• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@gellerka to není žádný duch::slight_smile:, je to jasně pozitivní test ...gratuluji mamiinko.a jinak tvé pocity znám...mě se to z totálního šoku na teseni přehouplo až po 1.screeningu
19. srp 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa aháááá, no tak to gratuluji :slight_smile: takže začne pořádné snažení :grinning:
@chris_n já teda nejsem žádný expert přes trávu, ale když to bylo jednou, tak speriím by to nemělo až tak vadit, ne? Horší by to asi bylo u tebe...
19. srp 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no tak jako asi neee. Ale tak už z principu. Snažíme se o něco... a on se musí zhulit.
19. srp 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - jj,bude větší než do ted.chudák chlap.
19. srp 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 díky. No to včerejší je podle mě duch, i když na fotce je to vidět míň než v reálu, dnes už fakt čárka. Ale stejně pořád je to takový imaginární, pořád na ten test musím koukat a ujišťovat se, že mi nehrabe. Asi jako u státnic na VŠ, sice mi řekli, že jsem je dala, ale než jsem přijela domů, tak sem sama sebe vynervovala, jestli sem to jen špatně nepochopila a jestli je to fakt pravda a pak sem pořád čekala u počítače, dokud to nevyskočilo v systému. Asi bych potřebovala i teď nejaký oficiální potvrzení, že mi nehrabe... teda ne úplně :slight_smile:
19. srp 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gellerka jinak k mudr.doporučuji jít až v 6-7tt.to bude vidět i srdíčko..já jsem běžela hned s duchem a akorát to byly nervy. Nejdříve neviděl nic, pak vacek bez plodu,pak zad nebylo srdíčko a ofiko mi prosperující tehu potvrdil v 7tt
19. srp 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa :grinning: já myslím, že mu to vadit nebude, teda aspoň ten můj je nadšený :grinning:
@chris_n chápu, taky by mě tím vytočil, ale jsou horší věci.. hlavně že nehulí pořád... To já jsem dnes zase zjistila, že řekl kamarádovi, že se snažíme, a jak mi bylo o víkendu blbě, tak ten kámoš hned dedukoval, že už jsem těhotná... ani bych se nedivila, kdyby to vykecal dál.. ach ti chlapi :angry:
19. srp 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no já to taky nikde moc nechci troubit. A on to řekl kamarádovi, kterému se ted narodilo mimčo. Jo ja to sice taky řešila s kamoškou (jeho manželkou), ale spíš teoreticky.
19. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gellerka hele, kolik že si to měla cyklů od vysazení? kolikátý cyklus se vám to vydařilo
19. srp 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,taky si chci koupit tu listovku,aspoň mám pár tipů....
Taky bych měla koupit ovulační testy-já to u sebe nepoznám :unamused: vy jo?

@chris_n tak to máme stejné,taky dnes končím.Jak dlouhý máš cyklus?Já 31-32 dní....

A my to neřekli zatím nikomu(což je na mě výkon-neví to ani ségra :slight_smile:
19. srp 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle hele minule 30, teď 26... no ja nevim, jaks e to vlastně počítá. Jestli ten den, co to dostanu je poslední den cyklu, nebo uz první. Pokud je to první nového, tak jsem to měla těch 30 a 26
19. srp 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že první....
19. srp 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n řekla bych, že jako ty, HA sem přestala brát v červnu, pak jsme to zkoušeli první cyklus a toto je druhý
19. srp 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak nad trávou se nepozastavuji. Sice můj drahý není žádný pravidelný hulič, ale jednou za čas si párkrát potáhne, když se vidí s kamarády. Co jsem spíš myslela, že ho přerazím bylo, když nám nějaký Uruguayec nabídl čistou extázi a ten můj "drahoušek" neváhal a napil se, aniž by věděl, co to je. :angry: Tak to se ve mně vařila fakt krev, naštěstí ten stav, co pak měl ho natolik vyděsil, že už by si (snad) nikdy nic nedal :rolling_eyes:

Jinak dneska pozitivní ovu test, bolest podbřišku .. Tak třeba tam ty mršky vydržely ze včera, když příští dny snažení nepůjde :slight_smile:

První den cyklu je ten, co už dostanete MS :slight_smile:
19. srp 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gellerka teda, tak to je fakt super!
19. srp 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gellerka gratuluju :slight_smile: škoda že se trošku toho štěstí nedá přenést taky na nás :dizzy_face:
19. srp 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis -tak to máš štěstí. :wink: už ted jsem měla co dělat abych ho ukecala obden.no už není nejmladší a hlavně zpohodlněl.takže nauč chlapa kterýmu to stačí 1* týdně aby to dělal častěji.no ted ho budu šetřit ,už je po všem do dalšího cyklu a pak se uvidí.snad mu to bude chybět. :astonished:
19. srp 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no jako nechápu, rozhodně nejsme případ páru, u kterého bych to čekala. Nesportujeme, nejíme nijak extra zdravě, manžel ma docela značnou nadváhu, já problémy se štítnou žlázou a buch takhle rychle. Jasně že každý tajně doufá, že zrovna jemu to vyjde napoprvé, ale nedivila bych se, kdybysme měli problémy. Ale jak se zdá, asi je to všechno o náhodě a správném načasování, prostě sme na to měli chuť ve správnou dobu :grinning:
19. srp 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ta odpověď pro verunkaaa byla asi spíš i pro tebe, taky už se v tom trochu ztrácím :slight_smile:
19. srp 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gellerka :grinning: no hele, ono to mimčo ví, kdy si to vybrat :slight_smile:
19. srp 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n přesně :slight_smile:
19. srp 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle třeba si to naše říká, že máme v rodině už moc jarňáků (březen - květen), tak chce být až na podzim :grinning:
19. srp 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n :grinning: já -kdybych si to mohla určit,tak bych nejraději porodila někdy v únoru,nebo březnu...Ale vzhledem k tomu ,že jsme začali až teď,tak samozřejmě budu nejradši když to výjde co nejdřív- abych rodila v květnu 2014 :wink:
19. srp 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@twinkle
Mne by se líbil porod tak na červen třeba, aby už bylo hezky :slight_smile:. Fíla byl na zimu - prosinec a jak jsme nemohli vůbec ven a bylo ošklivo a tma, tak to na moji psychiku moc dobré nebylo ... Tak doufám, že se zadaří nějak, co nejdříve, aby jsme to stihly nejdéle nějak do srpna třeba .... Jen se pak bojím těch veder s břichem.
Jinak před a při prvním těhu jsem brala Mamavit. Teď mám listovku Plus - jednu-dvě tablety denně. A Až budu těhu, budu brát zase Mamavit. Pomáhal mi i na vlasy nehty a tak.
19. srp 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@twinkle
@danny617 Já bych zase nejraději rodila na jaře, abych nemusela v létě chodit s břichem a přes zimu bych taky nejraději nerodila, bydlíme v horách a do nemocnice je to 15 km přes kopce, v zimě je to někdy sranda někam se dostat :unamused:

Holky já mám trošku podezření na cystu, už od víkendu jak mi bylo blbě tak od té doby mě bolí břicho, tak píchavě na levé straně, někdy to jde až k pupíku, teď mě třeba bolí i bedra.. Při větší fyzické zátěži je mi na zvracení.. Nemáte některá zkušenost? Mě se to sice stalo před třema rokama, ale už si to moc nepamatuju...
19. srp 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis a kolikaty DC jsi?
20. srp 2013 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Třeba už jsi těhu :slight_smile:
20. srp 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa dnes 24DC
@eeen No já mám pocit, že takhle nějak to začínalo s tou cystou před třema rokama, nakonec jsem nedostala MS, i když jsem brala HA - přišla o 10 dní později, když mi ta cysta praskla a já jsem myslela, že vyjrvácím, ale už si moc nepamatuju tu bolest břicha, spíš vím, že mě bolely ty bedra
20. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak to by asi byl nejlepší doktor no...ale musíš myslet pozitivně, jakápak cysta...mimi to je :slight_smile:
20. srp 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jo k doktorovi určitě zajdu, ale chci počkat až jestli přijde MS, s kterou by případná cysta mohla odejít, pokud MS nepřijde, tak zkusím testy a pak se objednám.. Myslíš, že by cysta mohla způsobit falešné // na testu???
20. srp 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek