• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n Jak jsi psala s tim nafouklym brichem, tak mam to stejne, uz par tydnu to trva, podezirala jsem zpocatku listovku, jestli to nemam z ni, ale nevim, nejspis jsem se jen vyzrala na dovolene v cechach :grinning:
22. srp 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 ja si říkám, že je to divný, protože to šlo fakt jen do břicha. Jinde ne... Třeba za to ta listovka může :wink:
22. srp 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda ted me pobavila pani jmenem zamilovanadonej... Nejsem rasista, potkala jsem uz jednoho slusneho a pracujiciho roma, ale nekteri lidi jsou fakt asi slepi.. tady je odkaz na diskuzi http://www.modrykonik.cz/diskuse/rodicovska-dovolena/rodicovsky-prispevek-pridavky/?page=1#post-73389394 co si o tom myslíte?
22. srp 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@chris_n Holky, fakt myslíte, že by to mohlo být listovkou...taky jsem nějaká jak těchotná...což opravdu bohužel nejsem...
22. srp 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen no tak to mě picni... jestli jsme nafouklé všechny, tak bych klidne rekla, ze to tak je. Juknete nekdo na příbalový leták
22. srp 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já u toho žádnej neměla...
22. srp 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen aha, kouknu doma.
22. srp 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nehádej se, praskne ti žilka :grinning: :grinning:
22. srp 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n už je po všem :grinning: ale paní měla názory, jak kdyby ani nežila v této zemi...
@eeen holky já listovku beru už pátej měsíc a tyhle příznaky jsem teda neměla... ale příbalovej leták tam taky nemám
22. srp 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak to je ještě horší,tak se ze mě stává hrošík :grinning:
22. srp 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak mi to nedalo, do pribaloveho letaku jsem koukla, a pisou tam moznost zazivacich a strevnich potizi. Ja mam teda francouzskou verzi, tak nevim co budou psat v ceskem pribalovem letaku, schvalne na to kouknete. A nasla jsem na to diskuzi (taky na francouzskych strankach) kde si pani stezuje prave na to nafoukle bricho v souvislosti s uzivanim listovky. Neco na tom mozna je :wink:
22. srp 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen ne, třeba to jen souvisí s MS, těžko je to z přibírání, když vám to jde všem jen do břicha... :slight_smile: a nebo jste všechny už ttěhule ani o tom nevíte :grinning:
22. srp 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis že bych u toho spala,že o tom nevim :grinning:
22. srp 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen a nebo jsem jen já vyjímka, že jsem z té listovky nic neměla, nebo a to je taky pravděpodobné, jsem si toho nevšimla, pač když jsem ji začala brát tak jsem se připravovala na státnice a to jsem nic moc nevnímala :grinning:
22. srp 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jak budu vypadat po roce užívání :grinning:
@lucija76 jj a novou mi musí schválit admin, takže to bude trvat pár dní :slight_smile:
@mihis držím palce :dizzy_face:

Holky, jeden off topic, když jste si dělaly autoškolu (pakliže ANO), jakej na Vás byl ten instruktor? Ten můj se mnou odjezdil 2 hodiny, celkem to bylo v klidu a pak mi řekl, že má dovolenou. Měsíc a půl. Teď z něj vypadlo, že neměl dovču, ale jinou práci a neměl čas (jako prosim?! :angry: ), takže dnes, když jsem řídila po takový době mi to vůbec nešlo, řešila jsem každý řazení .. A on furt řeči jako že jezdim hrozně, že mu zničim auto, že mám vedení jako brontosaurus a podobně :confused: Pak ve finále ještě zahlásil, že teda je to MOJE VINA, že jsem tak dlouho čekala na další jízdu, že jsem se mu prý neozvala. Tak já mu volám, on mi řekne, že mám dovolenou, že mám zavolat po 12.8., tak volám 15.8. a on mi řekne todle? To už pro mě byla poslední kapka a kdybychom se už nevraceli zpátky, tak mu řeknu ať zastaví a jede si třeba do pr..čic :pensive: Nevim, jestli jsem jen tolik citlivá, ale toto mi přijde zkrátka moc. Už se na příští jízdu ani netěším a bojím se, co zase zvořu :frowning2:
@verunkaaa Třeba měl jen špatnou náladu...hlavně se nestresuj, nebo ti to nepůjde vůbec...buď v klidu, když jsem to zvládnla já, zvládne to každej :slight_smile:
22. srp 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Me doktorka rikala ze to nemam uzivat dyl nez 4 mesice pred a pak 2 mesice po otehotneni nebo tak nejak.... dala mi recept jen na pul roku (6 mesicnich baleni) No a po roce holky uz snad budem davno tehotny, a kdovi jestli uz nebudeme mit i mimo !!! :slight_smile:
22. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no já bych teda chtěla vrátit peníze a šla bych jinam, tohle si nesmí dovolit...
@lucija76 mě bylo řečeno, že je jedno jak dlouho to užíváš, protože přebytečná listovka se z těla sama vyloučí močí, takže se nemůžeš předávkovat nebo jinak ohrozit
22. srp 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@mihis tak přece nevíš jak rychle se ti podaří otěhotnět a doporučujou 3měsíce před, takže 4měsíce před a pak se ti to třeba půl roku ještě nepodaří...to je divný ne....No doufám,že budem...
22. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Trochu debil, ne? Ja jsem delala papiry uz hooodne davno, ale taky matne pamatuju, ze tam byl nejaky problem s instruktorem, ze porad nebyl cas nebyl cas a pak me poslal na zkousky asi po 6ti jizdach... Tenkrat jsem odjizdela do zahranici na dyl a zkousky delala asi den pred odletem, taky stres. Ale kasli na to, to nejak udelas!
22. srp 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @eeen Taky si rikam. Vzdyt je to jen potravinovy doplnek. Jeste se na to znova zeptam.
22. srp 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tydle debaty o rasismu mě vždycky zvedají ze židle. Přijde mi, že někteří lidé mají na očích snad klapky :rolling_eyes:
22. srp 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 a ještě mě vytáhl na jižní spojku (při třetí hodině) a strašně se divil, že se bojím. Vrcholem bylo, když si tam zapalil cígo a že co je, že se potřebuje kvůli mě uklidnit. :angry:
22. srp 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa vid, taky mám ten pocit
22. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa To se asi dela, ja jsem delala autoskolu v 1999 na Praze 4 a taky presne jak pises, treti hodina jizni spojka.
Jak jsem to tenkrat odjela, nevim. Kazdopadne jezdit jsem se naucila az o hooodne hodne pozdeji, svym autem. Dlouho u me pretrvaval ten pocit, ze auto ridi me, a ne ze ja ridim to auto :grinning:
22. srp 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa
@lucija76 konečně máte fotky holky, hezkýýý :slight_smile:
@eeen jo taky si myslím, že by to bylo tak omezené jen ne tři měsíce, když se ti může zadařit ten čtvrtej... a hlavně, když to tělu nemůže ublížit a přebytek se automaticky vyloučí, tak nevidím problém.. Snad to tak je teda, protože jak jsem psala, já už to beru asi pátý měsíc :grinning:
22. srp 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem teď dočetla pár dní pozpátku. Pěkně se to tady rozjelo. Doufám, že se to rozjede i s // :grinning:
Já mám tedy pořádně rozhozený cyklus po vysazení HA. Kolem 40 dní. Už jsem byla i na injekci, kdy MS dorazila 60. DC. Tak jsem zvědavá, jak máme vychytat tu správnou chvíli. Momentálně jsem 50 DC a kdo ví kdy to přijde. Teď budu mít 14 dní dovolenou, tak jestli MS dorazí, tak budu mít dvojitou "radost". Jestli nedorazí tak udělám další kontrolní test a objednám se znova k doktorce a zřejmě opět injekce. Zatím to ale celkově nechci hrotit.

Womenzone nepoužívám, ale používám aplikaci do mobilu WomanLog. Na to co sleduju mi to stačí.

@verunkaaa K tomu tvoření. Já vyrábím bižuterii z korálků. Ale už jsem se k tomu delší dobu nedostala. Nějak není čas. Ale jak budou dlouhé zimní večery, tak věřím, že zase usednu. Pokud tedy už nebudu mít jiné "starosti" :grinning:

@verunkaaa Tak do takové autoškoly už bych se nevrátila. Já jsem měla autoškolu relativně v pohodě. Jezdila jsem s jedním super instruktorem, ale asi týden před zkouškou měl taky dovolenou a poslední jízdy, včetně zkoušky jsem měla s jiným, a z něj jsem byla na nervy. Ale už jsem byla trošku otrkaná, takže jsem vše zvládla.
22. srp 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k té listovce. Beru taky - zvýšenou dávku, na recept. Doktorka mě teď ujišťovala, že se nemusím bát zvýšené dávky, protože tělo nadbytek vyloučí. Takže si myslím, že dlouhodobé užívání by také nemělo být na škodu, když si s tím tělo poradí a přebytky vylučuje.
22. srp 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to nafoukle bricho ted z listovky (pokud je to opravdu tim) je prd oproti tehotenskemu brichu, a poporodnim brichu, haha, takze zvykejme si :wink:
22. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek