Snažení o mimi od léta 2013

Ahoj holky, najde se nás tu takových víc, kdo plánuje miminko od léta? 😉
chris_n
13. srp 2013
@koada byli jsme v Turecku
koada
13. srp 2013
@chris_n hezký! my dáme jen ČR. MOře snad později, dle možností a hlavně dovolené...
chris_n
13. srp 2013
@koada my to poplatili z firemnich benefitu
koada
13. srp 2013
@chris_n tak to maté dobré! Já nemám nic a přítel dělá na žl... mě už ani nedali víc dovolené. Mám 3 dny před svatbou a týden potom, ale to tu budeme mít ještě tchyni, takže máme smůlu.... ale ono to vyjde časem.
verunkaaa
13. srp 2013
@zuzaczech Náš jack russell líná celoročně. Chlupy máme všude. V autě, na sedačce, v posteli, na oblečení a světe div se, přísahám bůh - i v takových sušenkách, jejichž obal otevřete až v práci 8-( 😃 Ale stejně, pokud postavíme baráček, bude i russell číslo 2 a vsadim se, že pes u boudy to teda nebude :-N
@danny617 Já mám občas problém s disciplínou. 😃 Přiznám se, že né každý den se k tomu dokopu |-|
chris_n
14. srp 2013
@mihis prikulila se streda a to cekani na vikend zacina byt zase o chlup nesnesitelnejsi .... tohle planovane rodicovstvi je hruza 😃
danny617
14. srp 2013
@verunkaaa Ja to taky kazdy den nezvladam. Ale prisla jsem na to, ze cviceni tak 4xtydne i telu vice vyhovuje. Svaly maji cas na regeneraci a prijde mi, ze se lepe tvaruji 🙂.
chris_n
14. srp 2013
@danny617 já si ani nemyslím, že by to bylo pro tělo moc fajn, cvičit každý den.... Ikdyž jen po půl hodinách.
mihis
14. srp 2013
@chris_n úplně tě chápu, mě teda už vždy pár dnů dopředu bolí břicho, takže vím, co bude, ale jestli nemáš žádné příznaky, to bych se asi zbláznila 😃 Tak v pátek už bys mohla testovat ne?

@verunkaaa koukám, že se psem jsme na tom stejně, chlupy jsou taky všude, sedačku máme úplně ošoupanou, jak se ji snažím pořád vysávat 🙂 ale psa u boudy bych asi taky nedala, domeček nedomeček 🙂 Jinak s Jill se zatím peru každý den, ale někdy je to fakt hnus.. Ale po 15 dnech jsem konečně začala cítit břišáky, tak třeba to má něco do sebe 🙂
chris_n
14. srp 2013
@mihis buď jsem blbá a nepoznám to, nebo prostě nic nemá. Je fakt, že i při MS mě bolí záda nebo břicho max. den dopředu (nebo hlava). Takže já poznám houby.... 😃 testovala bych nejradši pořád, ale nechci se z toho zbláznit.
mihis
14. srp 2013
@chris_n Tak to ti závidím, mě bolí břicho dopředu klidně i 3 nebo 4 dny... Netestuj, zkus vydržet do dne MS.. I když to se lehko říká, že? 🙂 Je pravda, že pár dnů je mnohem hoší, než třeba dva týdny, já mám teď ještě 12 dnů do MS a jsem zatím v klidu, uvidíme co bude za týden 😃
chris_n
14. srp 2013
@mihis tak to si na tebe počkám 🙂
mihis
14. srp 2013
@chris_n A navíc mám teď prázdniny, tak ani nějak nezaměstnávám hlavu 🙂 Ale nebudu panikařit, v klidu vydžím do MS a pak půjdu koupit test... 😎 No úplně se vidím 😃 A bereš listovku nebo něco? Já jen to, mě ty mamavity a podobný věci přijdou už přemrštěný...
chris_n
14. srp 2013
@mihis koupila jsem si listovku super (60 Kč) a jinak nic. Možná pak až se povede, tak budu pít ty těhotenský čaje. Ale v podstatě mi v lékárně říkala, že je to jedno, že ten Fembion a spol. udělají uplně stejnou službu, jako listovka. A doktorka mi taky doporučovala jen listovku
mihis
14. srp 2013
@chris_n Já jsem ani u doktora nebyla... To bych asi měla co? No počkáme a uvidíme, třeba po novém roce, když do té doby nic.. 🙂 Já jsem to právě nějak vyčetla z internetu, že ta listovka je ideální. Navíc prý po těch femibionech, mamavitech a babyplanech se rodí větší děti a hyperaktivní - u kamarádky se to i potvrdilo, má 7 letou holčičku a ještě nespala celou noc v kuse.. Ale možná to není jen těma vitamínama, to je jasné...
chris_n
14. srp 2013
@mihis no hele, ja tam byla naposledy v lednu na prohlídce, cytologii a tak. A tehdy jsme se bavily o těhotenství. A říkala mi, na co se mám připravit a tak. Ted jsem tam nebyla a půjdu tam, až budou //
mihis
14. srp 2013
@chris_n Já jsem byla naposledy asi pře rokem, ale žádné problémy nemám, tak to asi taky nechám až na pozitivní test, nebo případně kdyby se nedařilo nějakou dobu...
chris_n
14. srp 2013
@mihis jo jo, jsem na tom úplně stejně 🙂
janetoty
14. srp 2013
Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se už několik měsíců. Začala jsem brát inofolic, tak uvidíme, zda nám pomůže. A jak jste na tom vy? 😉
liss_durman
14. srp 2013
Čau ženy, dlouho jsem přemýšlela, jestli se mám přidat nebo ne... Asi se přidám, ikdyž se zatím připravuji na mimi jen psychicky 😃 Tělísko si nechám vyndat až v říjnu, ale už teď možná začnu pokukovat po nějakých vitamínech a tak, abych se dala do kupy. Máme s manželem tříletou dceru a chtěli bychom jí pořídit sestřičku (manžel bratříčka 😃 ). Původně jsme to chtěli ještě odložit kvůli škole, ale mě najednou popadl nějaký baby-amok a uvědomila jsem si, že ani škola mě nemůže zastavit ve splnění snu mít letňátko. A manžel mi nakonec dal za pravdu. Tak snad to klapne 😉 Přeji vám všem hodně zdaru a brzy dvě čárky na testíku!
mihis
14. srp 2013
@janetoty Ahojky, my se snažíme od července... Zatím beru jen listovku. Co je inofolic? Jinak hodně štestí 🙂
@liss_durman Ahoj 🙂
chris_n
14. srp 2013
@janetoty ahoj, vítej.... přidej se 😉
chris_n
14. srp 2013
@liss_durman ahoj 🙂 vítej
janetoty
14. srp 2013
@mihis Inofolic je na podporu početí s kys. listovou, zlepší ovulaci i při polycystických vaječnících. Doporučil mi to můj Dr. 😉
janetoty
14. srp 2013
@chris_n Děkuji a doufám, že to tu co nevidět budou samé //
mihis
14. srp 2013
@janetoty ahaa, tak jsem zase o něco chytřejší 😉 tak hodně štěstí... a jak dlouho už se vlastně snažíte?
janetoty
14. srp 2013
Děkuju, snažíme se od května, ale nikam nepospícháme, aspoň zatím stihneme zařídit bydlení 😉
chris_n
14. srp 2013
@janetoty my vysadili v červnu (konec) a mezíi tím jsme stihli svatbu a ted bude stěhování... tak snad se v rámci toho všeho poštěstí 🙂
janetoty
15. srp 2013
@chris_n držim palce, my jsme se brali loni v září a stěhování zatím rozmýšlíme kam :-|
chris_n
15. srp 2013
@janetoty díky, ale vypadá to, že tento měsíc zase nic :_/

Začni psát odpověď...

Odešli