• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n
@mihis no mě se právě taky ještě nechce nic nestovat, počkám ještě pár měsíců než to začnu opravdu řešit-teda i když jestli budu často tady na modrym koníkovi, tak si tím nejsem jistá,abych neběžela za týden pro testy a teploměr :grinning: . No já měla jeden den špinění, ale bylo to jen jednorázové,tak nevim,jestli to mělo něco společnýho s ovulací :confused:
26. srp 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no poslední prášek jsem dobrala 1.8., potom MS 6.8.,takže teď jsem 21DC a "normální MS" jsem ještě neměla, měla by přijít někdy příští týden,jestli to bude pravidelný
26. srp 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen nene, tak jsem to špatně vysvětlila, poslední HA jsem brala v červnu - pak přišla MS normálně, červenec bez prášků a MS po 29 dnech, srpen bez prášků - pokud by zůstal cyklus 29 dnů, tak bych to měla dostat dnes.. Dnes jsem 30 DC, ale minule taky přišla až večer, takže ještě času dost :slight_smile:
@chris_n já si taky myslím, že vím, kdy byla, proto zatím testovat nebudu... až tak po půl roce, kdy by to nešlo, tak začnu ovu testama a zajdu si k dkotrovi.. Ale jen jsem tím chtěla říct, že ty ovu testy mi přijdou schůdnnější než měření bazálky..
@mihis díky :slight_smile: tak doufejme, že to půjde.. já mám od února vyndanou Mirenu, měla jsem ji 5 a půl roku, ale MS naskočila nádherně, přece jenom je to rozdíl oproti HA, tam je ten "restart" poněkud složitější
jinak k příznakům, na ty u sebe nespoléhám..když jsem čekala malého, tak mi nebylo vůbec, ale vůbec nic..žádné bolesti, úplná pohoda, nezvracela jsem, popravdě, kdybych pak neměla pupek, tak bych nevěděla, že jsem v tom :slight_smile: celé prázdniny jsem jezdila na kole, sice už ne žádné extrémy, ale bylo to super:slight_smile:
@eeen tak to jsem teda o dva cykly napřed. Já dobrala poslední prášky někdy 16. června a pak jsem měla MS ještě jakoby po prášcích. Takže až potom počítám cyklus.
a to jsem měla červenec - 30 DC, srpen 26 DC.
26. srp 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ahááá,tak já to blbě pochopila...no taky doufám,že to naskočí normálně
26. srp 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jj tak to máš už náskok :grinning:
26. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen no jestli to špinění bylo tak týden po MS, tak bych se k ovulaci asi přikláněla (pokud jsi neměla nějaký zánět nebo nebrala antibiotika)... Takže ty čekáš první normální bezpráškovou... tak já jsem o měsíc napřed já druhou :slight_smile: Taky mě ten koník trochu burcuje k těhotenské panice, ale snad to ustojím :grinning: a @chris_n ty teď teda čekáš třetí bezpráškovou MS.. ale až za dlouho ne? Vy jste teď ve fázi snažení, druhá fáze - říkám ji čekací :grinning: tě čeká až tak za 14 dní ne? Jestli si teda dobře pamatuju
26. srp 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jj bylo to někdy po MS teda teď přesně nevím,jak dlouho a žádnej zánět ani antibiotika nebyla...Takže první a jsem na to moooc zvědavá...
26. srp 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj, jak jsem psala, jsem ted 11 DC. ale u nás to tenhle měsíc se snažením začalo až včera... a celkem si myslím, že tenhle měsíc bude slabota.
26. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no někdy stačí jeden sex ve správnou chvíli :slight_smile: a prco myslíš, že to bude slabší? Starosti s bydlením? Respektive se stěhováním?
26. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen tak to byla asi ovulace :slight_smile: no vidis a nepotrebujes ani testy.. nejlepší je stejne ob den sexovat, ale komu to vychazi ze? Nam teda moc ne..
26. srp 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jojo, a hlavněě ted jedeme na skoro týden pryč... tam na to čas nebude (návštěva u babi manželovi a předsvatební párty manželova kolegy). No a pak už začne lítání okolo bytu.
26. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis minulý měsíc nám to vycházelo a stejně z toho nic nebylo .-(
@mihis Tak to u nás nehrozí, manžel teď v pondělí odjíždí a vrací se ve čtvrtek :frowning2: ...do svatby byl doma...,ale od října by snad měl být zase doma...
@chris_n Aspon budou myšlenky někde jinde a třeba zrovna to klapne.... A myslím, že i u babičky se čas najde na rychlý tichý sex :grinning:
26. srp 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen tak teď to nevadí, aspoň bude sex s chutí po odloučení :slight_smile: a stejně máš před MS, tak to není blbý... Nebo on jezdí každý týden od pondělí do čtvrtku?
26. srp 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo na starých rozvrzaných postelích.... to budeme muset zase natáhnout deku na zem... jako obvykle :-d
26. srp 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n uděláte si z toho bojovku, to může být taky dobrý :grinning:
26. srp 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihis @no právě že od svatby každý týden :frowning2:, dělají teď u Brna a jinak jsme z JČ :frowning2:
26. srp 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis právě že od svatby každý týden , dělají teď u Brna a jinak jsme z JČ
26. srp 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis a říjen bude ztracenej úplně, jak už jsem psala to tu bude tak 4 dny z celého měsíce :frowning2:
26. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen tak to máte trošku ztížené, ale pokud je doma od čtvrtku do neděle, tak je to v pohodě... To bych se nebála :slight_smile:
26. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen třeba se zadaří v září a když ne, tak si říjen užijete alespoň 4 dny spolu a o to víc se budete těšit na listopad.. Na všem musíme hledat něco pozitivního :slight_smile:
26. srp 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já to zas popletla, září bude pryč..., no uvidíme, až to bude mít přijít,tak to přijde :grinning:
26. srp 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen tak se budete těšit na říjen :slight_smile: a navíc už třeba ani žádná ms nepřijde... až příští týden má přijít ne? to je ještě času :slight_smile:
26. srp 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no necháme se překvapit,ale to by bylo asi až příliš jednoduchý :slight_smile:
26. srp 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen no někdo to tak má.. jedna kámoška mi říkala: "Po vysazení prášků to je, jako když pohnojíš.. " :grinning: a taky to tak měla, hned první měsíc :wink:
26. srp 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen může to být jednoduché..kluka jsem měla přes prášky..stačila jedna slušná střevní chřipka :grinning:
26. srp 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@zabzulka je fakt,že jsem to už taky slyšela...,tak uvidíme, hlavně myslet pozitivně a ne jen na mimčo :slight_smile: :grinning: :wink:
26. srp 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek