• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@danny617 Nechci být nějak nevděčná, ale možná bych MS ještě uvítala :slight_smile: kdyby nám vyšly // na podzim, tak by to bylo ideální... Ale nebudu vybíravá, když nepřijde, tak to taky nějak zvládnem :slight_smile: ale tento měsíc mě oproti minulému ani nebolí prsa, ani nemám citlivé bradavky, tak si to užívám, minulý měsíc jsem myslela, že zdechnu :grinning:
@chris_n s tím netušením jsme na tom úplně stejně :grinning:
@janetoty nejhorší jsou hádky v rodině, tak jsme nedávno jednu zažili a i když jsme byli v právu, tak mi z toho dobře nebylo :unamused:
16. srp 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no tak to je jasný, ale pejsek by to taky nějaký týden vydržel, než něco najdete, bude spokojený - hlavně když bude s páničkama :slight_smile: ale chápu, že je to na prd
16. srp 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ber to sportovně, budeme dvě, co čekají na další cyklus :grinning: a já alespon budu moct zapít kolaudačku :grinning:
16. srp 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj taky nesnáším hádky a hlavně v rodině... bohužel se nám to nevyhlo, ale jinde nám bude líp
16. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já to beru sportovně, právě jsem psala, že bych MS i uvítala, ještě tak dvakrát aspoň :slight_smile: Ale vždycky když si něco plánuju, nebo by to bylo ideální, tak nic... No uvidíme, ale oznámit to v listopadu manželovi k narozkám by bylo fajn :slight_smile:
16. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty on se i trošku vyčistil vzduch teď a jak budete pryč, tak se ty vztahy zlepší.. Mluvím z vlastní zkušenosti bohužel :unamused:
16. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty my se jednou hrozně zhádali se segrou, když jsme spolu bydleli v jednom bytě. Tak se dočasně odebrala k příteli a vrátí se domu, až se odstěhujeme.

@mihis já bych to celkem uvítala co nejdříve, i kvůli prááci :-/
16. srp 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No já teda ovulaci během cyklu nezaznamenala...a pak před MS jsem si všimla výtoku, tak jsem si myslela, že to je ovulace a hle, byla jsem těhotná...
16. srp 2013 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já právě učím, tak kdybych otěhotněla až na podzim, tak bych i zvládla dojít s maturantama k maturitám a nemusela bych končit v půlce roku... Ale zase na druhou stranu, kdybych si všechno takhle vymrčovala, tak se nám to nepovede nikdy..
@xdany a neměla jsi žádné jiné příznaky? Já teda nic... ani bolení prsou, ani břicha nebo podbříšku, jen jsem dost unavená a když si jdu lehnout tak stejně neusnu a půl noci se převaluju.. Ale dost teď cvičím, takže to bude tím ta únava
16. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis ja jsem ted taky furt unavená...
16. srp 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n pořád lítáte kolem bydlení a chodíš do práce ne? to bych byla taky mrtvá... ono se to nezdá, ale zařizování bytu je záhul, prošli jsme tí minulý rok
16. srp 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ani ne. už to máme za sebou. Katastr to poslal na přepis. Spíš to teprve začne, až budeme stěhovat a zařizovat...
16. srp 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já nevím, já v tu dobu chodila na intenzivní kurz čínštiny, takže 3 hodiny čínštiny dopoledne na univerzitě, pak šupky domů a učit se na další den....takže jsem neměla čas nic moc pozorovat, navíc jsem byla přesvědčená, že jsem neovulovala...ale bylo mi divně, jako cítila jsem se unavenější, míň koncentrovaná...Jinak mě prsa nebolí ani teď, občas v nich zabrní, to samý podbřišek, občas mě někde píchne, a to je všechno. Špatně mi začalo bejt až teď.
16. srp 2013 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no vidíš, myšlenky budou jinde a určitě budeš moct slavit // :slight_smile: Teda první pořádná kolaudace a pak oslavíte // :grinning:
@xdany Někde už jsem od tebe četla nějaké příspěvky, ty jsi učitelka v Estonsku nebo tam někde ne? Jinak gratuluji k prďolkovi :slight_smile: Já zatím necítím nic, na MS mám ještě čas nějakých 12 dní, tak uvidíme..
16. srp 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hehe, no než zařídíme a zkolaudujeme se všemi,t ak bude prosinec :grinning:
16. srp 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No jo, učitelka v Estonsku :slight_smile: Tak uvidíš, co to bude :slight_smile: Kdybys měla doma ovulační testy, tak bych ho zkusila použít...mě to celkem bavilo zjišťovat, jak moje tělo funguje....:slight_smile:
16. srp 2013 ve 14:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak přinejhorším budeš kolaudovat s dětským šampáněm :grinning:
@xdany Já to asi nechám koňovi :slight_smile: lékarnu tady sice máme, ale pochybuji, že mají ovulační testy a navíc by o tom věděla půlka obce než bych došla domů :grinning: nikde jsme neříkali, že už se snažíme... Je to teprve druhý cyklus, tak uvidíme, příští víkend, jestli přijde nebo ne... A budete zůstávat v Estonsku? Nebo přemýšlíte o návratu?
P.S: Ty prázdniny jsou pohoda, co? :grinning:
16. srp 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis To já bych koňovi neuměla nechat... :sweat_smile: V Estonsku zůstavat nebudem, chceme za polární kruh, ale vezmem to asi oklikou, možná na pár let zpátky do Česka, pak třeba Čína....uvidíme, co život přinese :slight_smile:

Prázdniny jsou príma! Jeden rok jsem nepracovala jako učitelka a úplně mi chyběly :grinning: Učím problematické děti, takže on je ten školní rok dost náročnej :unamused:
16. srp 2013 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany No to mi povídej, já učím na učilišti, mám vystudovanou specku, takže funguji i jako metodik školní prevence.. myslím, že za pár let mi už jen prázdniny stačit nebudou, bude potřeba nějakého ozdravného psychiatrického pobytu :grinning: Kamarádka teď odjížděla do číny už podruhé... Je to blázen, asi jako ty :grinning:
16. srp 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany teda samozřejmě v dobrým - ten blázen :slight_smile:
16. srp 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Učiliště musí bejt taky dobrej záhul, obzvlášť pro mladou, krásnou holku :slight_smile: Děti občas stojí za starou bačkoru, ale na druhou stranu je tam super učitelský kolektiv a hlavně, se vším pomůžou, případně zařídí! A čím jsem tam dýl (a mluvím líp estonsky), tím víc mě děti berou. Letos mi přijede asistentka z Itálie, tak jsem zvědavá, jak to půjde... :sweat_smile:

Milý se už vidí někde na severu se svým spřežením samojedů :grinning:
16. srp 2013 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany Někdy je to na palici, ale práce mě baví a to je hlavní. Ale ty prázdniny jsou teda zasloužené, škoda jen, že to tak letí! :slight_smile: No tak to aby jste mimču koupili nějaký pořádný fusak, když plánujete takový přesun :grinning:
16. srp 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ba ne, na sever takhle brzo ne, tam až už mimino fusak nebude potřebovat ;) Nejdřív je potřeba nasbírat zkušenosti po světě...:slight_smile:
A víš, že v Estonsku mají děti 3 měsíce prázdnin? ;)
Já už se do školy docela těším, začala jsem se doma nudit, navíc mi je blbě a mám čas se na to soustředit, když budu ve škole, tak prostě na to nebude čas :slight_smile:
16. srp 2013 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany 3 měsíce???? Asi jedu učit do Estonska :grinning: ne to bych nezvládla... Nemám ty správné cestovatelské buňky :slight_smile:
16. srp 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tam to znám, když jsem byla malá, bydlela jsem v Benátecký vrutici :wink:
@mihis Povídej mi o tom, přítel se mě na to ještě třikrát do měsíce ptá, jestli teda už :rolling_eyes: :grinning:
@danny617 My ted bydlíme v Horních Počernicích a moc se nám tu líbí. Je to tu jak na vesnici, spousta škol i školek a do centra to je 15 minut vláčkem :slight_smile:

Holky, kupovaly jste někdy ovu testy? Já teď poprvé a stály 300 Kč a jsou tam 3 ... To mi přijde dost, ale nevím, jak se ty ceny normálně pohybují :wink:
16. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa ja to nekupuju... ja jsem z černáku :grinning:
16. srp 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Ani já nekupuju, zatím mi to přijdou zbytečně vyhozené peníze..
16. srp 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
Mne by taky nejak vyrazne nevadilo najit // az tak v rijnu. Ted si jeste uzit netehotny konec leta :slight_smile:. Tento mesic to jeste nehrozi a v zari uvidime :slight_smile:. Nechci uplne tlacit na pilu, ale do konce roku bych rada, aby to klaplo. A docela mne bavi (zatim) pozorovat sve telo a ovulku, kdy ma prijit. Zatim zaciname se snazenim (nechranime se).
@verunkaaa
Ty jo 100,- za jeden test??? Kupuju tady na bazarku za 10,- kus. Delam si je spise ze zajimavosti, jak funguje me telo. :slight_smile:.
16. srp 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 taky by mi vyhovoval nejvíce říjen, nastupuju na VŠ, tak by se hodilo rodit o prázdninách :wink:
17. srp 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Tak uvidíme, jak nám to vyjde ... ono když si člověk něco moc plánuje ... :slight_smile:
17. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek