• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n vždyť si psala, že čekáš do víkendu? neztrácej naději :wink:
15. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty nevydržela jsem a dneska jsem si dělala test :grinning:. A hlavně už to vypadá, že začínám špinit před MS.... :-/
15. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo tím jsme si prošla před 5 dny... ale ještě pořád je naděje a když ne, tak příště, snažíte se krátce, tak jen se nebát :wink:
15. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty já se nebojím, v podstatě se z toho nijak nehroutím, jen to mrzí :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jakto? Vzdyt to mas dostat az o vikendu ne?
@janetoty A už máte něco na bydlení vyhlédnutého? Neboj, kdyby se objevily // tak rychle něco vymyslíte a za 9 měsíců to stihnete.. :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis mám, ale minule jsem taky špinila pár dní předem a MS jsem v podstatě dostala až později. :grinning: :grinning:
15. srp 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak zkus ještě otestovat později, třeba mrška nepřijde... A když jo, tak hurá na další snažení, vždyť je to příjemné ne? :grinning:
15. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to znám...
15. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak to každopádněě, jen to čekání mě nebaví :grinning: manžeel říkal, že na to nespěchá, ale nebrání se tomu... asi to taky budu muset víc vypustit. Ale před tou MS se to nedá... je to takové napětí :-/
15. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty já právě moc ne... 6 let jsem brala 'HA a měla jsem to v podstatě skoro na den a bez špinění předem
15. srp 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis máme na výběr 2 možnosti, buď se nastěhovat k babi do podkroví nebo až se odstěhují švagrovci tak k manželovým rodičům a pak bysme si postavili svůj vlastní baráček(za pár let)
15. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n já jsem jí brala 9 let a než se mi to nějak srovnalo a poznala jsem to na sobě, tak mi to chvilku trvalo
15. srp 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty jak dlouho že ji nebereš?
15. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já si stejně myslím, že je to i koníkem - kdybysme si tady o tom každý den nepsaly, tak bysme na to možná tolik nemyslely :grinning:
@janetoty tak jako tak budete v domečku, my jsme v paneláku v podnájmu a jednou bysme domek taky chtěli, ale to určitě ještě pár let potrvá, proože při představě, že z mateřské platím hypotéku mě berou mory :grinning:
15. srp 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no nás to placení hypotéky z mateřské čeká :-/. Teď se budeme stěhovat do "svého". Jinak koník na tom částečně vinu určitě má... ale asi bych na to myslela i tak.
15. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Blbý je, že v dnešní době to asi bez hypotéky nejde.. My ji sice nemáme, ale za to máme jiné půjčky, takže by mi ani nevadilo, kdyby se nám to povedlo až na podzim nebo v zimě, protože bysme aspoň většinu půjček stihli doplatit než nastoupím na ten směšnej rodičák :angry: Ale když to bude dřív, tak se to taky nějak zvládne, snad :slight_smile:
15. srp 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis my právě naštěstí jiné půjčky nemáme a mít ani nechceme. Bereme akorát tu hypotéku na bydlení, protože někde bydlet musíme... a platit to někam do podnájmu se mi nechce. Takže spíš pak budeme muset krouhat různě pojistky, abychom někde našetřili peníz :-/ Holt to budeme muset nějak zvládnout. Furt si říkám, že jsou na tom rodiny, kde mají nižší příjmy, platí nájem a taky žijí :slight_smile:
15. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mas pravdu, jsou na tom rodiny daleko hur financne a nauci se vyjit... Na mateřské se asi každý musí uskromnit :slight_smile:
15. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis je to sice už pár let, ale když si vezmu, že nás máma musela uživit tři z jedné výplaty (která nebyla přehnaně vysoká...) tak to musíme ve dvou zvládnout taky! A když to nepůjde, tak holt bude muset člověk asi bydlení prodat (ikdyz se ztrátou) a jít do menšího...
15. srp 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Snad to nebude taková hrůza, budeme se muset uskromnit tak, at to vsechno zvladnem.. Ale jak říkáš, jsme na to dva, tak snad to nebude tak divoké :slight_smile: Třeba si všechno splatíme než se nám to povede :grinning:
15. srp 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takže, moje ovulační období v příštím týdnu stráví moje polovička na služebce, výborný, začínám mít toho jeho šéda čím dál tím raději :angry: :grinning:
Jinak nás taky čeká hypotéka, když to půjde, tak ještě tento rok, ale nespěcháme, zatím jsme ve fázi výběru :wink: Rodiče a prarodiče kvůli tomu dost dělají starosti, ale my jsme bohužel nic nezdědili, takže se tomu nevyhneme :rolling_eyes:
15. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Skoro rok :wink:
15. srp 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak to jo
15. srp 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa ja jsem ráda, že jsme to stihli letos. Od příštího roku je povinnost kupujícího platit dan. A nepředpokládám, že by se kvůli tomu kupní ceny snižovaly...
15. srp 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já jsme jí brala od 15-ti
15. srp 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Nevěš hlavu, třeba to vyjde i tak :slight_smile: Měříš bazální teplotu? Já ne, takže ani nevím kdy ovulaci mám, tak třeba to stihnete, vždyť ty mršky prý vydrží až pět dní :wink: Jinak my jsme taky zdědili prd, tak čekáme až budou prodávat obecní byty, ve kterých bydlíme teď...
@janetoty Já taky od 15ti, ale zatím musím zaklepat, žádné problémy po vysazení nejsou... I když je pravda, že teď čekám teprve druhou po vysazení HA, tak uvidíme...
@chris_n Už jsem přišla na to, jak odloudit myšlenky... Dnes pár skleniček vína u tchýně a je to super :grinning: ale dopoledne jsem to kompenzovala cvičením s Jill a odpoledne bruslema, tak aspoň něco ze zdravého životního stylu :grinning: ještě ty cigarety kdybych vynechala, to je můj věčný boj :angry:
15. srp 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis ja uz prestala pred cca dvema nebo kecam tremi lety.... hrozne to utika :slight_smile: my jdeme dneska do fitka.... zabavit se urcite da. a ja to dneska asi teda fakt dostala.
16. srp 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak u nás to bydlení asi bude nakonec jinak. musíme se co nejdříve odstěhovat z místa, kde momentálně bydlíme, tak jsem zvědavá, co najdeme... :frowning2:
16. srp 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme asi před 7 lety sice koupily byt (naštěstí bez hypo), ale moc nás láká baráček (alespoň řadovka), jelikož nám chybí ten kousek země, kam moc vyběhnout. Ale tady, co stojí pozemky to je strááášnýýý...ach jo...
Jinak tento cykl u nás ai nic, takže jen počkat na MS.
Hlky, chci se optat, měla bych si zajít na RTG páteře - blokují se mi občas záda. Ale bojím se teď v období, kdy se snažíme.. I kdyby to bylo u MS, kdy vím, že nejsem těhu, nemohou se nějak poškodit ostatní vajíčka něbo tak? Nerada bych snažení nějak zhatila jedním RTG ... zase tak akutní to není, tak nevím ...
16. srp 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek