• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Ahoj maminy, my jsme meli mit miminko letos v srpnu, ale umrelo.Tak chceme zapracovat na tretim pokladu nejak v lete.Mame se taky nejak stehovat, ale k urcitym okolnostem nevime, kdy to vlastne bude(puvodne jsme se meli stehovat k dubnu, to je ale absolutne pryc).Jen doufam, ze nez by se mimi melo narodit, budeme uz v novem :slight_smile: .A o cem se to tu bavite, co je prednejsi nez vybavicka?Cetla jsem par prizpevku, ale nic jsem z toho nevycetla...
@xdany Ted si pripadam fakt jak pitoma, ale vzdelavaci instituci?Na to je od narozeni casu dost, ne?Nebo o jakou instituci se jedna, jestli se tyka cerstveho miminka? :confused:
6. bře 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany :slight_smile: tak my už to máme komplet zařízené a využíváme všechny pokoje a místnosti bytu :slight_smile: a taky jsme štastní, že ho máme a že je to fakt už naše :slight_smile:
6. bře 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ninive211 Tak snad se vám to poštěstí a pak to miminko konečně :wink:
6. bře 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, že už nás je tady víc :slight_smile: Zaměstnání přece nerozhoduje, důležitý je společný cíl :wink:
6. bře 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jojo, už se nám to tu pěkně rozrůstá, jen tak dál :wink:
6. bře 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemate nahodou nektera doma kocku?
7. bře 2013 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Já ne, já kočky nemám ráda :slight_smile:
7. bře 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Dřív mě kočky taky nebraly, ale před pár týdny jsem si řekla, že by se nám do rodiny nějaká líná hodila, no a zrovna moje učitelka estonštiny se svých zbavuje a má jednu přesně podle představ, tak příští víkend přibude do rodiny. Milý se strašně těší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyrůstal totiž s kočkama, ale já moc nevím, co od toho čekat... :sweat_smile:
7. bře 2013 v 16:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Já nesnáším, jak se mi kočka lísá kolem nohy, to je mi úplně zle z toho :grinning:
7. bře 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany já taky na kočky moc nejsem,jsem zastánce psů :slight_smile:
7. bře 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom Psa už máme :slight_smile: Trochu tu kočku chci právě proto, aby mu dělala společnost, když je doma sám :sweat_smile: Druhýho psa bysme nedali časově - když oba pracujeme dlouho, tak berem psisko s sebou do práce (děti ve třídě křičí a náš pes uprostřed toho chrápe :grinning: :grinning: ), ale dva bysme už do práce brát nemohli....
7. bře 2013 v 17:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany no tak snad budem mít kočka i pes radost až se potkaji :grinning:
7. bře 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moniinom Kočka je na psa zvyklá, kdyby nebyla, tak bysme si jí vzít nemohli, mohla by nám přeprat psa :sweat_smile: (místní rádi zdůrazňují, že jejich kočka je větší než náš pes :angry: ) Uvidíme, jak se to vyvine, bereme si jí před čtvrtletníma prázdninama, abych na ně mohla dohlížet.
7. bře 2013 v 17:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna perlička dneska ze školy: zkomolila jsem slovo "umbisikulised", děti se smály, tak dostaly za úkol se naučit česky "nejkulaťoulinkatější" :sunglasses:
7. bře 2013 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Taky poskytnu něco z dneška :slight_smile: Dneska jsem málem nemohla odejít domů, děti mě nechtěli pustit. Tento týden mám odpolednní a dneska jsem měla za kolegyni ranní, a děti nedokázaly pochopit, proč s nima nejdu spát jak jiné dny :grinning: , tak začaly natahovat, až jsem jim slíbila, že přijdu zase zítra po svačině, tak se uklidnily :grinning:
7. bře 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 :grinning: Jooo, to mě děti vždycky s radostí říkají "bye" :grinning:
7. bře 2013 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dalsi otazka do plena: Pripravujete se nejak na budouci snazeni? Krome pojidani listovky...?
Co planujete na vikend? Me ceka oskrabavani zdi, je to dobry na vybiti vsech negativnich emoci ze skoly... :sunglasses:
8. bře 2013 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Já se připravuju jen tou listovkou, jinak nic a dokonce jsem zjistila, že od té doby, co jí beru jsem mnohem míň unavená, nevadí mi vstávat před pátou, ale dřív mě to úplně mučilo, bylo mi to divný, ale vyčetla jsem, že listovka je i na únavu, takže já jsem úplně happy z toho :wink: Mě čeká víkendová divadelní zkouška, takže takový aktivní odpočinek :slight_smile:
8. bře 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moniinom jé, díky za tip, další důvod, proč na to nezapomínat a brát listovku...poslední dobou trpím zimo-jarní únavou
8. bře 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom Hrajes divadlo? :slight_smile:
Na unavu by se neco hodilo, zkusim se po-ohlednout...kupuje se v lekarne a maji ji normalne vystavenou (tady jsou lekarny jako drogerie, proste si clovek nabira do kosiku - nepamatuju si, jestli to tak je i v cesku) nebo ji maj nekde schovanou a je treba si o ni rict?
8. bře 2013 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany no tak nějak se pokoušim, ale je to jen amatérský, takže taková oddychovka :slight_smile: U nás ve městě vím jen o jedné kde si můžeš vybrat, jinak je to klasika, musíš o vše požádat paní za pultem.
8. bře 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Já se zatím nepřipravuju vůbec :slight_smile: zítra jedem do Ikei, takže mám o zábavu postaráno :wink:
8. bře 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom Použiju google translator a vydám se do lékárny :grinning: Divadlo závidím, hrozně ráda bych hrála, ale nevím kde tady :frowning2: A nebo bych jednou mohla založit vlastní spolek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@misulka88 Mě to tak mrzí, že tu nemáme ikeu :( A co jedete kupovat?

Dostaly jste něco k MDŽ? Milý pobavil, před chvílí jsem přišla domů a on hrál nějakou hru. Najednou se zvedl, dostala jsem kytku, pusu a zase zasedl, aby mu nic z tý rozehraný bitvy neuteklo :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes: Jinak děti v jazykovce nezklamaly, takových kytek a čokolád :sweat_smile: :sunglasses: A celkově na ulici skoro každý s kytkou :slight_smile:
8. bře 2013 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jenom listovka a obcas ten kontryhelovy caj, jinak me moc ani vlastne nenapada, jak jinak bych se na to mohla pripravovat. Plus teda minuly mesic jsem si jeste ze zvedavosti koupila ovulacni testy, abych vedela, jestli mam ovulaci v dobe, kdy si myslim, ze ji mam a podle testu ano, tak jsem z toho mela radost :slight_smile:
8. bře 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 To mě taky napadlo koupit ovulační test ze zvědavosti...ale teda nevím, kdy ovuluju :sweat_smile: Celkově mi přijde, že moc nevím, jak moje tělo funguje...

Já hlavně připravuju milého :D
8. bře 2013 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@xdany My ji taky nemáme tu, jedem do Brna :slight_smile: tak různě, asi dekoračky do bytu, nějaké skleničky atd. :slight_smile: @dora13 já myslím, že mi ovulace začíná právě dnes, bolí mě břicho, jak kdybych to měla dostat, ale ty testy si asi taky ze zajímavosti koupím :slight_smile:
8. bře 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Tak to my bysme museli do Finska nebo do Polska :D
8. bře 2013 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany :grinning:, tak to je dobré :slight_smile:. Jinak k tomu MDŽ, manžel řekl, že je to komunistický svátek a že to neslavíme a bylo vymalováno :grinning:, ještě že mám příští týden narozeniny, aspon něco :grinning:
8. bře 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany a připravuješ ho psychicky nebo fyzicky? :slight_smile:
Tak to by byl pořádný výlet :grinning:
8. bře 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany jo a MDŽ my taky neslavíme, ani Valentýna, děláme si svátky jindy, když se nám chce :wink:
8. bře 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek