• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ovce11 nas ceka kolaudace bytu.... takze asi hodna nebudu :grinning:
@verunkaaa
@veru324 my prave nemame, radi bychom, ale kdyz planujeme mimco, tak se dost bojim...
12. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jako toho, že byste to nezvládli ještě teď vychovávat, nebo soužití prcka se zvířátkem? :confused:
13. srp 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jelikož bychom chtěli kočku, tak to nestíháme časově. Protože kotě není vhodné do domácnosti s těhotnou :frowning2:. Měli bychom možnost vzít si britské koťátko, co se teprve narodí, ale asi to budeme muset nechat plavat.
13. srp 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Přidávám svůj názor, ale z jiné perspektivy. Britku mám, teď je teda u našich, je to nááádherný kocour, úžasné zvíře, ALE šíííleně líná, chlupy jsou všude a to není jen sezónní záležitost. Takže bych to tuhle možnost ani nedoporučovala...
13. srp 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech já sama taky línám dost a dost :grinning:
13. srp 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech no, jako stejně to dopadne tak, že nic nebude.. protože fakt se toho trochu bojím, s kotětem.
13. srp 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla na preventivce a zjistěna mírná šelest na srdci (nemáte to nějaká? Prý to bývá u mladých a zdravých (haha) lidí) a mám si zajít na RTG páteře (blokují e mi záda). Takže UTZ srdce v poho, ale na RTG zajdu radši až po konci cyklu .. kdyby náhodou :slight_smile:.
@verunkaaa Taky se snažím cvičit Jill a funguje to. Tedy ještě by to chtělo nějak něco udělat s tím jídlem :slight_smile:. Našla jsem její videa tady u holčiny, co cvičila a po asi měsící "končila" s testem s // :slight_smile:. Tak uvidíme, jak Jill zapůsobí na nás :slight_smile:.
@chris_n Máme psa, střední pelemeno, nelínajího. Popravdě řečeno někdy to je težší s procházkami - kočár, dítě, pes...
Kočka by měla být ok. Možná ji pořídit až po narození dítěte...i si lépe zvykají zvířátka takto :slight_smile:. Jinak britky jsou nádhernééé!
13. srp 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 no kočka je v pohodě, když je velká. Ale koťata jsou pro těhotné nebezpečné.
13. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Proto bych počkala s kotětem až, když se dítě narodí. Uvidíš, jak budete zvládat. Ale kočka tolik času nezabere, ne? :slight_smile:
13. srp 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 to ne, to mi právě nevadí kvůli času. Spíš kvůli tomu těhotenství. Řeším to teď, protože máme možnost si vzít kotě od známé.
13. srp 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Ahoj, cvičím Jill už několik let, ale zatím jsem neslyšela, že by to mělo vliv na otěhotnění...když tedy pominu to, že pohyb je zdravý. Tak bylo by to fajn, zrovna dneska se chystám potrápit tělo :slight_smile:
13. srp 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, přečetla jsem posledních pár stránek diskuze a zjistila jsem, že toho máme dost společného, teda kromě snažení :grinning: Já jsem vysadila HA v červnu, ale nic se nezměnilo - neměřím teplotu, nehlídám ovulaci a pod. Jsme teprve druhý cyklus snažení, tak je ještě čas.. Jo vlastně změnilo, bez HA mám větší chuť na sex :grinning: Jinak dnes jsem odcvičila 15 den s Jill 30DS, snad to bude mít aspon nejaký účinek, jsem jak rosol :grinning: Jo a taky máme doma kokršpaněla, kterej je pěkně rozmazlenej závislák, tak mám trochu strach jak bude reagovat na mrně, když nám to vyjde :confused: Jen doufám, že mi tady z té koníkomanie nezačne hrabat :grinning: Přeji všem hodně štěstí :slight_smile:
13. srp 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis když se nenecháš, tak nebude :grinning:. Já teda necvičím Jill a nemam zvíře... jinak jsem na tom stejně :slight_smile:
13. srp 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a jak dlouho už nebereš HA - respektive jak dlouho se snažíte?
13. srp 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ted jsme druhy cyklus. vysadila jsem v cervnu, 14 dni pred svatbou. O vikenduu bych mela dostat MS, tak jsem na to zvedava.
13. srp 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak držím palce :slight_smile: Já jsem teď 17DC takže mám ještě relativně čas :slight_smile: A nějaké příznaky nemáš? :sunglasses:
13. srp 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis S Jill jsme na to obdobně. Máme tedy necelý měsíc do svatby, ale nějak došly kondomy a už se nám nechtěli kupovat nové tak to necháváme na přírodě. Zatím 2 měsíc, uvidíme jak se zadaří. Doktoři mě hodně straší že to nepůjde, takže počkám ještě tak 3 měs a pak pošupajdím k MUDr. pokud se nezadaří...
13. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada A proč tě doktoři straší, že by to nešlo?? Myslím, že právě když máte před svatbou, tak máš myšlenky úplně jinde a klapne to :wink:
13. srp 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele ani ne. Jen jsem nafoukla, ale to bude z jídla, co jsem o víkendu stlaskala na svatbě kamarádky.
13. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis mám dost gyn. problémů, srůsty, cysty, lehkou endimetriozu, ale cyklus mám v cajku. Takže myslím že to nějak klapne. Pár měsíců tomu dám. V listopadu mám jít na gyndu. Když by to do té doby neklaplo budeme to řešit. :wink:
13. srp 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Víkend je za chvíli, tak pak uvidíš co tě nafouklo :slight_smile:
@koada Tak budu držet palce, ať to klapne, ale jak říkáš, když máč cyklus v poho, tak to určitě bude v poho celkově :wink: Holky a jak často sexujete? Někde jsem četla, že to má být ob den, ale mě se to nějak nechce hlídat, prostě jak je chuť a čas :slight_smile:
13. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis No sex? Hm... měli jsme teď dost starostí, takže to bylo tak 1x týdně, pak chlap odjel na 3 týdny pracovně mimo. Byl doma min. týden a to jsme si to vynahradili, stihli jsme i ovulaci, teď zase na 2 týdny odjel, takže zase půst :angry:
13. srp 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis celkem se nám to daří obden. Je to na nás výkon, dřív jsme třeba 14 dní nesexovali. Někdy to ale holt nevyjde, když jedeme pryč nebo tak. Takže mezera bývá i tři dny.
13. srp 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak to máme tak nějak podobně - jednu dobu pořád, pak třeba pár dnů nic.. No uvidíme :slight_smile:
@koada Aspoň bude mít skoromanžel hodně spermií, když bude mít takovej půst :grinning: ne promiň, dokážu si představit, že je to těžký, ale na všem se musí hledat něco pozitivního :slight_smile:
13. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo jo já to tak neřeším. Nejsem frigidní, ale jsme zvyklý že třeba 2 týdny nic, není chuť nálada, jsme unavení a pak si to vynahradíme. Myslím, že si to vynahradíme po svatbě a na svatební cestě. Až z nás spadne stres :sunglasses:
13. srp 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada Jo to určitě, živě si pamatuju jaká byla minulý rok po svatbě pohoda, žádné starosti a chystání... :slight_smile: Ale svatební den byl super, ten bych si zopakovala hned...
13. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis ja taky slyšela nebo četla, že ideální je ob den až dva, kvůli četnosti, ale zase i aby byly spermie kvalitní :wink:
@koada
13. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada tak svatebka to u nás nastartovala dokonale... to jsme sexovali snad každý den.
13. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis taky se na ní těším, sice jedeme jen na 4 dny, ale i tak....
@chris_n změna prostředí :slight_smile:. A kde jste byli?
13. srp 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek