• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@rozzaarka ted tam ctyrclenna rodina plati cca 4 tisice
18. srp 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to se nedivím.líbilo se mi milion věcí a v momentě kdy jsme měli nakupovat nebylo z čeho vybírat... :angry:
Jó,když je představa,ale není k nalezení v reálu,to pokazí náladu....
18. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n - no bylo by páté ale to bychom se už nepokoušely. máme doma dvě děti - kluky a dvě nám zemřely-holky. takže se snažíme o další.
@twinkle -jj,máme dva kluky a zkoušíme,,novou,,holčičku.no jonáš ani čínský kalendář mi nesedí ani u jednoho těhu-vím všechny tři data početí.tak jsme zkoušely podle krve a kupodivu nám to vyšlo jako jediná metoda jak v blízké tak i v celé široké rodině.takže dalo by se říci ,že na ni spoléháme.oba synové byli počati ve stejném stáří krve (zjištěno později) a jsou to kluci.kdybychom to zkusily před těma dvěma lety tak to vycházelo stejné stáří jako u kluků tak by to byl nejspíš zase kluk. ted vychází uplně stejné období jen v opačném pohlaví. tak snad se zadaří,když už jsem dva roky čekala. :slight_smile: je to moje poslední šance ze zdrav. důvodů mít miminko tak to nechci nechat náhodě .takže jsme zkoušely a vyhledávaly všechny metody a porovnávaly.

pro rýpavé (najdou se,bohužel). a co když to bude zase kluk? nic,bude náš ,budu ho mít ráda jako své ostatní děti a do baby boxu ho nedám! ale budu vědět,že jsem pro to naše štěstí udělala vše co jsem mohla.kdybych to nezkusila tak bych si to vyčítala a to nechci.
18. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa aha, to me mrzi
18. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n To je mi líto, že to tentokráte nevyšlo, ale vyjde uvidíš :slight_smile:.
Ono když přijde MS, tak je člověk nejdříve zklamaný a pak najednou je tu nový začátek k novému snažení. Tak jsem pak zase natěšená a připravuju se, kdy asi bude dobré se snažit atd. Zatím si to chci vychutnat (snažíme se první měsíc), ale jestli to nepůjde půl roku, tak už začnu být nervózní.
My máme dlouhé cizí-německá přijmení, tak by jsme rádi něco kratšího ... Holčina se mi líbí Ema, popř. Laura. U kluka moc nevím ... u prvního jsme měli druhé pro kluka David.... budeme přemýšlet asi až to bude aktuální :slight_smile:.
18. srp 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle Tak před tím naším už je v nebezpečí "jen" odpadkový koš, když nejsme doma... To je jeho, když ho zapomenu schovat, tak sezere vsechno :grinning: procházky obstarává manžel už teď, spíš nevím, kdo nám pak bude chtít hlídat dítě a ještě k tomu psa :grinning:
@chris_n Ale je to příjemné vybavovat nový byteček ne? :slight_smile: My jsme teda brali nábytek z Polska, je to ten stejný, který se prodává tady, ale tam je levnější - sedačka (úplně stejná) nás v Polsku vyšla levněji o nějaká 3 tisíce...
@hankamisa Já myslím, že tady nikoho urýpaného nenajdeš, je přece každého věc, jak a kdy si naplánuje početí ne? :wink: Přeju, ať vám ta princezna vyjde co nejdřív :slight_smile:
Já bych asi chtěla spíš kluka, ale ve finále je mi to jedno, i když manžel by si přál malého fotbalistu :angry:
18. srp 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Ema je krásné, taky by se mi líbilo, ale naše příjmení začíná na MA, takže by byla Ema Ma... to je blbé z logopedického hlediska.. Takže bude asi ta Nelinka :slight_smile:
18. srp 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja bych ráda kluka. ale nakonec je to jedno
18. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Máš pravdu, je to jedno, hlavně aby bylo zdravé.. Manžel chce kluka, já holku, takže radost bude vždycky :grinning: Jo a dneska mi říkal, že už na tom koníkovi začínám být zavislá... Asi má pravdu, jsem tady pořád, ale když už druhý den jen polehávám, tak co jiného dělat než být na PC že? :grinning:
18. srp 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis ja byla predtim na beremku a jsem i na strese. takze on uz je zvykly
18. srp 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamisa To mne mrzí, co se stalo :frowning2:. Držím palce, ať to tentokráte vyjde!
My by jsme teď taky rádi holčinu - do párečku. A zkoušíme to spíše se sexíkem před OVU - to je čemu asi jedinému věřím. Podle jiných "metod" nám to u Filipa moc nevyšlo :slight_smile:. Hele u té krve je to, že mladší krev vyhrává? A když je rok, kdy se akorát mění krev? Našla jsem tyto stránky a přijde mi, že je to tam nějak přehozené... http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni.php
18. srp 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Tak nám by podle tohodle odkazu (pokud beru, že by se zadařilo tento měsíc) vycházel kluk.. K=ž by to bylo tak jednoduché že? :slight_smile:
18. srp 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Asi budu za blbce... ale co je střecha? :confused: Jo beremko u nás jelo tak před rokem a půl, teď byl rok klid :grinning:
18. srp 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 - jo mladší krev určuje pohlaví. jak je to v roce výměny moc neporadím. i když v rodině to vyšlo tak,že ten co slavil tu výměnu do 5měsíců po početí tak toho to bylo pohlaví.ten co slavil více jak po půl roce tak to bylo pohlaví opačné. ale to ti píšu jen to co jsem zkusila v rodině a u kamarádek. bylo jich tak 5 a všechny vyšly. :wink: . nám jako jediná vyšla právě ta krev a kupodivu až jsme se divily u všech.
jedna zemřela ještě v bříšku.druhou narozenou pod vánočním stromečkem nám vzala leukémie ve 4t života.
18. srp 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa To je mi moc líto s holčičkama, ale je vidět, že jsi silná ženská a za odměnu se Vám to určitě povede! Držím palce :slight_smile:
18. srp 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa Tak to jsem neměla vůbec tušení,že něco takového existuje...každopádně je to dost zajímavé a určitě si o tom něco přečtu.
Každopádně ti budu držet moc pěsti aby se poštěstilo co nejdříve :wink:
Kluci jsou už velcí a určitě ti budou nápomocní(hlavně ten starší....to už budou fajn parťáci.
@mihis No,to je otázka...nám nebude psa chtít hlídat nikdo,to je jisté :grinning: Ale už má 4 roky,už to není takový puberťák,tak snad to všichni zvládnem.A my teda máme tu výhodu té zahrady,že v nejhorším případě se vyběhá na dvoře....jak máte starého psíka?
18. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis modrá střecha... to je třetí z těchto stránek :slight_smile:
18. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa tak to je opravdu smutné :frowning2: je mi to moc líto,ale věřím,že se brzy zadaří a zase bude v srdíčku radostněji :slight_smile:
18. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle -to nevím jestli partáci. ten malý možná bude rád aspon si bude mít s kým ,,hrát,,.velký ho nemusí už od narození (chtěl ségru),ale už je to lepší,nejhorší byli první 4 roky. no a ten velký už má své zájmy a hlavně začíná karieru závodníka v atletice takže věčně není doma. o malého strach nemám ten bude v poho at to bude jakékoli pohlaví. o toho staršího mám strach, odchod malé v něm zanechal následky.takže kdyby to byla holka tak věřím ,že to bude dobré v opačném případě mám hodně velký strach.sice bude o dost starší než tenkrát ale i tak.

trochu jsem listovala nazpátek.
nosifol a inofolic jsou hodně podobné.jen ten inofolic je levnější a nemá vitamín B6. já brala nosifol 5 měsíců a změna ani tuk.inofolic jsem pak brala měsíc a nechala toho.mě nepomohlo ani jedno. měla jsem i kontryheltaky bez uspěchu.ted beru gynex a utroš. od příštího cyklu snad i clostík.
po tulení nohy nahoru nedávám.jen si lehnu a podložím zadek na chvíli,pak do sprchy.no jen nevím kolik toho ve mě může zůstat když ze mě pak teče vodopád.
18. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa: Aha...ale zase je fajn,že mladšího už budeš moc nechat povozit kočár a takové věci....to je takový fajne věk-ještě si vyhraje a zároveň už se bude umět postarat(víš jak to myslím... :wink:
No a s tím starším to bude taky O.K: než se mimi narodí,tak už bude zase o rok starší,už bude mít holku a i ten sport....nakonec by určitě přijal i kluka :wink: Ale je to teda naprdlačku když se sourozenci nemusí...
Já mám ségru a nevyměnila bych ji za nic na světě.
A bereš nějaké podpůrné léky?
18. srp 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle -jj psala jsem výše. ted je to gynex a utrogestan.jestli povyroste sliznice tak od příštího cyklu i clostilbelgyt (clostík). měla jsem původně estrofem a proveru ale bylo mi po nich zle,takže moc léků na výběr nemám.
18. srp 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, měli jsme před auditem v práci...no moje nervy... :frowning2: dnes jsem 23 DC - první měsíc snažení a ve čtvrtek bych to měla dostat, tak uvidíme, ale nijak těhotně se necítím :slight_smile: navíc jsme to stihli tento měsíc jen dvakrát.....tak jsem si dnes koupila ovu testy i teploměr, ale jestli s tím začnu něco dělat nevím, spíš by mě zajímalo jak to funguje nebo nefunguje....
Koukala jsem že jste se bavily o zvířátkách, my máme dva yorky, fenky a jsou to naše postýlkové miminka, takže mám dost velké obavy, že budou jednou žárlit.
Jinak bydlíme ve 3+1 ale máme 120m2. Zatím teda bydlíme v jednom pokoji a další se musím dodělat(elektřina,sádrokartony) - no to bude ještě na dlouho.....jednou taky plánujeme zpět do baráku, naštěstí obě naše maminky bydlí na své baráku samy, tak budeme mít na výběr :slight_smile:
Nějak tenhle měsíc, ani nevím jestli bych chtěla být těhotná, když vím kolik jsem toho vykouřila :frowning2:
18. srp 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa To je mi fakt líto ... přijít o dvě děti... :frowning2:. Přeju Ti už vše jen dobré.
S tou krví to u nás nevychází ... U Filípka já měla 29 let a manžel 32 let.. Měla by to být tedy holka, jestli to dobře chápu (já měla mladší krev). Teď měl manžel 35 let a já 32 let, takže by to měl být kluk ... Podle toho odkazu, co jsem počítala, to ale vychází přesně naopak ... tak nevím ...
18. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 - já nevím. ono těch odkazů bylo více.skoro všude psaly podle mladší,někde podle starší.nám to vychází tak,že ten co je mladší.
ono je to jedno,nikdy to není 100%.hlavně když je to zdravý.
18. srp 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Náš pesan bude mít čtyři roky v prosinci, je hroznej závislák hlavně na manželovi, ale já mu taky stačím, když je nejhůř :grinning: taky se trošku bojím, jak to bude s miminkem, jestli nebude žárlit, ale na to mám ještě dost času něco vymyslet :slight_smile:
@7sarlotka taky máme postelového psa... a stěma cigaretama.. už jsem to tady taky někde psala, je to můj věčný boj, ale věřím, že jak bude pozitivní test, tak mě to donutí přestat, no budu muset, jinak se snažíme druhý měsíc a ted jsem 22 DC, ale mám cyklus ASI 29 dní, tak uvidíme, co bude příští pondělí...
@chris_n to jsem ještě neslyšela, musím mrknout :slight_smile:
18. srp 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zas tak moc poctivej kuřák nejsem.....spíš když jsou akce...tak jsem si řekla, že od úterka s tím seknu úplně a začnu pořádně cvičit a zdravě jíst - tak uvidíme :grinning: ........ jinak s těma jménama jak jste psali my máme Amélii a vždy jsem chtěla Tobiáše, jenže my to vyfoukli známí se kterými jsme dost často, takže asi Eliáš.....ale já prostě počítám s holkou :grinning:
18. srp 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle tetování bych chtěla, líbí se mi styl watercolour, řekla bych, že to je v podstatě umění. :slight_smile:
@mihis já nejsem rodačka, ale v mém oboru tu je větší uplatnění, tak proto :slight_smile: A taky mi přijde, že když si člověk jednou zvykne na ten ruch a spěch, těžko se pak přizpůsobuje tomu klídku na vesnici, tedy alespoň já to tak mám, ale věřím, že mi některá z holek řekne, že je ráda, že z toho smogu vypadli :grinning:
@chris_n Já už se na todle naopak hrozně těším. Pořád vybíráme kam se vrtneme a já už bych se najraději viděla někde v ikee :sweat_smile:
@twinkle Včera jsem přišla domů a ta naše bílá mrcha si vytáhla ze špajzu staré pečivo, co mám schované na strouhanku. Donesla si ho k nám do ložnice a trošku nám s tou strouhankou pomohla :rolling_eyes:

Jinak, celkem Vám závidím ty délky cyklů. Já pod 35 nejdu, takže o to je to čekání na další pokus zdlouhavější. :confused:
18. srp 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to jo je to kus cesty...
18. srp 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka To máš super, já už s tím taky musím něco dělat.. Ale asi mě přinutí až //... Kdybyste některá měla nějaké tipy, jak s tím seknout, tak dejte vědět :slight_smile:
@verunkaaa No možná na tom s těma cyklama budu stejně.. První měsíc po vysazení HA 29 dnů, ale to prý ještě dojíždějí hormony, tak uvidíme, co bude enhle měsíc :unamused:
18. srp 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis naší fence budou 4 v únoru a taky se bojíme,jak bude reagovat na mimčo...
18. srp 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek