• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n Já si myslím, že budou muset. Už tak je s prodáváním nemovitostí problém. To vidím na realitních serverech ... Ty stále samé nabídky. A je to jenom kvůli ceně. :wink:
@mihis Měřím, už pár měsíců :slight_smile: Ale už jsme zjistili, že ani když se snažíme v ten správnej čas, neznamená to pozitivní výsledek :rolling_eyes:
@danny617 Taky jsme o Roztokách přemýšleli.Teď prodává Canaba za celkem slušnou cenu baráčky v Nehvizdech. Není to žádný terno, ale možná je to to, co hledáte :wink: Mrkni se. My se teda nemůžeme rozhodnout jestli mít byt v Praze, anebo barák někde za Prahou, nejlépe směr Boleslav. A pořád mi to pro a proti přijde strašně vyvážené :frowning2:
16. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty a kde bydlíte?
16. srp 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 hele my koupili byt s předzahrádkou, není to řadovka. A jsme spokojení :slight_smile:
16. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa pojdte do Milovic :grinning: Manžel pracuje v Bolce a ted jsme koupili byt s předzahrádkou právě v Milovicích :grinning:
16. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n S čím si přestala? S cigaretama nebo s alkoholem? Já si teda někdy dám skleničku vína, ale to mě až tak netrápí, spíš ty cigarety, ale věřím, že jakmile budou // tak přestanu...
@janetoty tak třeba alespoň na čas nějaký podnájem, ať můžete v klidu hledat to, co by vám nejvíc vyhovovalo a nemusíte stresovat, že na to máte jen pár dní ne?
16. srp 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Otěhotnění je normálně věda :grinning: Je ale nefér, že některé stačí, když si chlap sundá trenky a některé musí bojovat tak dlouho :confounded:
16. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis s cigaretami. S alkoholem bojuju :grinning:
16. srp 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak to mame uplne naopak, ale vzhledem k tomu, ze sklenicka vina nebo piva v těhotenství nevadí, jsem na tom podstatne hůř :D
16. srp 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis vdala jsem se do valašské rodiny. Tam se popíjí každý víkend :grinning:
16. srp 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jo to znam, nasi pochazi oba z jizni moravy... a ja ted ziju na severni - tady to neni o moc lepsi :grinning: ale ja se teda drzim :grinning:
16. srp 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem teprv 11 DC a dnes jsem začla špinit...,co to může být? Mám teprve po první MS od vysazení HA...
16. srp 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa
@chris_n
Klidně by jsme i byt s předzahrádkou. Ale alespoň 4+1 a kolem 100m2. Teď máme 3+1 a s druhým prckem by to chtělo větší. Mne by stačilo pár metříků na postavení posezení a pro děti zábavu.
Kamarádka bydlí v Milovicích (kupovali jeden z těch prvních bytů, jak se opravují bývalé objekty po vojácích) a jsou tam spokojeni. Milovice se teď hodně zvedly, co se týká služeb a vybavenosti.
My by jsme se nejraději udrželi v Roztokách. Je to mé "rodné" město a mám tu hodně známých. Manžel už také. Dříve jsme měli byt ve Strašnicích v Praze a jsem ráda, že jsme tam odtud utekli ... já tu Prahu fakt nemusím... Teď s dítětem ten klid maloměsta fakt oceňuji. Vím, že jsou i místa v Praze, kde je klid, ale třeba Roztoky jsou tak dobře dojezdné do Prahy (vlak centrum 18 min, autem do Dejvic 8 min), že je to lepší než někde z okraje Prahy... :slight_smile:
16. srp 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 my teda kupujeme 3+1, která má 92m2. Takže děti budou jednou mít společný pokoj, bohužel. Ale bůhví, co bude za pár let. Já se segrou taky v jednom pokoji vydržela v pohodě. My jsme ještě ted na černém mostě a už se těším pryč. manžel bydlel na p6 dřív, tam je to super. Ale nejsme milionáři :frowning2:
16. srp 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to se asi stát může. Nech to dnes být a zítra uvidíš.
16. srp 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Může to být klidně ovulace nebo ještě nemáš upravený cyklus po vysazení HA. Já jsem třeba před prvním těhotenstvím měla ovulaci 13 DC a teď po porodu se to posunulo někdy na 17 DC. Hormony se mění celý život a i cyklus :slight_smile:.
16. srp 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě říkala,že na ovulaci je asi ještě dost brzo a žádné jiné příznaky nemám...no uvidíme...
16. srp 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Taky bych právě aspoň o pokoj navíc pro druhé děcko a pokud by bylo o ještě jeden více, tak pracovna by se dooost hodila. Takhle máme pořád notebooky v obýváku, manžel svoje cajky v ložnici a přijdu si tu někdy jak někde e skladu. Nacapt toto do jedné místnosti by bylo taky fajn.
Prostě 5+1 ideál + předzahrádka, ale to už chci moc :slight_smile:). Koukáme pořád po něčem, ale není tu žádná nabídka takového bytu ... a baráky jsou šíleně drahé ... nebo se hnout z Roztok, ale to se nám vůůbec nechce ..uvidíme, co život přinese.
16. srp 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 já myslím, že my to zvládneme v tom třípokojáku. PC máme celou dobu v ložnici a nevadí nám to. A kdyžtak dětem pokoj alespon trochu přepažíme, aby měli pocit soukromí :wink: částečně. To co popisuješ, to by byl ideální nějaký bungalov za Prahou. Ale i u těch se nedostaneš s pozemkem asi moc pod 2,5 - 3 mil.
16. srp 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jasyný, že se to dá. Taky to budeme muset nějak dát, dokud se nic jiného nenajde. U nás je problém, že krom práce (teď už jen manžela :slight_smile:) máme ještě podnikání z domova a na to je docela potřeba místo ... už mi ten kancl v obýváku nějak neba... hlavně teď, když mladík taky rád "pracuje" na NTB...
16. srp 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 tak to pak potřebu pracovny chápu. Jako ja bych taky ráda klidne víc prostoru, ale zase do baráku se mi nechtelo kvůli té práci okolo baráku a samozřejmě penězům.
16. srp 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen To by měla být ovulace ne?

@chris_n
@danny617 Holky já taky prosím o radu, jsem dnes 20DC a mám hustý bílý výtok, nevíte, co by to mohlo být? Na ovu už je asi pozdě ne? Chjo, jedna záhada za druhou bez HA :slight_smile:
16. srp 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis joo, tak to netuším...
16. srp 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihis: jj taky jsem bez tý HA nějaká mimo :slight_smile:
16. srp 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis To by mohla být ovulace, nemusí být v půlce cyklu.
16. srp 2013 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Klidně to může být ovulace... Jde o to, zda je jako bílek, že se táhne .. to bývá k ovulaci. Před tím kolem půlky cyklu jsi měla nějaký výtok nebo až teď? Hustý výtok bývá i v těhotenství ... ale kolem 20 DC bych řekla, že je ještě brzy.
16. srp 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 právě že v půlce cyklu tak nějak plus minus jsem měla taky, ale nebyl tak bílý a tak hustý, ani se teď netáhne, ale předtím ten taky ne.. :-/ No nic mě nebolí, asi to nechám být, třeba je to jen blížící se MS
@xdany ale já už jsem v půlce cyklu výtok měla asi čtyři dny, tak to jsem si myslela, že je ovulace a teď je takový jiný.. Ale třeba to je ovu a předtím to bylo něco jiného, já už se v tom nevyznám :slight_smile:
16. srp 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n momentálně v podnájmu starýho domku mojí tety, ale potřebuju už odtud vypadnout! Včera byl konflikt a to byla poslední kapka... teď jen sehnat, kam jít co nejrychleji...
16. srp 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak to už ovu nebude. Buď před MS nebo těhotenství. Teď ti nezbyde nic jiného než počkat do MS :slight_smile:. Ale mne se taky někdy tento výtok objeví "jen tak".
16. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis no napřed to zkusíme ještě trochu jinak, ale uvidíme, kdyžtak nám nic jiného nezbyde... :frowning2: máme velkýho pejska a do bytu by to nebylo moc ok
16. srp 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak držím palec, at neco najdete.
16. srp 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek