• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@lucija76 pravda pravdoucí :grinning:
22. srp 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h A i prodáváš? :slight_smile: Já mám doma solidní sbírku naušnic, že bych si zas doplnila řady :slight_smile:
Já ještě, krom toho scrapbookingu fotím, do budoucna bych to chtěla trošku víc rozjet, ale zatím musím nejdřív pořídit nový počítač, tady na tom už nenainstaluju novej photoshop :slight_smile:

To jako jediná listovku neberu? Začínám mít pocit, že jsem o něco ochuzená :grinning:
22. srp 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Spíš tak po známých. Neživí mě to. :grinning: Ale kdybys chtěla doplnit, určitě se dá domluvit :sunglasses: Já sama náušnice nenosím, ale ráda vyrábím. Kdybych měla dírky, tak bych je s těžkým srdcem pouštěla u domu :grinning:

No nevím jestli jsi o něco ochuzená, ale doporučuje se to. Protože stravou tolik toho nezvládneme přijmout. Je to prevence, ale určitě to není nutnost.
22. srp 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h A jaka je ta zvysena davka, jestli se muzu zeptat, jen pro porovnani? Mne doktorka predepsala 0,4mg.
22. srp 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h taky mam WomanLog a přemýšlím, že si ho zaplatím. mám jen tu free verzi
22. srp 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já měla autoškolu super, na jižní spojku az předposlední hodinu, zkoušky jen sama a šup domu jako první
22. srp 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n To Ti závidím :unamused:
22. srp 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já jsem si třeba tu listovku koupila bez předpisu a lékarnice měla zrovna jen čytřstovku a říkala, že mám brát dvě denně, kdybych měla 800, tak stačí jedna...
22. srp 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jo. Pri prvnim tehotenstvi jsem ji ani nemela, to jsem otehotnela tak rychle, ze jsem nestihla nic brat.
22. srp 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Na krabičce je 10 mg. Doktorka říkala, že běžná dávka je 4, pak se dává 6 a zvýšená těch 10.

@chris_n je to super aplikace. Ale já nesleduji tolik věcí, takže jsem nad placenou verzí ještě nepřemýšlela. Je i aplikace WomanLog Pregnancy - taky pěkně udělaná :wink: Jednou se bude hodit :slight_smile:
22. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem 2DC (je teda sice krátce po půlnoci) ale ještě jsem to nedostala.......většinou to dostavám v noci, tak uvidíme, ale přijde mi to nepravděpodobný, že by to napoprvé klaplo, když jsme sexíkovali jen 2 krát a v práci mám šílený stresy :frowning2: .........nooo uvidíme......
23. srp 2013 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Ahoj, pokud jsi to ještě nedostala, tak nový cyklus ještě neběží :sweat_smile: Nám taky stačilo dvakrát a bylo :wink: Třeba už se ms nedostaví :slight_smile:
23. srp 2013 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ráno děvčátka :slight_smile:
23. srp 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahááá, tak pardon takže mi to vychází na 28 DC a cyklus mám normálně 26DC....stále nic, náznaky necítím, ale těhotně se taky necítím......uvažuju kdy udělat test?
23. srp 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka tak bud počkej ještě pár dní nebo si udelej test :slight_smile:
23. srp 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes 27DC a test ukázkově negativní :slight_smile: a blbě mi je tak, že to každou chvíli určitě dostanu... A navíc, dnes poslední den prázdnin, od pondělí do práce, jak mě se nechce... :confused:
23. srp 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis třeba je ti blbě z něčeho jiného a test jen stávkuje ._)
23. srp 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka a ty jsi teprve vysadila prášky nebo už bez HA jsi měla délku cyklu 26 dní? POkud máš takovou délku cyklu normálně, tak už bych testovala, pokud jsi minulý měsíc vysadila, tak bych možná ještě počkala, ony se ty cykly bez HA většinou natáhnou...
23. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n nene, dělala jsem pro jistotu dva :grinning: ale už je mi tak klasicky blbě jako před MS, dostat bych to měla v pondělí, ale možná to přijde dřív, Jestli mi takhle blbě bude až do pondělka, tak se obrátím na mého dbrého kámoše Ibalgina :grinning: ale vzhledem k tomu, že máme dnest ten večírek, tak se mi nechce dopovat práškama
23. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ne já HA nebrala už tak 5 let naštěstí.......nicméně mám pravidelný cyklus 26 DC....tak jsem to dostala ted 28 DC......to se mi nestává.....takže vzhůru do dalšího snažení a tentokrát už poctivě....:slight_smile:
23. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky.
Já vás tu vůbec nestíhám,takže dočítám.....

Myslíte,že je možné ovulovat po MS?Četla jsem,že je možná ovulace před MS a dokonce i během MS,ale nikde jsem se nedočetla jestli i pár dnů po....
23. srp 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Ja myslim, ze urcite to jde i par dni po MS. Mas pak kratsi cykly...kolem 20-22 dni treba.
23. srp 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přijde mi, že jsem tu chvíli nebyla a tolik příspěvků.... hodně štěstí všem!!
24. srp 2013 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , tak jsem k mudr objednaná na 29.8. to by měl být zhruba 6TT, můžu se ještě někoho zeptat, kdo si dělal digi test clear blue,ty týdny jsou asi jen orientační, že, páč mi ukázal 2-3 a dle příb. letáku by to odpovídalo 4-5týdnů, to bych musela mít ovulaci těsně po MS :-O, má s tím někdo zkušenost, že se mu tam ukázaly tyhle týdny, ale ve skutečnosti to bylo 2 týdny, dělala jsem si ho 30 DC?Přidávám fotku :slight_smile:.Díky za odpověď, vim že příští čtvrtek se dozvim víc, ale je to až za dlouho :grinning:...
24. srp 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle ahojky, já si myslím, že to určitě jde, už jsem hodněkrát četla, že holky otěhotněly hned po MS nebo těsně před a to neměly ani nijak zkrácené cykly.. Já to říkám pořád, tělo je prostě věda :slight_smile:
24. srp 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@chris_n Holky, kde jste? Užíváte víkend? Já jsem se tak těšila jak včera zapařím, když už ten test byl negativní, ale vypila jsem asi tři skleničky vína a nic.. Já už fakt asi stárnu :grinning:
24. srp 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ahoooj! Ja jsem doma, nemuzu se nikam vyhrabat, od vcerejska je mi nejak divne, pobolivani bricha, divny tlaky na prsou, hrozne dlouho spim a furt se mi chce jeste spat, normalne uplny priznaky tehu haha, nevim nevim co to ma znamenat... Do ms jeste docela daleko, pristi vikend myslim. Venku je krasne, to je uplne skoda byt zalezla doma, budu se muset nejak vzchopit :sunglasses:
24. srp 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak ale i tak vecirek dobry ne?
Ty jo tri sklenicky vina je ted moje maximum, to kdyz vypiju, a to jako fakt vyjimecne, jsem uz uplne ko.
24. srp 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 to jsem měla minulý víkend, jsem celou sobotu ležela jak lazar a od té doby mě bolely záda a břicho, teď už ok, MS mám dostat v pondělí... A stm vínem, nechci vypadat jak nějaká alpa, ale zvládnu vypít i víc, pokud máme víno přímo z moravského sklípku, tak to jen frčí.. Ale tady to hospodské co jsem pila včera moc nemusím, hlavně je mi po něm zle druhý den.. Dneska jsem teda v pohodě, ale nic se mi nechce :slight_smile: A hlavně už nemám trénink :grinning: tak třeba to vyjde a za týden najdeš // :slight_smile:
24. srp 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Tak třeba to bude těhu :slight_smile:. Příznaky můžeš mít už týden po oplodnění - tj.cca týden před MS :slight_smile:.
My dneska porazíme na návštěvu k tátovi (Filípek dědu miluje :slight_smile:). MS mám dostat cca příští týden a žádné těhu příznaky se nekonají ... ale s tím se tento měsíc ani nepočítalo. Už se docela těším na MS - 1DC a pojedeme nanovo :slight_smile:. Tentokráte už asi s větším snažením (tento měsíc - hoodně odfláklé :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
24. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek