• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@danny617 To je správný přístup.. Já už se taky těším, ať už je mrcha za mnou (má přijít v pondělí) a pak hup na to a podstive cely mesic, tento jsme to odflakli druhou pulku.. :grinning:
24. srp 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis my měli dneska výšlap na Luční boudu a k památníku obětem hor, kde se konal rozptyl popela našeho kamaráda :frowning2: takže žádné vyloženě užívání
24. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jasne, ja do prvniho tehotenstvi taky tak :wink: Po dvoulete pauze tehu+kojeni mi uz alkohol moc nechutnal. Az ted posledni dva roky piju vino, sice malo - sklenku dve, ale zato denne, to je takovy zlozvyk, ktereho se taky budu muset zbavit az otehotnim. Pritel me vytahl ven aspon na obed, asi vytusil, ze nema cenu cekat az neco uvarim, kdyz jsem v poledne byla jeste v posteli :sweat_smile: :grinning: a polehavam dal.
24. srp 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem dnes 20DC, vypadá to že podle lutealní fáze bych to měla dostat přesně za týden a asi to tak i dopadne. Příznaky žádné a už se mi rozjíždí můj klasický PMS :rolling_eyes: Vím, že to je poměrně "brzy", ale přijde mi, že začínám pomalu rezignovat :frowning2: A aby toho nebylo málo, tak od vysazení HA (od 12/2012) pořád kynu ... Pravidelně se hýbu, jím přiměřeně a celkem i zdravě a stále se ta ručička váhy sune doprava. :angry: Už se snad ani nedivím těm neustálým kecům na mojí postavu :frowning2:
24. srp 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to mě mrzí... Tak si aspoň užij večer, jestli to půjde :slight_smile:
@lucija76 Jéé tak to je na tebe hodnej :slight_smile: já jsem dnes jen uvařila, ale jinak taky polehávám a psychicky se připravuji na pondělní nástup do práce... uz ted se mi nechce :grinning: a taky má v pondělí přijít ta mrcha červená a vzhledem k tomu, že mě bolí břicho a záda už týden, tak to bude asi parádička :unamused:
@verunkaaa Tak jestli jsem to dobře pochopila, tak se snažíte od ledna, nevěš hlavu, to není žádná dlouhá doba. A na gyndě jsi byla? Všechno je ok? Na postavu se vykašli, hlavně ať jsi psychicky v pohodě. Dej nohy na stůl, nalej si skleničku a relaxuj :wink:
24. srp 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes 19dc a ovu stále nikde. uvidím zítra a v pondělí co udělá bt,jestli stoupne. ted byl konečně jeden velký folikul ale asi nedorostl a nepraskl. :unamused: 14dc byl 14,7mm.
24. srp 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Jj, mam t s vinkem podobne. Kdyz jde dite spat je pro mne skoro ritual v klidu posedet se sklanickou vina. A vetsinou se na ty vecery mooc tesim. Nevim, jak to budu delat v tehu, zase ta jedna sklenicka tydne...to bude odrikani :grinning:.

@mihis No zatim to nejak neresim. Nejak porad pocitam s otehotnenim v rijnu. Pokud to nebude ani tak, uz budu nervoznejsi :slight_smile:.
24. srp 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Me by to taky bodlo asi nejvíc v říjnu, ale jak říkám, raději ať to přijde hned, než abysme pak měli nějaké problémy, prostě nebudu vymrčovat a // můžou být kdykoli :grinning:
@hankamisa A jak dlouho se snžíte, že už to máš všechno tak hezky podchycené? A jak dlouhý máš cyklus? Ovulace může přijít klidně i později pokud máš třeba 35 dní cyklus, ne?
25. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nene, dávali jsme si víceméně pozor .. ale od června už nedáváme :slight_smile:
25. srp 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak to je ještě brzy na nějaké rezignování ne? Nevěš hlavu.. Když na tom budeš psychicky špatně, tak se to nepovede... :wink:
25. srp 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - od ledna začala příprava.od května měřím BT. a od června ofico snažení.no dnes bt 6 den po sobě klesla a když ty další tři dny zůstane výše tak to ovu vyhodí na dnešek. tak doufám,že bude.dalo mi to hodně práce pojistit. cykly byli 29-30dní,ted první měsíc s utrošem je 28dní. ale příprava těla na ovu byla vždy okolo 19-20dc ale neprošla nebyli folíky. ted tam jeden je 14dc byl 14,7 tak snad dorostl.
http://www.fertilityfriend.com/home/45363d
25. srp 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa To je na mě strašně složité... :confused: a v těch grafech se taky vůbec nevyznám :confused: Já teda doufám, že ovulace probíhá, poznám podle hlenu a výtoku, teda aspoň doufám, že to tak je :slight_smile: Ale držím palce, ať všechno klapne...
25. srp 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - dík. no vidíš, mě pomáhá jen ta teplota.hlen ani výtok venku nemám.mám jen uvnitř a to nepoznám. taky držím palečky.
25. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa já ti vůbec nerozumím :frowning2:
25. srp 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - a co chceš vědět? :wink: myslíš tu bazální teplotu? s hlenem či čípkem ti neporadím.s hlenem mám problém a čípek u sebe nerozeznám.ale ty základní popisy co mi psaly holky jak rozpoznat to či to ti napsat můžu. :slight_smile:
25. srp 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - měření bazálni teploty není tak složité. to jsem si myslela taky když mi to holky popisovaly. :wink: ale po dvou či třech cyklech cyklech a radách holek to zvládneš levou zadní jako já.
25. srp 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamisa Tak měření bych asi zvládla, ale ty grafy mi přijdou nesrozumitelné... Ale já to zatím hrotit nechci, až třeba na podzim nebo spíš v zimě, kdyby se do té doby nezadařilo... Ale pak bych si o radu určitě řekla, díky :slight_smile:
25. srp 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky, tak jaký jste měly víkend??? Já mám nějakou divnou MS... měla jsem zpoždění 2 dny, což se mi nestává, první dva dny strašný bolesti a hrozně silná MS.....a dnes třetí den téměř nic....to se mi taky nikdy nestalo....nevíte co to může být???
25. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak od června se snažíme a už už jsem myslela, že se zadařilo a dneska přišla MS, takže nálada nic moc, pokračujem dálé...
25. srp 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To víš, že je. :wink: Ale štve to.

O víkendu jsme zažili několik situací, kdy jsem si říkala "Tak takhle teda ne." První byla, když jsem na svatbě viděla holku, 14 let, co tam s uplnou lehkostí kouřila cigára před rodičema. Můj chlap to nevydržel a vynadal jí, že by kouřit neměla ve svých letech. Její maminka se přidala do rozhovoru a "vysvětlila nám", že na to přišli před pár lety a že co s tim jako asi tak mají dělat? Zmlátit ji? To přece stejně nepomůže ... No ty brďo, měla jsem co dělat, aby ta dceruška jednu ode mě stejně neschytala :confused: A hned druhý den mi vyrazila dech známá, kterou jsme potkali spolu s jejím mužem a dítětem v hospodě. Měli u stolu ještě další děti, které jim seděly na klíně a oni s klidem vytáhli trávu a začali to tam motat na stole a pak si samozřejmě zahulili také před nimi. A to před pár měsíci vedli oba před námi dialog o tom, že pokud jejich dcera jednou přijde domu zhulená, že jednu schytá o futra. A jak to podle nich asi dopadne, když to dítě to vidí doma už takhle brzy? :rolling_eyes:
25. srp 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa No to je síla teda... Já teda taky kouřím od 15, ale kdyby mě nachytali naši, tak dostanu takového facana... Až v 19 jsem si to lajzla :grinning:
@suzief Já mrchu čekám zítra, tak uvidíme a pak další kolo snažení :slight_smile:
@7sarlotka Nemáš to jen nějaké splašené? Nějaká chřipka nebyla? A nebo seš těhotná, někdy se to stává, že MS dojde... :wink:
25. srp 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jinak měření teploty není hrocení, spíše to je cesta, jak poznat procesy v tvém těle :slight_smile: Jak jsem psala, já poznám ovulku i bez toho, ale stejně měřím :slight_smile:

@7sarlotka A měříš teplotu? :slight_smile: Souhlasím s mihis, občas se to stává a taková podivná MS značí začátek těhu :slight_smile:
25. srp 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, o víkendu jsme byli na svatbě a v tombole jsme vyhráli šampáňo pro děti, domluvili jsme se, že ho otevřem až budu v tom :dizzy_face: :grinning:
25. srp 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Tak snad budete brzy bouchat :wink: jinak abysme se špatně nepochopily, já to s tím měřením teploty nemyslím zle, jen se do toho zatím nechci pouštět, pořád doufám, že to vyjde, i bez toho, ale nikoho za to neodsuzuju, to v žádném případě :slight_smile:
25. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa nee teplotu zatím neměřím, ale asi začnu, to můžu i během MS??? Tak že bych si přece jen radši udělala test i když to mám?
25. srp 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa ja nechapu ty folikuly atd... celému tomu příspěvku právě moc nerozumím :_D
25. srp 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - folikul je pouzdro ve kterém je vajíčko,to pouzdro praská při ovulaci. když folikul doroste,dozraje tak to pouzdro praskne a dojde k ovulaci a tím pádem bazální teplota stoupne.pokud stoupne aspon na 3 dny tak k ovulaci došlo. pokud folikul nedoroste tudíž nepraskne tak bazální teplota nestoupne a je anovulační cyklus.
ovulace se dá poznat podle teploty zpětně (bohužel) tak,že máš šest dní po sobě nízkou teplotu a ten sedmý den a další dva dny ti teplota stoupne.ten poslední (6den) nízké teploty došlo k ovulaci.
já abych měla jistotu ,že tulení bude 2 dny před případnou ovulací tak vždy 4 den nízké teploty máme tulení. jinak holky co se chtějí trefit přímo do ovulace, se tulí ten 5-6 den nízké teploty.
25. srp 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa pffff, to jsou slozitosti..... na to nemam silu, takhle pozorovat. pripadala bych si, mjak hon na mimino
25. srp 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - nevím,mě to nepřijde. měřím sice každý den ale nějak to nesleduji. zapíšu a hotovo.jen když vidím,že se teplota drží tak se tulíme a bud a nebo.
26. srp 2013 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@hankamisa A my se tulíme pořád, teplota neteplota :grinning: Doufám, že na tyhle složitosti nebude muset dojít :unamused:
26. srp 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek