• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@lucija76 však to je nejlepší, teda podle mě, nestresovat a ono to nějak dopadne :slight_smile:
21. srp 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@verunkaaa
@chris_n
Holky,tak já nemám šajnu o ovulaci-jak píše Kristy-španělská vesnice :slight_smile:
A ten graf-jó rada bych tomu rozuměla,ale nevyčetla jsem z toho nic....

Jinka jak píšete,že není chuť na sex,tak to já zas nemám problém-teda mám,ale opačný.Manžel je týden v nové práci a jsem ráda,že ho vidím a řekem si pár vět....
Tak jsem i zvědavá jak tato ovulace(jakože ani netuším kdy má být) bude úspěšná :sweat_smile:
Ale už jsem mého zaúkolovala aby mi koupil zu listovku a taky ten teploměr,tak budu poctivě měřit...

No a ještě co se týká té váhy,tak jsem se dočetla,že před otěhotněním je dobré posilovat břišní svaly,pak se prý i lépe rodí a rychleji dostane do formy....
Takže to je pro mě trest-já necvičím vůbec a myslím,že ani nezačnu :sweat_smile: Mám sice asi 53 Kg při 170cm,ale nejsem nějaká zdechlina-ale špeky na břiše mám jako dost slušné-to už od základky a nikdy jsem ho neměla ploché(a ani už -jak to tak vypadá s mým přístupem mít ani nebudu)...
21. srp 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 ahojky,máš dobrý přístup,to půjde samo :grinning:
21. srp 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle no jo, ale posiluj břicho, když nevíš, jestli tam není červík už :grinning: :D jinak s tím sexem, já chtěla hodně v červenci, to bylo šílený. Ale ted asi jak je stress z jiných věcí a jsem těsně po MS, tak se mi ani nechce :-/
21. srp 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle
@chris_n já mám špeky všude, tak to neřešte holky :grinning: jinak s cvičením jsem od víkendu taky nepohla..v kříži bolí jak kdyby mi bylo 60 let a teď už i břicho věstí přicházející MS, žádný píchání, prostě klasická menstruační bolest. Ke všemu to počasíííí, jsem zdechlá jak nikdy, takže hrátky s manželem mě taky nelákají :confused: ale možná kdyby něco zkusil, tak neodolám :grinning:
21. srp 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si teď dala 4 hodiny v IKEE s mojí tchýní. A jsem teda zralá hodit nohy nahoru a udělat si kafe ... Když včera jsem Jill taky vynechala, tak se budu muset do toho cvičení donutit. :rolling_eyes:
21. srp 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis
Víš co,já minulý měsíc měla taky bolesti dost dopředu a to co přišlo bylo teda šílené...Musela jsem si dokonce vzít i den volna(což jsem nikdy předtím neudělala).
četla jsem si o zamlklém těhotenství(myslím,že se tomu tak říká) a mám podezření,že to mohlo být tohle.
Měla jsem totiž předtím i docela dost příznaků na ms(ale nedokážu posoudit jestli vsugerovaných)....
To né že bych tě chtěla strašit-jen jsem si na to v této souvislosti na to vzpomněla....
21. srp 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak to chápu.4 hodiny v IKEA by bylo šílených i bez tchýně :grinning:
Taky se tam chystám-mám ještě tu kartu na slevu 200Kč,tak ji chci využít,je to jen do konce měsíce...
21. srp 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ty víš kdy máš ovulaci?
měříte holky,nebo používáte ovu testy?
21. srp 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle o tom si radši ani nečtu. Nejhorší je, jak se furt snažím vnímat různé píchání atd.... se z toho zvencnu
21. srp 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle nepoužívám nic. Při posledním cyklu jsem cca 13 DC měla takové divné bolesti v podbřišku dva dny, tak myslím, že v té době byla.
21. srp 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle my ji ted využili. Koupili jsme si krabičky na jídlo :slight_smile: a kytky dvě
21. srp 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle No já teda nevím, ale zamlklé těhotenství může přijít až když se vajíčko uhnízdí a je v děloze alespoň gestační váček ne? To co píšeš mi spíš připadá jako že vajíčko neudrželo... To se prý stává často a kolikrát o tom žena ani neví. Já jen doufám, že to nebudu mít tak silné, minulý měsíc to teda bylo - 7 dní MS + bolesti, které se daly vydržet bez prášků.. Teď to mám dostat v pondělí - už nastupuju i do práce, takže by to bylo fakt super, kdybych měla nějaké brutální bolesti :angry: Třeba si to vybírám tenhle týden a MS bude v poho :grinning:
Ovu testy nepoužívám, většinou mám kolem toho 12 DC výtok ,tak si myslím, že je to ono, ale jistě to nevím.. :confused:
21. srp 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já si právě říkala,že zkusím to měření,protože já ji jinak na sobě nepozoruju....

já koupím asi nějaké skleničky a nebo poličku...uvidíme.stejně tam zas utratím hromadu peněz jak tam vlezu...jé a svíčky potřebuju...to je děs :grinning:
21. srp 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak vidíš,já kecám-je to to druhé,jak píšeš-to jsem myslela....

máš novou práci?tak to je akorát :slight_smile:
21. srp 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle já mám zásobu svíček od tchýně, dělá obchodáka se svíčkama... takže já je tam nekupuju.
21. srp 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to ti i závidím,já jsem na svíčky ujetá a obzvlášť na podzim a zimu...palím furt...
21. srp 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle odkud vlastně jsi?
21. srp 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Novou práci nemám, ale jsem učitelka, tak jsem teď měla krásných sedm týdnů volna :grinning: ale příští týden nástup, sice ještě bez dětí, ale už se chystá, papíruje.. No moc se mi teda bolavá MS nehodí (ale to asi nikdy) :grinning: Na svíčky jsem taky ujetá, ale vzhledem k tomu, že do ikei se dostanu jednou za rok, tak si jednou za čas koupím v nějakém malém krámu šílleně drahou :slight_smile: ale jak píšeš, spíš zima a podzim, teď přes léto ani néé
21. srp 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis kdyby jste nebyly z daleka, domluvila bych vám svíčky od tchýně :/
21. srp 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n to jsi moc hodná, ale z Prahy k nám je to celkem z ruky :grinning:
21. srp 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle Ja nemerim, v zivote jsem nemerila a ani tem grafum nerozumim, to je pro me spanelska vesnice :sweat_smile: a doufam ze to nikdy nebudu potrebovat. Jedine, co jsem si koupila, tak ovulacni testy, podle kterych jsem minuly mesic zjistila ze ovuluju ukazkove uprostred cyklu (14.den z 28). Docela me to uklidnilo, rekla jsem si, ze vse funguje tak jak ma :slight_smile: a uz netestuju. Jo a taky jsem byla u gynekolozky pro kyselinu listovou, u nas se neprodava v lekarne jako v cechach, je jen na predpis. Ale zatim to uzivam tak nejak kdyz si vzpomenu :slight_smile:
21. srp 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měřím a poprvé jsem i testla, ale už asi zas žádné testy nekoupím, pro mě je to zbytečné, poznám, když ovu mám :wink:

Jinak já v ikee koupila takové skvělé pořadače, už jsem do toho nacpala i všechny svoje čtvrtky, co mám na scrapbook. Tvoříte holky něco? Nebo jsem tu sama zapálený umělec? :slight_smile:
21. srp 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa já jsem na tvoření hrozné kopyto.. Vlastně cokoli se má dělat "rukama" tak vždycky pokazím :grinning:
21. srp 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé kočky, která jste mi darovala srdíčko???? Moc děkuji, zatím si ho nechám, pro lepší zítřky, ale hned jak se na to budu cítit, pošlu dál... Typovala bych to na @chris_n nebo @twinkle a nebo @eeen což? :slight_smile:
21. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@mihis
@verunkaaa
@lucija76
Jsem z jižní Moravy....takže dost z ruky :unamused: A jaké jsou-okrasné,nebo obyč?
Já furt tvořím,ale ne vždy to dopadne dobře :grinning:
Srdíčko nemám :wink:
Kurňa,tož su jediná kdo nemá tucha kdy ovoluju...ale já si to naměřím holky...teda snad mi to k něčemu bude-muž mi teď povídá: "na mimísa tento měsíc zapomeň" doufám,že si dělal srandu....tak mu říkám-aj kdybys nechtěl,tak až zjistím,že ovoluju-bude sex :grinning: a taky že bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle Můj muž má posledních pár dní oblíbenou větu? "A co na to říká modrý koník?" A vždycky se u toho culí jak malej :grinning: Já taky nevím úplně s jistotou kdy ovuluju, ale zatím to nechávám být.. Vím, že bych z toho začala šílet a z příjemného sexu by byl hon na mimino, ale já jsem takový plašan a ženská nenechavá :grinning: jenom pěkně měř a až k tomu taky dospěju, tak se na tebe obrátím "babo raď!" :grinning:
21. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis já to nebyla, ale můžu ti poslat ještě jedno :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n já myslím, že mi zatím jedno stačí, jestli máš nějaké navíc, tak ho pošli někomu, kdo nemá žádné... ale moc mě potěšilo :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jaký srdíčko? Teď jsem mimo já :confused:

To ten můj o modrym koníkovi nemá ani páru, jen ví, že si zapisuju na womenzone teplotu. Takže vždycky, když koukám delší dobu do telefonu, tak se mě ptá, jestli studuju zase ten svůj graf. :grinning: A už ví, že sex se tam značí hvězdičkou, takže pak se následně ptá, jestli jsem mu to jako zapsala, abych mu třeba jako neubírala :grinning:
21. srp 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek