• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@verunkaaa No prostě to my holky nemáme jednoduché :grinning:
20. srp 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak tady sepisuju román a ono mi to hlásí chybu :angry:
Tak znova a kratší :slight_smile:
Holky žádný stres s tím hubnutím,stejně všechny chceme být tlustý(na pár měsíců :slight_smile:,tak co....nač se teď trápit.
@mihis Já mám zase miom-už asi 3 roky,dr říkal,že je to O.K. i při těhotenství,ale že jestli neotěhotním,tak příští rok na operaci....že jsem dost mladá na miom. :unamused:
20. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle To mě mrzí, aspon že to není nebezpečné a bolestivé.. Já jsem zvědavá co to mám já, v pondělí si asi zajdu, moc se to nelepší, hlavně ty bolesti :unamused:
20. srp 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa to znám, já sice nejsem zatím žádný buřtík, ale břicho mám a zadek taky. Dřív jsem bývala fakt hubená, jenže pak přišla sedavá práce, pozdní večeře a mlsný chutě a kila byla nahoře. Za poslední 4 roky 10 kilo (teď mám 178 cm a 70 kg). Děs. Ale celkově by to nebylo tak zlý, kdybych aspoň trochu cvičila a posilovala břicho. Manžel říká, že mě má rád takovou jaká jsem a to je důležitý. Ale vždycky když jedu k našim, tak mi máma říká, jak jsem přibrala, jak se mám zamyslet, jaký mám břicho a teď nově mám taky "stehniska" :slight_smile: Jako nepotěší to, ale už si to nijak neberu. Chtěla jsem aspoň rok před těhotenstvím posilovat břicho, aby se mi pak hezky po porodu zatáhlo a vůbec posilovat kondičku. Ale že sme se z ničeho nic rozhdli pro dítě už teď, tak můj plán cvičit od září je trochu mimo a sedy lehy teď určitě dělat nebudu. Ale co, důležitý je být spokojená. A já vždycky říkám, dokud nejsem opravdu tlustá a nejsou zdravotní potíže, tak si s tím hlavu dělat nebudu a budu spokojená a klidně sním čokoladu, ať z toho života něco mám :slight_smile:
20. srp 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle :unamused: tak hlavně, aby si byla v pořádku, takové věci se musí hlídat :confused:
@gellerka já až budu v tom, tak samozřejmě se taky honit nebudu. I když hlídat se kvůli kloubům budu muset :rolling_eyes: Ale zatím .. nechci si říkat, že když plánujem tak to nechám teď být. Pak neotěhotním rok a co? :sweat_smile: Ale čokoládku si taky dám a zmrzlinu ... A nějaký ty dortíky, je období svateb, že .. :zipper_mouth: :sweat_smile:
20. srp 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak určitě je dobrý cvičit, jen zdravě a nemučit se za každou cenu a hlavně, když je člověk relativně dobré postavy nehubnout za každou cenu. Takže je dobře, že si dáš zmrzlinu a dortíky, ze sladkýho je dobrá nálada a u spokojené maminky se miminku líbí víc a bude se tam chtít usadit :grinning:
20. srp 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, tak nakonec koukám, že jsme to stihli i před služebkou :grinning: Ale takhle brzo jsem ovu ještě neměla :confused: Tak uvidíme, třeba .... :dizzy_face:
21. srp 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Když je ta teplota zvýšená, tak to znamená ovulaci jo? Já jsem v tomhle nezkušená :confused: Jestli jo, tak jste to krásně stihli a teď už jen čekat... Držím palečky :slight_smile:
21. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa @mihis já na to taky koukám trochu jako :astonished: puk :slight_smile:
21. srp 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@mihis tak tohle je pro mě španělská vesnice :grinning:. Jinak holky, tenhle cyklus bude asi zajímavý. Vůbec na to nemám chut :grinning:
21. srp 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No a já zrovna mám a manžel ještě dva dny v nedohlednu :wink: . Mi možná do tý doby přejde :grinning:. Já pořád čekám,kdy mi přijde ovu, ale asi to nepoznám a nebo jí nemám :unamused: :frowning2:
21. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovu je období posledních nízkých teplot, takže to vypadá na toho 15-20.8. Takže máme tři hvězdičky z pěti :grinning: Jen nevím, jestli mám brát gynex a kontryhel dál? :confused:
21. srp 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@eeen Já na to taky nemám vůbec chuť, ale už dva dny nic nebylo, tak dneska se hecnu :grinning: aby ten muj chlap chudak nemyslel, že blázním jen v první půlce cyklu a v té druhé ho zanedbávám :grinning: A @eeen z té ovulace si nic nedělej, já jsem minulý týden teda měla hlen tak nějak kolem toho 12DC a od té doby mě šíleně bolely ty bradavky, tak to asi bylo ono, ale tenhle měsíc jen trošku výtok a jinak nic... A teď jsem měla výtok znovu od toho víkendu tři dny, tak taky nevím, kdy ta ovulace vlastně proběhla :slight_smile: Možná je lepší nevědět a být v kliduu.. :wink:
21. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis No já to zatím moc neřeším...spíš sleduju, jak to vlastně funguje...jsem si říkala v mym věku nevim tolik věcí...hrůza :sweat_smile:
21. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak to ti taky neporadím, nemám zkušenosti ani s jedním... Beru jen listovku :confused:
21. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen A kolik ti je, jestli se můžu zeptat? JInak některé baby tady někde na koníku psaly, že to ani nemá smysl moc řešit, jedna měřil a stejně otěhotněla hned po MS a druhá těsně před MS.. Tělo si stejně asi vybere samo, až je na to připravené, tak to prostě klapne :wink:
21. srp 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no to klidně můžeš - 28, to je fakt, no necháme to zatím na přírodě :slight_smile:
21. srp 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@mihis hele ja nevim, asi jak jsou jiné "problémy" tak se mi prostě nechce. Jinak doted jsme to měli tak, že jsme to zkoušeli obden.
21. srp 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Můj muž by mohl každý den, je fakt, že teď nastoupil do nové práce, tak je trošku vyřízenej a mě jak bylo blbě o víkendu, tak to poslední dny trošku vázne, ale já hlasím už "jen" bolesti v kříži, takže to snad bude v pohodě. V pátek máme volejbalovou rozlučku s letní sezonou, tak to by bylo aby nebylo :grinning: Nějaké grilování, určitě i nějaká lahvinka padne, tak snad si můžu dát bez výčitek.. :slight_smile:
21. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen tak to zase není nějaký vysoký věk, mě teď bude 27... A říkám, jedem teprve druhý cyklus, takže to nechávám být, když by to vázlo delší dobu, tak asi budu ve stavu, že vyzkouším cokoli :grinning:
21. srp 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky mi bude 27 :grinning:
21. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A co tvoje břicho? Už "splasklo"? :slight_smile:
21. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele nevím, ted jsem ho nepozorovala :grinning: ale asi trochu jo.
21. srp 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já to tak mám, první polovinu cyklu se přede mnou chudák schovává a prosí, ať už proboha nechám a druhou část, když přichází PMS, trpím, takže se mnou nic neni :confused: :grinning:
@eeen já od tý doby, co jsem vysadila prášky, tak teprve poznávám, jak mé tělo funguje :confused:
21. srp 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n no tak to by mě zajímalo, co si to s ním teda měla :grinning:
@verunkaaa Můj se přede mnou neschováv, on je jenom rád :grinning:
21. srp 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já vím,že hodně ne...ale říkám si,že už jsem dost stará,abych věděla a já nevím :grinning:
21. srp 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no já právě taky poznávám a občas je to fakt překvápko :slight_smile:
21. srp 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pridam se k vam do diskuze. Pred 4 mesici jsme s pritelem usoudili, ze uz prisla ta spravna doba pro nase miminko. Musim rict, ze se nejak extra nesnazime, spis nechavame vecem volny prubeh.
Ja uz mam 6ti letou dceru z prvniho manzelstvi, tenkrat jsem otehotnela naprosto necekane na prvni pokus po dlouholetem uzivani antikoncepce, a to mi tahlo na 30, rikala jsem si jak jsem strasne stara, ze to urcite nebude jen tak .... a bum :grinning:
Dneska uz ten vek neresim vubec, citim se proste dostatecne ve forme a verim ze se brzy dockame :wink:
21. srp 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 Ahoj.. Tak přeji hodně štěstí při snažení :slight_smile: a zkušená maminka se nám tady bude hodit, aspoň nám poradí, až budeme bláznit s těhotenskými příznaky :grinning:
@eeen Já myslím, že je to fungování těla taková věda, že já to nepochopím nikdy :grinning: MOhla to ta příroda zařídit jednodušeji, že? Třeba... když ti zfialoví nehty = máš ovulaci, když ti zmodrají = jsi těhotná :grinning: pak nám nějaké příznaky nepříznaky mohly políbit, víte co :grinning:
21. srp 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Dekuji ;) Zkusena maminka mozna, ale ve snazeni jsem naprosty zacatecnik, spoleham na to, ze to nejak dopadne samo :D
21. srp 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek