• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek já si dávám čajík teď, ale není tak hroznej ne? 14 dnů v měsíci se to dá vydržet :slight_smile:
@chris_n :slight_smile: já to tak mám taky, mě stačí i womenzone a nemusím ani navštěvovat žádné kalkulačky :grinning:
@verunkaaa tak cooo? Jdeš nás nakazit těhu bacilem jak říkala @lucija76 ? :grinning:
3. zář 2013 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis rada bych, ale bohuzel :frowning2:

Test negativni,takze to vypada opravdu na nejakou cystu a budu jen doufat, ze odejde spolu s MS, az se teda MS uraci prijit. :rolling_eyes:
3. zář 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jojo, bylinky mám ráda, takže mi nevadí :slight_smile: Zvolila jsem strategii uvařit si ráno plný kotel (půl litru :wink: ) a co nevypiju ráno, dopiju večer, až se vrátím z práce :slight_smile:

@verunkaaa A kolikátý jsi DPO? Co jsem tak četla na různých diskuzích, tak test ukazuje // všem jinak, některým klidně už 10DPO, jiným třeba až po 20DPO...zatím není nic ztraceno!
3. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek 15DPO :wink: Ale mám graf jak na houpačce, dneska mi to kleslo z 37,2 na 37,0 ... Ten pokles, bych brala jako IP když by to teď stoupalo, což nestoupá :rolling_eyes: Už si přeju, aby MS přišla, ty křeče jsou občas fakt nesnesitelný ... :pensive:
3. zář 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zpět :slight_smile: včera jsme malého poprvé doprovodili do školy, myslela jsem si, že budu brečet, ale zvládla jsem to..malý byl taky v pohodě, horší dnes :unamused: než si zvyknem to bude ještě trvat chjo
jak tady? někdo těhotný? :sunglasses: podle toho jak čtu, tak zatím nic, no uvidíme tento měsíc
s tím bydlením..my jsme právě ve fázi rekonstrukce, je to šílený proces, uf, doufám, že příští rok to bude všechno hotovo a budeme moct z Ostravy konečně vypadnout na čerstvý vzduch, zimy jsou tu hnusné, pořád smog a na zdraví to nepřidá, takže se přesunem směrem k Jeseníkám
3. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Tak to k sobě budeme mít blízko :slight_smile: a kam k Jeseníkům?
@verunkaaa Veru nezoufej, ale přesně vím, jak ti je.. Takhle jsem to měla minulý týden :-/ Ale jak pepetousek, nekdy se // můžou objevit i později :slight_smile:
3. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no vidíš to :slight_smile: budeme to mít kousek od Zlatých hor
Jeseníky máme rádi, je tam klid a čistý vzduch
3. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, tak my jsme meli prvni skolni den az dneska, Lea to zvladla uplne v klidu a mne to ani neprislo, zadne dojeti se nekonalo. Tady totiz uz skolka byla takova jakoby skola, kazdy den meli od 9h do 16h30, ted to maji stejne.. jediny rozdil bude asi ten, ze budeme muset vecer jeste psat ukoly.

@verunkaaaa Tak nic? A jaky sis delala test, ten papirkovy nebo digitalni?

@zabzulka Ten smog ostravsky znam moc dobre, ja jsem z Havirova.
3. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Vidim, ze to taky nevyslo, tak nic holky, aspon se tu budem jeste aspon cely dalsi mesic spolecne podporovat a utesovat :slight_smile:

A co @jenyska4 nejake novinky???
3. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Já v to nějak moc ani nedoufala, takže jsem OK. Ale fakt mi není dobře, nikdy mě podbřišek takto nebolel, je to dost omezujicí :confounded:
@lucija76 Rapiclear, takový ten větší do proudu moči :slight_smile: Ale totálně sněhobílo :sunglasses:

Spíš přemýšlím, že jestli to do pátku nedostanu, zajdu si na gyndu aby mi to břicho zkontrolovali .. Včera večer jsem měla takový píchání, že jsem musela jít brzy spát :unamused:
3. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no radši si zajdi, pokud Tě to tak bolí, můžeš mít cystu..před cca 5 lety mě také pobolívalo v podbřišku, byla tam potvora 7 cm, takže musela laparoskopicky ven..
3. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Havířov jo? no to ses teda pěkně odrodila z kraje :wink:
3. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Aha. No to si asi radsi zajdi, nikdy nevis.

@zabzulka To docela jo :slight_smile: Ale ne uplne, porad tam jezdime.
3. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jsi z Havířova ju? U mě vše při starým MS nedorazila a na testu je čárka už hodně tmavá, nemá už asi jak sílit, takže tak. Snad to vyjde holky držte palce od pátku za týden jdu na to srdíčko:slight_smile:
3. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenyska4 Tak super! Gratuluju moc!! :slight_smile:
A ty jsi odkud?
3. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já jsem se ptala, že to tam znám.-) ale jsem opačný konec republiky od Havířova.-) pořád hlásí o tom smogu tam.. holky mc vám držím at máte dvě čárenky i potom jsou to nervy a vše je o vyčkávání
3. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa a fakt nemužeš být těhu?Popisuješ příznaky jako u těhu, zajdu si alespon na krev , test Ti muže prd ukázat, ale z krve to bude jasná zpráva!
3. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Já nevím, říkám si, že 15DPO by to už muselo být vidět i na testu :unamused: Když to do zítra nedostanu, tak si zajedu na gyndu a krev, bojím se, pakliže to je cysta, aby třeba nepraskla :confused:
3. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa samo, že každého věc, ale nechceš si Verunko zajet už dnes?Pokud by jsi byla těhotná tak ty stresy jsou nejhorší a budeš vědět ještě dnes jak na tom jsi...
3. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa :( Ale k doktorovi si raději zajdi, kdyby MS nepřišla, minimálně pro klid duše :slight_smile:
3. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Já teď bydlím v Žulové, ale pocházím přímo z Jeseníku :slight_smile: Zlaté Hory jsem kousek i od Žulové, teda relativně :slight_smile: Jooo je tady moc hezky.. :slight_smile:
@verunkaaa Já jsem měla cystu před třema rokama, taky jsem tady právě minulý týden psala, že se bojím, aby to nebyla cysta, ale nakonec teda MS přišla, trošku si myslím, že jsem tu cystu měla a odešla s MS, někdy se to prý stává, když není moc velká. A to pak je MS prý dost bolestivá. Ale jestli MS nepřijde brzy, tak si asi raději zajdi, pro klid duše, že je vše ok.
@jenyska4 a jak se máš ty kočko? :slight_smile: pošli těhu bacily :grinning:
3. zář 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis mám se hezky, popíjím ovocný čajík, pořád tomu tak nějak nevěřím. Děti jsem odvezla do školy a školky, takže uklízím, vařím sem-tam tady nakuknu vždyt to znáš:slight_smile: juuu holky já si vždy užívala to jak mrcha přišla a mohla se začít snažit.-) pro mě to byl adrenalin... je fakt, že jsem otěhotněla téměř hned jak jsem zaregistrovalla ovulku. Vždy jsem to tak měla, nebyl to problém, nějak jsem si to v sobě naprogramovala a ani nepočítala s jinou možností, psychika je mocná, je to největší antikoncepce.-) dle mě!
3. zář 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 gratuluji :slight_smile: a už nestresuj prosímtě furt, vždyť jsi zkušená matka, víš jak to chodí :grinning: bude to v pohodě
minulé těhotenství jsem pořád chtěla všechno hrrr vědět, byla jsem nervozní, lítala jsem pořád k doktorovi, až se mi to kolikrát vymstilo, tentokrát je plán se na tohle vykašlat, hodit to za hlavu ..tak doufám, že to vydržím :sunglasses:
3. zář 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka děkujeme:slight_smile: vždyt já se přece vubec nestresuju, psala jsem, že jsem si vždy vše v hlavě naprogramovala a dle toho jela, nepřipouštěla jsem si nic šaatného:slight_smile: to jsi mě asi špatně pochopila...to je vše stejně na tom miminku my nic neovlivníme, prostě doba vyčkávání...
3. zář 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 tak to jo:slight_smile: čekání, to je nejhorší
3. zář 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka mě to tak ani nepřijde, vždy mě to šíleně rychle uteklo a ted si to chci vychutnat. Když kukám na fotky, říkám panebože to už není ani pravda. Takže tentokrát nechci posunovat čas dopředu, naopak si to budu užívat:slight_smile:)) a zvažuju zda si říct pohlaví nebo ne? Co Vy holky? Máte v tom jasno? :wink:
3. zář 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 já jsem hrozně netrpělivý člověk, takže minule jsem se mohla zbláznit jak pomalu mi to utíkalo..takže tentokrát pokud to vyjde si to taky chci užívat..pohlaví jsem si minule nechala říct a dala bych i nyní. lépe se mi s tím miminem v břiše mluvilo, když jsem věděla co to je :grinning:
3. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Ja si pohlavi urcite rict necham, bych nevydrzela nevedet az do porodu :slight_smile: Akorat ze u nas to neni tak jednoduche, tady se delaji jen 3 ultrazvuky za cele tehotenstvi, pri tom prvnim ve 12tt to jeste neni videt, ve 22tt to normalne uz videt je, ale neni to vzdycky 100% jiste, anebo se miminko nechce nechat ukazat atd, a tak clovek nekdy ceka az do 32tt aby vedel, no des :slight_smile:
3. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Když mě ten test přišel dost jasnej :confused: A ani jsem neslyšela moc případů, kdy by testy vycházely negativně a přesto by to těhu bylo. A když koukám zpětně do svýho kalendáře, tak ten podbřišek tam mám vyznačenej už několik dní po ovu, takže to asi vážně bude nějaká cysta, která mi vše jen takhle zpozdila :unamused:

@mihis Zajdu, ještě tomu nechám dnešek, maximálně zítřek a když nic, tak si raději nechám nabrat krev i vyšetřit se, ... čím dřív budeme vědět, v čem je problém, tím dřív se zas můžeme pustit do dalšího snaženíčka :dizzy_face:

Jen je mi líto toho mého chlapa.Ráno mi hladil bříško, že prej jestli mu už nechci něco říct? :rolling_eyes: Byl by tak rád. Je vidět, že v to pořád doufá a těší se ..
3. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tady ty hrazené jsou taky jen tři myslím. Zbytek je nadstandard a platíš si to.
3. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek