• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis jo tak to netuším...ale spíš si myslím, že ne...
20. srp 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen uvidíme, počkám do pondělí, kdy mám dostat MS a pak to budu řešit...
20. srp 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis teda, ty máš libůstky :frowning2:
20. srp 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To by mohlo být i těhu, některé z nás mají příznaky i před MS :wink: Ještě to týden nech, pak testni, když to bude negativní, tak raději mazej hned k doktorovi, neni to žádná sranda :unamused:
20. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Někdy cysta odejde s MS, tak když MS přijde a bolesti zmizí, tak je to jasné, pokud ne, pomažu na gyndu.. :confused:
@chris_n Joo tenhle měsíc si to užívám se vším všudy.. Nejvíc mě se*e, že nemůžu cvičit, sice mě u toho přestane bolet břicho, ale zase je mi na blití, takže to co jsem pracně shodila teď zase naberu zpátky :angry:
20. srp 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja si říkám, lepší být zdravá a mít vyřešeno potřebné, než se stresovat tím, že sem zase nemohla jít cvičit... atd...
20. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no jo, ale já jsem tu svoji nadváhu chtěla srovnat před otěhotněním.. ne kvůli estetice, ale kvůli případným zdravotním problémům. A s nadváhou v těhotenství jsou ta rizika mnohem vyšší. Minulý týden porodila známá císařem, bobek má jenom kilo a půl, je prý nějak nedovivinutej, a to jí brali na porod dřív, protože měla dost nadváhu a strašně vysoký krevní tlak. Vím, že je to případ od případu, ale já jsem prostě chtěla tyto rizika minimalizovat, jen abyste si nemyslely holky, že jsem nějaká fiflena posedlá krásnou postavou :grinning: tu jsem stejně nikdy neměla :grinning:
20. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Děkuji.JJ zavolám tam a domluvím se :slight_smile:.
20. srp 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis co je nadváha? Neviděla jsem teda celou fotku, ale podle profilovky nevypadáš, že by si měla mít nadváhu.
20. srp 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak, jak jste se bavili o tom termínu porodu, taky bych to brala teď - v příštích měsících ustoupí moje alergie na minimum, takže bych bez prášků ani tolik netrpěla :sweat_smile: A přítel by byl nejraději, kdyby se to narodilo v červenci, abychom měli doma dalšího ráčka :rolling_eyes:

Mimochodem, už jste přemýšlely, jak to případně oznámit rodince? Narazila jsem na pinterestu na jeden kouzelný nápad:
20. srp 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n Měřím 170 cm a na posledním vážení před půl rokem jsem měla 79 kg.. Ta fotka zabírá jen obličej, přece si tady nebudu vystavovat špeky :grinning:
@verunkaaa to je hezké... mě se líbil i poukaz na vnouče :grinning:
20. srp 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já začala cvičit tak před měsícem, pravidelněji. Říkám si, že když už nejsem těhotná, alespoň budu mít výstavní zadek :grinning: Zatím do toho mám tedy daleko ... Ale co mi vadí jsou neustále kritiky okolí. Mám na 175 cm 64 kg, což mi přijde akorát, sice jsem typ "hruška", ale i tak si myslím nezasloužím, aby na mě tchán místo pozdravu vyprskl, že jsem tlustá anebo aby mě na večírku v práci u stolu hodnotili kluci, že mám "teda trošku stehna". :angry: O to víc to mrzí, že mám problémy s koleny, proto většinu sportů nemohu provozovat :pensive: Při poslední kontrole mi řekli, že při těhotenství se musím hlídat, abych nepřibrala mnoho - že by to klouby nemusely taky vydržet a mohla bych skončit na vozíku :frowning2: A pak přijde nějakej blbec a ptá se, proč nezačnu trošku běhat, že bych vypadala líp! :angry:
20. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@verunkaaa Verčo kým se to panebože obklopuješ, to musí být idioti. Já mám při 178 cm 73 kilo a NIKDO mi nenadává, že jsem tlustá. Jinak problémy s koleny mám taky, ale asi ne tak velký, jako ty. Nemůžu dřepy, atd... nic, co kolena moc zatěžuje. My se snažíme chodit do fitka, ale spíš tak jako udržovačku, než na hubnutí. Ale po stěhování sem si říkala, že bych mohla začít chodit běhat do Milovických luhů a háju :grinning:
20. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jo a taky jsem typická hruška... Na beremku mám fotky :grinning:
20. srp 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa To sid ěláš srandu ne? A kde to prsoím tě žiješ? To si teda nedokážu představit, co by říkali o mě? Ale já bych je s chutí poslala do prd*le! :slight_smile: Me zase tchyne ríka, že jsem krásná i s pár kily navíc, to se ale taky neposlouchá moc hezky.. Zvlast, kdyz jsem byvala jak lunt, vystudovala jsem telocvik, tak prvni tri roky studia byly ok, pak sportu ubyvalo a me kila naskákala.. Jeste mam manzela, kterej sni jak malej tábor dětí a není na něm nic vidět, to je taky nespravedlivé :grinning:
20. srp 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já mám taky fotky na beremku, ale myslím, že ted mám snad uz o pár kilo min, ale nemám váhu, takze nevim.. Vazim se vzdy jednou za sto let u obvodacky...
20. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja jen jednou za čas ve fitku :grinning:
20. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já myslím, že dobrý... podle fotek :slight_smile:
20. srp 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis taky nikde žádnou nadváhu nevidím :slight_smile:
20. srp 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen Jééé holky vy jste zlaté :slight_smile: s váma já se budu kamarádit... :grinning: ale ríkam na 170 cm 79kg je celekm dost, jeste kdybych nebyla tak rozkydla aspon, no nic, treba to jeste pred tehotenstvim dam a nebo to pak po porodu pujde samo :grinning:
@chris_n
20. srp 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis prosimtě, já taky nejsem hubendíra, ale manžel mě má rád tak, jak jsem. Takže ted jen moc nepřibrat. já teda mívala i přes 80 kilo na střední, ale to už nikdy víc... hroznej váleček jsem byla.
20. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n fakt?:slight_smile: vzdyt jsi v pohode:slight_smile: lepsi, nez abys se svoji vyskou vazila 55 a pripominala kostru potazenou kuzi..
20. srp 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka co fakt? :grinning:
20. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jako ze jsi byla valecek:grinning: ja mela takovy obdobi burtika na zakladce:slight_smile: mama se mi to pry bala rict, abych nezacla blbnout a neskoncilo to treba anorexii:slight_smile::slight_smile:
20. srp 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka no jo, to víš... jsem se válela doma na posteli s knížkama, nehýbala se, furt něco žrala. Tak jsem se prožrala asi na 83 kilo :grinning:. Pak jsem trochu zhubla okolo maturity. No a pak na VOŠce + vztah + práce + zkouškový, atd... tak jsem zhubla ještě víc. Při nástupu do práce jsem pak cca dva měsíce měla dokonce 68 kilo (měla jsem stres dost). No a nakonec jsem se ustálila okolo těch 73 kilo
20. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ja vubec nevim, kolik vazim v poslednich letech:slight_smile: jestli jsme pribrala nebo zhubla jsem vzdycky poznala podle tesnych kalhot:grinning::grinning: ted jsme teda vahu koupili kvuli mimi:slight_smile: at se muzu vazit:slight_smile:
20. srp 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozzaarka ja do nového bytu kupuju jen váhu na jídlo :grinning:. Bez váhy jsem fakt spokojenější. A váha není vypovídající údaj :slight_smile:
20. srp 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@rozzaarka Tak já to mám naopak, základka, gympl i první 3 roky VŠ byly relativně v poho, ale poslední 2 - 3 roky fakt hnus... No jo, hold stárnu a už to nejde tak rychle.. Ale jak psala @chris_n hlavně abysme byly zdravé, hubnutí můžu řešit i po porodu. Ale tím nechci říct, že teď přestanu, jen co mě přejdou potíže, hup na to :sunglasses:
20. srp 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n to jo, proto jsem ji x let ignorovala:grinning: ted jsem jen cetla, ze musim hlasit vahu, coz se bez vahy dela blbe:grinning:
20. srp 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@mihis
To jsou takový ty tupci, co sami sedí s pivkem před televizí každý den a kynou a jediná jejich radost je řešit ostatní :rolling_eyes: A já si pokaždé říkám, že to nechám být, že já vím jak to je a důležitý je, že se líbím svému chlapovi, ALE .. znáte to, děvčata, to by bylo aby ženská nechala něco plavat a v hlavě nad tím nepřemýšlela. :wink:
20. srp 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek