• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@verunkaaa to ti proste nekdo anonymně pošle srdíčko, jako pro štěstí... ukáže se ti to vedle fotky nahoře a ty ho pak můžeš poslat dál... Já si ho zatím nechávám :slight_smile: jo womenzone používám taky, ale jen tak orientačně jako kdy byla MS a kdy by měla přijít další, a taky si tamznačím sex a výtok :grinning:
21. srp 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jedno jsem ti poslala :slight_smile:
21. srp 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Na tvoreni jsem jelito, sem tam neco vyrabim s malou, ale to je tak na urovni maleho ditete :wink:

Holky ty srdicka taky nechapu, k cemu je to dobre? :sweat_smile: Ja chodila na konika pred 7mi lety kdyz jsem byla poprve tehotna a to bylo vsechno uplne jinak :confused: :grinning:
21. srp 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jj ten můj se mně a koníkovi taky směje. Vždycky když mu řeknu, co jsem se dozvěděla novýho, tak řekne "říkali holky na modrým koníkovi, jo?" a když ho s něčím už moc otravuju, tak mě vždycky pošle pokecat s holkama na koníka :slight_smile:
21. srp 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 Co jsem pochopila já, tak jsou pro těstí ta srdíčka...
@gellerka Aspoň že to ti chlapi berou tak s humorem :slight_smile:
22. srp 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n juu děkuji :dizzy_face:

U nás, po shlédnutí tohoto videa: http://www.youtube.com/watch?v=3XjUFYxSxDk mi často říká: "To jsou zase ty tvoje connectiony, viď?" No bodejť, vždyť všechno souvisí se vším. :slight_smile: Kolikrát zírá, co všechno jsem schopná v hlavě spojit, že s danou věcí souvisí. :grinning: A samozřejmě ještě lepší jsou ty mé závěry, kolikrát si říkám, že mám asi v hlavě spoustu křivd, který jsem si prostě nějak vydedukovala a chlap o nich nemá ani páru :sweat_smile:
22. srp 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@verunkaaa holky kdo vás má poznat :grinning: změna avatarů :D
22. srp 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já už to nechám, nevěděla jsem kterou :grinning:
22. srp 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n No jo, ja si uvedomila, ze tam mam fotku z 2006 :grinning: to uz bylo lehce neaktualni :sunglasses:
22. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tak břicho mi splasklo, asi to fakt bylo tou MS. Co ty a záda?
22. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa hele, odkud že to jsi z prahy- východ?
22. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No nevím, já přesně tvoje příznaky měla při prvním těhu :slight_smile: - bolest břicha jako před/při MS a i silnější, boplest v kříži. I žaludek i únava i zima jsou příznaky. Jsem zvědavá tedy v pondělí :slight_smile:)).
JInak jsem prodělala i špatné uhnízdění vajíčka a proběhlo to jako o týden zpožděná, hodně silná a bolestivá MS ... Za dva měsíce na to už jsem byla těhotná :slight_smile:.
22. srp 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já se taky strašně nafukuju před MS ...zadržování vody ...
22. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@verunkaaa
Womenzone taky používám. Zaznemenávák krom MS i ovu testy a je to docela zajímavé :slight_smile:. Třeba to teď i k něčemu opravdu bude :slight_smile:.
22. srp 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 já používám jen aplikaci v mobilu. Womenzone se mi nelíbí :-/ je to nepřeledné
22. srp 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n z Počernic :slight_smile:
@danny617 jj, já zaznamenávat musím, co cyklus to unikát, kdo si to má pak pamatovat :slight_smile:
22. srp 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Jj, taky jsem nějak +-3 dny v cyklu, takže celkem zajímavá podívaná ... a nedá se nic plánovat dopředu :slight_smile:. Zaznamenávám už půl roku a zajímavé :slight_smile:.
22. srp 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa aha, to je je Praha ne? :grinning:
22. srp 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jj je, ještě donedávna se to psalo jako Praha-Horní Počernice, protože jsou na východ od Prahy. Tak proto :slight_smile:
22. srp 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n záda bolí, ale dá se to vydržet, doufám, že s příchodem MS to odezní...
@danny617 No uvidíme, zítra ráno si asi udělám test, protože večer máme večírek volejbalový, ale to se mi asi stejně ještě nic neukáže 4 dny před MS... i když teda já ani nevím jak dlouhý mám mít cyklus, první byl 29 DC, ale ted se to mozna protahne, pochybuju, že by mi tak ukázkově naskočil hned po 12 letech HA :unamused:
@verunkaaa
@lucija76 hodte tam holky alespon nejakou fotku, fakt je to prehlednejsi :slight_smile:
22. srp 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Hele já taky po 10 letech s HA jsem měla cyklus hned celkem OK (když nepočítám ty +3 dny). Ovulku jsem měla 13 DC. Teď se posunula na 16-19DC. Tak uvidíš .. Pokud ti tyto "stavy začaly cca týden po ovulačním hleníku je vše možné :slight_smile:. Jsem tedy zvědavá na testík ... už by mohl něco ukázat :slight_smile:.
22. srp 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 No já nevím, jestli tak brzo by to něco ukázalo, ale počítám, že ten večírek bude dost alkoholový, tak bych raději věděla na čem jsem... Mám doma dva testy s citlivostí 10 a 25, kterej mám zítra zkusit?
22. srp 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis 10 je citlivější, tak bych určitě zkusila ten. Kdo ví, třeba to jsou fakt příznaky a test už by teda něco mohl ukázat :slight_smile:
22. srp 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Určitě 10. Test se ti může ukázat už 10 dní po oplodnění. Jsi teď aspoň 22-23 DC? Pokud ano mohl by být duch. Ale zase pokud bude negativní není to taky 100% :slight_smile:.
22. srp 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jinak toho alkoholu bych se zase nějak extra nebála. Asi bych to úplně nepžeháněla, ale v tomto týdnu těhu (pokud budeš) žije mimčo ze žloutkového váčku. Taky jsem měla hodně oslav (narozky, čarodky)... A ono jednorázové pití nevadí. To by jsi usela denně "nasávat" :slight_smile:)).
22. srp 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617
@danny617 zítra ráno testnu jen tak pro jistotu, stejně si mysím, že tam nic nebude i kdybych byla těhotná, pač 4 dny před MS je brzy.. Sice na testech píšou že můžeš testovat uý 10 dnů po ovulaci, ale je to prý blbost, jak mi říkala i kamarádky farmaceutka - je to reklamní tahh a málokteré stoupá hcg tak, aby se ji to ukazalo takhle brzy.. Navíc mám testy z místní lékarny asi za 40 kc - jine nemeli. Aby byly vubec funkcni :grinning:
22. srp 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis divným, někde jsem četla, že je možné těhotenství poznat už týden po oplodnění :grinning:
22. srp 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak pokud mas dostatecne vysoke hcg, tak asi jo, ale to ma takhle ze zacatku pry malo zenskych.. nevim, nejsem doktor, ani farmaceut, takze verim tomu, co mi rekla :grinning:
22. srp 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Fotku jsem prave zmenila a smazli mi ji, pac nebyl poradne videt oblicej, tak jdu hledat jinou :wink: A ted vidim ze verunkaaa to stejne.
To jsem zvedava na ten tvuj zitrejsi testik, budeme drzet palce!
22. srp 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já jsem v klidu, s největší pravděpodobností bude negativní, protoze to uz bych na sobe urcite nejak poznala, ze jsem tehule.. a navic, jak uz jsem psala, MS ma prijit az v pondeli (pokud se mi teda udrzi cyklus 29 dni a nebude delsi) :slight_smile: takze jsem vazne uplne klidna, ani nemam nejakou potrebu testovat, ale udelam to kvuli tomu vecirku, kdyby nahodou :slight_smile:
22. srp 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek