• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Ahojte, vcera jsem zase byla v posteli uz v 9h vecer a bylo mi uplne nejhur, zada bolely, ty prsa tak, ze si ani nemuzu lehnout na bricho, do toho pichani v brise, no fuj. A to jsem spis ten typ, ktery jen tak pro nic za nic neskuhra.
Rano jsem nevydrzela, udelala si test, a nic, ze? Pak jsem odjela na cele dopoledne po uradech, na nakup atd, vratim se, jdu do koupelny, kouknu na ten test a je tam druha carka duch!!!! uplne teda skoro neviditelny, ale je tam :sweat_smile: Tak se tady z toho ted tichounce raduju :dizzy_face: jinak MS ma prijit az v patek.
28. srp 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 Luci, tak tiše gratuluji taky :slight_smile: tak já se také přiznám, dneska ráno jsem našla nějaký přebytečný test a taky jsem zkusila, je negativní, takže pohoda..žíly s z toho netrhám :sunglasses:
28. srp 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Minulost je minulost, s tim uz nic nenadelas, je zbytecne si tim kazit naladu. Kdyby to ale vytahoval nejak moc casto, asi bych mu neco rekla.
28. srp 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka těhotenství pro mě není nic hezkýho, nebo přijemnýho... pociťuji to tak, že mi vadí jak jsem oteklá, obrovská, a neohrabaná, a to jsem teprv 6,5měsíce... nic mi není jako oblečení, otékají mi nohy a i sex je v tomhle stádiu jako jen krásný sen :D prostě jak lemra :D
28. srp 2013 ve 14:11  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 řekněme, že má okolo sebe spoustu "kamarádek", se kterýma si dřív nezávazně "vypomáhali", jestli chápeš jak to myslím. Když opominu to, že jeho kamarádi tudle skutečnost, jakej to byl "kanec" a "divoch" rádi vytahují přede mnou, není mi moc ani příjemná skutečnost, že se dával kde komu a s těmi slečnami se běžně stýkáme. :pensive: Já vím, že jsem na todle asi moc citlivá, snažím se to brát tak, že co bylo před námi mi může být jedno, ale vždycky se to nějak blbě připomene a mě to zamrzí :unamused:
28. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Pokud jsou to takoveto "zive" pripominky, tak to uricte neni nic prijemneho. Ale ber to tak, ze je ted s tebou, navic planujete miminko, tak si snad uz udelal jasno s kym chce byt, ne? :wink:
28. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkahruba tak každý to prožívá jinak..to už holt nějak doklepeš :grinning: :grinning:
28. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 To si myslím, že určitě :slight_smile: Říká mi na to, že nemám řešit kdy kde s kym měl sex, že to není přece nad to, že se mnou se miluje. :sweat_smile: A já vím, že má pravdu. Ale ten ženský mozek .... :rolling_eyes: Pak se mi to nějak připomene a člověk nad tím začne přemýšlet ... :rolling_eyes:

Mimochodem, holky, pro pobavení, koukám takhle na primu a tam ukázka na ty šílený úchylky: "Jmenuji se Lori a jsem závislá na spaní se zapnutým fénem na vlasy už 24 let. " - A já jsem divná, jo? :grinning:
28. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Lucí velice potichu ale velice moc gratulujiii! :slight_smile: Mam radost a taky závidím (ale v dobrym) :slight_smile: hlavně at vse klape a prcek roste!
28. srp 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Presne tak, tebe miluje, s tebou chce mimco, takze uz ma urcite jasno a ty bud v klidu... :slight_smile: netrap se necim, co nemuzes zmenit, navic kdyz jste ted spokojeni aklape vam to :wink:
28. srp 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky, tak snad to bude vsechno ok :slight_smile: takovyto nenapadny obrys carky a ja se z toho raduju jak mala :dizzy_face:

Jen tak mimochodem, mala mi zrovna dnes rano oznamila, ze uz sestricku ani bratricka nechce, pry se o mne nechce delit.
28. srp 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Na co to koukas? Prepnout!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 Ona si zvykne :slight_smile: Já jsem jedináček a jestli něco našim nezapomenu, tak právě to. Strašně mi chybí sourozenec, se kterým bych rodiče mohla podrbat, ale i postěžovat si na život a tak :grinning: :wink:
Už se teda těšíme na dokumentaci testíku a koukej nám trošku těch těhotenských hormonů taky poslat, ať si všechny tu můžeme brzy vyměňovat i zkušenosti s těhu :slight_smile:
28. srp 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Viki taky sourozence nechce, holt má maminku jen pro sebe ..ale je to také tím, že už dva nevlastní sourozence má..i kdybych druhé dítě už neměla, tak nebude sám :slight_smile:
28. srp 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no to by se mi na tvém místě taky moc nelíbilo, zkrátka bych ho možná požádala aby ti jeho kamrádia kamarádky byli trochu víc taktní a takové věci nevytahovali, je to vyloženě trapné a divím se, že on sám už proti tomu něco neudělal, je to minulost a má se hodit za hlavu a pokud nemají jiné téma k diskuzi, tak bych se s nimi asi vůbec nebavila, je to ubohé. Případně bych taky na každého z nich vytáhla také něco, co by sami o sobě neradi slyšeli...
28. srp 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak tohle přesně říká i můj muž-jedináček.Chyběl mu parťák a proto by chtěl alespoň dvě děti....
@lucija76 né že bych nebyla přejícná,ale na testu je uvedeno,že je platný pouze 15min.takže aby to nebyl falešný poplach(doufám,že nebude-přeju ti to stejně jako nám všem tady :slight_smile:
@mihis jak to můžeš vydržet až do pátku,to tě obdivuju a držím moc palce ať tam jsou // :wink:
28. srp 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief No on je bohužel takový, že nerad se dostává do sporu s kamarády .. Ale minule jim pak, když jsem odešla a už bylo pozdě, řekl, že tudy cesta nevede ... :rolling_eyes: Každopádně mi přijde, že vůbec někteří chlapi k taktu mají daleko .. Tudle se jeho strýc na svatbě, kde jsme se potkali, ho přede mnou ptal, jestli nás ty zvony taky nenakazily a nenechal nás ani odpovědět a řekl "Ale já si dělám srandu chlape, však tady slečna už je v pořadí aspoň třicátá, ne? Počkej si na tu pravou!" :rolling_eyes: No já koukala jak puk a nevěděla jsem, co mám říct. Přítel naštěstí pohotově odvětil, že já ta pravá jsem a že mě si chystá vzít :confused:
28. srp 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky snažilky, ráda bych vám jen napsala, že mně k otěhotnění pomohla homeopatika. Rok nic a pak jsem do měsíce otěhotněla, brala jsem kapky Guna Fem, ale šlo především o skvělou homeopatičku MUDr. Lenku Chvojkovou, tak doporučuji, kudy chodím! Prý jí posílá i známý klientky z CARu. Držím všem palce! :wink: Nebojte, nic za to nemám, jen trošku propaguju sama za sebe přírodní léčbu a přístup, než po roce brát hormony a jít do CARu.
Kdyby někdo chtěl, ozvěte se mi do IP, ráda poradím víc. Založila jsem tu i diskuzi, jak jít na mimčo přírodní cestou.
28. srp 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle dneska už jsem měla nutkání, ale z odpolední moči by to stejně nemlo moc cenu.. A nejsem tak trpělivá jak vypadám, jen se bojím zklamání, takže vlastně jsem srab :grinning: nějak se mi nechce věřit tomu, že když v pátek nebylo nic, tak dneska už jo :confused:
A taky jsem jedináček.. Máme jinak velkou rodinu, takže sourozenec mi chybí spíš až teď v dospělosti, ale můžu říct, že se mi třeba hůř sžívalo s ostatníma - teda především s manželem, nebo spát někde v chatkách s ostatníma, byla jsem zvyklá na svůj pokoj, všechno sama pro sebe.. :slight_smile: takže i z tohodle pohledu si myslím, že je lepší, když jsou děti dvě alespoň :slight_smile:
28. srp 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Ja vim :slight_smile: Vsak ja taky vydrzim pekne do konce tydne, a pak to otestuju znova.

Zatim si to nechavam pro sebe (krome vas) ale pro jistotu jsem uz objednala pro pritele prirucku pro tatinka zacatecnika, melo to celkem vtipny obrazek na obalu, tak jsem zvedava, co budou psat vevnitr :grinning: Dala bych mu to s pozitivnim testem. Pokud to nevyjde tento mesic, jednoho dne se snad bude hodit.

@mihis Jak to muzes vydrzet??? Jsem na tebe fakt zvedava :slight_smile:
28. srp 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak říkám si, že jestli jsem těhotná, tak mi nic neuteče a jestli ne, tak aspoň ušetřím test :slight_smile: ale teď už mě tak bolí břicho, že mrcha přijde každou minutou určitě :rolling_eyes:
28. srp 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Hele ja u prvniho tehu mela taky sileny bolesti jako na MS a neprisla :slight_smile:. Test hezky pozitivni v den ocekavane MS :slight_smile:. Drzim palce na patek :slight_smile:.
28. srp 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Hezke :slight_smile:. Ja jsem tenkrate manzelovi oznamila tehu podobnou knizeckou s testem. A pak i rodicum.
Jinak do 3 mesice jsme si to nechavali pro sebe. Tedy kdyz nemluvim o tom, ze po tom, co jsem to oznamila manzelovi, tak to sel zapit do hospudky a po par pivkach se prokecl tamni kucharce-drbne ...no, myslela jsem, ze ho necim klepnu :slight_smile:.
28. srp 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 no uvidíme, teď dva dny nebolelo, ale asi před dvouma hodinama začalo tak jak minulý měsíc - hodně... To jsem myslela, že je po mě tak první dva dny, takže se to asi bude opakovat.. :frowning2: no jo, pořád jsem říkala, že by mi to vyhovovalo na podzim tak to mám za to :slight_smile:
28. srp 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 nechci ti kazit radost, ale to co sena testu objevi pozdeji nez po 5 minutach, tak se pry nema brat vazne. ze to neni pak moc pravdive. ze to muze byt falesny vysledek
28. srp 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, myslela jsem si že po Ele se to spraví, ale ono ne. Od května pomalu připravujeme na druhé, jenže to nějak nepřichází, mám tak v háji cyklus, do toho jsem v květnu a červnu měla cysty. Minule jsem to dostala mimořádně dostala po 31dnech narozdíl od předcházejících 41. Nemáte nějaký tip na srovnání cyklu?
28. srp 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já ti táák držím pěsti holka.....jsem napnutá a fakt ti to moc přeju :wink:
28. srp 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis Mám to dost stejně, spoustu věcí jako jedináček taky neznám :wink: řekla bych, že jsem zvyklá na svůj "klid :slight_smile: "
@talina Mě v tomhle pomohl Gynex :wink: Sice mám cykly poměrně stále dlouhé (okolo 35 dní), ale jinak se mi srovnala i bazální teplota a mám krásně cyklus rozdělený na fáze tak, jak to má být :slight_smile:
28. srp 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle děkuji, jsi zlatá :slight_smile:

@verunkaaa jo přesně tak.. svůj klid. A než jsem se sžila s manželem tak jsme se málem rozešli, ale naštěstí jsem (jsme) si zvykla(i).. :grinning:
28. srp 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Něco takovýho dostal přítel k narozeninám od kamaráda (no jo, už to ví fakt všichni, že na tom pracujem) a je to velmi vtipné, dost jsem ho v tom našla, například: Dítě se nenabíjí standardním adaptérem do zásuvky, jako většina ostatních věcí, nýbrž je poháněno kapalinou MM (tkzv. mateřské mléko) a podobně :grinning:
28. srp 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek