• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@jenyska4 Ja se snazim prozatim moc nevysilovat, pac je mi jasne ze pokud tohle tehu priznaky nejsou, doma uz mi priste nikdo neuveri :wink:
27. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 metoda na holčičku, to je věda..já bych holku taky chtěla, ale popravdě jsem na tyhlety aktivity příliš líná..každopádně příznaky jaké máš Ty (trnutí prsou, podbřišek) cítím taky, ale spíš to tipuju na MS..pokud o víkendu nedorazí, otestuju
27. srp 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krumlanda budeme muset :grinning:
27. srp 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 ja vyšiluju jen když jsem na konovi, asi si ho budu muset zakázat :grinning:
27. srp 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. srp 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - ms se ti může posunout nachlazením či stresem,alergií nevím. ale třeba jsi těhu a jěště o tom nevíš. někdo má prvotní příznaky v podobě nachlazení či chřipky. :slight_smile: znám pár takových. nebo to může být nějakými léky,ty ji mohou také oddálit.
27. srp 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - no já mám v záloze jěště dupačky se jménem mimi. jméno mi tam pak kámoška vyšije.
27. srp 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenyska4 Tak to jsem sama zvedava, jak vam ta holcina vyjde :slight_smile:. Taky jsem cetla ty ruzne rady na holku, ale jsem na ne dost lina :slight_smile:. Zkousime sex pred OVU. Ted to ale bylo asi 5 dni a to je uz moc. Jo a horcik s vapnikem beru.
Ja mam MS dostat o vikendu nebo po a myslim, ze na 99 procent prijde. Zacina mi klasicky PMS. U prvniho tehu mne asi 2 dny pred MS pekelne bolelo v podbrisku presne jako pred MS, jinak jsem zadne jine priznaky nemela. Nebo jsem to spsis nejak nezkoumala-to byl tenkrate uplne volny prubeh :slight_smile:. Tak za par dni zacne novy cyklus a uvidime, jaky budeme mit uspech tentokrate :slight_smile:

@mihis U tebe bych si docela na tehu tipla :slight_smile:. Tak uvidime, co se ti na testu ukaze :slight_smile:. Myslim, ze by jsi ho uz pomalu mohla mit pozitivni, pokud jsi tehu.
27. srp 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem se chvilku neukázala a vy teda jedete-ani nestíhám dočítat....
Já jsem taková tragédka,že jsem ještě nepořídila tu listovku a ani teplotu neměřím...Jinak u nás je to podobně jako u kris-v podstatě žádné snažení ani neproběhlo,bude to tento měsíc slabota :D Muž má tu novou práci a sotva se vidíme,na víkend jede pracovně do Prahy a navíc jsem z toho počasí jakási chcíplá-něco na mě leze :rolling_eyes:
Ale zas si říkám,že když to nevýjde tento měsíc,tak třeba budem mít dáreček pod stromeček :slight_smile:
Uvidíme....
Jináč mihis-jak to vypadá s MS?čtu,že by to mohlo být nadějné??? :grinning: to bych ti přála :wink:
27. srp 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tím dárečkem pod stromeček jsem myslela jako pro rodinu oznámení,že je mimi na cestě :wink:
27. srp 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já teda první 3 měsíce po vysazení HA jsem si musela mít hlavu kolikrát 2x denně a ta pleť je příšerná doteď :rolling_eyes: Bez korektoru nemůžu mezi lidi a přítel mě potupně oslovuje ty můj puberťáčku :rolling_eyes:
27. srp 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka já mám uplně stejné příznaky jakoby to mělo přijít....uvidíš jak testneš.-) třeba se budeme radovat obě:slight_smile:
27. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já vždycky strašně chtěla chlapečka a jednoho dne se mě chlap ptal: "Ale je Ti jasný, že stejně budeme mít doma další buchtu, viď?" :grinning: :sweat_smile: A pak i vybral jméno a od tý doby, když o mimču mluvíme, tak už mluvíme o Elí. :slight_smile: Ale postupem času si říkám, že je mi uplně jedno, jestli to bude holčička nebo kluk, hlavně že to bude zdravý a bude nám dělat radost :slight_smile: Krom toho, chceme tři děti, tak třeba budeme mít zastoupení obou pohlaví :wink:
27. srp 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle děkujii, ale otestuju až tak v pátek, tto budu ráno sama doma a budu na to mít klid.. teda pokud do té doby mrcha nepřijde :slight_smile: To by bylo hezký pod stromeček, ale třeba už budete oznamovat dřív :wink:
@lucija76
@zabzulka Holky tak vám budu držet palce, ať o víkendu mrška nedorazí :slight_smile:
Doufám, že to zpoždění nakonec nebude cystou nebo tak, ale břicho už nebolí, dokonce i záda jsou dnes fajn ( ťuk, ťuk), protože to bych se asi pěkně nas***a :slight_smile:
@verunkaaa No to mě nestraš, že se ta pleť nespraví... :rolling_eyes: musím zajít do drogerie a nakoupit nějaké serepetičky, protože krémy mám doma pouze na normální pleť a tím tomu asi taky moc nepřidávám.. o vlasech ani nemluvě, ale ráno jedu ke kadeřnici, tak z ní vytáhnu nějaké raady, jak s tím bojovat, abych nemusela umývat každý den...
27. srp 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Ja jsem s prvnim taky chtela kluka, kdyz jsem otehotnela byl to automaticky Tom, prvni ultrazvuk ve 12tt nebylo nic videt, dalsi mi delali az ve 22tt - do te doby to byl porad Tom :grinning: a tam se ukazalo, ze to je holka, jak jinak :grinning: jsem to obrecela, no pak jsem tri dny s miminkem nemluvila, a potom jsme zacali hledat jmeno pro holcicku.
U prvniho je to myslim jedno. Mne je to teda jedno i ted, nejradsi bych dvojcata, ale pravdepodobnost je mala :wink:
27. srp 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak ani nestíhám dočítat a vítat nové tváře :slight_smile: Mě chytla dneska pořádná depka, brzo to bude rok, co jsem spont.potratila a ačkoli znova jsme začli až v dubnu, pořád nic :frowning2: tak mi to nějak sebralo, a zvlášť, když mi teď přítel oznámil, že kamarádům se dnes v noci narodila holčička. Teď jsem 10DPO,test bílej (vim že je to brzo), prsa bolí, nejdýl zítra přijde špinění a o víkendu mrcha :( Kdy byla OVu vím, takže posunuté to není. ještěže za týden odjížídím na dovolenou, je to ted okolo mě samý mimino nebo těhule..
@verunkaaa jinak s tou pletí - po vysazení jsem dva roky a je to stále katastrofa, resp. tak týden před MS se doslova osypu, všude,brada, nad rtem, dobré bývá akorát čelo...hnus. Začne MS a pomalu se to upraví, až k ovu jsem pak v pohodě a po ovu to zas začne :(
28. srp 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem se probudila s klasickym PMS - bricho, nalada (chlapa jsem uz poslala nekam, jelikoz do mne v techto stavech moc rad rypek a pak to spatne konci). Takze o vikendu MS cekam. Hura pak do dalsiho cyklu :slight_smile:.
Jinak jsem asi vyjimka, ale po HA se mi plet spise zlepsila. Nejaky bolak se jednou za cas udela, ale nic hrozneho. Spis mne ted po porodu hytaji ty super naladicky pred MS (to jsem drive nemela).
28. srp 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Teď nevím, co je lepší, jestli vypadat jak puberťák a nebo mít náladičky :grinning: asi si nevyberem a vždycky nás něco bude trápit, já to říkám pořád, my holky to prostě máme těžší... :slight_smile:
Jinak teď jsem byla u své kadeřnice, která čeká v říjnu dvojčátka, tak jsme se hodinu a půl nebavily o ničem jiném, ale odcházela jsem od ní s takovým přiblblým úsměvem.. :grinning: úplně mě nakazila takovou pohodičkou... Tak snad budu mít aspoň hezký den.. Teď tak přemýšlím, že i těhotenství by mohlo být "nakažlivé" To by bylo alespoň jednodušší :slight_smile:
28. srp 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis já jsem teď jak puber´ták a navíc mám náladičky :grinning: :grinning: takže se mnou si opravdu okolo MS doma užívají...navíc jsem v tu dobu příšerně nervozní a úzkostlivá, že bych se nejradši zavřela doma a nevylézala z nory :grinning:
28. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4
@mihis
dík holky, však uvidíme, ale moc s tím nepočítám, jsem totiž dneska tak rozstřelená jako bývám klasicky před MS..ale moc mi to neva, nevím totiž co chcu, jestli aby to vyšlo nebo ne, dlouho jsem druhé nechtěla, nějak jsem neměla ty touhy, ale teď už to na mě pomaličku jde, takže možná za půl roku tu budu vyšilovat :grinning:
28. srp 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já jsem taky chtěla chlapečka a vyšlo mi to, malý je perfektní, moc si rozumíme :grinning: já si obecně víc rozumím s chlapama, tak i když bych ráda holku, trochu se toho bojím.. nemá to děcko moje se mnou jednoduché :slight_smile:
28. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jste se srovnaly s partnerovou minulostí? Já vím, že do toho, co vyváděl předtím, než jsme se poznali, je mi prakticky putna. Ale sem tam se to občas připomene a je to pro mě všechno tak strašně mimo moje názory na život, že jsem z toho i tak špatná :confounded:
28. srp 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak nad tím nepřemýšlím, exitujeme pro něj jen my a ani si nepřipouštím, že by byla nějaká minulost :wink:
28. srp 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je normální, aby Vás pořád bolel podbříšek jako kdyby měla přijít MS?Ta doufám už nepřijde
28. srp 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Mě už bolel od minulého víkendu asi týden, teď dva dny klidu a MS stále nikde, ale zatím zpoždění jen druhý den
28. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa asi je zbytečné si z toho dělat hlavu, důležité je to, co je teď a co bude ne?
mě furt bolí, ale mi asi přijde :slight_smile:
každopádně si pamatuju začátek minulého těhotenství, kdy jsem pobývala často na záchodě..stále mě bolelo břicho a tak jsem se kontrolovala, jestli nekrvácím :wink:
Ahoj holky, tak my si plánovali miminko, že se nám podaří na loňské vánoce... no manžel říkal že si uděláme vánoční dárek a tak se nám nakonec podařilo tak že se narodí letos v prosinci :slight_smile: taky jsme se snažili pár měsíců, a já tomu doteď vůbec nevěřím, a mám v sobě tu euforii, když jsem seděla v 5.50 na wc ráno, když jsem vstávala do práce a udělala si těhu test :D mám ho vyfocený a vždycky si vzpomenu jak jsem se blaženě usmívala :slight_smile: no pak přišla komplikace.... Cysty skončila jsem v nemocnici cca na 6.tt ale teď už jsem 26+1 a je to dobrý :slight_smile: dokonce čekám vytouženého kluka :slight_smile: uplně si vybavuji ten začátek,j ak jsem chodila každou hodinu na wc jestli teta z Kostelce přijde... bolelo mě furt břicho jako že jo a vydržela jsem to týden do testu... :slight_smile: bylo to moc fajn, už se těším na pinďu...
28. srp 2013 ve 13:51  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkahruba jen si to užívej, těhotenství je fajn, mateřství ještě lepší :slight_smile:
28. srp 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa záleží na tom, jak závažné ty "přešlapy" byly..každopádně minulost je minulost a tu nezměníš, jediné co můžeš aspoň trochu ovlivnit je vaše společná budoucnost
28. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek