• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@danny617 já vím, určitě se nebudu zlobit, když to přijde dřív :wink: . Ale zase když hodně věříš, tak se většinou povede
17. srp 2013 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty já bych ráda dřív :wink:
17. srp 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty
@chris_n
@danny617
@xdany
@verunkaaa Holky mě je od včerejška nějak blbě... Těhotenské nevolnosti to určitě nejsou 21DC :grinning: , ale spíš jestli jste neměly pravdu s tou ovulací.. Achjo, konečně se venku udělalo hezky a ja budu sedět doma, protože mám pocit, že každou chvíli vrhnu :angry:
17. srp 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis A kdy že jsi měla ten první výtok? Jak je to dlouho? Blbě ti může začít být cca 7-10 dní po oplodnění... Po uhnízdění vajíčka ...
17. srp 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 Ten první asi tak 13 - 16 DC. Ale jinak me ani prsa nebolí, nic.. Mozná na mě leze nějaká mrcha viróza :cry:
17. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Tak to je docela brzy na těhu příznaky ... no uvidíš v den MS :slight_smile:. POkud by toto byla ovulka, tak by jsi měla MS tak 33-35 den až ...
17. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 Minulý měsíc jsem měla první MS po vynechání HA, to bylo 29DC. Takže je klidně možné, že tenhle měsíc (teprve druhý bez HA) se to protáhne... Ale jestli to takhle budu mít každý měsíc, tak mě švihne :grinning: Ten minulý to teda bylo lepší, jen bolely šíleně bradavky, ale určitě to bylo lepší než teď :cry: No třeba je to vážně nějaká chřipajzna, ani bych se nedivila, vždyť ty teploty venku jsou jak zblázněné, odpoledne tropy, v noci mrazy...
17. srp 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja minuly mesic - nevolnosti, vysoka bazalni teplota, MS nikde ... A nakonec z toho bylo jen podrazdene zazivani:rolling_eyes: @mihis preju Ti, aby to dopadlo dvema carkami :slight_smile:
17. srp 2013 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Já si taky myslím, že spíš nějaká chřipajzna, jsem jak po opici celý den, ale žaludek se lepší jak jenom ležím od rána.. Hlavně je to brzy na nějaké těhu příznaky, přesně jak psala Danny. Jsem teprve 21DC - MS čekám až příští pondělí.. :rolling_eyes:
17. srp 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis no, ja zase žádné příznaky k příchozí MS neměla a je tu... jen mě chvilku bolela hlava... jinak nic. Přišla ccaq 26 DC
17. srp 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Jeej, tak to mě mrzí.. Ale za chvíli huráá na nové snažení ne? :wink: Na mě určitě přijdou příznaky přícházející MS příští týden, pokud budu mít zase cyklus 29 dní jako minulej měsíc, tak bych to měla dostat 26. 8.
17. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky se k vám přidávám.
Začátkem června jsme to začali pomalu zkoušet,ale ani tento měsíc se zatím nezadařilo...A jelikož jsem žena a jako my všechny netrpělivá,tak jsem děsně zdeptaná když příjde MS :unamused: Jsem ten případ který má hned téměř všechny příznaky,takže se už začínám těšit,že to vyšlo a pak.....
Snažím se na to tak nemyslet,ale když ono to prostě nejde :angry:
17. srp 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle ahoj, naprosto ti rozumim
17. srp 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle také naprosto vím, jak se cítíš :wink:
18. srp 2013 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Člověk na to třeba ani pak nemyslí, ale pak potkáte kamarádku s kočárkem a padají věty jako "A co Vy, nechcete si už taky jedno pořídit?" :rolling_eyes:
Holky, jedna otázka mimo téma - přemýšlely jste někdy o tetování, popřípadě je některá z Vás podobně vyzdobena? :slight_smile:
18. srp 2013 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No,já ani nikdy nebrala žádnou antikoncepci,takže jsem si tak nějak myslela,že je to výhoda...
Navíc jsme spolu už 10 let,tak teď si začínám říkat,že jestli jsme neměli začít dřív....to už je teď ale jedno nějaké coby kdyby....
Já teda ani pořádně nepoznám kdy mám ovulaci(abych pravdu řekla,tak jsem se tomuto tématu začala věnovat až teď)...

verunkaaa:tyto otázky slyšíme asi už 5 let pořád dokola,ale teď mě štvou o něco víc-nikomu jsem neřekli,že už zkoušíme(a teď-když to nejde hned jak jsem si myslela,tak jsem za to hódně ráda :slight_smile:
A tetování nemám,ale přemýšlím nad ním už dlouho. Dala bych si ho na nárt,nebo na bok pod prsa(přes žebra),to se mi moc líbí :slight_smile:
18. srp 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Něco takového :slight_smile:
18. srp 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle Ahoj, vítej mezi námi :slight_smile: Mimochodem to tetotování vypadá hezky, ale co za deset let? Nebo až budeš těhotná? To už asi nebude tak hezjý ne? Hlavně pod těmi prsy, ten nárt by byl asi lepší...
@verunkaaa
Jinak zklamaná jsme asi každá, když to přijde...
18. srp 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa já teda tetování nemám a nijak po něm ani netoužím. Asi už jsem z té touhy vyrostla :grinning:
18. srp 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Ahoj,děkuji :slight_smile:

Já si ho teď dávat určitě nebudu-no a je dost pravděpodobné,že po porodu už to tělo nebude asi žádná hitparáda ,takže to bude pasé... :slight_smile:
A navíc jsem děsná srágora-bojím se i zubařky a to mi zub vždycky před vrtáním umrtví :slight_smile:
18. srp 2013 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle slyšela jsem, že na kotník to dost bolí. Ale zase je to tam hezké no.
18. srp 2013 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n mě by to bolelo všude :Dstačil mi pirsing do pupíku....
Ale uvidíme,třeba bych si nechala jméno miminka vytetovat....to se ještě uvidí :slight_smile:

Máte už nějaký nástřel jmen pro mimi?
18. srp 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle kluka bych chtěla Matyáše nebo Šťepána nebo Davida. Holku Anežku nebo Magdalénku. Ale my máme blbé příjmení dlouhé a dost české (resp. valašské) příjmení.
18. srp 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jé,Matyáše mám také na seznamu :slight_smile: resp.je to jediné jméno pro kluka(zatím mi nic jiného neprošlo :unamused:
Ještě jsme původně měli vybraného Šimona,ale ve vedlejší ulici mají yorkšíráka Šimona a to je taková ludra uštěkaná, nesympatická a agresivní,že se nám to jméno i přestalo líbit :angry:

Štěpán a Magdaléna se mi taky moc líbí a když říkáš typické české příjmení,tak to je dobrá volba.
Moc hezký výběr jmen....
Na jménu pro holku jsme se zatím moc neshodli...manžel by rád Kristýnu nebo Karolínu,ale moc mě to nenadchlo...Já mám vybranou Ellu a líbí se mi i Aneta a Mariana.
18. srp 2013 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle
@chris_n My máme pro holku Nela a pro kluka Adam... Jo a dneska tady byla tchýně, prý ať už nekouřím, že se jí dnes zdálo, že budeme mít holčičku :grinning:
18. srp 2013 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@twinkle Já za sebe musím říct, že jsem vždycky chtěla být Tereza. Ale na Kristýnu jsem si zvykla. Kdybych se tak nejmenovala já, byla by Kristýna a Karolína taky na seznamu. Anežka asi neprojde u manžela. Takže je Magdaléna asi jasné volba. A Matyášů je ted hodně. Takže asi ten Štěpán nebo David. Jen mě štve, že jsou to jména vánoční :_/
18. srp 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis že by? :grinning:
18. srp 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky. můžu se k vám přidat? o mimi se pokoušíme sice už od května ale stále se nedaří. :unamused: tělo nechce po vysazený antině fungovat. vzhledem k věku začínám s hormonama,protož e nemám čas čekat rok dva.
koukám,že tu probíráte jména :slight_smile: .my máme vybraného dominika ale raději by jsme lilly annu.
18. srp 2013 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis
@chris_n

My teda žádného Matyáše v oklolí nemáme,ale vím,že je to teď jedno z nejčastějších jmen...Jinak na toho kluka si nemůžu vybrat...líbí se mi i Jakub,ale těch je šíleně moc v okruhu mých známých...

Nela i Terezka jsou taky moc hezké.
Holčičku bych si moc přála...
A s tím kouřením(ač to není denně) mám taky problém :angry: ale zase jsem přesvědčená,že v těhotenství nebudu mít problém přestat...
18. srp 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hankamisa
Ahojky,
budeme tu na ty // čárky čekat společně :slight_smile:
To je krásné jméno pro holčičku.Tak si mi připomněla,že se mi líbí i Lylli .
Kolik ti je?
18. srp 2013 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek