odpoledne začalo bolet ještě víc a jinak, že to spíš byly "zaražené prdy" :grinning: nebo nevím :grinning:. Já se tím chci nestresovat, ale ono to moc nejde. Na druhou stranu nechci právě vyšilovat s testy a měřením teploty a tak... zatím si říkám, je to fakt teprve druhý cyklus. Navíc po vysazení HA, takže času mám dost.
5. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak to u vás jde? Ja si dneska připadám, jak vodopád :grinning:
6. srp 2013 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Proč jako vodopád??? :slight_smile:
6. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka no, včera jsme si zase užívali naší intimní chvilku... normálně s tím nemám problém, ale dneska, než jsem dojela do práce (cca 35 minut), tak jsem měla uplně mokro v kalhotkách... :grinning: :grinning: teda ono to není zas tak vtipný, je to spíš nepříjemný.
6. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to chápu.... já jsem dnes 11 DC a pomalu to začíná asi.....tak na to dnes vletíme.... :slight_smile:
6. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka já jsem dneska 17 DC (minulý týden mě pobolívalo břiicho, takže už jsem asi po..). No, uvidíme.
6. srp 2013 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, můžu se k vám přidat...minulý čtvrtek jsem dobrala poslední platíčko HA a teď se začnem pomalu snažit, akorát mám trochu bordel ve všech těch zkratkách a kdy mám tedy očekávat ovulaci? Jsem z toho tady nějaká mimo :unamused:
6. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen já jsem z toho zatím taky mimo, neboj se. Ale nic neměřím a netestuju - teda myslím ovulaci. Jen jsem na wikipedii koukla, jak by měl cyklus cca probíhat.
Už se orientuju ve zkratkách DC a DPO :grinning: to je vše... jinak vítej
6. srp 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n děkuju za přivítání...,no já taky nemám v plánu hned něco měřit či testovat, asi by mě to moc nervovalo, necháme to zatím náhodě a snad se zadaří,já mám teprve první menstruaci hned po vysazení HA, ale kdy bych měla mít ty plodné dny, od kdy se to počítá?
6. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen hele, ja si stáhla aplikaci do mobilu a tam to nějak cca ukazuje. Ale ono to může být uplně odlišný, tělo prostě funguje různě. Ale cca okolo 13-17 dne by to mohlo být. A počítá se od prvního dne.

ja jsem ted 17 den a uvidíme, jestli druhá MS po vysazení přijde nebo ne (resp. třetí i s tou hned po prášcích)
6. srp 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n No já jsem taky dost zvědavá, jestli to pak budu mít pravidelně...uvidíme... :slight_smile:
6. srp 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, trochu blby dotaz - co znamena DC?:slight_smile:)) :sweat_smile:
6. srp 2013 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen hele, já vlastně hned tu první jakoby bez prášků dostala cca 29 den, takže celkem běžný cyklus :wink: Je těžké se nestresovat a nepřemýšlet nad tím, ale zkus to :wink:
6. srp 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivaflo denní cyklus řekla bych. DPO je den po ovulaci - moje dedukce :grinning:
6. srp 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n Já taky doufám,že dostanu normálně a nebudu muset na nějaký vyvolávačky...
6. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen to jsem se bála no, ale tak uvidíš
6. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n hihi diky...no, DPO taky...to je pro dopoledne:slight_smile:)))))))))))))))))))) :grinning:
6. srp 2013 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen jsem na tom stejně taky jsem pokládala otázky co je to DC apod :slight_smile:
6. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ještě by mě zajímala jedna věc....co děláte po intimnostech? zůstáváte ležet, nebo nohy o zeď nebo co??? a jak dlouho??? je to divné :slight_smile: chlap na mě koukal jak.... :grinning:
6. srp 2013 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka no většinou se zpět obleču ( vleže), občas nadzvedávám pánev nebo si ji podložím polštářkem. Někdy si hodím nohy nahoru o zeď. můj si dělal srandu, jestli začnu dělat stojky. Jindy to zase neřeším a zvednu se, jdu třeeba do druhé místnosti. Prostě jak to zrovna jde.
6. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ja vstanu a du do sprchy:slight_smile: zadny zvedani noh a zadku:slight_smile: :grinning:
6. srp 2013 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Já zůstala ležet 10 minut a zadařilo se :slight_smile:
6. srp 2013 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivaflo ty už ale nemusíš zasazovat ne? :grinning:
6. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n ne nemusim. Ale taky me driv napadaly myslenky, ze mam zustat lezet a nihy nahoru, ale tak podle me je to jen takovy na osizeni psychiky...u me se mimi zahnizdilo, ikdyz sem hned vstala:slight_smile: nevim no...treba je to fakt individualni
6. srp 2013 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivaflo tak ja to nedelam jako že bych na tom trvala, kdyz chci, tak se zvednu a jdu neco delat. Ale mě se většinou zvedat nechce :grinning:
6. srp 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj, všechny moc zdravím v parném létě, nevěšte hlavu, pokud chcete otěhotnět, kupte si publikaci od MUDr. Lázničkové Neplodnost, tam najdete vše potřebné, je to gynekoložka a má úspěchy.Více na www.cenap.cz
6. srp 2013 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek