• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis tak to jsme na tom dost podobně, moje pleť je taky od vysazení dost hrozná a vlasy mýt každý den..., no já jsem prozměnu dnes 20 DC a mam bolesti v podbřišku jako by MS měla každou chvíli nebo dnem přijtí...Doufám,že nebudu mít cykly třeba 24 :frowning2:
27. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Tak to jsme na to vážně dost podobně, mě bolelo břicho jak na MS od minulého víkendu (to jsem byla taky nějak 20DC) pak se k tomu přidaly ještě bolesti v kříži... ty mám do teď, ale břicho nic. A to jsem dnes 31DC... A pleť mám mastnou jak kdyby mi bylo znovu 15 a samej bolák, no vypadám vážně moc hezky :grinning:
27. srp 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo já jsem taky jak puběrťák... :slight_smile:
27. srp 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda puberťák :slight_smile:
Holky tak jsem tu ted týden nebyla.....jsem 26DC a vypadá to nadějně :wink: jdu si přečíst komu všemu se to povedlo :slight_smile:
@jenyska4 no teda, povídej, přeháněj :slight_smile:
27. srp 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 jestli dobře a pozorně čtu, tak zatím asi nikomu :slight_smile: ale už vybí¨ráme dupačky podle sportovních klubů :grinning: a co ty? Už jsi testovala?
27. srp 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen No i s těma bolestma to máme stejné... To mě fakt švihne, jestli takhle budu trpět každý měsíc 14 dní :unamused:
27. srp 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no ja mam okolo očí dost a na čele. Ono je to i trochu možná tím, že jsem mívala ten obličej víc oplácanější a ted ho mám "vytahaný"... ale když se kouknu na kamarádky ve svém věku, tak spousta z nich po vráskách ani památku :frowning2: njn, každý nemůžeme být stejný
27. srp 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to máš pravdu:slight_smile:
jsem dneska 26DC a už cítím, že to na mě jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolí břicho, jsem nějaká citlivá, chjo, zítra jedeme do Gdaňska, to mi tam bude fakt dobře..navíc malý jde v pondělí poprvé do školy, já to tam probrečím
27. srp 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOHLE JSEM PSALA HOLKÁM VE SNAŽENÍČKU O HOLČIČKU VE ČTVRTEK...ahojky babky plkalky, jdu Vás pozdravit a přinést nové info od nás. Snažili jsme se ted třetí cyklus a prvně za ty tři měsíce opravdu poctivě, žádné jednou za měsíc, ale ted opravdu co druhý den do doby než byla čárka na ovu testu. Chtěli bychom holčičku a hodně z Vás tu psalo at zkoušíme do ovulace.Splnila jsem tedy všechny body, které jste sepsaly v diskuzi chceme holčičku,červené vínko, vápník a hořčík brát dva měsíce, poloha misionář, častý sex, hlava otočená na sever a jogurt v pipině a bez orgasmu , aby se nezměnilo PH v pipince a strava dietabez masa a draslíku.. Mužu Vám říct, že máme doma dva naprosto užasný, zdravý chlapečky, holčička by byla jen třešnička na dortu a tak pokud by to byl další chlapeček budeme milovat a těšit se na něj uplně stejně.-)Nebudu popisovat jak náš sex vypadal při těchto procedurách s tatkou jsme se místo toho váleli smíchy a prostě já koza rohatá to chtěla z hecu vyzkoušet.Opravdu prvně a naposledy a holky před Váma co to zkoušíte klobouk dolu, protože mě to vše tak zaměstnalo, že jsem neměla čas na nic jinýho. Nicméně vše splněno a ted jsem jenom zvědavá jak to vše dopadlo.A zda na těch pověrách něco je nebo ne...Samo at je hlavně miminko zdravé. Jsem 21DC....a co mě trápí, že asi 6 dní po ovulce šílený opar na bradě, pokud už se mě někdy udělal tak jednou za milion let na rtu, ale ne na bradě druhej den mě bolelo ucho a pak následně v krku. Ale holky mě nic ty čtyři dny neni, jen prostě ten opar a škrábání v krku, tak ležím, piju čajík a přemýšlím zda to nebude třeba od těhu, měla jste to některá, říká se, že, když se mimi uhnízduje je pokles imunity? trošku mě pobolívají prsa, a stahuje se mě krk jakoby na zvracení, ale to muže být tím, že si to taky vsugeruju. Na test je 21°DC brzo, ovulka byla přesně před týdnem, a dostat to mám 31 DC
27. srp 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no a ted jsem 26DC...a už to je nadějné nechci to tu psát at to nezakřiknu....takže podám info v neděli v den kdy to mám dostat.
27. srp 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n zlato co ty jak pokračuješ?My tento cyklus třetí a pokud mě to mrcha nespláchne tak sna budu maminka :slight_smile: Hodím v neděli testíky, aby jste věděly jak sílí...
27. srp 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 hele tenhle cyklus jsme zatím barbaři. jsem 13 DC a zatím jsme sexovali jen jednou :frowning2: a ted jedeme pryč, jak jsem psala. Takže tenhle měsíc asi nič :frowning2:
27. srp 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@mihis porad nic? a testovala jsi? :slight_smile:
Jsem asi nejaka divna, ale moje plet se po vysazeni prasku zlepsila :sweat_smile:
27. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Ahojky, testovala jsem v pátek a tam nic nebylo, teď se mi do toho nějak nechce... Asi je stejně ještě brzy, mám zpoždění teprve jeden den a to může být jen rozbordelený cyklu, mám teď teprve druhý od vysazení HA.. Nechci si dělat moc naděje, ať pak nejsem zklamaná, když mrcha dorazí... a stou pletí závidím, já jsem posledních 14 dní úplnej mastňák :grinning:
27. srp 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 mě se udělal opar 29 DC, ale já na to celkem trpím, takže nic nového.. a taky posmrkávám, ale jen večer, takže mi to spíš přijde jako nějaká alergie.. Jinak potichu gratuluji a držím palce :wink:
27. srp 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 tak to už jsi určitě viděla ducha, co? no jo, tak nám pak v neděli pověz jak to dopadlo, těšíme se :slight_smile:
27. srp 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 jo, tak teď už jsem si četla druhý příspěvek, že testy už proběhly :wink: tak držím palce..taky to mám dostat o víkendu, to bude radosti :unamused:
27. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Jee, tak to pomalu tise gratuluji! Doufam, ze se holcicka podarila :slight_smile:. Taky jsem cetla a tech vsech moznych procedurach na holcinu, ale toto asi vse nevyzkousime. Verim hlavne na sex pred ovulaci. Coliz se u mne spatne odhaduje, kdyz nemam uplne pravidelny cyklus. Jaky den pred ovu jste to zkouseli? A kam sis az davala ten jogurt? :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 a jak to vypadá s Tebou, už je Ti líp?
27. srp 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 ty bláho, tak to ta holčička musí vyjít...o tolika věcech jsem ani neslyšela :slight_smile:
@mihis tak já zatím nemám nějaké velké bolesti, spíš mě pobolívá...
27. srp 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Holky testovat budu v neděli se ségrou. Já si dělala každý den ovu test a sex probíhal vždy každý den. Jakmile byl ovu test pozitivní tak jsme už tulení neměli. Pokud jsem otěhotněla tak tři dny před ovulkou. Jogurt jsem si tam zavedla prstem lehce...ale já měla ještě čípky s vitamínem C, ale ten jsem si tam dala až po sexíku asi na dvacet minut a vytáhla. Jooo holky pokud to bude holka tak fakt sednu na zadek, protože mě to přišlo spíše kapánek usměvný. Holky radili a já zkusila...nic tím nezkazíte a alespon budu vědět zda na tom něco je, protože my fakticky vše dodrželi :wink: K panu doktorovi jsme objednaný 13 září tak jsem zvědavá...Ale jak říkám, je nám to fuk, hlavně, aby miminko bylo zdravé a kdyby to byla holčička tak už to bude jen takový bonus. Miminko moc chceme a kdyby to byl chlapeček tak už máme i jméno :grinning: Ted se jen modlím, aby vše bylo ok...budu informovat :wink: Všem přeji at máte brzy na testíku dvě čárenky je to nejvíc...ten pocit.
27. srp 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis To je fakt, skoda testu, ale sance tam teda jeste je :wink:
@zabzulka Neni mi lip, je mi porad divne. Ale na test je jeste brzo. Mam doma zasobu tech "papirkovych" testu, ty nejsou nejak moc presne a mely by se pry pouzivat az pri zpozdeni. Uplne me laka vybehnout si koupit nejaky digitalni test, to uz bych aspon vedela co a jak. Ale ne, musim vydrzet. :grinning: :sunglasses:
@jenyska4 To jsou teda postupy, hlavne ten jogurt teda :grinning: tak snad vam to vyjde!!!!
27. srp 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen tak já večer, když lehnu tak cítím podbříšek, poslední dobou hodně jako by to mělo každou minutu přijít, ráno zase nic.-) a hodně mě trne v prsou....ale prsa bolí jako před klasickou menstruací c mě chodila. To jediné mě zaráží a sem tam mě píchá na jedné straně až to vždy zabolí.Z fleku mužu jít dělat plačku na pohřeb, pokaždý, když čtu, že někdo otěhotněl nebo se narodilo mimi, bulím jak želva a to bych byla teprve na začátku.-)
27. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Ani mě nemluv:slight_smile: my zkoušíme tři cykly a u toho posledního jsem si řekla zkusíme, na diskuzích to bzučelo radama tak já si je vypsala a prostě z hecu zkusila a ono to vyšlo jak se zdá:slight_smile: ale nechci to zakřiknout :wink:
27. srp 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Děkuji:slight_smile: a testni se...já u druhého těhu v den MS nic neměla a druhý den už ano:slight_smile:
27. srp 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my stále také nic :-/ a @chris_n teď jsme to měli podobné - vůbec jsme se neviděli :-P
27. srp 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krumlanda ale my se vidíme... o to je to horší
27. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ahááááá :frowning2: a tak tomu necháváte spíš volný průběh ne?
27. srp 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek