• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis neee, ja ted uz sdim v práci. Chodím vštšinou tak na půl devátou až devátou. Ale dneska budeme přebírat klíče od bytu, tak se těšíííím :slight_smile:
2. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Já jsem na sebe taky zvědavá, jak to dopadne ;) Dneska mi připadá, že špiním víc, ale ještě pořád to není MS, takže ještě jsem raději s čajíkem nezačala :slight_smile:

@verunkaaa Já měřím teprve druhý cyklus, takže ještě nemám moc s čím porovnávat a dneska jsem sice měřila, ale 2h před budíkem jsem byla na wc, tak si myslím, že mi to mohlo tu teplotu ovlivnit, protože bych asi měla cca těch 6h vkuse spát a nikam v noci netrajdat ;) Ty máš krásný grafík!!! Kdy testneš? :slight_smile:
2. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Já se trošku bojím testovat, nemám žádné příznaky .. :grinning: Včera jsem chodila celý den na malou, ale spíš si říkám, že si to vsugerovávám :grinning: Já právě měřím už 5 měsíc a takový graf jsem nikdy neměla ... :confused: Ale bříško bolí už druhý týden ... A teď teda fest, jak při MS :slight_smile: Když to nedostanu dnes, tak zítra asi nevydržím a testnu. :grinning:
2. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Pokles BT bývá u uhnizďování vajíčka... pak to jde zase nahoru. Kolikáty den cyklu máš ten pokles? Jak daleko od ovulace?
2. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Pokleslo mi to mezi 9-11 DPO a ted je zas teplota nahoře :wink: Uvidíme, zítra testnu. Fakt mě každý den bolí břicho, tak když tam nebudou // tak aspoň vím, že musím na gyndu, aby tam nebyla nějaká blbá cysta :pensive:
2. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa držím palce, a´t je testování pozitivní :slight_smile:
@chris_n tak konečně vám to začne jo? Zařizování hnízdečka :slight_smile: tak ať vše klape :slight_smile: Ty se teda máš chodit na devět, to já už v tu dobu učím druhou hodinu :grinning:
@pepetousek to jo s čajíkem ještě počkej až popřípadě příjde mrcha..
Holky já jsem nedočkavá za vás, běžte už testovat :grinning:
2. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis no jo, chodím na devět a domu v šest :wink:
2. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Dík, ono to sice vypadá nadějně, ale už jsem se takhle těšila vícekrát :wink:
2. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
@verunkaaa Drzim palce na zitra :dizzy_face: Vypada to fakt nadejne.
@chris_n Novy byt? To ti tak zavidim!!! My ted kupujeme taky nove bydleni, ale jeste se nezacalo stavet, dostaveno bude az poslednim trimestru 2014, to si jeste pockame :wink: Uz se na to zarizovani tesim.
2. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jj, bylo to dlouhé... od konce února letošního roku. Čekalo se na fixaci majitelů a naší svatbu. A ted uz je to konečně naše.
2. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n To je vzdycky na dlouho, my zacali hledat letos v lednu, v breznu jsme se rozhodli koupit a od te doby je to jen same papirovani, banky, notari, stavebni firma atd... a jeste to porad neni ofiko nase, budeme podepisovat snad ted v zari a pak zase cekat a cekat...
2. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak to by mohlo být. Mne u prvního těhu, taky dva dny před očekávanou MS bolelo břicho jako když to mám dostat a pekelně. Tak čekáme na testík :slight_smile:.
2. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo tak ja jsem teda doma kolem druhe, nejpozdeji ve tri.. Kazda prace ma sva pro a proti..
Takže @verunkaaa a @pepetousek cekáme :slight_smile:
2. zář 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak u nás je to jiné v tom, že je to už bydlené pět let. Tam byly spíš tahanice s majitely, odhad pro banku, atd...
2. zář 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak podle tohohle http://www.tehotenskakalkulacka.cz/ jsem měla ideální den na otěhotnění 29. srpna :grinning: no a sexovali jsme 28. večer tak doufám, že se povedlo :slight_smile: nebo by se mohlo povést.
2. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a kde si to tam spočítám? Nejak to nemůžu najít, možná jsem jen slepá.. :-/ A kdyby to byla pravda s tím 29. 8. 2013, tak myslím, že máte velkou šanci :wink:
2. zář 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis je to hned na vrchu, zadáš tam datum poslední menstruace
2. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No kazdopadne je super, ze uz ho mate, a muzete zarizovat :slight_smile:

Me to namerilo 13. zari, tak to si jeste pockame, uz jsem koukala do rodinneho diare jestli ten vecer nic nemame, a nic, coz se hodi, tak nam to tam rovnou naplanuju :wink:
2. zář 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n tak mi to vypočítalo 10. 9. 2013 a @verunkaaa mi vypočítalo 11.9. 2013 ale nevím, jak dlouhou mám lunární fázi, takže prostě musíme sexovat každý den nebo obden :grinning: už to vypadá, že mě mrcha opouští, tak snad od zítřka :slight_smile:
2. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
akorát si stejně myslím, že je to jedno s těma výpočtama, protože teď jsme si trošku hlídala plodný hlen a v té době jsme sexovali max. obden, někdy i každý den a stejně nic :-/ takže těžko říct jak tomu ještě pomoct...
2. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Mně to třeba sedí perfektně. Vypočítalo mi to ovu na den přesně, i to zahnízdění by odpovídalo, pokud mám ten pokles od toho :wink:
2. zář 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no uvidíme :slight_smile:
2. zář 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dnes udělala první OVU test a nic :frowning2:.......ale sexovat budem :slight_smile:
2. zář 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa já neříkám, že to nesedí, jen říkám, že sex v době ovulace nezaručuje úspěch, bohužel :-/
@7sarlotka třeba už máš po ovulaci, třeba proběhla v noci na hradě ne? :slight_smile:
2. zář 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To mas bohuzel pravdu. Ale asi nezbyva nez to zkouset porad a porad dokola a doufat, ze to vyjde. Nevim jak se tomu jeste da jinak pomoct. Taky jsem myslela ze to bude jednodussi.
@verunkaaa Tak doufam ze ten tvuj testik zitra bude pozitivni, pak nas tu vsechny nakazis tehu bacilem a bude to. :grinning:
2. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 no kdyby někdo znal recept, aby to bylo zaručené, tak bysme se zase neměly o čem bavit :grinning: a až holky přijdete jak na to, tak dejte echo :wink:
2. zář 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis brrrr, to sem zase vlezla na blby stránky o ty těhotenský kalkulačce, z toho budu mit zas depku pri čekání na ms
2. zář 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @verunkaaa Tak mrcha dnes dorazila v plne sile, takze ja tento cyklus nic :unamused:

@mihis Zrovna si delam cajik :wink:

@verunkaaa Doufam, ze to za nas dotahnes do zdarneho konce a zitra na tehu testu budou // !!! :slight_smile: Dej vedet, drzim pesti! :slight_smile:
2. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek
@lucija76 Dekuju holky, MS sice furt nic, ale snazim se nedoufat, nechci byt zase zklamana :slight_smile:
2. zář 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek