• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@verunkaaa hele, dokud jsme nic nepotrebovali, lihilo se mi toho hodne. ted nic. je to hrozny. a o penezich ani nemluve
18. srp 2013 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis az se ti udela spatne, te nebudeš dvacet minut moc dychat, tak s tim seknes.
@verunkaaa ja se na malomesto tesim.

holky to je hruza. ne tehotna nejsem, ale za posledni mesic mam neja vetsi bruch. na vaze jsem nepribrala a na ostatnich castechntelantaky ne. hrozne me to prudi
18. srp 2013 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty no snad si časem zvyknou... ale třeba něco vymyslím, než vůbec budeme čekat.

Jak tak pročítám některá fora a příspěvky, začínám se bát, že to početí nebude taková sranda, jak to na začátku vypadalo :-/
@chris_n
@verunkaaa
@twinkle
@hankamisa A jak "rychle" vám vyšlo snažení u kluků, jestli se můžu zeptat?
18. srp 2013 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n nějaké špatné jídlo? Nadýmání? Nebo se tam dole něco chystá? :slight_smile:
18. srp 2013 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis nejsem nadmuta, spis proste mam to bricho nejak vetsi nez jsem zvykla. pripadam si takova otekla :D
18. srp 2013 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n to je divný teda.... A nemuže to byt menstruaci?
18. srp 2013 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis uvimim no. mozna je to tim vysazenim prasku. tezko rict. i muz si vsimnul. nedavmo mi rika, nevystrkuj to bricho.... a ja ho nevystrkovala:O
18. srp 2013 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Ale že by ti z prášků "přibralo" jen břicho? To jsem se ještě neslyšela teda :confused: no ale jedna moje známá (rodila teď v květnu) zjistila těhotenství, až když ji porostlo bříško, do pátého měsíce normálně mentruovala a teď má krásnou holčičku :grinning:
18. srp 2013 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis :grinning: hehe nechci byt paranoidni. takze se spis pokusim lip uist a chodit do fitka pravidelne
18. srp 2013 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Jo je to asi málo pravděpodobné no :grinning: já už za chvíli paranoidní budu, jak tady pořád brouzdám po těch diskuzích :grinning: :angry:
18. srp 2013 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis u nás se to stalo i v rodině .. brala prášky, měla MS, akorát ji bylo pořád blbě od žaludku a začala přibírat .. Pak ji v nemocnici oznamili, že za 4 měsíce rodí :grinning: Byl to trošku šok. :sweat_smile:

Holky, nepracujete někdo na ŽL? Zajímalo by mě, jak to je mateřskou .. Ráda bych si živnost založila, ale nejsem si jistá, jestli by to nebylo nevýhodné. :pensive:
19. srp 2013 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa nepracuju na ŽL, ale je to známá věc, že je výhodnější minimálně rok před porodem pracovat jako zaměstnanec. Jako živnostník by sis musela platit sama docela dost, aby si dostala od státu něco rozumného.

@verunkaaa
@mihis jinak to víte, že by se mi líbilo, kdybych nakonec těhotná byla... ikdyž ... když uvážím, jak "chlastám " a tak :grinning:. No co, ale i tak by to vycházelo maximálně na druhý měsíc. A to by asi nějak moc znát na břiše nebylo.
19. srp 2013 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Tak spousta hlek o těhotenství nevěděla první dva měsíce a mimčo bylo krásné a zdravé.. Ale jak už jsem psala, to je asi málo pravděpodobné... Hezká nová fotečka :slight_smile:
@verunkaaa Uplně přesně to nevím, ale kamarádka podniká, v říjnu čeká dvojčátka - od 3 měsíce je na rizikovém a stejně pořád dělá aspoň z domova, byť omezeně, aby měla penízky, takže to asi moc výhodné nebude :-/ Holt náš stát se nepřetrhne, pokud mu do kasy pořádně nesypeš... Ale vlastně ani tak ne, my mladé rodiny jsme hold v ohrožení a politicky a ekonomicky moc nepodporované :grinning:
19. srp 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis to víš, oni chtějí sice vysokou porodnost, ale za co nejmenší náklady :grinning: :grinning:. Jak jsem nikdy neobhajovala a obhajovat nebudu komunismus a tak, tehdy ta rodinná politika prostě byla lepší. Ale v každé době je něěco :wink:
19. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Holky, tak jsem včera začla taky s kyselinou listovou...ale beru nějakou úplně obyč. 400stovka 90 tablet asi kolem 50Kč...co myslíte?Stačí?Jinak já sekla s kouřením ze dne na den...co jsem přestala brát HA..., je to teprv 14 dní,chutě jsou pekelný, tak uvidíme, snad vydržim... :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n Já ho taky neobhajuju, protože jsem ho neprožila, ale až na nedostatek zboží měli lidi vše. Bydlení, práci, děti - na které jim stačily finance... Jooo fronty na banány apod. byly na houby, ale jak píšeš - každá doba má něco...
19. srp 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen já beru taky úplně obyč - akorát u té 400 mi doporučila lékárnice 2-3 denně.. Já beru teda dvě denně. Jinak s tím kouřením seš vážně dobrá!!! Máš můj plný obdiv, já to zkouším aspoň omezit, ale zatím žádná sláva.. :confused:
19. srp 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis no mě lékárnice řekla max. 2,tak nevim,jaká dávka je tak nějak nejlepší..., no dobrá to ještě nevim 14dní je krátká doba...a není to poprvé. ale snad tentokrát vydržím :slight_smile:. Už jsem s tím málem sekla,říkala jsem si,že přestanu až uvidím //, no tak uvidíme...
19. srp 2013 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen já chutě neměla vůbec :grinning: nějak jsem to neprožívala. Jinak já mám taky obyč listovku. Nejaká listovka plus, za 60 kroun. Ty předraženy fembiony atd... mě neberou :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen já beru ty dvě, co jsou napsané na balení :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n No mně taky chtěla vnutit nějaký speciality asi za 300...
19. srp 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen mě to právě nenutila, naštěstí. Dala mi na výběr a já se zeptala, v čem jsou rozdíly.
19. srp 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n bereš dva najednou nebo jeden ráno a druhej večer :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen beru je najednou, jinak bych na to zapomínala :grinning: jsem hlava děravá. I s HA jsem měla problém
19. srp 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
eeen@chris_n no já kdyby mi nezazvonila upomínka na telefonu,tak jsem byla s HA taky nahraná :slight_smile:
19. srp 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen
@chris_n Mě taky nic nenutila, ale první jsem měla tu 800 a tam stačila jedna tableta, což bylo super, ted u te 400 beru dve tablety vecer, byla jsem tak zvykla brat HA, tak jsem jen vymenila tabletky za tabletky :grinning:
19. srp 2013 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen já měla živou upomínku :-d chlap mě kontroloval :slight_smile:
19. srp 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis
@eeen http://www.lekarna.cz/kyselina-listova-super-tbl-60/ mám tuhle. Doktorka mi sice doporučovala jinou, ale to bylo jen o značce. A byla za 120 kč :grinning:
19. srp 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
chris_n @mihis já mám z doktora maxe nějakou jejich...
19. srp 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eeen tu mám taky
19. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek