• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@misulka88
@moniinom
Asi tím začnu brzo být otravná, jak pořád zmiňuji, jak to chodí tady na severu, ale....místní hrozně rádi všechno slaví :slight_smile: (ono to v tomhle podnebí je asi potřeba :slight_smile:) Jsem se ptala ve škole, zda MDŽ nepovažují za komunistický svátek a oni, že ne...že to po revoluci bylo trochu rozpačitý, ale teď už fakt ne. Valentýna si přejmenovali na Svátek přátelství a vesele ho slaví :slight_smile:

Milý je připravován po obou stránkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak pes je dobrá příprava na mimi - dneska v noci se rozhodl, že potřebuje čůrat, tak jsme museli ven :angry:
9. bře 2013 v 06:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany: a vy jste v estonsku natrvalo nebo jen docasne?
9. bře 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Doufám, že ne natrvalo :sweat_smile: Estonsko je totiž strašně nudná země, co se přírody a památek týče....
9. bře 2013 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím do pléna.. já se připravuju tím, že jsem si naordinovala Calibrum Baby Plan, je tam docela velké množství kyseliny listové, vitamínu C,E, železo... tak uvidíme..:slight_smile: Na víkens jsem bohužel zůstala doma sama, jsem po zánětu průdušek a jsem pořád ještě v pracovní neschopnosti a manžel odjel k rodičům na zabíječku... Takže smutný, oškluvý víkend..:frowning2:
9. bře 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se pochlapila, zašla do lékarny a zeptala se, kde že to mají kyselinu listovou :slight_smile:

@vodvarkova Měsíc před začátkem snažení chci zkusit začít brát taky nějakej komplex doplňků, ale teď mi to přijde dost drahý - 20 euro za 30 tabletek :/ A docela bych ráda, kdyby i milý začal něco brát.... :sweat_smile:
9. bře 2013 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany My berem klasické vitamíny dlouhodobě, manžel jí Centrum již několik let a já užívala Bion 3, součástí navíc jsou probiotické kultury. Tedka jsem z Bionu přešla na Calibrum Baby Plan, popravdě v tom Calibru Baby Plan je jen asi sedmina všech vitamů, které obsahují jiné standartní vitamínové doplňky... jsou tam v podstatě jen ty základní pro dítě... a ono je to asi dobře, s vitamíny v těhotenství se to prý nemá přehánět pak jsou velké děti...:frowning2:
9. bře 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova Ono se říká, že klasické vitaminy by člověk neměl brát dlouhodobě nebo ne? Teda pokud se normálně stravuje...my si občas zobnem nějaký ten multivitamin nebo teď pijeme nějaký sirup na imunitu /je to z nějaký rostliny a všichni to tu tak dělaj/....To je ale zajímavý, že to Calibrum obsahuje všeho míň! :-O
9. bře 2013 v 18:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany no míň myšleno ve smyslu spectra obsažených vitamínů, jsou tam jen nějaké vybrané vitamíny a ta listovka a té je tam hodně hodně... jinak neobsahuje žádné minerály krom železa... Klasické vitamíny užíváme dlouhodobě a nevím že by se to nemělo...:frowning2:
9. bře 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova Ruku do ohně bych za to nedala, že to, co tu tvrdím o dlouhodobém užívání multivitamínu je pravda...ale mám pocit, že jsem někde zahlídla nějaký článek (novinky nebo idnes), že to prostě není potřeba, pokud člověk jí zeleninu, ovoce.... a není nemocný...

Jinak železo, to myslím, že mi chybí... :unamused:
9. bře 2013 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
xdany @vodvarkova
ahoj zdravím všechny :slight_smile:
známá mi poradila Sarapis, obsahuje mateří kašičku, pro manžela Sarapis pro muže, tak uvidím :slight_smile:
9. bře 2013 ve 20:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se u něho listovka nemusí užívat
9. bře 2013 ve 20:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý se dá užívat dlouhodobě
9. bře 2013 ve 20:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska jsme byli v Ikei a musím říct,že samá těhotná,asi zas nějaký boom :slight_smile:
9. bře 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 A nebo si toho hold člověk víc všímá :slight_smile:

@janicka85 Co je mateří kašička?
10. bře 2013 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milý se rozhodl, že budeme o víkendu uklízet :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: (je na zabití) a ještě přišel s tím, že byt musí být zrekonstruovaný než si pořídíme potomka :rolling_eyes: :angry: Takže rekonstrukci beru do svých rukou a urychluji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2013 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany no tak to to budeš muset urychlit a nebo mu to rozmluvit :slight_smile:
11. bře 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 my se taky chystáme do ikei tak už se moc těším až
11. bře 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 se mi to nějak odeslalo.... Až si zvelebíme byteček. A neboj, za rok tam s bříškem budeš třeba chodit ty :slight_smile:
11. bře 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moniinom za rok? To snad už s kočárkem, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2013 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se k vam taky pridavam
11. bře 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Doufejme :slight_smile:
11. bře 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikusik2609 vitej u nás :slight_smile:
11. bře 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany
@misulka88
No tak já to brala, že se chtějí začít snažit v létě a to vychází ještě bez kočárku ne? :slight_smile:
11. bře 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla na nákupu a oči mi zabloudili na ovulační testy, samozřejmě jsem si je na zkoušku koupila :grinning: Hned jsem si jeden zkusila a bohužel neovuluju :frowning2: Jelikož mám běžně hodně nepravidelnou MS tak to bude asi běh na dlouhou trať, běžné výpočty ovulace holt nejsou uplně pro mě... bojím se bojím.. :cry:
11. bře 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom jo tak by to vycházelo,ale tak uvidí se že,jak to všechno nakonec bude :slight_smile: tady si to mužem nějak naplánovat,ale třeba to bude jinak :slight_smile:
11. bře 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 jojo to je jasné, člověk míní, život mění...
11. bře 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom ;)
11. bře 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom Tak pokud by se člověk začal snažit v červnu, trochu dřívější porod... :wink:
Dneska jsem zašla do podlahovýho studia a rezervovala si termín > do začátku července bude podlaha hotová, což znamená, že bude hotová i elektrika a spousta jiných maličkostí > můžeme se začít snažit :sunglasses: Nábytek se dá dokoupit vždycky :.-)

@vodvarkova Taky jsem si koupila, ale nezkoušela...zkusím příští měsíc, nemám moc o svém menstruačním cyklu přehled (jako kdy začal, skončil, délka....)

Máte nějaké favority na vozítka pro sviště?
11. bře 2013 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 a jak to vidíš z hlediska rizikovosti našeho zaměstnání? Chtělo by se ti jít na rizikové i když by ti nic nebylo? V okruhu kolegyň a známých se dost často setkávám s tím, že chodí na rizikové jen kvůli tomu, že učí v mš. Já tedy hodlám pracovat normálně i nadále, samozřejmě pokud bude vše ok, nějak nevidím důvod přoč být doma.
11. bře 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek