• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@twinkle na valašsku. Valmez, ale už jedeme domů :frowning2:
1. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak kéž by :slight_smile: nechceš mi taky jednoho poslat??? :slight_smile:
1. zář 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n já su jeleň,vždyť si říkala,že tam máš rodinu...
1. zář 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle teď už je. moje :grinning: je to manželova rodina. Ja sú z Prahe :grinning:
1. zář 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ahá...tož já myslela,že si děvčica z moravy :slight_smile: ale né,ty s tama máš ogara :D
A poctivě jste pracovali na miminku-teď někdy bys měla mít OVU,né?

Holky už jsem začala měřit bazální teplotu,tož su zvědavá jestli něco vypozoruju-prý aspoň 3 měsíce sledovat a pak se dá něco vypozorovat-tož nevím...
1. zář 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli se vrátí muž z Prahy,tak už jsem připravená :slight_smile: Do další MS zbývají 2 týdny...tak to by někdy teď mohla být ovulace...
Akorát jsem právě sežrala asi 400ml zmrzliny,takže já až budu těhotná,tak si radši ani nechci představit co všechno do sebe nacpu... :sweat_smile:
1. zář 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle moc ne, jen jednou. byli jsme na slovensku pařit :grinning: takže jsme to stihli jen ve středu u babičky.
1. zář 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Zkoušela jsem 8DPO a 11DPO, to byl test negativní...dnes, pokud by to moje špinění nebyla MS, byla bych 15DPO, tak uvidím ještě, jak se to během dneška, max zítřka vyvine a testla bych nejpozdějí v úterý ráno :slight_smile: Ale moje křivka zrovna nevypadá jako ukázková těhotenská: http://www.fertilityfriend.com/home/46ae40 :wink: Navíc nějak nechápu, proč mi Fertility nepíše DPO..?
1. zář 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n :D ale to lajdáme....
1. zář 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle ja se prezirala chlebíčky a klobasou, nic si z toho nedělej.
1. zář 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je jako snad každý víkend také žranice-tomu už musím učinit přítrž :zipper_mouth:
1. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n jednou ve správný čas může být lepší než každý den :wink:
@twinkle nejsou jednodušší ty ovulační testy než měření? Já to ještě tenhle měsíc nechám tak a pak koupím testy asi... Třeba až budeš těhotná, tak budeš trpět nechutenstvím... Já budu určitě jak verlyba :grinning:
1. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek no já tomu měření vůbec nerozumím, takže ti neporadím.. ale to jsi testovala celkem brzo... Teď už by ti to určitě ukázalo, jestli jsi.. Říká se první den vynechané menstruace testovat
1. zář 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis kéž by. holciny mám vybitou baterku na telefonů. nápisů z domova.... cca za 4 hodiny.
1. zář 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n dobře dojeďte
1. zář 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To je fakt, ale byla jsem nedočkavá :D A navíc pořád nevím, jestli to, co zrovna mám, je nebo není MS ;) Uvidím..zajímavé, behěm cyklu jsem s těhu testama strašně nedočkavá, ale teď mi nevadí počkat klidně do úterý :D Já mám cyklus normálně 28-29, ale co jsem vypozorovala, tak jsem měla ovu cca 15-16 den, pak tu druhou fázi křivky 13 dnů. Proto, když jsem teď ovu měla 11DC, tak jsem si myslela, že bych to měla dostat 24DC..i špinění nasvědčovalo..takže otázka je, jestli jsem už po datu zpožděné MS, nebo ještě ne....jeee, já musím mít vždy něco extra :D
1. zář 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n :grinning: My máme na chalupě rovnou celé hnízdo a zatím teda štěstí nepřinesli :grinning:

@pepetousek Mně se ten graf nezdá uplně špatnej :slight_smile: Pořád se to drží hore, to by mohlo dopadnout :dizzy_face:
1. zář 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my máme dnes s manžou 1.výročí svatby....včera mi udělal překvapení a unesl mě do Hradu, kde jsme měli nachystaný hradní pokoj.....na posteli plátky růží...romantická večeře a krásný dárek...... no vyrazil mi dech, dnes jsem 10 DC, ale tak nějak doufám, že už včera jsme ,,zadělali" :grinning:........tak se teď dívám na náš svatební klip a nemůžu uvěřit, že už to je rok....
1. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek tak podle toho co píšeš by špinění mohlo znamenat uhnizďování :slight_smile: no jsem na tebe zvědaváa moc ti to přeju, dej vědět jak otestuješ :slight_smile:
@7sarlotka to je teda romantika :slight_smile: tak třeba to mimino fakt vyjde a bude to taková třešnička na dortu včerejšího večera :slight_smile:
1. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Myslíš? Já měla vždycky za to, že těhotenské teploty jsou vyšší, že se nepřibližují moc ovulační teplotě..

@mihis A je možné, že by uhnizďování bylo až tak kolem 15DPO? Určitě dám vědět, až otestuju, nechám to tedy až na to úterý, snad to vydržím :D Moc děkuji! Tobě už za chvilku taky začne snaženíčko, že? :slight_smile:
1. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Já myslím, že pokud máš cyklus kolem 29 dnů, tak je celkem pravděpodobné, že v půlce cyklu (cca 14 dní) jde o uhnizďování... a nebo to byla ovulace - ta taky může způsobovat špinění.. Tak držím palce, ať jde o mimísa :slight_smile: Jo nám začne snažení asi od ztřka, nejpozději od úterka, tak už se těším.. :slight_smile:
1. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je hnus jak ty vikendy vzdycky rychle utecou :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu jsme sly teprve nakupovat s malou skolni potreby, obleceni, to dite tak roste, pak jsem pouklizela cely barak, vyprala, vyzehlila megahromadu pradla, uvarila veceri pro navstevu, a dneska jsme se jen flakali a uzivala jsem si male, pac mi odjela vecer k tatinkovi.

Poverciva nejsem, capa jsem videla pred 14 dny v ZOO a nic :grinning:
1. zář 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ovulace byla 11DC, potvrdil mi to i ovu test, takže tohle musí být něco jiného :slight_smile:
1. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ovulace byla 11DC, potvrdil mi to i ovu test, takže tohle musí být něco jiného, jde jen o to co :slight_smile: Ale nebudu se raději těšit, ať nejsem moc zklamaná..zkusím vydržet do úterý a testnu..
A ty si děláš ovu testy, nebo jen měříš BT?
1. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma holky :slight_smile:
1. zář 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek No ale taky jsem četla, že uhnizďování může trvat i sedum dnů, a to pak taky bolí podbříšek a může být špinění. Ale vlastní zkušenost nemám, to všechno jsem jen četla, takže těžko říct.. Já neměřím ani netestuju, až tenhle cyklus jsem začala pít kontryhelový čaj, minulé dva jsme tomu nechávali úplný volný průběh....
2. zář 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek Tak jsem na tebe zvědavá zítra, dej vědět, jak jsi dopadla :slight_smile:
2. zář 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jdes dnes do prace?
2. zář 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Musí být vyšší, což jsou. Co už jsem viděla já, tak už snad každej graf může dopadnout dobře, pokud se Ti teplotky pořád drží víceméně hore.

Já jsem třeba dnes takhle ... Ms měla dorazit včera, zatím nic. Moc to uplně nechápu :confused: Napíšu holkám i do BT, páč todle je pro můj graf celkem nestandard :grinning:
2. zář 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n já už jsem v práci od sedmi, ale dnes je to pohodička, jen jsme zahájili školní rok a děcka už jsou zase pryč :slight_smile: zítra to začne :-/ už aby byl červen :grinning: ty máš volno?
2. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek