• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@janicka85 zatím tu nikdo hlavu nevěší... přeci jen, je to jen chvilka. Na studium literatury je času dost.
6. srp 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ono té literatury není tolik, spíš co udělat pro úspěšné otěhotnění, nějaké rady
6. srp 2013 v 15:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka85 tak asi jo. Ale ono každý ti řekne něco jiného... musíš si to trochu sama v hlavě přebírat...
6. srp 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chris_n to máš pravdu, ale pokud doktorku znáš osobně, tak jí můžeš věřit.
Vím že je toho už spousta ohledně plodnoasti a těžko věřit. Ale pokud mám dobrou zkušenost, tak věřím.
6. srp 2013 v 15:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka85 chápu :slight_smile: jak říkám, sice to tu nejak probírám.. na druhou stranu bych to taky chtěla nějakou dobu nechat na přírodě. Tohle je přesně to, co jsem vždycky nechtěla... echt plánovaný rodičovství. A řešit, nejde to nejde to nejde to. A pak doma vysvětlovat, proč to tak řešíme, když tamhle segra nebo švargrová to neřešili a taky otěhotněli.
6. srp 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooj holky, hlásím se do party, my se taky začínáme snažit :slight_smile: Zatím to nechceme moc hrotit, pořád doufáme, že to půjde tak nějak samo :slight_smile: Ale stejně už začínám být na týhle barevný herce závislá :grinning:
8. srp 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem tu pročetla celou diskuzi, tak jsem zas o hodně vzdělanější, už chápu zkratky (já mám dnes 1DC! :grinning:) a taky už vím, co znamenal ten táhlý čirý výtok minulý měsíc :slight_smile:)) Taky jsem minimálně týden v kuse měla hrozně citlivé bradavky na dotek, au au, přestalo to asi týden před MS, tak to asi taky souviselo s ovulací :slight_smile: Je to sranda, jak to tělo funguje. Dneska začnu pít kontryhelový čaj a brát Femibion, ať se na mimi aspoň trošku připravuju.
8. srp 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathercie to si toho poznala víc, než já :grinning:
8. srp 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já teda neměřim teplotu proto, že bych to nějak hrotila (stejně mi je při ovu zle, takže to poznám), ale zkrátka proto, že mám nepravidelný cykly a dost mě štve, když nevím, kdy to dostanu. Takhle ráno naměřím nízkou teplotu a už vím, že mrška přijde :wink:

@nathercie Taky jsem dneska začla pít kontryhel :slight_smile: Četla jsem, že je po něm obvykle silnější MS, tak doufám, že mě todle mine :unamused:
8. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Dobrej čajík, ne? Čekala jsem to horší :slight_smile: (Mám tu sušenou nať od Lerrosu.) Silnou MS mám už teď, je to jak návrat deset let zpět, než jsem začla brát anti :-/ Jen pevně doufám, že se mi nevrátěj i ty ukrutný bolesti a nevolnosti.
Prosím tě, od kterýho dne se teplota měří? Taky se chystám měřit, až koupím správný teploměr, protože chceme trošku pomoct klučičím spermiím :wink:
8. srp 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathercie bolesti se ti vrati. nevratily se mi v takovy rozsahu jako predtim, ale masakr to vetsinou je. nekolikrat me i bolesti probudily ze spani, kdyz to prislo pres noc:slight_smile: po porodu je velka sance, ze bolesti zmizi, nebo se hodne utlumi. doktorka mi to nejak vysvetlovala, ale to bych si to musela pamatovat:grinning: netlum to brufenama, pokud nemusis litat v praci jak hadr na holi z mista na misto... je to sileny svinstvo.
8. srp 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka Já dřív měla stavy, že jsem se doslova plazila po pokoji a brečela bolestí... Tři dny každej měsíc jsem nebyla schopná vylízt z bytu a dojet do školy. Bez mého oranžového kamaráda nedám ani ránu, jen ten mě drží v tyto dny při jakéms takéms životě :slight_smile: Ale ségra taky slibuje, že po porodu se to zmírní nebo to zmizí, tak snad se mi podaří rychle otěhotnět :slight_smile:
8. srp 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka
@nathercie mě se bolest zatím při MS nevrátila... ani ta intenzita
9. srp 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathercie docela ta chuť ujde, řekla bych že gynex je horší :wink: Já se bála spíš toho, že jsem silný alergik na různé trávy, bylinky atd., ale naštěstí jsem se neosypala :grinning: Já měřím vždy po MS až do té doby, než to znovu dostanu. :slight_smile: Kupte hlavně digitální, jedna slečna tady na MK psala, že se jim rtutový rozbil a ona se s nim změřila, to bych se celkem bála :confused: My máme digitál z DM a přítel se mi každé ráno směje, když pípá, že už je změřeno :grinning:

Jinak co se týká těch bolestí a vůbec MS po antikoncepci, já brala prášky 7 let a od té doby, co jsem vysadila, tak mám MS daleko kratší a slabší, bolesti jen první den a pak o tom už ani nevím :slight_smile: Jediné, co mě trápí je PMS :rolling_eyes:

Jinak, zprávy z domova, po 2 měsících, co se zatím nezadařilo, se mě přítel zeptal, jestli mi todle připadá normální a že bychom si měli zajít na testy :rolling_eyes: :grinning: Ti chlapi ... :sweat_smile:
9. srp 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa A cos mu na to rekla? U nas by mu bylo vysvetleno, ze sance je 20% pri prvnim mesici snazeni a ze kolikrat to jsou chlapi, kdo maj liny spermie... :sweat_smile:
9. srp 2013 v 15:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat? Začínáme druhý měsíc snažení. První měsíc bohužel nevyšel. Sice jsem měla na testu docela pěkné dvě čárky, ale při dalších testech postupně slábla až jsem to pak nakonec dostala. Snad se nám všem brzy zadaří. :slight_smile:
11. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klustel vítej a hodně štěstí! :dizzy_face:
11. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klustel vítej.... jinak já si po posledním měsíci říkám, že bych radši asi ani tenhle cyklus otěhotnět neměla :grinning:. Takových akcí, zapíjení, atd....
11. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xdany ať neplaší, ale že hold nemá takový šampiony jak si myslel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky, tak já se tu vámi nechám opět inspirovat ju? a držím všem palečky!! Hned si jdu přečíst něco o kontryhelovém čaji :grinning: (snažíme se od svatby - beremky "snad" vědí že od července :slight_smile:
11. srp 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krumlanda ja nic pít nehodlám :grinning: a měřit teplotu taky ne :grinning:
11. srp 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak ten čaj bych zkusila kdyby mi alespoň chutnal...na bylinkový čaje si jednou za čas potrpím, ale jinak si myslím že pro mě je vše ostatní zatím zbytečnost, co by mi fakt bodlo ještě pár kilo shodit páč nechci pak být metráková máma :astonished:
11. srp 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krumlanda kamarádka v prvním trimestru shodila cca 4 kila :grinning: jídlo pro ní byl boj :slight_smile:
11. srp 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, vy to nějak strašně hrotíte.... Já otěhotněla dřív, než jsem si vůbec stihla nastudovat, co je to to "DPO," jaká je kdy bazální teplota a nevím, co ještě. Myslím si, že všechno tohle je spíš ku škodě než k užitku, že se nejlépe otěhotní spontálně, neplánovaně.... (Plánované rodičovství je samozřejmě dobrá věc, ale měřit si, kdy nastala ovulace, milovat se přesně v tom termínu a pak místo přitulení dávat nohy nahoru, už mi tak fajn nepřijde).
11. srp 2013 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb nekdo ma a nekdo nema ;) ja vetsinu z tech veci, co si psala, taky nedelam, nechce se mi. ale podle me je to tim prostredim tady... spousta tehotnych, spousta snazicich se. a dokazu si predstavit, ze po pul rice snazeni holky vyzkousi cokoliv
12. srp 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co se snazite... mate doma neja domaci zviratka?
12. srp 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb koukam ze tobe se to asi podarilo dost rychle, tak te takove veci proste ani nenapadaji.
12. srp 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krumlanda to mi povídej, už druhý týden cvičím podle Jill, říkám si, že když už nejsem těhotná, nebude se to na mně aspoň klepat :grinning:
@mysicka_lb jak psala chris, když se nějakou dobu snažíš a nejde to, taky vyzkoušíš všechno možné :wink:

@chris_n My máme russllici, hroznýho rozmazlence, který bude v budoucnu jistě žárlit :grinning:
12. srp 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, tak jsem zpátky z dovolené, bylo to fajn, akorát jsem hned druhý den dostala MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:, byla teda velmi divná, jen jeden den a pak 4 dny lehké špinění, ale testy negativní, takže to beru jako MS zblázněnou prostředím. Snad to nebude jinej problém.
@mysicka_lb jinak já třeba OVU testy dělám, protože cyklus mám dost rozházený, a díky nim zjistím, jeslti vůbec nějaká OVU byla. Navíc díky pracovní vytíženosti muže bohužel ten sex tak častý není, že se to musí lehce plánovat (ale jemu to neříkám :slight_smile: )

@chris_n máme doma dva psy, křížence, a jsou to teda pořádný zlobidla a závisláci, tak jsem zvědavá, co jednou budou dělat :slight_smile:
12. srp 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n taky mě to tenhle měsíc napadlo :slight_smile: .tak jsem zvědavá na ten další, budu teď spořádaná :grinning:
12. srp 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek