• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis - no to víš. já mám co dělat abych chlapa k tulení donutila,když je třeba. většinou má chut,když to není potřeba.když to potřeba je tak se mu nechce,protože jsme se tulily před pár dny. jo mít mlíádí jak ty tak to máme taky x krát do týdne. no jo chudák stárne a ubívají mu síly.
26. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
podle dnešního utz ovu nebude.folík nedorostl a roste pomalu.takže nasazuji utroš a chystám se na příští cyklus. snad bude s clostíkem a utrošem poslední. :wink: bylo by to fajn dát manželovi k narozkám další těhu test i s botičkama. už jednou ho dostal ale k svátku.
26. srp 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. srp 2013 v 15:53 • ladka4444
Tak holky, moje autoškola je fakt neverending story - zítra jsem měla mít další jízdu a napsal mi, že je nemocný a že mu mám zavolat za týden :rolling_eyes: No konec jako. Už tam jsem přihlášena od června a měla jsem jen tři jízdy :rolling_eyes:

Jinak o víkendu má mrcha dorazit, jedeme akorát parníkem do Drážďan :angry:

@hankamisa :slight_smile:) Taky mám jedny botičky vyhlídlé .. Jsou se znakem FC Barcelona, které můj chlap fandí. Přemýšlela jsem, že mu k tomu připíšu jen "A příští rok budeme už fandit spolu, táto!" :dizzy_face:
26. srp 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunkaaa Jééé to by ho určitě dostalo :slight_smile:
26. srp 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa -to by bylo pěkný.tak at to klapne.
26. srp 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jééé to je super nápad, akorát my máme doma fanouška Chelsea... Ale nápad vynikající :slight_smile: tak ať mrcha nedorazí :wink:
26. srp 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak co pořád nic?
27. srp 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Vid,clovek by ani nerekl, co vsechno se s touhle tematikou da koupit - dudliky, brindaky, bodýčka .. dokonce i autosedacky. :wink:
27. srp 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa
@hankamisa já jsem našla jedno úžasné bodýčko a na tom je napsáno: My dad drives an ... a znam Alfy Romeo... bylo by to fakt stylový :slight_smile:
27. srp 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je taky super :slight_smile:
@verunkaaa No ale s tématikou Chelsea toho až tak moc není, nějaký bodíčka, papučky, dudlíky a lahev. Ale nic jiného jsme nikdy nenašli :-/
Holky ale nám už solidně řádí hormony, když vymýšlíme takové "ptákoviny" a ještě ani není pro koho :grinning:
27. srp 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunkaaa a když se koukneš na ebay... tam toho je
27. srp 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je super, ale s nakupováním z ciziny nemám vůbec zkušenost.. Ale až přijdu domů, dám si stránku do záložek... Tak krásné bodyčka tady neprodávají..
@verunkaaa
@eeen
@hankamisa
Holky potřebuju radu, MS stále nikde, ale v neděli ráno se mi vyrazil opar a pořád nějak posmrkávám - spíš než rýma asi alergie, myslíte, že to zpoždění může být tím? Druhá varianta je, že se mi tenhle druhý cyklus rozhodil a přijde později.. Nechce se mi moc testovat, když v pátek byl test negativní, po duchovi ani stopa, tak abych nebyla zbytečně zklamaná...
27. srp 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jak dlouhé je to zpoždění? Ono je to teprve druhá MS a můžeš v tom mít bordel. Já měla tu druhou poo 26 dnech a první po 30... takže asi tak. Je mi jasný, že je to nápor, ale zkus vydržet :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ale to už máš zas 4 dny, já bych teda testla :wink: Ale jinak chris má pravdu, já od té doby, co jsem vysadila HA, tak mám cykly i 35 dní :wink:
@chris_n Tak na ebay jsem pečená vařená, mají tam spoustu věcí pro scrapbook za pár kaček ... (a taky naušnic :grinning:) Tam ale budu nakupovat až to bude jistý :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já bych se snažila ještě vydržet... :slight_smile:, přece jenom je to teprv druhá MS a těžko říct,jestli to bude pravidelný... :frowning2:
27. srp 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no dnes jsem 31 DC, minule přišla po 29 dnech, takže v podstatě první den zpoždění teprve.. No testovat nebudu, mám takový pocit, že bych byla zklamaná, tak na ni budu čekat, na mrchu :grinning:
27. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n z ebay jsem měla šaty pro družičku, za tu cenu bych si je tady ani nepůjčila
27. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen
@verunkaaa Máte pravdu holky, určitě to mám bez těch prášků nějaký rozbordelený, s testováním počkám, jak jsem psala už Chris, myslím, že bych byla zbytečně zklamaná..
27. srp 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no koukám právě na ty věci od Chelsea, ale asi bych se bála to obědnat... Až to bude aktuální, písnu ti o radu, jak obědnat a zaplatit. Věci tam mají parádní :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis ale třeba budeš první z nás :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. srp 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jestli jsi to ještě nedostala, tak si počkej cca do 35DC..pokud nepřijde, tak testni (teda pokud to vydržíš) :wink: jak už jsem psala, po HA bývá restart hrozný..kdysi v dávné minulosti :slight_smile: jsem HA vysadila a pamatuji si ten masakr, cyklus na prd, hrozná pleť a vlasy, tělo se musí prostě očistit a dostat se do normálního stavu, obzvlášť, když jsi HA brala dlouho
27. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka to já vydržím netestovat, protože si stejně myslím, že by to bylo negativní, testovala jsem totiž v pátek ráno, protože jsme měli rozlučkový věčírek, tak kdyby náhodou a test jasně negativní.. Je fakt, že pleť mám poslední dva týdny katastrofální.. Vlasy se mi mastí pořád, takže to ani nepoznám :slight_smile: Jak říkáš, ten restart bude asi masakr, doufám, že to nebude trvat dlouho a brzy se to všechno srovná :unamused:
27. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis však uvidíš, když nic, tak jen utratíš za testy:slight_smile: a je pravděpodobné, že tam něco bude :sunglasses: jinak na to srovnání cyklu, pleti a všeho si třeba kup nějaký pupalkový olej, ten je pro ženské dobrý nebo Gynex, jsou nějaké preparáty, které Ti pomůžou tohle období překlenout.
27. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no vidíš, odpoledne jedu do města tak se na to hned zeptám, to by se mělo dostat koupit v lékárně, ne? Děkuji za radu
27. srp 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nejni vůbec zač:slight_smile: beru od začátku roku Chlorellu a pusinku mám jak miminko :slight_smile: teda až na ty vrásky, hmmm :sunglasses:
27. srp 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka o tý už jsem slyšla.. může se v těhotenství? Jop a vrásky, s těma se holt nic nenadělá :frowning2: ted si nadávám, že jsem do 25 prděla na krémy a mazání ksichtu. Protože vypadám, jak kdyby mi bylo tak o pět let víc :frowning2:
27. srp 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nebudu ji vysazovat, pokud zapadnu tak ji budu brát dál..vždycky tři týdny a pak týden pauza, nevadí to..nejsem moc velký příznivec umělých vitamínů, ani v těhotenství, ale každý ať si to bere jak chce :slight_smile: jinak já na krémy prděla taky, starat jsem se začala až tak kolem třicítky, prý vypadám mladší než su (aspoň mi to říkají, doufám, že nekecají:slight_smile: ale vrásky kolem očí a pusy už registruji bohužel :angry: na pusu nedám dopustit na kokosový olej
27. srp 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek