• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis
@eeen ten dr. max je nějakej oblíbenej. Mě přišel vždycky dost drahej. :D
19. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já jsem ty ceny nijak nezkoumala, tak ani nevím, ale vydrží mi dlouho, to první balení jsem měla na tři měsíce, ted to zobu po dvou, tak to asi bude na mín... Hlavne aby to fungovalo :slight_smile:
19. srp 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele fungovalo... stejně je to spíš pro dobrý pocit... :slight_smile: jak si měla velké balení? já mám po 60 tabletách.
19. srp 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @chris_n já ceny taky nezkoumala, prostě jsem jako první vlezla do Maxe a ta cena mě příjemně překvapila :slight_smile:
19. srp 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen ááha. Mě ta lékárna jako taková příjde drahá. Ale já ho tu nikde v okolí nemám. U nás je hlavně Benu, atd... Ale já ted nakoupila na lekarna.cz za manželovi body v cafeterii z práce :grinning:
19. srp 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n 90 tabletek mam obe baleni... Ale ta co beru ted, je levnejsi nez ta 800, takze to cenove vychazi na stejno, i kdyz ted to baleni mam v podstate jen na mesic a pul
19. srp 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu pár dní nebyla a nevím kdo přibyl k těhotným , ale jdu se nahlásit, že jsem v pátek našla ducha, ještě před očekávaným příchodem MS, nějaká tucha,či co , v sobotu taky 2 //, v neděli jsem si dělala digi test a + 2-3 a papírkový a taky 2// a ta druhá už silnější než v pátek :slight_smile:.Ale mám v tom trochu zmatek cyklus nepravidelný, po vysazení HA 1.cyklus 33dní , 2.cyklus 32 dní a teď v den testování 27den cyklu.Holky , kdy se objednat k mudr?? :slight_smile:
19. srp 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajkalak objednej se :slight_smile: a gratuluju, tady nikdo moc těhu nepřibyl
19. srp 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Děkuju :slight_smile:, jn zítra mu cinknu a uvidim co mi poví :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkalak Já taky gratuluji! Kdy k Mudr. ti asi neporadím, nemám zkušenost, ale když jí zavoláš a řekneš co a jak, tak ti určitě řekne, kdy máš přijít. Tak hlavně ať je vše ok! :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem si pročetla celou diskuzi, zatím to vypadá na úspěšné vlákno, za krátkou dobu dost těhotných :slight_smile:
My se začali snažit na začátku července, manže by chtěl už dávno, ale já chtěla čekat, tak sme se dohodli na příští jaro, jenže v červnu to na nás tak nějak přišlo a oba jsme chtěli hned. Takže sem vysadila antikoncepci, koupila kyselinu a doufala, že budu ta šťastná, která otěhotní hned, což se samozřejmě nestalo - i když mě bolely bradavky, podbříšek a tak. Ale asi spíš šlo o návrat do normálu po HA. Tento měsíc byly příznaky podobné, ale už v mnohem menší míře, tak sem si byla jistá, že to značí MS a neřešila alkohol a další. Navíc jsem minulý týden dostala virózu, ae snažila jsem se ji řešit paralenem a homeopatikama, co to šlo, kdyby náhodou :slight_smile: Každopádně sem si byla jistá, že to nevyšlo, takže alkohol, nějaké ty léky, párty, stres v práci, ale neřešila sem to, protože příznaky stejné jako minulý měsíc a to značily MS. No jenže minulý týden mě dost bolelo břicho/podbříšek, myslela jsem, že to každou chvíli dostanu a nic. V sobotu večer sem měla hrozný křeče a pak zimnici, trvalo to 15 minut a pak pohoda. Tak mi to ráno nedalo a udělala jsem test a našla tam ducha. Byla sem z toho tak mimo, že ráno sem ani nešla na záchod, utíkala do lékarny a udělala další test (i když s manžeem sem se rozumně domluvila, že počkám až do středy :slight_smile: ) a dneska už mi ta čárka přijde silnější. Jsem z toho úplně vedle, omlouvám se, za takový dlouhý příspěvek, ale potřebovala jsem se vykecat. Strašně jsem se na ty dvě čárky těšila a teď když tam jsou, tak tomu nevěřím a navíc se bojím alkoholu a hlavně té virózy. Najednou se děsím toho, jestli jsem připravená být máma a co bude dál, nadruhou stranu toho, že by se to snad neudrželo nebo to byla předčasná radost. Hrozně sem se těšila, až ty dvě čárky uvidím, jak bude všechno super a místo toho mám v hlavně zmatek. Hrozně šťastná a hrozně se bojím.
A ještě jednou se omlouvám za ten šíleně dlouhý příspěvek :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, musím zaklepat, ale zatím mám po vysazení HA tu menstruaci celkem parádní. Žádné zásadní výkyvy a ani není nijak moc silná a netrpím při ní. To vypadá, že jsem to ve čtvrtek dostala a dneska končím :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, posílám obrázek testů, vidíte to tam? Ten horní je ze včera, spodní dnes (jiná značka), pokud by MS byla jak minulý měsíc, tak měla přijít v pátek. Myslíte, že je možný, aby oba testy byly falešně pozitivní nebo už tomu mám opravdu věřit?
19. srp 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gellerka vůbec se neomlouvej, je to super číst, že se to zase někomu povedlo :slight_smile:. Nic se neboj. Kamarádka nevěděla, že je těhotná a letela na se vzít na mauricius a měla angínu, takže antibiotika. No a mimčo je v pořádku :slight_smile:. Stress je horší, než celé ty léky... fakt. Nebojj!
19. srp 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gellerka vidím to na obou. Neboj sa... nebo si udělej ještě test zítra. Klidně si kup ještě jinou značku. Ale myslím si, že je to tam!
19. srp 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Gratuluji, testíky vypadají super! :wink: A jak říká chris-n ty léky nebudou vadit, ani alkohol, říká se, že kdyby to mělo mít nějaký následek, tak se vajíčko neuhnízdí - takže neboj a držím palce, ať je všechno v pohodě :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n díky moc, budu doufat, test sem si koupila ještě jeden do zásoby a pak mám ještě jinou značku, ale ten je 25, takže až později, teď nevím, jestli by ještě bylo něco vidět. Dneska sem si připadala jako blázen, večer se rozumně domluvím s manželem, že počkám do středy s dalším testem a nakonec ráno bežím do lékárny koupit další testy a málem se počúrám, jen abych testovala s ranní močí :grinning:
No hlavně doufám, že přestanou ty křeče, trochu jsem je měla i dnes ráno a včera večer v plné síle. Vždy po večeři, tak nevím, jestli sem si nějak podráždila žaludek nebo to může souviset. Je mi jasný, že je docela brzo a dopadnout to může ještě jakkoliv, za pár dní může přijít MS a vše bude pryč. Ale zatím se teda budu radovat. Vůbec nemůžu pracovat, jestli šéf bude koukat, co jsem dneska (ne)udělala, tak ho asi klepne :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak to máš super, já to minulý měsíc měla 7 dní, první 3 jsem myslela, že zdechnu a břicho mě bolelo už týden před :angry: Jsem zvědavá, co bude tenhle měsíc a už se toho trošku bojím, no za týden uvidím, už ať je to za mnou a začne nový cyklus :grinning:
19. srp 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gellerka ten příspěvek nadtím s tou gratulací měl být pro tebe a ne pro @chris_n omlouvám se holky, nějak jsem to popletala :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis díky moc, vy ste zlatý holky. opravdu pomohlo to tady všechno napsat, začím věřit, že je to opravdu pravda a už se raduju. tak snad se brzo adaří i vám, držím palce :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa ZL pred materskou neni vubec vyhodny-nyni. Musela by sis platit velke zalohy na socialku a nemocenske, aby jsi dostala nejakou normalni materskou. Je to fakt des. Vyplati se delat jako zamestnanec aspon ten rok.
19. srp 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - já měla všechny tři těhu hned první měsíc po vysazení antikoncepce v pilulkách.ted se snažíme od ledna po HA v injekcích a pořád žádná změna k lepšímu.měla jsem na nastartování antinu v pilulkách ale nezabrala.no psát to tu nebudu,to by byla kniha.jednoduše řečeno ex gyn. je debil. :frowning2: ted mě jiná dr. dává do kupy. ofico snažení od května.

:dance: :dance: dnešní utz 14dc :dance:. ovu sice včera nebyla, není vidět tekutina ani nic co by ji nasvědčovalo ale jediný folík, který našla je 14,7mm, rekord. :slight_smile: vždy byli jen 7–9mm.zda doroste neví ale když ovut slábne tak spíš ne.tak jsem se ji přiznala, že už jsem nezvládla čekat a vzala si od kamošky 2tablety clostíku, že víc jsem se bála když nejsem pod dohledem utz.no ukázala prstem ale nic neřekla. stejně mi ho chtěla napsat, jen čekala na výsledky spermio.tak mám recept na 5–9dc :slight_smile: a ten 9 mám přijít na utz.
takže za mě kombinace gynexu a clostíku :palec:,u mě zabrala. KONEČNĚ ASPON NĚCO.
19. srp 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gellerka děkujem, jen doufám, že tady s @chris_n nebudem táhnout tu diskuzi ještě za rok :grinning: samozřejmě i ostatním kočkám co tu s námi diskutují to přeju co nejdřív, o tom žádná...
19. srp 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jinak co se týče kouření, tak já přestala v lednu/únoru, sice sem nikdy nebyla každodenní kuřák, ale na nějaké akci, k alkoholu nebo kavíčce sem si dala moc ráda. Manželovi jsem vždycky říkala (jen napůl vážně), ať přestane kouřit, než začneme pracovat na miminku, že nechci zahulený spermie :slight_smile: No a v lednu sme oba byli střídavě a opakovaně marod, na cigarety nebyla vůbec chuť a pak jsme odjeli na 3 týdny na opožděnou svatební cestu a řekli si, že si tam cigarety nevezmeme, když už jsme to vydrželi tak dlouho. Naštěstí na dovolené nebyla možnost si cigarety koupit, jen hnusný extra tvrdý a po návratu už nám přišlo dobrý zkusit to vydržet dál a zatím se daří. Dala jsem si asi dva šluky od té doby a vždy když sem byla trochu opilá. Ale je pravda, že chuť byla mockrát, jenže když to vydržel manžel, tak sem to přece nemohla vzdát, když jsem ho k tomu dokopala já :slight_smile: Takže doporučuju jít do toho s někým, motivuje to. Ale věřím, že 2 čárky jsou mocná zbraň a všechno pak půjde lehčeji.
19. srp 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa ty píšeš jak odborník, vůbec tomu nerozumím :grinning: jsi těhotná nebo se raduješ nad ovulací?? Promiň, asi jsem blbka, ale fakt jsem to nepochopila :confused: :sweat_smile:
19. srp 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gellerka Manžel kouří jen v hospodě u piva, takže max. jednou týdně, někdy ani to ne.. Já jsem každodenní kuřák, ale věřím, že poblázněné hormony a láska k prckovi mi v tom pomůžou.. Jsem slaboch :confounded:
19. srp 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nestraš!
19. srp 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n promiň, to byl samozřejmě vtip...
19. srp 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no ten můj drahý si ted v srpnu dal s kamarádama trávu. Myslela jsem, že mě jebne... ale nemohla jsem ho před nima shodit.
19. srp 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis -radaju se nad tím,že mi konečně začaly dorůstat folíky i sliznice. :slight_smile: ´po 7 m čekání a snažení ,konečně změna k lepšímu.poprvé jsem šla z utz s usměvem.takže když to půjde takto dál tak příští cyklus s clostíkem a utrošem je KONEČNĚ první šance být těhotná. :slight_smile:
19. srp 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek