• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@koada byli jsme v Turecku
13. srp 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n hezký! my dáme jen ČR. MOře snad později, dle možností a hlavně dovolené...
13. srp 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada my to poplatili z firemnich benefitu
13. srp 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to maté dobré! Já nemám nic a přítel dělá na žl... mě už ani nedali víc dovolené. Mám 3 dny před svatbou a týden potom, ale to tu budeme mít ještě tchyni, takže máme smůlu.... ale ono to vyjde časem.
13. srp 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzaczech Náš jack russell líná celoročně. Chlupy máme všude. V autě, na sedačce, v posteli, na oblečení a světe div se, přísahám bůh - i v takových sušenkách, jejichž obal otevřete až v práci :rolling_eyes: :grinning: Ale stejně, pokud postavíme baráček, bude i russell číslo 2 a vsadim se, že pes u boudy to teda nebude :sweat_smile:
@danny617 Já mám občas problém s disciplínou. :grinning: Přiznám se, že né každý den se k tomu dokopu :pensive:
13. srp 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis prikulila se streda a to cekani na vikend zacina byt zase o chlup nesnesitelnejsi .... tohle planovane rodicovstvi je hruza :grinning:
14. srp 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Ja to taky kazdy den nezvladam. Ale prisla jsem na to, ze cviceni tak 4xtydne i telu vice vyhovuje. Svaly maji cas na regeneraci a prijde mi, ze se lepe tvaruji :slight_smile:.
14. srp 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 já si ani nemyslím, že by to bylo pro tělo moc fajn, cvičit každý den.... Ikdyž jen po půl hodinách.
14. srp 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n úplně tě chápu, mě teda už vždy pár dnů dopředu bolí břicho, takže vím, co bude, ale jestli nemáš žádné příznaky, to bych se asi zbláznila :grinning: Tak v pátek už bys mohla testovat ne?

@verunkaaa koukám, že se psem jsme na tom stejně, chlupy jsou taky všude, sedačku máme úplně ošoupanou, jak se ji snažím pořád vysávat :slight_smile: ale psa u boudy bych asi taky nedala, domeček nedomeček :slight_smile: Jinak s Jill se zatím peru každý den, ale někdy je to fakt hnus.. Ale po 15 dnech jsem konečně začala cítit břišáky, tak třeba to má něco do sebe :slight_smile:
14. srp 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis buď jsem blbá a nepoznám to, nebo prostě nic nemá. Je fakt, že i při MS mě bolí záda nebo břicho max. den dopředu (nebo hlava). Takže já poznám houby.... :grinning: testovala bych nejradši pořád, ale nechci se z toho zbláznit.
14. srp 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak to ti závidím, mě bolí břicho dopředu klidně i 3 nebo 4 dny... Netestuj, zkus vydržet do dne MS.. I když to se lehko říká, že? :slight_smile: Je pravda, že pár dnů je mnohem hoší, než třeba dva týdny, já mám teď ještě 12 dnů do MS a jsem zatím v klidu, uvidíme co bude za týden :grinning:
14. srp 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tak to si na tebe počkám :slight_smile:
14. srp 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A navíc mám teď prázdniny, tak ani nějak nezaměstnávám hlavu :slight_smile: Ale nebudu panikařit, v klidu vydžím do MS a pak půjdu koupit test... :sunglasses: No úplně se vidím :grinning: A bereš listovku nebo něco? Já jen to, mě ty mamavity a podobný věci přijdou už přemrštěný...
14. srp 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis koupila jsem si listovku super (60 Kč) a jinak nic. Možná pak až se povede, tak budu pít ty těhotenský čaje. Ale v podstatě mi v lékárně říkala, že je to jedno, že ten Fembion a spol. udělají uplně stejnou službu, jako listovka. A doktorka mi taky doporučovala jen listovku
14. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já jsem ani u doktora nebyla... To bych asi měla co? No počkáme a uvidíme, třeba po novém roce, když do té doby nic.. :slight_smile: Já jsem to právě nějak vyčetla z internetu, že ta listovka je ideální. Navíc prý po těch femibionech, mamavitech a babyplanech se rodí větší děti a hyperaktivní - u kamarádky se to i potvrdilo, má 7 letou holčičku a ještě nespala celou noc v kuse.. Ale možná to není jen těma vitamínama, to je jasné...
14. srp 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no hele, ja tam byla naposledy v lednu na prohlídce, cytologii a tak. A tehdy jsme se bavily o těhotenství. A říkala mi, na co se mám připravit a tak. Ted jsem tam nebyla a půjdu tam, až budou //
14. srp 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já jsem byla naposledy asi pře rokem, ale žádné problémy nemám, tak to asi taky nechám až na pozitivní test, nebo případně kdyby se nedařilo nějakou dobu...
14. srp 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo jo, jsem na tom úplně stejně :slight_smile:
14. srp 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se už několik měsíců. Začala jsem brát inofolic, tak uvidíme, zda nám pomůže. A jak jste na tom vy? :wink:
14. srp 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy, dlouho jsem přemýšlela, jestli se mám přidat nebo ne... Asi se přidám, ikdyž se zatím připravuji na mimi jen psychicky :grinning: Tělísko si nechám vyndat až v říjnu, ale už teď možná začnu pokukovat po nějakých vitamínech a tak, abych se dala do kupy. Máme s manželem tříletou dceru a chtěli bychom jí pořídit sestřičku (manžel bratříčka :grinning: ). Původně jsme to chtěli ještě odložit kvůli škole, ale mě najednou popadl nějaký baby-amok a uvědomila jsem si, že ani škola mě nemůže zastavit ve splnění snu mít letňátko. A manžel mi nakonec dal za pravdu. Tak snad to klapne :wink: Přeji vám všem hodně zdaru a brzy dvě čárky na testíku!
14. srp 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janetoty Ahojky, my se snažíme od července... Zatím beru jen listovku. Co je inofolic? Jinak hodně štestí :slight_smile:
@liss_durman Ahoj :slight_smile:
14. srp 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty ahoj, vítej.... přidej se :wink:
14. srp 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman ahoj :slight_smile: vítej
14. srp 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Inofolic je na podporu početí s kys. listovou, zlepší ovulaci i při polycystických vaječnících. Doporučil mi to můj Dr. :wink:
14. srp 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Děkuji a doufám, že to tu co nevidět budou samé //
14. srp 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty ahaa, tak jsem zase o něco chytřejší :wink: tak hodně štěstí... a jak dlouho už se vlastně snažíte?
14. srp 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, snažíme se od května, ale nikam nepospícháme, aspoň zatím stihneme zařídit bydlení :wink:
14. srp 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty my vysadili v červnu (konec) a mezíi tím jsme stihli svatbu a ted bude stěhování... tak snad se v rámci toho všeho poštěstí :slight_smile:
14. srp 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n držim palce, my jsme se brali loni v září a stěhování zatím rozmýšlíme kam :unamused:
15. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty díky, ale vypadá to, že tento měsíc zase nic :_/
15. srp 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek