• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@hankamisa Ahojky, tak snad ti brzy pomůžou a bude vše ok :slight_smile:
@chris_n Zatím tomu nic nenasvědčuje :slight_smile:
@twinkle Tak u mě je to denně.. :angry: Terezka je taky moc pěkné, ale těch je v okolí moc.. U Adama mi zase vadí, že má svátek na Štědrý den, ale co se dá dělat... Ještě se mi líbí i Eliška, ale ta je tady na sídlišti už jedna a i se stejným příjmením a navíc je hrozně divná :grinning:
18. srp 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jó,to dokáže otrávit když se ti líbí nějaké jméno,ale máš ho spojené s někým kdo ti nesedí...
18. srp 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle No, můj přítel to právě rozkecal všude možně, takže se nás taky každý ptá, jestli už :rolling_eyes: A když jim řekneme, že ne, tak odpovídaj ve stylu, že jim je to jasné, že bychom jim to do 3 měsíce stejně určitě neřekli :rolling_eyes:
Na žebrech to tetování prej docela bolí :confounded:

Jinak my už jména máme jasný dlouho dobu. Kluk by byl Patrik, holčička Elen anebo Eleanor :slight_smile:
18. srp 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa To chápu...ale co už,teď už s tím nic nejde udělat....
A ty chceš nějaké tetování,nebo už máš?A kde(kam)? :slight_smile:
Elen se mi taky hodně líbí.
Tak se jmény jste se mi hodně trefily do vkusu holky....
18. srp 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za přijetí.

@twinkle - bylo mi 35l.mimi jsme chtěly už před 2 lety ale vzhledem k okolnostem a k tomu,že chcemem holčičku tak jsme dva roky musely čekat,protože by to byl s největší pravděpodobností zase kluk .ale to by bylo na román a nechci veřejně.ted když máme hodně velkou šanci na holčičku tak se nedaří.

@mihis - no snad jo.zatím marně nic nezabíralo.
18. srp 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chápu,ale 35 je pořád ještě dobré :slight_smile:
Budeme si všechny držit palce :wink:
a klučíkovi je kolik?
18. srp 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n S těma vánočníma jménama buď v klidu - my máme vybraného Adama :grinning: Ale svátky v rodině nějak extra neřešíme, takže v pohodě....
@twinkle A odkud jsi?

Holky škoda že jste tak z daleka, hned bych s váma šla na kafčo :slight_smile:
@verunkaaa
@janetoty
18. srp 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
z jižní moravy... :wink:
18. srp 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle a odkud? Naši pochází oba z Uherského Hradiště, ale přestěhovali se nahoru do hor ještě než jsem se narodila :slight_smile:
18. srp 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Břeclavi...
Ale kdyby jsme si tu neopravili domek a neměli pejska,tak jsme v poslední době hodně zvažovali bydlení v Praze...
18. srp 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle - no my měli hranici max. do 35l ale ted je o rok posunutá vzhledem k okolnostem. ale později už nechci,už tak je to pro nás dlouho.mám dva kluky 8,15 a dvojčecí holčičky andílky. :unamused:
lilly,lylli-je to samé,jen se přehazují iy.no zatím nevíme jakou variantu zvolíme,kdyby náhodou. jen víme,že druhé jméno bude po jedné z holčiček.po té druhé má jméno jeden ze synů.
18. srp 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co všichni máte s tou Prahou??? Samá pražanda tady :grinning:
18. srp 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já jsem se tu narodila :grinning: ale my jdeme z prahy pryč. Budou z nás maloměšťáci. A manžel je Valach :grinning:
18. srp 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No ale pořád budete zůstávat někde kolem Prahy ne? No Valašsko je sympatické jako celá morava :slight_smile:
18. srp 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no budeme, máme tu práci, rodinu a tak :slight_smile:.
18. srp 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa takže se pokoušíte o páté dítě?
18. srp 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa aha,tak jestli dobře rozumím,tak máte 2 kluky...a přáli byste se mít tu holčičku.
A třeba zkoušíte Jonášovu metodu,nebo něco podobného?
Lilly se mi fakt moc líbí,je to takové měkké :slight_smile:
@mihis
Tož moravačka su jak poleno,ale říkali jsme si,že máme asi poslední šanci než příjde rodina....Skrz práci atd...
Ale jak říkám,našeho uštěkaného retrívra by v bytovce nepřivítali s nadšením :slight_smile: a zahrada je zahrada,noo :wink:
18. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dnes volný den a manžel je v Praze,tak jsem se ze zvědavosti dívala na prodej bytů v Praze a našla jsem úžasné v Hostivaři.
Ovšem nevycházela jsem z údivu nad tou cenou-až 8.000 000,- jako pecka :grinning: třeba až vyhraju ve sportce(kterou nevsázím)... :slight_smile:
18. srp 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle proto jdeme z prahy ven.dojezd do prahy 30 mihut. a nižší ceny
18. srp 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to chápu...a jdete do domečku nebo na byt?
18. srp 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle do bytu se zahradou :slight_smile: a i tak, co čtu na Modré střeše, tak jsme asi blázni, jakou jsme si vzali hypotéku :grinning:
18. srp 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fajn alternativa...na kdy vidíte stěhovačku?
bez hypošky to dneska snad ani nejde.... :unamused:
18. srp 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle My máme uštěkaného kokršpaněla v paneláku.. přes den v pohodě, ale když jdeme večer ven, tak maže k našim nebo ke tchýní, prostě jako s děckem :grinning:
@chris_n No na kdy vidíte tu stěhovačku? Jestli stihneš tu kolaudaci se vším všudy nebo s dětským šampáněm? :grinning:
18. srp 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle během září. :grinning: byt je v přepisu na nás už :slight_smile: sem se tu dozvěděla, že mít hypotéku víc, než 30% příjmů je holé bláznovstí :grinning:. Tak to bychom si nic koupit nemohli :grinning:
18. srp 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a kolik % to mate vy? vic to snad ani nejde, ne? Honzovi to teda dali na zhruba polovinu platu, ale mame jeste muj a je to akorat:slight_smile:
18. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi většina lidí....je to těžký dneska...
Tak to už je za měsíc! Těšíš se, co :grinning:
18. srp 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka no ne, tak jako kdyz budu na mateřšký, tak to bude víc. Teda ja to pak počítala i s poplatkama za bydlení. To budeme někde za cca 50%
18. srp 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle necelý měsíc no :slight_smile: těším se. Jen ted lezeme po krámech s nábytkem a je to zoufalství
18. srp 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to známe :slight_smile: ten bude rád až budeš na mateřské chodit na dlouhé procházky :wink: my ho máme strašně rozmazleného....Zrovna dneska sežral utěrku,tak jsem zvědavá co z toho bude....
18. srp 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n tak s poplatkama za bydleni jo, ja myslela cistou hypo:slight_smile: kolik budete platit poplatky v byte? komplet se zalohama?
18. srp 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek