• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@7sarlotka můžeš, to je o tvém pohodlí. :wink:
@mihis To Vám celkem závidím :grinning:
26. srp 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím taky mě to měření a hlídaní není můj styl ale pokud budu muset čekat další půl roku tak mi nic jiného asi nezbyde:frowning2:
26. srp 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis my se netulíme, my sexujeme :grinning: ale jinak taky zatím nechci tyhle věcii řešit. Já jsem na to moc pohodlná :slight_smile:
26. srp 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief já právě asi počkám cca půl roku a uvidí se. Ted max. mi známá přiveze zbylé ovu testy, tak to možná tenhle měsíc zkusim, abych vedela. Ale jinak na to peču
26. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja se citim nejak tehotne poslednich par dni :sweat_smile: jsem teprve 24DC tak nema cenu testovat zatim. Ale je to teda napinavy. Docela by se mi libilo mit kvetnovy miminko, ja totiz ani za nic nechci rodit v lete. :grinning:
26. srp 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n
@suzief
@verunkaaa Já to taky vidím až tak za půl roku s tím měřením, a taky s návštěvou gyndy, pokud to nepůjde... Já jsem to tiž vysadila prášky a u doktora jsem ještě nebyla :confused: Ale ty ovu testy nejsou tak náročné, tak ty bych možná zkusila už na podzim...
26. srp 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja u doktorky taky ještě nebyla od vysazení, mám plánovanou návštěvu až v lednu :grinning:
26. srp 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja u doktorky byla kvuli te listovce, ktera se u nas neda volne koupit, a rikala mi teda ze pokud se nam nezadari za cca 8 mesicu, vzhledem k memu veku, at prijdu, ze to budeme nejak resit. Tak jako doufam ze k tomu nedojde.
26. srp 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@chris_n Tak budu držet pěsti holky, ať tam jdeme s + testama a ne kvůli prohlídce :wink:
26. srp 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, já budu mít v září útrum skrz snažení...,manžel bude celý září v práci, jen asi 4 dny v měsíci bude doma, takže pochybuju, že to bude zrovna v ty správné dny :frowning2:. Když je ke všemu ještě ani nepoznám. Takže snad říjen...
26. srp 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jsem tady nová, tak vás všechny zdravím..mám šestiletého syna, dlouho se mi do druhého nechtělo, ale už nejsem nejmladší :sunglasses: takže jdeme do toho :slight_smile: v tuto chvíli 24 DC, uvidíme, jestli se z toho něco vyklube..
26. srp 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Nevěš hlavu, aspoň si užiješ sex bez přemýšlení nad tím, jestli zrovna dnes to nevyšlo :slight_smile: prostě budete sexovat s chutí, když se uvidíte tak málo a třeba to zrovna klapne.. Někdy stačí kapka :wink:
26. srp 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Ahoj, tak hodně štěstí.. Už jsem jednou psala, že zkušené maminky se nám tady hodí, aspoň nám poradí, když je potřeba a nebo nás sesadí zpátky na zem při našich imaginárních příznacích těhotenství :grinning:
26. srp 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihis No kapka možná,ale v tu správnou chvíli, tak já nad tím zatím až tak nepřemýšlím, teda zatím si nedělám žádný ovu testy a neměřim...,ale spíš by mě zajímalo, jestli vůbec nějakou ovu mam...teda doufám, že jo... :slight_smile:
26. srp 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis teď nevím jestli jsem to jen přehlídla,ale jak si dopadla ty s tou tvojí bolestí...přišla MS?
26. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis díky :slight_smile: tak zkušená si už moc nepřipadám, ono tu péči a lítání kolem miminka člověk rychle zapomene, ale věřím, že až to bude aktuální, tak to půjde samo jako to bylo u malého.. děti rostou šíleně rychle a kolikrát nemůžu uvěřit, že byl někdy tak maličký..momentálně jsme v očekávání školy, do které za týden nastoupí, tak jsem nervozní jak hrom:slight_smile:
26. srp 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen no bolesti jsou relativně v klidu, dnes jen trochu píchání kolem pupiku (asi zarazene prdy, vcera jsem se cpala jak neurvala - byli jsme na oslave :grinning: ) ale mrcha má dorazit večer, alespoň minulý měsíc to tak bylo. Ale mám vysazeno HA teprve druhý cyklus, tak se mi to tento měsíc možná i o pár dní natáhne... Ale asi určitě ta mrcha dorazí, v pátek byl test sněhobílý a to už by se určitě ukázal alespoň duch..
@zabzulka Ale třeba si na nějaké věci i vzpomeneš - my jsme úplně bez zkušeností... To je radost co? Teď ho asi škola bude ještě bavit, ale za pár let... Učím na střední, tak už se na tý výlupky příští týden fakt těším :grinning:
26. srp 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Ahoj! Jak ze "uz nejsi nejmladsi" :grinning: s tim zasadne nesouhlasim :grinning: :grinning: Taky mam doma nastavajici skolacku, leti to ale co? :wink:
26. srp 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen tak si kup ovulační testy, ať máš jistotu ne? To mi nepřijde tak složité, když to funguje na principu těhotenského :slight_smile: A budeš mít jistotu... A třeba Vám to zrovna v září vyjde, nesmíš mít negativní přístup :wink:
26. srp 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle co tvoje ovulace po MS??? Trošku nás tady zanedbáváš... :grinning: Moc práce? Snad ne nějaké starosti...
26. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No mě čeká taky teprv druhý cyklus od vysazení...No taky jinak vzala jsem poslední HA 1.8., pak 5. přišla MS a tak nevím, co čekat...ty máš jako už druhej bez HA nebo když počítám i MS hned po vysazení tak už 3?Jsem zvědavá, jak se mi to srovná, jestli to bude pravidelný...no vůbec netušim,co čekat... a hlavně já měla velký bolesti i při braní HA, tak doufám,že teď nebudou ještě větší...
26. srp 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no, to by se mi teda chtělo zase testovat půl periody, to musí lézt hrozně do penez
26. srp 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen když budu počítat od nuly od MS po vysazení, tak jsem v 3 periodě. Pokud bych to měla počítat až od MS, co přišla samovolně, tak je to 2 perioda.
26. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já teď čekám druhou MS po dobrání posledního prášku, takže jsme na tom stejně.. Taky jsem vždy měla bolesti břicha, minulý měsíc to bylo malinko horší než při antikoncepci. Ale dostala jsem to hezky po 29 dnech.. Tak teď bych to měla dostat dnes, ale je taky možné, že se mi ten cyklus natáhne a dostanu to treba po 30 nebo 32 dnech, takže když nedorazí MS ani dnes, tak ještě nepanikařím, protože ono to asi vážně bude chvíli trvat než se to srovná
26. srp 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 nejmladší nejsu podle mého doktora (jeho slova) sprosťák :D já si připadám pořád jako dvacítka :sunglasses: jj, všimla jsem si, že máš taky březnové dítko, uteklo to ani nevím jak
@mihis jj, teď mám nervy na pochodu já a on je v klídečku, tak doufám, že to půjde dobře.. Tobě taky přeju pevné nervy :slight_smile:
26. srp 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak já bych testovala cca od 12 dne - buď by tam byl duch a už bych jen čekala až to zesílí a nebo bych testla třeba až za dva nebo tři dny.. Určitě ne každý den od konce MS. Ale chápu, že pokud někdo nemá žádné příznaky, tak je to asi nejjednodušší cesta jak zjistit, jestli ovulace vůbec probíhá
26. srp 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@lucija76 Holky jste krásné, mladé, to určitě půjde jak po másle :slight_smile:
26. srp 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to jsi jen o měsíc dýl... :slight_smile:, mě čeká teprv první MS, tak jsem na to zvědavá, doufám,že přijde bez problémů a bez bolestí..
26. srp 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak ja si myslím, že vím kdy cca byla... podle bolestí v břiše. Ale ja jsem hrozně líná to ráno testovat :grinning:
26. srp 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak to jsi jen o týden dřív :slight_smile:, no takže ta první MS, co byla po 29 dnech,tak ta přišla kvůli tomu,že si akorát dobrala platíčko,ne?
26. srp 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen takže si vysadila v červenci? ja už mám za sebou dvě "normální" MS. a ted jsem 11DC
26. srp 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek