• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Když tak čtu vaše příspevky holky je dobré vedet,že človek v tom není sám...nekdo otehotní hned ješte chlap ani nesundá trenky a nekdo hold....my to skoušíme od ledna..nekonečné čekání.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2013 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak hlásím, že mrcha dorazila! :angry: no uz at je pryc a huráá do dalšího kola :slight_smile:
28. srp 2013 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis to je škoda tak příště :wink: já ted čekám ... čekaní je hrozné a to v obouch případech :unamused:
28. srp 2013 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Jo to je, ae já měla nějakého vnitřního tucha, že to neklapne, proto jsem asi ani nechtěla testovat :slight_smile: Tak držím palce, ať nedorazí mrška jedna :slight_smile:
28. srp 2013 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis tak to je na jednu stranu blbé v tom, že teda nejsi těhotná, ale zase na druhou stranu máš cyklus po HA docela v pořádku :slight_smile: my jsme dnes jeli do našeho budoucího bydliště, cca 80 km od Ovy a já se mohla zbláznit jak mě to břicho kroutilo..to bude zítra cesta hrůzy chjo, až k Baltu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis a jak dlouho se snažíte? no ja ted nevim,něco mi napovídá,že teď by to mohlo vyjít,ale to jsem si myslela i minule,ale ted je to takové jine.
28. srp 2013 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle my ted máme za sebou druhý měsíc bez HA... Takže v podstatě chvíli. Snad to nebude už dlouho trvat.. Třeba ti to klapne :slight_smile: Kdy to máš dostat?
@zabzulka Jo jsem taky ráda, že topřišlo celkem v rozumném čase - cyklus 31 dní není zase tak hrozný :slight_smile: Ale bolesti mám teda řádné :frowning2:
Holky neslyšely jste o pupalkovém oleji? Prý zmírňuje bolesti, pomáhá při endometrioze, je protizánětlivý a obsahuje antidepresivní látky... ale nevím, jestli tomu internetu věřit :slight_smile:
28. srp 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis my ted máme za sebou také druhý pokus. a mám to dostat 5.9. cyklus mám 28. co jsem se dočetla tak pokud se zadařilo,měla bych mít zahnizďování 30. dnes mi bylo nevolno,ale to muze byt cokoliv dál mám slabý výtok a BT mám 36,9 tři dny za sebou od ovu tu jsem mela 36,4.a mám pořát tlak v podbříšku tak doufám že teplota neklesne MS neprijde.jinak já HA neberu rok.
28. srp 2013 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle No já teplotu neměřím ani nedělám testy ovulační, říkali jsme si, že prostě jen vysadím prášky a budem zkoušet, ale stejně se to nedaří a už teď začínáme trošku nervit, OBA! :slight_smile: musím se uklidnit, nebo ze mě za pár týdnů bude vážně blázen :slight_smile: asi nejlepší by bylo omezit koníka :slight_smile:
28. srp 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis pupalkový olej je dobrý, musí se však brát dlouhodobě..vlastně jako všechny přírodní preparáty..na srovnání cyklu je dobrý Gynex..
jinak perlička pro zasmání: malý dostal mapu světa, studuje si v ní a teď mi říkal: "to je divné, já myslel, že Bělorusko je od Ostravy dál než New York" :sunglasses: :grinning: se z něj picnu
no nic, jdu spát, zítra cesta z města..mějte se
28. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis myslíš jako polohu? :grinning: nestresujte se vetsinou to na treti pokus dopadne a hlavne ber v potaz tu HA. hlavne nepropadej panice. Mě se to teď říká,ale taky to na mě někdy příjde :frowning2: Já jsem začala měřit až teď před ovu a testy to samé, chtěla jsem zjistit zda reálné vůbec ovu mám,abychom se nesnažili planě. tak uvidíme. jinak tento cyklus beru i femibion co mi rekl doktor a tak odpočítávám dny do testu ale dříve jak 6.9 se testovat nebudu,je to zbytečné.
28. srp 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis jinak jsem koukala na to že jsi od Jesu, to by jsi mohla znát Petra Vokála.
28. srp 2013 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hooooolky!!! Tak čárka je tam!!!! Jsem ted 27DC , když jsem to měla 1srpna? Nemužu tomu uvěřit :dizzy_face: Zítra jdu ráno na HCG k panu doktorovi držte mě palečky!!!
28. srp 2013 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@missuulle Něco mi to říká to jméno, ale vůbec nevím odkud.. Já jsem přímo z Jeseníku, ale do Žulové jsem se provdala a už nějakou dobu žiju tady, takže ty lidi z Jeseníku už jdou mimo mě. :slight_smile: Ale vybavuju si Jitku Vokálovou, chodila se mnou na gympl, teda o nějakej roček níž...
@jenyska4 Tak držím pěsti, dej vědět jak jsi dopadla!! :slight_smile:
29. srp 2013 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle A díky za útěchu :slight_smile: včera to na mě nějak padlo, ale dnes už dobrý. Jen přemýšlím, jestli si taky nemám zajít na gyndu na preventivku, abych si byla jistá, že je vše ok. Ale zase nechci vypadat jak blbka.. No nevím, mám týden na rozmyšlenou, než mi skončí MS :slight_smile:
29. srp 2013 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 Jééé, super! Tak držím palce, ať jde vše hezky dál, jak má! :slight_smile:
29. srp 2013 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Zkus ten Gynex :wink: Mě vážně v dosti věcech pomohl :slight_smile: A nevěš hlavu, mně mrcha dorazí o víkendu a půjdeme tím pádem už do 4. měsíce .. :unamused:

Mimochodem - HA mi tenkrát byly předepsány na úpravu cyklu, protože jsem to vždy měla po 40 dnech a to ještě 12 v kuse .. HA mi to snížila na 8 dní a od prosince, co jsem je brát přestala, tak to mám jen 5 dní :grinning:

@jenyska4 Mooc gratuluji!!! :dizzy_face:
29. srp 2013 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle A odkud jsi ty?
@verunkaaa no já myslím, že zatím asi nic nepotřebuju, když jsem měla cykly 29 a 31 dní, ne? To je ještě v normě se mi zdá.. spíš ty bolesti mě se*ou :rolling_eyes:
29. srp 2013 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Gynex se nebere jen kvůli pravidelnosti, ovlivní Ti i PMS :wink: Alespoň u mě to tak je, minulý měsíc jsem ho nebrala a měla jsem příšerný bolesti .. Teď mě to sice pobolívá taky, ale je to podstatně lepší :slight_smile:

Účinky:
Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, který je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Gynex ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Například se špatnou funkcí dráhy početí jsou spojeny především problémy v oblasti podbřišku. Pro velký obsah fytoestrogenů je Gynex vhodný i pro muže, protože fytoestrogeny zvyšují počet testosteronových receptorů. Ty jsou potřebné pro lepší využití mužského hormonu testosteronu, který má vliv na zvýšení svalové hmoty a mužské sexuální aktivity. Gynex pomáhá při gynekologických potížích zánětlivého a hormonálního charakteru, premenstruačních tenzích, poruchách cyklu, ormonálních poruchách, výtocích, zánětech vaječníků, návalech, uzlinách v prsou souvisejících s poruchami menstruačního cyklu nebo při jiných klimakterických potížích. Je vhodný v období přechodu při osteoporóze, harmonizuje činnost hypofýzy, epifýzy, brzlíku, štítné žlázy, slinivky, nadledvinek, vaječníků. Zlepšuje stav kůže a plic, kazivost zubů, záněty kloubů. Pomáhá při zánětlivých stavech žaludku, prostaty. Zvyšuje počtu testosteronových receptorů u mužů, je účinný při mužské a ženské neplodnosti. U žen má příznivý vliv proti padání vlasů s příčinou ve štítné žláze. Při redukční dietě Gynex napomáhá tělu přes centrální nervový systém snižovat chuť k jídlu a stabilizovat psychiku. Zpomaluje proces stárnutí.
29. srp 2013 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Mohu se optat, jak se Gynex bere? KOlik kapek kolikrát deně? A na jak dlouho asi balení vydrží?
Začínám nad ním uvažovat. Díky!
JInak na bolestivou MS je dobrý i Kontryhelový čajík.
@mihis
29. srp 2013 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Tak mám stejný dotaz jak @Danny617 kolik kapek, jak dlouho se bere a kde ho můžu koupit? Normálně v lékarně? Zítra jedu do města, tak bych si pro něj zašla.. Někde jsem četla, že se bere jen první tři týdny, protože kdyby náhodou došlo k početí, že pro dítě je škodlivý. A děkuji moc za rady! :slight_smile:
29. srp 2013 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já tu den nebyla a nestíhám... :slight_smile: @mihis tak to mě mrzí, že to nevyšlo...ale tak tpříští měsíc to jistí :grinning:
@jenyska4 držím pěsti...holčička :slight_smile:
29. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky jsem zpět, pan doktor nám udělal dokonce utz a mám sliznici vysokou taková prý je v těhu tak snad:slight_smile: za 13 dní pokud bude HCG pozitivní už na utz bude vidět i srdíčko.. Akorát je mě pořád špatně...přijde mě to i celkem brzo,, přece jen 4T, ale podbříšek ustupuje
29. srp 2013 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@danny617 nechceš zkusit ten kontryhel?Já ho pila a pan doktor dnes poznamenal, že mám krásnou sliznici:slight_smile: hotová peřinka:slight_smile: já pila kontryhel, vitamínky jako lístovka, hořčík a vápník, a pak tedy , že ppomáhá ten jogurt a nám to vyšlo:slight_smile: dva měsíce nic a ten třetí jsem dala na rady holek :wink:
29. srp 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Verunnko já mám cykly 31 dní a ovulaci 17 den....pan dr říkal, že je to dobré, protože se miminko, alespon zavrtá a nespláchne ho MS...mám to zítra dostat tak snad nepřijde, výsledky HCG budu mít v jednu...
29. srp 2013 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617
@mihis
Já beru 7 kapek ráno a večer, můžeš ale i 3x denně :slight_smile: A taky beru jen první tři týdny. Gynex jsem nikde v lékárně neobjevila, ani se nedal doobjednat u nich :unamused: Takže nakonec jsem nakoupila přes net :slight_smile: A myslím, že to jedno balení vydrří tak na 2-3 měsíce, záleží na tom, jak to užíváš. :wink:

@jenyska4 zááávidím, samozřejmě v dobrém :dizzy_face: Tak se opatruj, ať všechno dopadne tak jak má a srdíčko už je vidět :slight_smile:
29. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis tak mrcha přišla ju? Já si přesně pamatuju na minulý měsíc, když dorazila....strašně jsem se těšila až skončí at mužeme začít nové snaženíčko:slight_smile: držím palečky at se tentokrát zadaří, my začali zkoušet hned po skončení:slight_smile:
29. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunkaaa ještě nemám ty výsledky tak to nechci nijak zakřiknout, moje sestra je těhotná o dva měsíce dříve tak vím jak jsem jí to hrozně přála a zároven už taky chtěla ty čárečky:slight_smile:
29. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@talina za sebe doporučuju kontryhel a od prvního dne skončení MS začít testovat ovulku a když vyjde pozitivní test tak svést manžela :wink: já si tam dala ještě jogurt prý to pomáhá sprmiim nevím, ale nám to vyšlo, ještě jsem si dala dvě decky červeného jak ho nepiju tak jsem měla slušného motáčka, ale co bych neudělala, že:slight_smile: Já totiž dva měsíce žila v tom, že ovlku mám 14 dní po MS a jakmile mě vyšel ovulační test, otěhotněla jsem.Já jsem, ale těch věcí dodržela více, chtěla jsem už ty čárky mít.Sesbírala jsem rady od holek a už to bylo.
29. srp 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 Jj, kontryhel mám. A to se pije jen od MS do ovulace a pak už nic? Vápník a hořčík beru. Kolik jsi brala tablet? Koupila jsem si ty vaginální tablety s vit. C.. Jo a listovku mám taky :slight_smile:
29. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek