• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@danny617 brala jsem jednu tabletu denně do toho ještě pila v podobě šumáku. Vždy večer lístovka, hořčík, vápník, dvě decky vína, ale červeného.Od prvního dne MS, aby jsi měla kyselé prostředí, moc jogurtu, Tři dny před ovulací poslední styk a ten den zvyš červeného vína na dvě skleničky, ale já vždy ředila vodou nemám ráda alkohol, vadí mi i bez těhu.A tabletku zaved až po sexu jen na dvacet minut...před sexem jsem si tam dala jogurt:slight_smile: bílý samo a neslazený.....nijak mě to neublížilo. Od ovulace pij maliník, mě ho babička nasušila, ale mužeš klído i z lékárny...
29. srp 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen Jo příští měsíc se budeme zase podstivě snažit a ještě si zkusím sehnat ten gynex.. S tím červeným vínem to slyším poprvé, to je jako na oplodnění nebo na holčičku? Já jsem si zrovna objednala ze sklípku 10 litrů bílého :grinning: (ne ze bych byla taková alpa, ale vozí to sem jen jednou za čas, tak at mam do zasoby :slight_smile:
@jenyska4 jo my taky začneme hned jak odejde MS.. už aby to bylo, protože ty bolesti mě vážně štvou a taky to mám dost silné, tak pořád lítám na záchod.. hlavně v práci je to super :grinning:
29. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis tak to si myslím že je možná jeho sestra,ale kecala bych
29. srp 2013 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis jinak v pohode kyždý má své dhy smutku nebo něco takového. já jsem ted docela v pohode. vcera i dnes si dám sklenicku bílého a udělám si volnější večer, jsem ted porád taková unavena. a hlavne me ubíjí to čekání...
29. srp 2013 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle jo to čekání je nejhorší.. taky bych se nejraději něčím nalila, ale namám doma ani kapku :slight_smile: Tak snad zítra vzpomenu a koupím lahev nějakého dobrého, červeného... :slight_smile: Když v neděli si jedu pro výborné bílé :slight_smile:
29. srp 2013 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis jj to já jsem si koupila vcera, ríkala jsem si ze i kdyby se tam mimi hnizdilo,tak m to neuskodi, pokud to nejsou litry :grinning: já jsem dnes doma sama,ale prijde mi domu a nejak me to samotnou neba. a tak premysleli jste třeba už nad jménama co by se Vám líbila?
29. srp 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Tak ja si prave dala sklenicku ruzoveho vina :slight_smile: Noveho nic, cekam na vikend, jak se to vyvine :slight_smile: Nastesti je porad co delat, ze clovek na to nemusi nejak moc myslet.
29. srp 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Jo jo přemýšleli, už jsme to tady i někde řešily. Mně by se líbila Nela a Adam, ale než se nám to povede, tak to určitě ještě změníme.. Začínali jsme totiž u Terezky a Jakuba :grinning:
Jinak doufám, ž zítra někde seženu ten kontryhel v tom našem maloměstě :slight_smile:
Holky, je tady nějak mrtvo, ne? Asi se všechny podctivě snažíte, že? :grinning:
@chris_n @eeen @twinkle @verunkaaa @dany617
a @lucija76 jak to vypadá u tebe?
29. srp 2013 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis kontryhel jsem ted take pila a sezenes ho normalne v lekarne. Adam se mi taky líbí,ale už v rodině je. Jinak my se shodneme jenom na holčičce kluka nevíme,ale určitě nám je jedno jaké pohlaví to bude,hlavne at je to zdravé a jména podřídíme :grinning: jj je tu mrtvo :frowning2:
29. srp 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle no a jake to jmeno je teda? Na tu holcicku...
29. srp 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 teda ty jsi klidas, ja bych asi panikarila jako co a jak a co bude... já jsem hrozná :grinning:
29. srp 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis elizabeta, dá se hodně skloňovat Eli, Elis, Bety ,... a co se týče kluka tak chci Richarda, Kryštofa,Matyáše ale to se nelíb mé polovičce.
29. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jmena :grinning: No tak mezi tim co mne se libi a co se libi partnerovi je bohuzel propastny rozdil. Jedine na cem se jakz takz shodnem je Eva pro holcicku. Jinak pritel navrhuje uplne tragicky jmena to se neda pouzit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pro kluka tudiz jeste jmeno nemame.
29. srp 2013 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes můj muž přišel s touto vebovou stránkou http://fotruv-denik.blog.cz/1308/lesk-a-bida-sestinedeli koukněte docela dost se u toho chlámal a na to, že vůbec nečte u tohodle vydržel dokonce.
29. srp 2013 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucija76 nj to jsou muži,ale když se ho zeptám co chce tak on já nevím,ale co vymyslím já tak nechce :angry:
29. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Nepanikarim, to ne, ale spis si rikam, ze to neni mozne, vsechny mozne priznaky, blbe mi je uz tyden, jestli nebudu tehotna, tak budu fakt trapna :sweat_smile:
29. srp 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis snazime? Ehm, toho myho uz par dni "boli hlava", takze o nejakym snazeni si muzu nechat zdat. :grinning:
29. srp 2013 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis já o víně nic nepsala :slight_smile:..., no u nás to snažení zatím také nic-moc...včera se manžel vrátil z práce,ale jelikož já vstávám v 4.50,tak jsem vytuhla...,tak snad víkend, ale stejně to už nebude o snažení jsem 25DC, spíš mě za chvíli čeká návštěva MS :frowning2:
30. srp 2013 v 06:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 trapná určitě nebudeš, psychika je mocná a mě bylo tenhle měsíc blbě už od ovulace až do MS.. :slight_smile: Ale neboj a v neděli hoď testíky, ať můžeme gratulovat :slight_smile:

@verunkaaa to mají i chlapi bolehlav, jooo? :grinning:
@eeen třeba nepřijde mrcha jedna, já už se těším až mi skončí, je to jak kdyby mě někdo nařízl nožem, no děs běs.. :angry: už aby bylo po všem a hurá na další snažení, snad dnes ještě seženu kontryhelový čaj a pokud případně ms příjde příště, tak to nebude tak drsné :frowning2: joo o tom víně psala myslím jenyska, já už se tady občas ztrácím, je nás tu moc, tak pardon :grinning:
30. srp 2013 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Na holku mám jméno vybraný snad sto let....takže to je jasné:slight_smile:)) a na kluka budeme mít mikiho, mikuláše :wink:
Včera mě volali výsledek HCG, je tedy pozitivní 72...není to málo 12 den po oplodnění?Dneska 13 den...
30. srp 2013 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Evidentně, chodí z práce unavený ... Ale tak, ono stejně je to teď jedno, už mi klesla teplota, takže zítra mrcha dorazí :rolling_eyes:

Holky, četla jsem knihu, kde se píše o tom, že antihistaminika způsobují neplodnost. Já je beru od 10 let 3/4 měsíců z roku ... :angry: Jsem smířená s tím, že až budu těhotná, budu se s nimi muset na chvíli rozloučit, ale neumím si to moc představit bez nich teď - prakticky nemohu dýchat, pokud si prášek nevezmu :confounded: Ale říkám si, co když je to právě to, co nám brání? :confused:
30. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 tak s tím ti neporadím, ale neupozornil by tě na to doktor, kdyby bylo něco špatně? Asi je ještě šas, na to aby se zvedlo, máš ještě pořád před MS ne? Někde jsem četla, že stoupá až se zpožděnou MS, proto se má testovat až v tuto dobu..

@verunkaaa tak to bude asi nejlepší se poradit na gyndě, třeba už jsou nějaké léky, které se dají kombinovat s těhotenstvím, nebo nějaké, které nejsou tak drastické a nestěžují otěhotnění..
30. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, tak dneska 28DC, test ukazkove negativni, po duchovi ani pamatky, takze asi fakt jen prizrak, a teda nic tento mesic. Ale byl to kraaaasny pocit :grinning: Uplne jsem si uvedomila, jak moc to mimco chci! Takze pristi mesic zdvojnasime snazici usili a to by bylo aby nebylo :slight_smile:

@jenyska4 V tech hodnotach se nevyznam, ale moooc gratuluju :dizzy_face: Takze kazdy vecer cervene vinko rikas? :grinning:
30. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa To bych se taky poradila s lekarem, je mozne ze existuje nejaka jina lecba.
30. srp 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis jj...do Ms ještě dva dny. Právě, že mě řekli, že mám výsledek pozitivní, HCG 72 a 13 září mám přijít na utz, že už tam bude vidět i srdíčko:slight_smile: podbříšek už skoro přestal bolet tak je asi zahnízděné. Pořád tomu nemužu věřit!!!
@lucija76 Lucinko, ano já se přemohla, protože jinak víno a alkohol moc nemusím víš:slight_smile: pila jsem červené vínko vždy večer, udělala si pohodičku, jooo já si to snaženíčko řádně užila:slight_smile: Vždy , když MS došla tak jsem se těšila jak začneme a na ten adrenalin z těch testu:slight_smile: a pak tam konečně třetí cyklus ta čárka navíc byla:slight_smile: přeju at Ti to vyjde a jedno jestli holka nebo kluk, prostě at je to zdravý a at si to užíváš :wink:
30. srp 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 Tak to je krasne! :dizzy_face: Toz drzim palce at je to opravdu holcicka, kdyz uz jste vynalozili takove usili :slight_smile:
A to cervene vino je recept na holcicku nebo na otehotneni obecne?
Ja bych se ani premahat nemusela :grinning:
30. srp 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 Taky bych se přemáhat nemusela :grinning: A klidně bych dala i chlapovi, ať je povolnější :grinning:
30. srp 2013 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jenyska4 to veřím, že nemůžeš věřit :grinning: taky bych určitě byla jak v jiném světě, kdyby se to povedlo.. A to víno je teda na holcicku nebo na otěhotnění? Já už jsem dnes koupila kontryhel a paní mi doporučila ještě nějaké ženské kapky (kopřiva, kontryhel...) no nejakou smes bylin proste, tak jsem zvedava...

@lucija76 já bych se taky premahat nemusela, a uz vunec ne, kdyby to bylo bile vino :grinning: no asi udelam vyjimku a koupim dnes jednu lahev cerveneho... :grinning:
30. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Ja taky bile!!! My jsme dovezli v kvetnu 50litru vina primo od vyrobce, bile suche, bile sladke, ruzove a cervene. Bile suche padlo behem par prvnich tydnu, ruzove polosladke jsme popijeli cele leto, je tam poslednich par lahvi, bile sladke moc nemusim, otevirame spis jako aperitiv kdyz mame hosty, a cerveneho jsme se zatim nedotkli, to pijem spis v zime, takze to se hodi, vidim to tak, ze brzy zacnem :grinning:
30. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky, mě naučil pít víno až můj chlap, když jsme spolu randili a teď z něj po letech vypadlo, že vlastně víno vůbec nemá rád :sweat_smile: :rolling_eyes:
30. srp 2013 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek